1876
Mikor kezdtél el borotválkozni?
  • peet69
    #875
    Ég is
    állandóan :DD
    [de azért igaza van]
  • [Walaki]D`Lair
    #874
    Pofámról égne a bőr....
  • LittleL
    #873
    Tényleg illetlenség bocsi.
  • peet69
    #872
    Illetlenség
  • Tuvok #871
    rofl
  • [Walaki]D`Lair
    #870
    Miért kérdezel ilyet így a fórumon?


    (arra ott a privi...;))))
  • [Walaki]D`Lair
    #869
    SZÉGYELD MAGAD ÉS MOSD KI A SZÁD SZAPPANNAL!!!!
  • LittleL
    #868
    Kata, mert te borotválod a p*ncidat ?
  • Tuvok #867
    van amelyik nem tudja
  • Tikal #866
    a lányok már csak tudják :)

    amugy tényleg megszokja és nem fog viszketni, ugy mint az arcod :)
  • Kata
    #865
    Egy idő után megszokja, és nem fog.
  • Evil
    #864
    proba herencse :)
  • LittleL
    #863
    Ne tedd. Viszketni fog.
  • RelakS
    #862
    Gilette Mach 3 Turbo!
    Ez előtt Gilette Sensor Excel-t használtam, de utána úgy néztem ki, mint akinek elvágták a torkát. A Mach-al viszont szinte sérülés nélkül megúszom
  • Evil
    #861
    bránermajsztert borotvalja valaki? en gondolkodom mostanaban rajta, probat aszem meger, oszt ha nem jon be visszano.
  • Marcell
    #860
    Villanyborotva tenyleg a legjobb kezdoknek, azzal konnyen elboldogul mindenki.
    Ha manualisan szeretned en a Wilkinson Protect 3D diamond-ot ajanlom, es a tobbiek altalal dicsert Gillette Mach 3-mat.
  • Bucser
    #859
    Egyszer 3 perces pofagyalut csináltam, mert rohantam előadásra. Tél volt. Sorrend: pofagyalu (beretvával)-> arcvíz-> víz -> sál fel kabát sapka irány suli. Húsz perces trolizás után vörös arccal nyakkal és állal beértem a suliba és olyan melegem volt, hogy nem tudtam mi van... Mikor hazamentem megnéztem közelebbről hát kb az egész arcom olyan volt mintha legalább 20 percig forró gőzben inhaláltam volna.... írtózatos volt... ráadásul égett és fájt is... Azóta sem csinálok ilyet inkább elindulok hamarabb:)))
  • Match
    #858
    nekem rohadt érzékenybőröm van, egyszer sikerült valahony megsérteni, de nem szó szeirnt megvágna, csak másnap mondták hoyg kicsit varas az állam (tehát mint egy horzsolás).
  • FtranX
    #857
    jaja! A Gillette Mach 3 a legjobb!
    Azzal még nem vágtam meg magam egyszer se.
  • Lacc
    #856
    Veszel egy vellanyberetvát, és annyi. Azzal mindent le tudsz vágni nem csak a bajuszt :D És nem kell hozzá semmi vizsgát letenni, csak neki kell esni. Olya mint a nullásgép, csak itt korongokban vannak a pengék :P
  • Tikal #855
    ok, bocs
  • Lynx_TWL
    #854
    csak lenyúlod fater berettáját, és sutty egy ksi habot, piff paff 2 mp alatt kész az egész:)

    a keskeny élű pengéset ajánlom, a régi fajta nagy széles pengéjűvel könnyen megvághatod magad :)

  • Tikal #852
    kérd meg faterod mutassa meg, azt hiszem az a legegyszerűbb :)
    de miota gilette feltalálta a biztonsági borotvát azota csökkent a halálos esetek száma a fürdőszobában, szoval probálkozz nyugodtan

    Tök felesleges bajuszvágot venned, akkor már inkáb egy villanyborotvát, azzal tuti nem vágod meg magad, pengével is csak akkor ha kapkodsz és nem feszes a bőrőd mikor huzod a pengét, vagy ilyesmik :))
  • Mighty
    #851
    Borotvalkozas elott fontos az alapos arcmosas. MErt ugye, ha nem mosol arcot, szepen belemaszatoltod a koszt, bakteriumokat a borodbe. Utana mar hiaba mosod meg az arcod, meg jobban belemegy. Plana, ha nehany vagast is ejtesz a muvelet kozben.
    Szoval arc fertotlenites borotvalkozas elott es utan, kisebb az esely a "kipattogzasra". Bornyugtato keszitmeny hasznalata javasolt.
  • Tuvok #850
    Egy nagy ápolatlan bajusz/szakál miatt hamarabb röhögnek ki, mint 1-2 vágás miatt szvsz.
  • PResident Evil
    #849
    vagy a buszon borotválkozik :PPP
  • Match
    #848
    joh, az nem igaz hoyg lehetetlen....nekem is sikerült kikezdeni már a bőrömet (bár az nem igazán megvágás).
    De elsőre úgyis óvatosan csinálja az ember, nem siet, akkor kurva kicsi az esély rá.
  • OPM
    #847
    "lehetetlen hoyg megvágd magad"

    azér ezt nem mondanám... :)
  • Match
    #846
    Veszel egy normális borotvát, lehetetlen hoyg megvágd magad.
    (Mach 3-at ajánlom, vagy valami jobbat....ha van)
  • OPM
    #844
    jóvan na... :D
  • PResident Evil
    #843
    minden borotván van.. leaglábbis az enyémetn.. egy külön fej ami a borotva hátulján felnyitathó... ez rendesen hajnyíró gépként is funkcionál... már elég gyenge ahhoz... szal nagy szakálra tökéletes!
  • PResident Evil
    #842
    "Phipips"
  • OPM
    #841
    Érdekelne, hogy kinek van még Phipips elektromos borotvája és pontosan milyen fajta?
  • gPROject
    #840
    hajnyíróval 3-4 naponta, de van amikor eltelik egy hét is :)
  • FtranX
    #839
    a meg mi?
  • PResident Evil
    #838
    pajesz vágóval...
  • FtranX
    #837
    hmm. akkor inkább marad csupaszon az állam, amég be nem szerzek egy hajnyíró-gépet. :)
  • Gfreiter
    #836
    Ja, hogy a hosszából? Hát sok lehetőséged nincs. Menj fodrászhoz.
  • Gfreiter
    #835
    borotva. Az a régi, hagyományos, csavaros.
  • FtranX
    #834
    szerintetek ha nincs gépem, körszakállat hogy érdemes vágni, hogy ne nőjön túl nagyra? (ollóval mindig elrontom, így sosem tudok sokáig körszakállat hordani)