34579
RuneScape
  • Karvalics
    #34539
    http://www.youtube.com/watch?v=Eds-IEzAJzk

    Nesze egy működő runescape bot nektek botoknak:D
  • lolSL
    #34538


  • Aljaska
    #34537
    runescape KiraxDragons néven játszom
    kel valakinek segíteni
    msn :[email protected] ha kel vmi ezzel kapcsolatban
    tud vki az új küldikkel kapcsolatban fordítást?
  • Pretorian
    #34536
    Jah, anno még a Runescape miatt regeltem erre a fórumra :)
  • Pretorian
    #34535
    Baz, február elején lesz 10 éves a karim :)
    Mondjuk vagy 9,5 éve nem is játszom, de azért komoly hogy elrepült ez a rengeteg idő...:)
    Néha be-benézek még ma is, de nem játszom.
  • xana93
    #34534
    Nem a cb, ez egy mostanában élesített friss, e-mail címet kell megadni és megerősíteni. : )
  • xana93
    #34533
    Sziasztok! : )

    Ha szeretnétek, hogy megnyíljon az első magyar Runescape szerver, akkor írjátok alá ezt!
    Egy aláírást megér. : >
  • 38tibi38
    #34532
    Hali. Már a tuturial nal elakadtam... Valami kit back et kéne törölnöm vagy nemtom már,de az inventorymból már mindent kidobtam.
  • salyamhu
    #34531
    Nem tudja valaki, mitől függ az, hogy valakinek 68 vagy több cucc fér a bankjába? nekem és egy barátomnak 78 egy másik barátomnak meg csak 68. Szerintünk a cb-től függ.
  • bardocz
    #34530
    Nem tartott sokáig egyik sem.
  • xxxpaulxxx
    #34529
    Jut eszembe:
    Eladó egy 84es kari, akit érdekel írjon:)
  • bardocz
    #34528
    Szuper? Ez egyenesen SZUPCSEEE
  • Intercity
    #34527
    Szuper ugye?
  • bardocz
    #34526
    Rendesen új kvesztek?:O
    Akkor arra rá kell majd néznem.
  • Intercity
    #34525
    Hi all! Free-ben király a kettő új quest! Mindet végigvittem. De lesznek még ilyenek?
  • xxxpaulxxx
    #34524
    Nah jó ezekre már közben rájöttem:D
    Viszont új kérdés: Olvasgattam a slayelésről... és azt olvastam, hogy reward pontok csak a Smoking kills quest után vannak...
    Viszont... ha mondjuk én még nem csináltam meg a Smoking Kills-t, de már megcsináltam egy halom slayer assignmentet... attól függetlenül számolódik nekem a slayer reward pontok... azaz ezek halmozódnak mindaddig, amíg meg nem csinálom azt a questet, vagy csak utána kezdi el számolni?
  • xxxpaulxxx
    #34523
    jah... és muszáj hordani majd a lándzsát, ahhoz, hogy healeljen, vagy elég majd, ha inventoriban van?:D
  • xxxpaulxxx
    #34522
    Haverom ajánlotta nekem a Guthan setet... nah most már meg is vettem... már csak 2 szint kell a 70es attackig a lándzsához:D
    Kérdés: tényleg olyan jó lenne ez a páncél... illetve annyira hatásos a healelő specialja... csak mert nem sok embert látok Guthanban:D
  • Slipknot14
    #34521
    ez nem igaz, eddig jóvolt naggyából a játék, első töltésre mindíg eltűnt a kurzor, majd frissítettem és bejött. de tegnap este kiléptem egy kis időre, majd mikor vissza akartam mindig a java megnyitásánál a kurzor eltűnik és nem tölti be a játékbelit.... ha befrissítem sem soha már. sőt még a böngésző minden része is fehérré változik, le kell tenni tálcára meg vissza, hogy újra jó legyen. Feltettem újra a Java-t, sőt tettem fel legújabb videókártya drivert is és semmi változás.... szettem le runescape clienst az oldalról, de ott iss ugyanez :S
    Valakinek volt már hasonló? :/
  • Slipknot14
    #34520
