34579
RuneScape
  • bardocz
    #34579
    Fenébe, úgy tűnik nem maradt az. És a karaktert is lehet előről kezdeni.
  • xalyy
    #34578
    Ingyenes lett az Old School. Ha jol sikerul es elegen fognak jatszani akkor vegleg az lesz.
  • Police88
    #34577
    az nekem is feltűnt
  • Kingsteven22
    #34576
    Üdv, nincs véletlen készülőben vagy valamilyen formában egy 317-es magyar RSPS a vén rókáknak? Mit nem adnék egy Swiftswitches IRC-s rs-ezésért, régi szép idők :S
    Milyen lett az oldschool runescape, megéri a pénzét?
    Esetleg ha valaki tud ajánlani egy értelmes source+clientet amin el lehet indulni azt megköszönném!

    U.I. üdvözlöm az rshun irc-s tagjait (legalábbis akik megmaradtak a fejemben) voice20,fupet,big boss hu,ricsi111,NuBotot és feltalálóját akinek nem jut eszembe a neve és persze mindenki mást is :)
  • adam19044
    #34575
    Nevem: TaylorSving
    Vegyetek fel aki még él xd :DD
  • W B
    #34574
    Játszik mostanság valaki? Poénból játszogatok mostanság. Eltűntek a random eventek?
  • DarkHorSe
    #34573
    majd biztos egy szaros grafikai beallitasert fogok elofizetni, aha nem inkabb menjel csodbe runescape
  • DarkHorSe
    #34572
    ok ez a jatek szar
  • DarkHorSe
    #34571
    Hogy lehet ingyeneskent full screenben jatszani? Nevetseges igy
  • xena2013
    #34570
    Sziasztok.Magyar játékosokat keresek xena2013 néven ha van kedve valakinek felvehet
  • Laart
    #34569
    Sok jóval nem tudlak biztatni magyar közösségek terén.

    www.rshun.hu

    A knights bezárt. A junior squad még megvagyogat. Ez már nagyon messze nem az az időszak, amikor 100 főt is ki tudtunk állítani egy war-ra.

    Viszont aki még van az rendes, segítőkész. Ott el tudsz indulni. Rajtuk keresztül még meg tudod találni azokat a teameket, akik még játszogatnak.

    Hajrá! :)
  • Police88
    #34568
    Al Kharid meg a Wizard Tower nagyon szép lett szeretem h ilyen gyakran frissítik a játékot főleg h azért csurran cseppen a F2P játékosoknak is valami néha néha akkor felnézek és kijátszom amit lehet. :)
  • Leri927
    #34567
    Ezer meg 1 év kihagyás után újra belevágtam (fellelkesedve az evolution of combaton) - vannak még aktív magyarok, netán magyar klán?
  • patrikhun97
    #34566
    Igen a memberseknek is meg kell csinálniuk, Aranyat másik saját karakternek szeretnél adni?
  • Voldi
    #34565
    Sziasztok! Aranyat hogy lehet másik játékosnak adni?
    A másik: a questeket a member-nek is meg kell csinálnia, mikor kezdi a játékot? Vagy csak a free-nek kötelező? Mert látom nem tudok kimenni a falu falain keresztül, míg nem cssinálok meg bizonyos questeket.
  • Police88
    #34564
    Runeból a különböző istenek settjei Zamorak, Guthix (nekem az van) stb. csak azok sokkal drágábbak és a kinézetükön kívül nem különbözik semmiben a sima runetól. Néha felnézek ha van vmi újdonság a nevem: Realpolice88
    Két hétig voltam member az érdekes volt de ez a f2p már uncsi így lvl 80on túl...
  • Czdano
    #34563
    Valaki játszik még aktivan? Freesként most mi a legjobb felszerelés? Full runeom van már egy ideje, van 140 ezrem és nem tudom mibe költeni..
  • patrikhun97
    #34562
    Ahogy látom elég kevés magyar van fennt vagy csak más-más szervereken ezért arra gondoltam, hogy kellene valami csak nekünk magyaroknak egy kis csapat épìtöpartyt szervezni.: ) Aki akar vegyen fel: apollo970201 (a partyhoz ötleteket várok.:) és ha jól sikerült megismételhetnénk többször is:D)
  • W B
    #34561
    Hogy került a semmiből a bankomba Strength poti? 2 ivásnyi van benne...
  • Laart
    #34560
    Vannak még, csak jellemzően elszigetelten vagy kisebb csapatokban. A magyar bázisú közösségek elfogytak/elfáradtak. Az rshun alap cc-jére (Raistlinka88) még érdemes felnézned épeszű időben 8-15 fő fent szokott lenni. Onnan el lehet indulni.

