23325
  • DanRyu
    #22238
    Tegnap toltam végig a kiegészítőt, 1 évvel ezelőtt kb már végigtoltam 1x nagyon tetszik, jobban mint a sima 3. Bár a főellenség nem könnyű a végén.
  • ffxi
    #22237
    Ja PC-n..
  • Prince of Máté
    #22236
    PC-n?
    Ne mtudom h kell ott
  • ffxi
    #22235
    Hali!
    Hogyan tudok coop módban jácani a komámmal?
  • Prince of Máté
    #22234
    [IMG][/IMG]
    Na itt a kép hogy milyen élvezetes játszani:s
  • Prince of Máté
    #22233
    fúú na felraktam a Doomot és Surround speakers alapból onra rakta és úgy játszok...Csak éppen enm sokáig mert 2-3 fpssel megy:(
  • nkasi
    #22232
    sziasztok.már nem kell segítség,megvan hogy kell tovább menni!azért kösz.
  • nkasi
    #22231


    sziasztok.Egy kis segítség kellene.aki tud légyszi írjon!annál a feladatnál vagyok hogy légzár áthidalás,és hogy jussak el a delta laborba.de semerre nem tudok menni!a vonat amivel idáig eljutottam abban pedig egy ember ücsörög esetleg igy beugrik hol is vagyok,és mit kell csinálni.Előre is kösz Valaki segítsen mert a fa...om ki van már hogy nem tudok tovább menni!





  • Prince of Máté
    #22230
    oké ozz én még messze nem tartottam:)
  • nkasi
    #22229


    sziasztok.Egy kis segítség kellene.aki tud légyszi írjon!annál a feladatnál vagyok hogy légzár áthidalás,és hogy jussak el a delta laborba.de semerre nem tudok menni!a vonat amivel idáig eljutottam abban pedig egy ember ücsörög esetleg igy beugrik hol is vagyok,és mit kell csinálni.Előre is kösz Valaki segítsen mert a fa...om ki van már hogy nem tudok tovább menni!

