23325
  • grebber
    #2403
    Remélem nyáron tényleg jön!
  • Valen
    #2402
    TH a neve :)))
  • Kandurex
    #2401
    "Ugyanakkor a konzolpiac más, az emberek szeretnek közösen játszani."

    Én ezen nem tudok tovább lépni...vajh mit szól az a pár százezer FOLYAMATOS ONLINE PC -s játékos a mellette lévő pár ezer X-LINE-hoz...vagy 2 fő az már a konzol privilégiuma? Ki az isten' ez a szerencsétlenség aki ilyet mond?
  • Kandurex
    #2400
    "Ugyanakkor a konzolpiac más, az emberek szeretnek közösen játszani."

    Uramisten..atyaég...oké, meg minden, de EZT KI VENNÉ BE?
  • Valen
    #2399
    "IGN: Utolsó kérdés: Van offline és online co-op játékmód az XBoxos változatban, a PC-sben viszont nem. Kétlem, hogy technikai akadályai lennének, szóval mi is az oka ennek?
    TH: (...) A PC verziót mindig is ízig-vérig single-player játéknak terveztük, afféle "egyedül vagy a szobában és a fények hirtelen kialszanak" játékmenetűnek. Ugyanakkor a konzolpiac más, az emberek szeretnek közösen játszani. (...) sosem tekintettünk úgy erre a játékmódra, mint a PC-s verzió egy alapkövetelményére, és a kezdetektől fogva az volt a célunk a PC verzióval, hogy a legjobb single-player játékot készítsük el, melyet az id valaha is csinált."

    Hát ezeket a barmokat !!!

    Ha tudnák, hogy a PC-s tábor teszi ki a multiban játszók 90%-t !!!

    Mindig is mondtam, hogy Idióták ezek az Amcsi marketingesek.

    Aztán majd elsütik a multiplayer módot vmi expansion keretében.
  • Kandurex
    #2398
    A kijelentsére: lehetséges
  • Kandurex
    #2397
    A kérdésre: pénz
  • Seth
    #2396
    Nem értem miért pont a PC verzióból hagyják ki a Co-op mókát. Pedig milyen buli
    Meg miért az X-box verzió van ennyire előtérben?
    Még a végén X-box exklúzív lesz aztán várhatunk megint fél évet :(
  • AMD Norbee
    #2395
    Doom 3 megjelenési dátum!!!!


    A cím nem éppen pontos. Körbehatárolt megjelenéssel szolgált az Activision. Immáron hivatalosan is bejelentették, hogy a mindenki által várt DOOM3 PC-s változata 2004 nyarán nyitja meg a kapukat a pokol irányába!


    forrás: Hardwired
  • toMpEr
    #2394
    en nemfogom hianyolni a coopot, sott ha multi se lenne szerintem az se lenne baj
  • Gabe18
    #2393
    Ez meg a Hardwired-es cikk részlete,érdekes...

    "IGN: Utolsó kérdés: Van offline és online co-op játékmód az XBoxos változatban, a PC-sben viszont nem. Kétlem, hogy technikai akadályai lennének, szóval mi is az oka ennek?
    TH: (...) A PC verziót mindig is ízig-vérig single-player játéknak terveztük, afféle "egyedül vagy a szobában és a fények hirtelen kialszanak" játékmenetűnek. Ugyanakkor a konzolpiac más, az emberek szeretnek közösen játszani. (...) sosem tekintettünk úgy erre a játékmódra, mint a PC-s verzió egy alapkövetelményére, és a kezdetektől fogva az volt a célunk a PC verzióval, hogy a legjobb single-player játékot készítsük el, melyet az id valaha is csinált."
  • Gabe18
    #2392
    576-ról:
    "Az Activision tényleg csak a megfelelő pillanatra várt, hogy megerősítse azt, amiről mindenki suttog az utóbbi hetekben: immár biztos, hogy idén nyáron jelenik meg a DOOM 3 PC-s konverziója. A kiadó a tegnap esti zártkörű konferenciáján (ahol egyébként az Xbox-os változatot is bemutatták) biztosított mindenkit a nyári érkezésről, minek köszönhetően a játék előbb kerülhet piacra, mint a nagy rivális Half-Life 2. Azt, hogy a nyár melyik hónapjában lesz esedékes a produktum megjelenése nem árulták az Activision illetékesei. "

