23325
  • HuAn82
    #2203
    Egy társasjáték amit a szoba árnyékos részén kell játszani.
  • Gear
    #2202
    Mijaza dúúm háom???
  • davos80
    #2201
    Jaja...Én már el is felejtettem.
  • grebber
    #2200
    IDE!

    Doom III adatlap

    [2004-03-15 @ 14:16 - ZeroCool]

    Az Activision még mindig nem hajlandó újabb matériákkal bombázni a jónépet - legalábbis ami a Doom III-mat illeti. Oldaluk rengetegében ugyan előbukkant egy adatlap, amin az eddig elegáns "When it's done" szlogen helyet már a "Coming Soon" felirat díszeleg. Namost ez két dolgot is jelenthet. Vagy már nagyon közel a megjelenés (amit kétlek, mert akkor pörögne a médiahadjárat), vagy hamarosan bejelentenek egy valamikori megjelenési időt. Mindegy, figyeljétek ezt az oldal sűrűn, mert valószínűleg itt derül ki először, hogy mikor is jelenik meg a kicsike.

    Info: Gamestar!
  • cifuatwork
    #2199
    Ez olyan dolog, mint a HL2 topic. Egyszerűen nincs miről beszélni, nincsenek új videók, hírek, semmi...
    Változást három dolog hozhat:

    1.: Ha kijön a játék
    2.: Majd májusban az E3 miatti felhajtás
    3.: Ha kiszivárog egy újabb alfa/béta
  • SoDI---
    #2198
    up...
    pont a Doom 3-at nem érdekli a nép?
    vagy na... fordítva :)
  • SoDI---
    #2197
    Mert a Quake 4-ről beszélgetni mégis csak egészen mááás :)
  • SoDI---
    #2196
    Az, hogy Pákós vicces töltik meg a topikot annak a biztos jele, hogy még igen hosszú ideig olyan program marad ez, amiről még évekig beszélgetünk, mint ahogy tettük évek óta...

    De kell ilyen is... Ha megjelenik ez, a Half Life 2, vagy DNF, eskü' erős hiányérzetem lesz emiatt :)))
  • Kandurex
    #2195
    friss inó...muhaha..mikor volt olyan? Paul és Black pedig örökös kísértetek.
  • HuAn82
    #2194
    1. Paul Balage vs. Pákó gumiszoba. (ha annyira akarod)

    2. Elővesszük ha megjelenik... (vagy ha van friss info)
  • Kandurex
    #2193
    Vagy hagyjuk az enyészetnek a topicot? Majd elővesszük valamikor 2005 karácsony...
  • Kandurex
    #2192
    Emlékeztek? Fél éve tombolt a Paul Balage láz a HL2 topicban, itt meg Pákó az Úr. Nem kellene őket VS. -be ereszteni? :D
  • [NST]Cifu
    #2191
    Miért??????????????????????????????
  • Kori
    #2190
    Mikor????????????????????????????????????????????
  • HuAn82
    #2189
    Lebuktál!!! Tudtam, hogy van dugi piád! Vagy alapból vagy ilyen hül(y)e?!
  • rezsofiz
    #2188
    hmm
    LOL
  • Adam5
    #2187
    LLLOOOOLLLL :DDDDD
  • Árnyvadász
    #2186
    Kandurex után szabadon.
  • Árnyvadász
    #2185
    Hírek az ID házától:

    Német kutatók pinky démon DNS-t találtak egy ősborostány kövületben. Az ID szoftver fejesei 4 millió márka fejében megvásárolták az ősleletet. JC egy rövid beszámoló alkalmával elmondta, hogy az eddigi animációs fázis és motion capture technológiák nem adtak igazán precíz megjelenítést pinkynek, így most az év hátralevő felében mindenképpen arra fordítanák idejüket, hogy a maradvány DNS molekulából elefántméhbe ültetve kis pinkyt neveljenek fel. Mindezt egy árnyékkamrában tennék -tette hozzá JC- ugyanis ez sokat segítene a fejlődő motor Ultrashadow megoldásainak fejlesztése közben. A kis pinky várhatóan az év végén megfelelő tesztadatokkal fog szolgálni, és így tökéletes démoni mozgáskultúrát tudnak beültetni a készülő enginbe. Következésképpen a program 4+1CD-n és várhatóan ez év végén jelenne meg.

    Update: Ha esetleg közben ugyanazon kutatócsoport találna hasonló mintákat, mondjuk más D3-ban szereplő szörnyektől, akkor a megjelnés mindenképpen csúszni fog! Tehát akkor marad az eddig is jól bevált szlogen: When it is done!
  • Árnyvadász
    #2184
    Hatalmas!!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ.......
  • Tibre
    #2183
    LoL :)
  • Kandurex
    #2182
    Lool :DDD
  • insp
    #2181
    Az esetről John Carmack és Tim Willits:
    Black Pako's accident at ID Software
  • Kandurex
    #2180
    :)
  • insp
    #2179
    "Ezentúl mindig fölkapcsolom a lámpát az árnyékos folyosókon"

  • BlackWolf
    #2178
    pfff szegeny ember
  • Kandurex
    #2177
    UPDATE II.

