23325
  • Rick213
    #22198
    Sziasztok! Tudna vki segíteni. Feltettem a Domm3 Roe-t a telepítésnél még elfogadja a kódot utána pedig a játékban is kérte, de akkor már nem fogadja el:(
    A netem ki volt kapcsolva, a caps lock nem volt bekapcsolva. Mi lehet a gond? Előre is köszi a segítséget.
  • SamS
    #22197
    nos megtaláltam mindent amit kerestem :)
  • petit2000
    #22196
    kösz
  • Kandurex
    #22195
    szvsz dobd e a kérdést az általános segélykérő topikba, ide már nem nagyon járnak a fórumozók :(
  • petit2000
    #22194
    sok-sok béka! :D mind1 Valaki válaszoljon már légyszi nem hiszem el hogy senki nem nyomta még coopban ezt a gamet. Legyenszíves leírni hogy melyik patch kell hozzá ha kell esetleg crack és hogy az opencoop mod hányas verziója...
    Nagyon megköszönném! Haverral most kezdtük el nyomni ezt a Hamachi progit.
    Egész yoo!
  • SamS
    #22193
    bocs .... inkább így : www.sams.extra.hu/d3sc.rar
  • Kandurex
    #22192
    Béka hadtest...
  • SamS
    #22191
    kellene egy kis help hogy a köv. karakterek hol találhatóak....vagyis hogy melyik pályán







    köszi előre is :)
  • petit2000
    #22190
    kösz! valaki leírná szóról szóra h hogyan tudnék haverral coopot nyomni?
    Hányas pecs, esetleg crack, hányas opencoop mod stb..
    előre is kösz
  • Kandurex
    #22189
    Csinálj inkább magadnak:

    Total Commander (vagy bármi más file kezelő), hozz létre egy filet és a tartalma ez legyen


    FILE "Doom3.BIN" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00


    Doom3.BIN helyére a bin file -od neve kerüljön, ennyi.
  • petit2000
    #22188
    nem tudja valaki elküldeni a doom 3 reloaded rld-d3c.cue fájlt?

    email címem: [email protected]
  • ffxi
    #22187
    Nagyon ügyes vagy!
  • davidboy
    #22186
    Ügy döntöttem ha senkise segit akkor megoldom magam a problémát, és sikerült.
    Töltöttem a netről mentéseket és müködi, szóval a pálya ugrás meg van oldava !
  • ffxi
    #22185
    Hali! Halottam olyasmit, hogy konzolban be lehet írni olyan parancsot, amit ki lehet izzasztani a gépet, olyan tuning féleséget. Nem tudja vki mi lehet az a parancs? THX!!
  • davidboy
    #22184
    Hi!

    Nem sikerül sehogysem aktiválni a Doom 3 ban a pályaátugró kódot. A konzolt elő tudom hivni meg nagyábol a többi kód müködik, csak a pályaugró nem.
    Ha valakinek van tapsztalata akkor irjon.
    Kössz!
  • Prince of Máté
    #22183
    na megnéztem a filmet sztem rohadt jó lett főleg amimior a végén FPS szempontból látjuk
  • babetta80
    #22182
    Köszönöm, a net volt a probléma.
  • gamerboy91
    #22181
    1. lépés: Caps Lock kikapcs!
    2. lépés: Kapcsold ki a neted ha van!
    3. lépés: Most próbáld beütni a kódokat!
    4. lépés: ENJOY!!!!!
  • babetta80
    #22180
    HI TUDNA VALAKI SEGÍTENI, NEMTUDOM ELINDÍTANI A DOOM3 ROE, MÉGEGYSZER KÉRI A KÓDOT MIELŐTT ELINDULNA A JÁTÉK HIÁBA ÍROM BE KIIRJA HOGY HIBÁS PEDIG A TELEPÍTÉSNÉL MÜKÖDÖTT.
  • RelakS
    #22179
    uhh, mi volt ez eredetileg? Communication Transfer? (Üzenet átvitelnek írnám, még ha az message is lenne, de erre lehet, nincs is értelmes magyar fordítás :S)
  • steweee
    #22178
    emléxik még vki hogy mi volt az a két dolog amit átírva a congigban sokkal gyorsabb lett a játék ? az egyik a radeon kártyákhoz való "csalás" leleplezésére szoltált, a másikra meg már nem emléxem, de tudom hogy volt még vmi
  • w77d
    #22177
    Hát aszthiszem itt nem a szem gyönyörködtetése volt a cél hanem az információ megadása, hogy lehessen neki segíteni!
  • I love Techno
    #22176
    ennél szerintem akkor is lehet szebbet összehozni , minőségben is meg képméretileg is....
  • ffxi
    #22175
    Az is elmúlt :P és élek :D
  • ffxi
    #22174
    Leméretezte, mert figyelmes:P Amúgy nem lenne ilyen randa, mert jó konfigja!
  • valaminick
    #22173
    akkor jó:D mert kb olyan a beszéded is:PP
  • I love Techno
    #22172
    hmmm geciocsmányak ezek a képek
  • Prince of Máté
    #22171
    2006.06.06-ia van = 666 = ördögi szám :D
  • ffxi
    #22170
    Grat!
  • tHoMaSmAn
    #22169
    No, megoldottam a dolgot, de nem lefelé, hanem felfelé kellett menni, csak azzal az ide-oda vihető szállítóval kellett megtalálni azt a pontot, ahol feljebb tudtam menni, és aztán már sima ügy volt!

    Azért köszi a segítséget!
  • ffxi
    #22168
    Asszem itt meg kell találni vmi kart az alsó alagsorban(lifttel kell menni) és utána fel lehet menni a tetejére, onnan ki a Marsra.
  • tHoMaSmAn
    #22167


    Nos tehát itt lennék a szervízliftnél, és itt kéne feljutnom valahová, hogy kinyissak valamilyen szervízajtót!
  • ffxi
    #22166
    Pl.: #22093
  • ffxi
    #22165
    Ebből nem veszek ki semmit. Inkább a töltési képernyőt.
  • tHoMaSmAn
    #22164
  • Istencsászár
    #22163
    A linket másold ki onnan...

    http://www.sg.hu/galeria/10955258891149410667.jpg
  • tHoMaSmAn
    #22162
    [img]https://media.sg.hu/forum/posts/2006_06/doom3_resize.jpg[/IMG
  • tHoMaSmAn
    #22161


    Nem tudom ez így működik-e a galériámba tettem egy képet, ha nem jó, csinálok másikat
  • ffxi
    #22160
    Rakj fel képet a töltési képernyőről, így talán belövöm, hogy hol vagy.
  • tHoMaSmAn
    #22159
    Nem kommunkiációs center, hanem Communication transfer, ha ez változtat valamit a dolgon... még mindig várom nagyon a segítséget!