    Én csak azt nem értem hogy a PC-s változatot miről "konvertálják"...
  • The Hedgehog
    #2391
    Érdekel?! PC-n menjen rendesen és jóvan!
  • Glpetyus
    #2390
    "koksz"
    :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPpp
  • Kandurex
    #2389
    Hangulat az ütős. GraFIKAilag...majd meglátjuk, egyébként mintha be - be röccenne a "koksz" alatt a gamma nem?
  • toMpEr
    #2388
    PC-s trailer valoszinu nem lesz,mert csak az Xboxos verziot vittek ki az E3-ra a PC-set nem
  • pinehead
    #2387
    Én annyit leszűrtem a videóból, hogy nagy gondok nem lesznek a gámával,(talán...) csak igyekezhetnének a PC-s verzióval kissé...
  • Glpetyus
    #2386
    Akarom mondani a teljes játékot:P
  • Glpetyus
    #2385
    Mostmár a véglegest is...
  • grebber
    #2384
    Most már mutathatnának PC-s trailert is!
  • The Hedgehog
    #2383
    Sok hülye gamer már elkezdte szapulni külföldi fórumokon, hogy milyen gány a grafika és nem vették észre , hogy XBOX trailer...

    ennyi buta csököt!
  • grebber
    #2382
    Mint állat!
  • NeoMaN
    #2381
    A KREED KIEGÉSZÍTŐJÉT VISZIK AZ E3-RA NEM?
  • dashed_
    #2380
    Hardwired -rol is szedheto
    (Xboxos version)
  • toMpEr
    #2379
    E3-as trailer
  • toMpEr
    #2378
    amugy az alfaja nem jelent meg, hanem kiszivargott.
  • toMpEr
    #2377
    talan mert ha meg nem tunt volna fel oda csak angol kiadasokat irnak ki...
  • steweee
    #2376
    mikor jelent meg az alfája? a kreedesekkel nézeltelétrésbe keveredtem ,azt állították hogy a kreed már hónapokkal ezelőtt megjelent, ők azzal játszanak. ezzel egy gondom van csak , ha megjelent régen miért viszik az e3-ra, miért lesz belőle angol verzió, mert eddig csak csehül vagy szlovákul volt, és miért javítottak ki benne egy csomó hibát, mert az eddigi verzió tele volt bugokkal. vagyis tekinthető e az eddig megjelent kreed úgy mnt a doom3 alfa? tesztjátéknak a végleges megjelenése előtt? az egész úgy indult, hogy meglepődtem hogy már megjelent, se az nforce-on ,se az iso-n , se az ftp szervereken nem találkoztam vele
  • gergou
    #2375
    hat ezt regelik, eb gamesen stabilan 6/15 , es a Hardwired nem tom honnan szedi, hogy meg honapok mulva adjak ki... Carmak kijelentette, hogy szinte keszen vannak vele, es valmelyik ujsag kovetkezo szamaban mar lesz leiras is rola( valmi kulfoldi ujsag) ... Remenykedjunk:) Addig meg egy 9600xt be is be kell ruhaznom:)
  • Glpetyus
    #2374
    :DD
  • oneal1
    #2373
    nem aludnék semmit sem este!!!
  • oneal1
    #2372
    húú de álladék lenne!!!!
  • gergou
    #2371
    elvileg mar teljesen kesz van a game, juniusban meg kijohet:)
  • toMpEr
    #2370
    nemvaloszinu
  • oneal1
    #2369
    na játszuink vele 1 hónap mulva már??
  • toMpEr
    #2368
    azert, mert az agptexturazas bukott dolog, PC-n nem hasznaljak
  • Zsoltee_a_bator
    #2367
    es mi szukseg lenne ra, hogy elerjuk? egy gf3 meg 2xagp -vel is kb ugyanolyan gyorsan fut.
  • HuAn82
    #2366
    A #2363 és 64 után ennek sok értelme volt.
  • NeoMaN
    #2365
    "a DOOM3 július és szeptember között várható, de ahogy a szóvívő is fogalmazott minden az id Software-en múlik. A Quake4 2005 októberében, a The Movies 2005-ben esedékes. A Vampire: Bloodlines október 4-én kezdi pályafutását, ami egyben azt is jelenti, hogy a Half Life 2 valamikor nyáron debütál"
  • toMpEr
    #2364
    forras