    semmi extra:) csak megláttam valamelyik oldalon a játék hirdetését aztán előszettem újra a régi 74-es karimat :D de csak ponékodok dungeonheimbe egy kicsit vele aztán sztem abba is hagyom, nincs már nagyon időm ilyenekre :D
  • Czdano
    #34519
    Igen ismerös volt a neved :) Itt hogy állsz? Kell valamiben segítség?
  • Slipknot14
    #34518
    másik böngésző?:/
    am Czdano o.O :) Zed vok Tibiából :D meg régen ezt is toltuk együtt :D
  • DAK3
    #34517
    leszedtem egyet de nem mükcök.. a legujabbat szedtem
  • DAK3
    #34516
    nemtom de ebbe azaz érdekes hogy tegnap eset még ment msotmeg error.click for details... leszedek egy javát... hátha beszart:D
  • Czdano
    #34515
    Van java telepítve a gépedre?
  • DAK3
    #34514
    nem akar elindulni:S maga a runescape.com on a kliens
  • DAK3
    #34513
    tudom minden gamebe kaksisak a privát szerverek és énse azért csinálnék hogy verjem rá a nyálam hanem mert én szeretem az ilyen kevés emberres szerokat... ez most furcsán hangzik tehát ahol nem több ezren tolongnak hanem mondjuk csak pár száz....:D:D
    Slip mi a neved a játéákba melyik szeren vagy és mikorleszelfent?
  • xxxpaulxxx
    #34512
    Azért... egy olyan 6 évvel ezelőtt kb a max grafika olyan volt, mint most a safe mode... szóval sztem ma már GYÖNYÖRŰ:D
  • Slipknot14
    #34511
    de a privát szerónak semmi értelme :/ nincs meg a hangulata az eredetinek. amúgy én is toltam régen priváton de tényleg semmi jó nincsen benne.
  • DAK3
    #34510
    szted hány kb/s es feltöltéssel biro net kéne kb 50-60 runescape player kiszolgálásához itt országonbelül??(láttam egy vidit ahogy egy gyerek privát szerot csinal hahahaha:D:D)
  • Slipknot14
    #34509
    lesz ha csinálod szorgosan :)
  • DAK3
    #34508
    és még egy(tripülposzt) az ilyen favágást meg ilyeneket jódolog fejleszteni tehátleszbelöle jó cumo?
  • DAK3
    #34507
    azomlassan tölti be:S:S:S:S:S:S:S:S ha több szerver van ti meiken vagytok hova mennyek?
  • DAK3
    #34506
    lehet pajzsoscsávesz??:D ESKÜSZÖM KIPROBÁLOM MOST AZZONAL!!!!:D:D:D
  • Slipknot14
    #34505
    nem lennél elmaradva, folyamatosan kezdenek új karikat :)
    egyébként kasztok úgy nem nagyon vannak, attól függ milyen skilled fejleszted és milyen rucikra költöd a nagy pénzeket majd :)
  • DAK3
    #34504
    igen a külsején sikerült röhögnöm egy fél orát(már bocsi):) de a játék élmény elfogadhatonak tünt söt!!:D itt milyen "kasztok" vannak? és ha msot kezdek el játszani nagyhátrányba leszek másaokkal szemben ugye ?6-7 vagy több év:D:D
  • Slipknot14
    #34503
    hát a külseje nem a legjobb, de maga a játékélmény sokkal felülmulja az összeset :)
  • DAK3
    #34502
    van egy pár másik mmo is ami ilyen de elhiszem:D:D én nekem nemjöttbe haverjaim szidnak is érte...:S vagyis én magam még nemtoltam csak haveromnál láttam:D
  • Slipknot14
    #34501
    nem jó, hanem ez a legjobb mmorpg, vagyis legértelmesebb.
    1. Olcsó
    2. Van mindenhez skill
    3. Tele van questekkel, de nem olyan szarokkal mint a wow meg társai, hogy mennyél oszt ölj meg 20 patkányt. Lehet van ilyenis, de tömve van értelmes, történettel teliekkel.
    4. rengeteg lehetőség van szórakozni a játékba minigamekben és egyéb helyeken.
    szerintem ennyi =)
  • DAK3
    #34500
    Mi a jó ebben a játékban?:(