    A mai napon történt sajnálatos és szörnyű baleset körülményeit sikeresen lezárták. John C. egy rövid sajtótájékoztatón nyilatkozott. A mester, mint azt megszokhattuk, a szokásos „I Love Shadow” pólóban, enyhe seggre verő lófarokban jelent meg.

    „Sajnálatos és nagyon megrázó….vazze…mi a?….hé az ott egy árnyék? /tömeg: hülyegyerek! Süt a nap!//….őő…ja igen. Szóval sajnálatos. Őőő….ja igen kész lesz, majd a játék is…csak most…repülnöm kell…vagy valami..”

    Mint láthatjuk a mester még mindig nem tért magához a sokkból. Reméljük, hogy e szerencsétlen esemény nem fogja befolyásolni a játék megjelenésit.
  • Kandurex
    #2176
    UPDATE!!!

    Sajnálatos balesetet adott hírül a PlanetQ. Black Pako az ID székház egyik felderítetlen árnyékos folyosóján fejére esett a 11kg -s acél ID lógó. A baleset körülményeit még vizsgálják. Sajnos ez kissé nehézkesen halad, tekintve a székházban uraló állandó árnyékos félhomályra. További update hamarosan.
  • [NST]Cifu
    #2175


    Vazzeg, akkor én hogy fogom a Gramofonomon lejátszani a Doom3-at?
  • Kandurex
    #2174
    Pár új hír:

    Meg nem erősített hírek szerint a játék zenéjét egy új csillag, nevezetesen Black Pako írja. További új információ, hogy a DVD –n megjelenő verzión plusz 3, a játékban NEM szereplő, bonus track is található lesz. JohnC –t kifejezett beszédes állapotában találtuk meg, így napvilágra került néhány új információ is. A játékban árnyékok lesznek, amiket árnyékok fognak árnyékolni. Árnyék falakon, árnyékos fegyverek írthajuk majd az árnyékos ellenfeleket, kiknek testén, forradalom következik! ÁRNYÉKOK fognak szaladni. A kiadás nehézségein beszélgetve még egy fontos tényt szűrhettünk le: A programot bakelit lemezen is kiadják, de a magnószalagos és rovásköves megoldást sem vetik el! Természetesen a kiadott, most tessék megkapaszkodni, megvásárolt CD –k és magnószalagok ÖNMAGUKBA is árnyékolásra lesznek képesek. Elképesztő.

    Forrás: PlanetQ
  • Kandurex
    #2173
    Visszaolvasgattam a topicban, már 2000. nov. 01. azt írták, hogy már csak egy év és megjelenik...:))
  • Kandurex
    #2172
    meg már teljesen ide szoktam, már csak a rend kedvéért is

    (bár lehet, hogy elunom mire ezt kiadják)
  • Kandurex
    #2171
    komoly nem? ha én, meg pár elvetemült nem szapulná ezt a ganéjt (ez a "game" átértelmezése a D3 -ra), ez a topic megállt volna még 2002 -ben..:D
  • Kandurex
    #2170
    én jövök, másképp már rég kihalt volna ez a topic :)))
    de, komoly nem? semmi infó, semmi anyag, csak az, hogy jön és nagy büntetés lesz grafikalig, csak tudnám, hogy egyesek ezt miből veszik a szinte teljes public off miatt.
  • Zsoltee_a_bator
    #2169
    azt mondta tetszik neki.
  • GaVino
    #2168
    OFF
    Kedden azt mondták, hogy még egy hét. :) A többit majd az aktuális fórumba.
  • [NST]Cifu
    #2167
    Aki áprilisban akarja megkapni, az az elsőtől rendeli meg, aki csak nyáron akar vele játszani, az meg a másodiktól...

    Jó, tudom, gyenge vicc volt, majd még dolgozom rajta...

    OFF:
    GaVino: mi lett a Pixel-kaland vége?
  • GaVino
    #2166
    A hivatalos oldalról két link van előrendelés címen:

    http://www.ebgames.com/ebx/product/223988.asp

    -itt április 15. van megjelölve

    http://www.gamestop.com/product.asp?cookie%5Ftest=1&product%5Fid=644930

    - ellenben itt július elseje...
  • HuAn82
    #2165
    Nekem nem tetszik a Far Cry, de még soha nem mentem a topicjába fikázni.
  • grebber
    #2164
    Nekem is tetszik a DOOM 3 de a FAR CRY jobban bejön!!