34579
RuneScape
  • Nuki
    #34379
    a kedvencekben benne van, jelez ha jön új üzenet.
  • Disno
    #34378
    hát az kizárt dolog mert nem tudom
  • silbor
    #34377
    néha
  • Marchus
    #34376
    de
  • W B
    #34375
    nem
  • Big Boss Hu
    #34374
    Nézi még ezt valaki?^^
    Csak mert a szokásosnál is jobban kihalt :P
  • Nuki
    #34373
    És ez miért lenne olyan jó? Nem jók a külföldi szerverek? :)
  • W B
    #34372
    valaki tudja hogy kell megcsinálni a húsvéti feladatot? mert elakadtam a gép szerelésnél. nem tudom mit kell csinálni
  • xana93
    #34371
    Sziasztok! Megint én vagyok, mert törölték a másik petíciót (nem tetszett nekik, hogy nem teljes nevet használtam), és ha valakit érdekel, akkor belinkeltem az újat:

    http://www.petitiononline.com/rshun/petition.html

    Tudom, tudom, persze, hogy még kevés az aláírás, hiszen most indult, de ezért kell aláírnotok, emberek! Hajrá, csak egy percet vesz igénybe! és nyugodtan reklámozhatjátok máshol is!
  • Big Boss Hu
    #34370
    Igen, úgy látom nem igazán RS-ről szól a hosszú postod, így a további kommenteket mellőzhetjük :D
  • sylvanor
    #34369
    hopsz XD.
    majdnem jó forumba írtam
  • Andras 22
    #34368
    Amit a grafikáról írtál az az alap grafikával nagyon is igaz, de én azt már szinte soha nem használom, inkább ezt szoktam használni
  • sylvanor
    #34367
    Én meséltem róla haveroknak, de erről a dupla-kasztról rögtön a Lineage2 jutott eszükbe(amivel én nem játszottam).Van még ezen kívül vmi, ami miatt Lineage2-re hasonlítana? Valaki írja le, hogy még mi miatt Lineage koppincs pls? Szerintem ezt leszámítva wow-ra hasonlít jócskán. Professionok, Küldetések, AH...stb.
    Olvastam egy fórumon, h grafikai motorja, mint a WoW-é és többen is írták, hát erre meg mit mondjak XD.
    Grafikai motor olyan, mint a wownak? hát az pont, hogy nem XD. Grafikája és az egész megjelenés ennek is olyan, mint a sok japán gyártmányú, régi mmo, amiben egérrel kell kattintgatni.
    Van sok ilyen ratyi, amit kipróbáltam: Silkroad, 2Moons, 9Dragons...stb.
    Az összes ritkabéna. A összes abból áll, hogy hónapokon át 200 szinten keresztül farmolunk. Semmi küldetés, és ha van is, akkor azt kell csinálni, hogy öljünk meg 50et ebből, 200at amabból, de semmi jót érőquest, amiért legalább xp-t kanánk vagy vmi jó cuccot.
    Nah a RoM ehhez képest jó nagy ugrás és most egy ideje nem játszottam, kb 2 hete vagy egy hónapja utoljára(23rouge/21warrior), de ha ateljesben nem is, remélem majd egy késöbbi nagy méretű patchben vagy ha lesz valami kiegészítő, akkor abban javítanak jó sokat a grafikán. Az egész játék szeritem egyben elég jó, bár a grafikán valóban lehetne javítani egy kicsit még.
    Valaki nem tud pontos időt, hogy mikor jön ki teljes? Vagy már ki is jött? Mindjárt fel ugrok a runesofmagic.hu-ra.
  • qaíwsyedx
    #34366
    sztem má nem adod el vszeg törlik ha túl sokat hirdeted
  • Big Boss Hu
    #34365
    mindig 4 xp-t kapsz attackból 1 hitenként
  • Nuki
    #34364
    Igen.

    #34362: hát ezt nem tudom... :(
  • Gladiator
    #34363
    Ja, meg meg annyi, hogy minel nagyobb az attackom, annal nagyobb esellyel talalom el az ellenfelet, es minel nagyobb a strenghtem annal nagyobbat utok rajta?
  • Gladiator
    #34362
    Ja, egyebkent minden szornynel 4xp-t kapok egy hitpontert? Marmint most ha megutok egy lvl 6-os patkanyt, leveszek egy eletpontot tole, akkor azert 4xp-t kapok. Ez mondjuk egy lvl 60-as szornynel is csak ennyi?
  • Gladiator
    #34361
    Valaki akinek orias smithingje van, nem szeretne nekem csinalni par mithril cuccot magyar barati szeretetbol?:) Lecilecileci:D Belagoltam abban a rohadt wildernessben:D
  • Nuki
    #34360
    Persze, de a kérdező erre a fórumra gondolt :P
  • Big Boss Hu
    #34359
    inkább csak ez a fórum halott :D az aktiv játékosok föleg rshun-on vannak
  • W B
    #34358
    én is :p

    meg ünnep napokon szórakozni
  • Nuki
    #34357
    Hát én például már csak azért látogatom a karakteremet, hogy ne töröljék
  • Gladiator
    #34356
    Mi van, senki sem jatszik mar?
  • Karmen
    #34355
    BuÉK buzik :D nem ám
  • xoo
    #34354
    hi

    RunesCape Account-ot eladok, cserélek Steam accountra. Az account neve Dragon4710

    MSN: [email protected]

    üdv
  • Big Boss Hu
    #34353
    Rshun -ra menj fel, fórum- leírások myths of white lands
  • Fülüke
    #34352
    Helósztok. A Myths of white lands küldetést letudná valaki írni hogy mit is kell csinálni? :) mert valahogy ekezdtem de nemtudom folytatni.
  • Vladyslaus
    #34351
    Már rájöttem:)
  • Vladyslaus
    #34350
    Hello!
    Köszi a segítséget:)
    Ha lehetne még 1 kérdés:
    Hogyan és miből tudok bronze daggert csinálni?
  • W B
    #34349
    Jack nevű emberrel állj szembe, majd kittinst hogy menj előre. fel kell hogy lökjed, és kb. ennyi lett volna
  • Vladyslaus
    #34348
    Segítsetek!
    Elvállaltam a karácsonyi questet és átteleportáltam valami havas helyre. itt a télapó lefagyva és nem tom mit kell csinálni:(
  • Big Boss Hu
    #34347
    karmen ezt itt inkább ne csináld minden létező szabálynak ellentmond.

    Vlady, agilityt csak memberen lehet fejleszteni
  • Karmen
    #34346
    ha vki-nek nem kell a kari ja legyen szives odaadni nekem [email protected] a jelszót és a kari nevát thx
  • Vladyslaus
    #34345
    köszi megvan a küldi:))
    Az agility-t mivel lehet növelni?
  • bardocz
    #34344
    Beszélj az eladóval.
  • Vladyslaus
    #34343
    A softosítás nem megy(cowhide-->soft leather)
  • bardocz
    #34342
    Nem kell semmilyen gépre rámenni.A cérnát kell használni a bőrön,és akkor feljön,hogy miket választhatsz.
  • Vladyslaus
    #34341
    azt megtaláltam (a boltost) de eggyik gépet se tudom használni. Rámegyek a bőrre, utána a gépre és semmi.
  • bardocz
    #34340
    Al Kharidban van egy boltos,a kohó mellett,őnála lehet.Cérnát meg a general store mögötti üzletben tudsz venni,illetve tűt is.