1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • Calver
    #915
    fantasy dolgokra gondolsz? mer' ha arra akkor igen
    mennyi is volt leghoszabb női szakáll? 47 cm?
  • O0D:
    #914
    a törpe nők tényleg szakállasak?
  • [HUN]PAStheLoD
    #913
    haha lehet énis rászánom magam és letépem a fél pofám :D
  • PResident Evil
    #912
    zsír.... :D

    amugy ma sima borotvával letéptem a bajszom... állítólag jobban nő :DDD
  • O0D:
    #911
    ja a leírtak alapján már készül a fantom képed
  • O0D:
    #910
    olvasni passzívabb dolog mint írni, nem ?
  • PResident Evil
    #909
    képes voltál visszaolvasni, gecc ? :DDD

    höle... :D
  • O0D:
    #908
    szakmunkás bajusz rulez :DDD
  • Stann
    #907
    A villanyborotvával az állam alatti szört is le lehet szedni, nomeg a bajuszt?
  • Tuvok #906
    Nem szokott kippattogni hálistennek, ha fordítok rá elég időt, csak ha kapkodok, sietek vhová, akkor...vá
  • cSuwwi
    #905
    A másik meg az, hogy mindegy, hogy mivel borotválkozol, az aftershave használata ajánlott, ha kipattog a bőröd...
    Van akinek a villanyborotvától is kijön...
  • cSuwwi
    #904
    Elmész a teszkóba, kinyitsz egyet, és megszagolod. Én szoktam eldönteni, mit veszek meg ilyen helyeken. Nekem nagyon bejön az illata, főleg a mentolosnak. A másik sem rossz, olyanom is volt. Nivea AfterShave. Egy királykék színű dobozban van.
  • Tuvok #903
    az illat lenne a lényeg, az okot korábban leírtam
  • cSuwwi
    #902
    Régebben volt/van egy sima Makk 3-am, az 2 ropi volt tavaly nyáron. (A hadseregbe nem mertem bevinni a villanyborotvát).

    Ha meg ég az arcod, vegyél Nivea Aftershave-et. 1500 körül van, én nagyon jó az illata, és hűsít, nem pirosodik ki az arcod, és a pattanások ellen is hatásos :)
  • cSuwwi
    #901
    Nekem is hasonló van. Nem Philishava hanem Philishave :)

    Ezek újonnan 15 körül vannak. Mármint a 3 fejesek. Olyat érdemes venni, bár a 2 fejes sem lehet rosszabb. Ha sok zséd van rá, akkor vehetsz vízállót is, az 20 körül van. Borotválkozhatsz vele a zuhany alatt is :) A többi a "száraz" kivitelű, nem komálják a vizet...
  • Tuvok #900
    Mennyi ?
  • Stann
    #899
    Ilyen még mindig nem használ senki?
  • seAke
    #898
    Gilette Mach 3 Turbo
  • peet69
    #897
    loool
  • kiserik
    #896
  • Breki33
    #895
  • Tuvok #894
    Gondolkozok egy beruházásban villanyborotvára, csak az a baj, hogy párom, mint a nők nagytöbbsége, döglik az Aftershave illatától, én meg égek...de végül is megszoktam a SensorExcelemet, csak a 2 perces, hidegvizes pofagyalu mókák után nevetségesebb vagyok egy bohócnál a piros képemmel.
  • Punker
    #893
    nincs
  • [Walaki]D`Lair
    #892
    Ez sokmindentől függ...
  • kiserik
    #891
    Kinek tetszik a teljesen leborotvált nemi szerv?
    Szerintetek nincs benne egy kis pedofil érzés,hajlam?
  • [Walaki]D`Lair
    #890
    Én nem szoktam a pöcsömet gyantázni he...:DDD
  • peet69
    #889
    HALLOD JOCI A GYANTÁT ELFELEJTHETED NEM SZABAD
  • [Walaki]D`Lair
    #888
    Tudom, ott nem is szokta...csak borotvával...
  • Kata
    #887
    Eleinte igen - mint lentebb írtam - de aztán megszoktam. Egyébként csak a felső részen szabad gyantázni, de erősen nem javasolt. Lejjebb viszont csak penge, mert nagyon érzékeny a bőr, és ott TILOS gyantával!
  • Pyx #886
  • Pyx #885
    Ijjen öregen, minek? :D
  • [Walaki]D`Lair
    #884
    És nem viszket utána? Mert spec a barátnőm gyantáztatja mert megőrül tőle...
  • Kata
    #883
    Semmi gond. Végülis neten mindent kibeszélnek az emberek. A válaszom: igen: teljesen.
  • Stann
    #882
    Én ezt a borotvát néztem ki, ilyet használ vki?
    Philishava HQ5812


    Én csak azért gondolkodtam a villanyborotván, mivel megvágni nem szoktam magam, de ha sima borotvával borotválom a bajszomnál, ott kis "pöttyökben" elkezd vérezni. Ezek szerint ott vékony a bőröm?!

    Ja, és ugy max 10ezret szánnék rá, panasonicot pedig eddig nem láttam olcsón.
  • [Walaki]D`Lair
    #881
    Régi pengés borotva powah? :D
  • Bucser
    #880
    Meg a mai Mach3-akkal Protectorokkal etc. már nyugodtan áthúzhatod többször a felületet... Nem kell félni, hogy lekaristolja a bőrt... kicsit bepirosodik, de aztán elmúlik...
  • CSOCSO
    #879
    aki kipattogzik a borotvalkozastol.. probaljon masik borotva habot.. mondjuk erzekeny borre valot..probaljon ki masik borotvat (mach3 pl nekem tokeletes) csereljetek gyakrabban a "fejeket" es fontos hogy ne azonnal szalnovessel szembe huzzatok a cuccost:))
  • Tikal #878
    olvass a lap aljáig, aztán még egyet vissza, és megkapod a választ...
  • Stann
    #877
    Valaki használ elektromos borotvát?
    Éppen most gondolokodom egynek a beszerzésén, mivel nem kell pepecselni vele, és hordozható is.
    De nem értem, hogy mi a különbség a 3000 és 30000Ft-os, 3körpengés borotvák között, mivel külsőleg elég hasonlóak, de max. 10-et szánnék rá. Amúgy ezek elég jók, mindent visznek? :)
  • peet69
    #876