  • nkasi
    #22228
    Szia,a 13 pálya azt hiszem.Egyszerűen nem tudok semerre kimenni!Mindenkit elintéztem itt!
  • Prince of Máté
    #22227
    ja és esetkeg nincs valami olyan mód vagy vami amitől lejjebb menne a proci használat?Mert a Celeronomat nem naon bírja a DOOM
  • Prince of Máté
    #22226
    hányadik pálya az?Eleje??Asszem addig eljutottam énis
  • Prince of Máté
    #22225
    a mélynyomón voltak ilyen tekerők és nem mindegyik a hangot állította de felnyomtam a max-ra ami ebben az esetben jobb ezért a jobb oldali volt erősseb
  • RelakS
    #22224
    És mi volt a gond?
  • nkasi
    #22223
    sziasztok.Egy kis segítség kellene.aki tud légyszi írjon!annál a feladatnál vagyok hogy légzár áthidalás,és hogy jussak el a delta laborba.de semerre nem tudok menni!a vonat amivel idáig eljutottam abban pedig egy ember ücsörög esetleg igy beugrik hol is vagyok,és mit kell csinálni.előre is kösz
  • ffxi
    #22222
    Ja, parás lenne
  • Prince of Máté
    #22221
    Dejó lenne Doomozni 5.1ben
  • Prince of Máté
    #22220
    jól van megvan a probléma
  • RelakS
    #22219
    Mármint ha felcseréled az első/hátsó párost, akkor meg elöl jelentkezik az anomália?
  • Prince of Máté
    #22218
    Igen minden középre van állítva és ha a TV-re kötöm rá akkor is ugyanez a helyzet.Kipróbáltam hogy a kéthangszórót kicserélem de nem változik szal nem a hangszóróval van a bibi.
  • RelakS
    #22217
    ?!
    Mindent jó helyre dugtál?
    Balance jól van beállítva?
    Hangcucc is jól van beállítva?
  • Prince of Máté
    #22216
    értesz az 5.1 hangszórókhoz?
    Mert akkor megmondhatnád hogy a bal hátsó hangszóróm halk a jobb hátsó meg ordít?
  • RelakS
    #22215
    Tápot csak akkor, ha nincs rajta +12V kivezetés, vagy ha 24tűs alaplapot veszel
  • Prince of Máté
    #22214
    igen és ez a probléma mert akkor még tápot is... szal 60 alatt nem úsznám meg
  • RelakS
    #22213
    Ha procit cserélsz, akkor alaplapot is...
  • Andrejka
    #22212
    szerintem mindkettő igaz
  • Andrejka
    #22211
    két lehetőség van 1 vírusos a gém(az).
    2-a haverom úgy összekarcolta hogy nem tudja tovább olvasni
  • Prince of Máté
    #22210
    De ha a celeron fosomat lecserélem egy AMD 2000+-ra akkor már nem szaggatna mert a min. 1500+.Csak attól fosok hogy az alaplapom:ECS P4VMM2 50 éves és lehet nem bírja majd el...Meg ha AMD akkor melyik fajta?AThlon?Barton?Sempron?Melyik a legolcsóbb?
  • Prince of Máté
    #22209
    nincs valami taktika amivel meglehet oldani hogy ne szaggason a gém(ápgréden kívül)
    CSak mert ki akarom próbálni 5.1-ben surroundban a gémet...
    5.1megvan
    Hangfalak térbeli elhelyezése megvan
    Kényelmes szék megvan
    Erős gép nincs meg=ba*hatod az egészet:D
  • Prince of Máté
    #22208
    Milyen a géped?
    Lehet hogy vírus van a gépeden!
  • Andrejka
    #22207
    segítség mikor az install 100%-on van nem lép ki órák várása után sem csak áll
  • scorpeeon
    #22206
    Kiegészítő. Torrent.
  • technodome
    #22205
    HY ALL. A resurrection of evil az a doom 3-nak kiegészítője vagy különálló része?
    honnan lehet letölteni ingyenesen? előre is köszi a választ
  • Prince of Máté
    #22204
    De van asszem egy olyan mód az a lényege hogy nem szabad este játszani,aput odahívod hogy figyeljen de ha ez nem segít akkor:Sajátgép->Vezérlőpult->Programok eltávolítása és ott keresd ki a DooM 3 at és töröld le.Egyébként ennek a játéknak az a lényege hogy félj! Korhatár:17+, még várj egy kicsit
  • KILLER2
    #22203
    Esetleg nincs olyan mod, hogy világos lesz? A szörnyektől nem félek, de a sötétben ilyesztő hangok meg lenyíló szellőzők meg semmiből jövö kibeleszett hájas seggfejektől kiborulok (megijedek).
  • soldier 16
    #22202
    Egyszerre hány modot lehet betenni a játékba, ha nem modként indítom, hanem a főkönyvtárba teszem a fájlokat?
    Mert kéne pl: a fegyvereken a lámpa, a felirat a képernyő alján, fényerő megnövelése stb modok egyszerre.
  • Istencsászár
    #22201
    This is a modification for DOOM 3 that lets you relive the classic levels of the original DOOM, check this out! This latest version includes deathmatch support, improved wepaon models and balancing.

    As a team, we have finally decided that it is time to close the project, and we want to do so with a bang. As per the previous news post, we have fixed all of the bugs that we were able to find. There are a handful of minor bugs remaining, however we feel that on the whole we have done everything we can to make this 1.1 release of Classic Doom 3 as complete as possible. Contained within this final update are many fixes and some nice new features that everyone should find useful.

    Some of the new features include:

    - Fully functional deathmatch support on all levels
    - Improved weapon models
    - Improved intro and outro sequences
    - Lowered difficulty for game fairness
    - Lots of balancing has been addressed

    Overall the package contains so many fixes that we have lost track from what has actually been done from 1.0 to 1.1. It has been a long journey and a huge effort for the team to put this final package together and so on a personal level I would like to express my gratitude to everyone on the team who have made this release possible.

    Classic_doom_3_v1.1.exe Letöltése (193.5 MB)

  • Rick213
    #22200
    Ok, köszi megpróbálom, de már ezt is többször megtettem
  • Prince of Máté
    #22199
    ez egy idegesítő probléma...Újra kell rakni a ROe-t de akkor más CD kulccsal telepítsd