    Túl nagy közösségi életre ne számíts, de azért magyar játékost még lehet találni bőven.
  • Police88
    #34559
    2 hét ingyen member trial van
  • W B
    #34558
    Játszik még egyáltalán valaki? nekem megjött hozzá a kedvem XD
  • W B
    #34557
    Nekem elsőre sikerült belépnem... és... eh. sokat változott.
  • Pretorian
    #34556
    Na ez gyors volt, meg is kaptam a linket a password recovery-hez :)
  • Pretorian
    #34555
    Wazawat?
    Törölték a 11 éves karimat vagy mi történt?
    Gondoltam felnézek Runescape-re hogy megnézzem mi változott + kíváncsi voltam erre az új DX-es grafikus motorra.
    Már hosszú ideje évente egyszer nézek csak fel, erre nemtok belépni.
    A JAGEX-nek írtam is egy levelet, csak megoldják. Igazából nem fogok már játszani, már több mint 10 éve nem játszottam. De feljárok stalkerkedni, bejárni az új területeket stb.
    Emlékszem amikor a hőskorban elindult az első néhány szerver, és alig párezren voltunk fent éjszakánként, én meg azért aludtam négy órákat suli előtt mert a Runescape-et nyomtam éjjel 1-2-ig...baz, hiányoznak azok az idők :)
  • Big Boss Hu
    #34554
    A questlistánál megnézheted (kék iránytűszerű menü), ha benyomod a filtert megmutatja mihez vannak meg a skilljeid és a questjeid.
  • mccrit
    #34553
    Melyik Skilleket érdemes először húzni (harc - termelés)?
    Van valamilyen eszköz, amivel egyszerűen követhetem, hogy milyen questet csináltam már meg, mihez elegendő a skillem és mi az ami még befejezetlen?
  • Big Boss Hu
    #34552
    Nincs nagy különbség, az európaiakon kevésbé laggolsz mint az amcsin értelemszerűen.
  • Lord RZA a PUNK
    #34551
    Mi a különbség a szerverek között? Azon kívül h member vagy free
  • otto64
    #34550
    mondhatnám, detto.
    Viszont nálam akkor történt, amikor bejelentkeztem egy magyar klánba, és "megszokásból" ugyan azt a jelszót használtam.
    Ennyit a magyar klánmozgalomról.
  • otto64
    #34549
    tenzin_HUN néven nyomom
  • Lord RZA a PUNK
    #34548
    Sziasztok , teljesen új vagyok és klánt keresek. Rastommy néven játszom a 11es szerveren
  • otto64
    #34547
    Köszöntelek Laart!
  • otto64
    #34546
    Egy kérdés:
    A Wilderness-ben tud valaki fát, vagy kivágható fát?
  • Laart
    #34545
    Hahó!

    Aki még nem szigetelődött el teljesen, és szívesen játszana közösségben annak talán jól jön az információ, hogy rhk újraalakult. 2011.10.18 kedden már eventnyitó PK.

    Laart
  • koppi2
    #34544
    -= Sziasztok =- Nevem: Tengeri Bence


    - Hackereket keresek,aki tud hackelni. Hackerek,cheaterek,bárki szóba jöhet aki fel tud hackelni kaaraktereket runescapén. És aki jelentkezik erre. Az meg is kapja méltó jutalmát...

    Skype: bence.tengeri -= Csak azok jelentkezését várom akik értenek is hoozá =- -= Sziasztok =-
  • silbor
    #34543
    hát kirabolták a karimat vitték mindenét ami érték volt :( ritkán játszottam de azért sajnálom. nem tudom mi történt de soha nem léptem be máshol azzal a jelszóval. na mind1. csak gondoltam itt panaszkodom kicsit. :(
  • Brain00
    #34542
    Hello én úgy tudom hogy a runescapet lehet androidos telefonon is játszani. És ha lehet akkor valaki leírná részletesen hogy hogyan lehet előre is köszönöm a válaszokat.
  • Big Boss Hu
    #34541
    Nem kaptál véletlenül mute-t valamiért? Akkor csak quick chattel tudsz beszléni amig le nem jár a büntetés.
  • Intercity
    #34540
    Üdv mindenkinek! Az lenne a problémám, hogy amikor a "/" jellel a Clan-chatbe kellene mennem, akkor mindig az a Quick chat jelenik meg. Sőt minden gomb megnyomásánál az jön be! Akartam már levelet írni a szerkesztőknek de nemtom hogy ez egy olyan hiba-e amin már dolgoznak, vagy valamit én rontottam el...(xD) És már nagyon idegesítő. Nemrég történt ez, pár nappal ezelőtt még minden jó volt... Légyszi segítsetek!! Előre is köszi!