23325
  • tHoMaSmAn
    #22158
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni azoktól akik még emlékeznek mit kell csinálni a köv. helyen, ahol én elakadtam!
    A communication centernél vagyok, és a szervízlifttel kellene feljutni valahova, hogy ott valami szervízalagutat(?) megnyisssak. Nos én hiáéba emelgettem a liftet csak nem tudtam feljebb jutni, a kijárati ajtóhoz meg nincs hozzáféresem!

    Várom a segítséget! :)
  • ffxi
    #22157
    ??.....??
  • GeneralsHungary
    #22156
    Hehe, el is felejtettem a DooM 3-at. Hál Isten! Épp elég volt lefordítani. :D
  • Crazy Mate
    #22155
    Szívás.
  • ffxi
    #22154
    Nem..
  • Crazy Mate
    #22153
    Regenerálódik?
  • KILLER2
    #22152
    Úgy tudom, hogy a játékban lévő ember valami nagyonkiképzett nagyonprofi tengerészgyalogos.
  • Crazy Mate
    #22151
    A játékban egy olyan szuperemberrel kell lenni mint a filmben?
  • Prince of Máté
    #22150
    hát jó neki
  • NeoMaN
    #22149
    Ügyes vagy, én a alfát nyomtam gef4-el, és tűrhető volt.
    :)

    Kedvesem öccse 9600XT-vel tolja highon, és simán játszható.
  • Istencsászár
    #22148
    128Mb R8500-on játszottam végig....
  • Prince of Máté
    #22147
    úristen nétzzétek meg az első odlalt... amikor még meg se jelent... azt mondták h ati radeon 8500 élvezhetően futa ajáték..nekem ati radeon 9800 rohadtul szaggat... nem lehet célozni sem...
  • w77d
    #22146
    én is a ram-ra gyanakodtam, de most nincs pénzem bővíteni :( Azért kössz
  • NeoMaN
    #22145
    Rossz videókari driver, kevés ram.
  • w77d
    #22144
    6500ft?
  • Crazy Mate
    #22143
    Mennyiért?
  • w77d
    #22142
    Na mind1 szerintem nem erőltetem továb :( Kár hogy így tötént. Esetleg kedvezményes áron nem venné meg vki az eredeti példányom?
  • w77d
    #22141
    Újabb fejlemény: most már a zseblámpa sem világítja meg a sötét helyeket. Látni, hogy ég mert a fénycsóva jön ki a lámpából, de mégsem világítja meg a sötét helyeket :(
  • Prince of Máté
    #22140
    hangkártya?
  • w77d
    #22139
    hali! Most vettemmeg a Doom 3-at. A game el is indul szép meg minden, de a hang gyakran beakad és ugyanazt ismételgeti kb 5 percig. Mi lehet a baj?
  • KILLER2
    #22138
    Az a baj, hogy már frisítettem és el*szódott a DOOM3.exe és mivel már frissített ezért nem engedi megint. Nem véletlen írok ide, de már mindegy, mert megoldom. És köszi a segítséget.
  • Kandurex
    #22137
    Benne van az update -ben, leszedhető az ID honlapjáról, vagy bárhonnan,. Legyél már egy kicsit önálló, ne szemeteld tele a topikot a kérdéseiddel.
  • KILLER2
    #22136
    És ha valaki tduja, hoyg honnan tudnám leszedni az eredeti DOOM3.exe-t (lehetőleg 1.3as) azt nagyon megköszönném úgy mint a zösszes többi segítséget.
  • KILLER2
    #22135
    Honnan tudom leszedni a játék kézikönyvét?
  • Kandurex
    #22134
    Itt van
  • KILLER2
    #22133
    Az 1.3as verzióhoz kéne crack.
  • KILLER2
    #22132
    VAlaki adjon egy műkötö Cracket!!!!
  • KILLER2
    #22131
    Tud valaki használható crakcet a Doom 3hoz? A mostanival nálam is errort during initializationt ír ki. (csak azá kőne, mert most nincs nálam a játék cdje, de nem bírom ki nélküle)
  • KILLER2
    #22130
    A haverom gépén van ez a probléma. Az én gépemen megy. Az ő gépéről beszélek és nem tudom, hoyg azon milyen drivert van. (csak aki nem értené)
  • ffxi
    #22129
    Haverodnál van a driver? Kérd vissza mert akarok kocsikázni.
  • KILLER2
    #22128
    Azt mondja, hoyg régebben futott neki.
  • KILLER2
    #22127
    Nem tudom haveromnál van.
  • ffxi
    #22126
    Driver?
  • KILLER2
    #22125
    Az miért van, hogy indításkor ezt írja a konzolba: ERROR DURING INITIALIZATION
  • Doom 4
    #22124
    Végülis hol találtad meg ? doomista
  • KILLER2
    #22123
    Tudna nekem küldeni valaki egy mentést az Alpha labs 3ról? Újratettem a játékot és nem akarom előről kezdeni. Félek
  • Doomista
    #22122
    Háj...
    egy kérdés:
    hol találom a doom összes betüjét,amit használni is tudnánk írásra,vagy egyébre ?
  • Daniel Hunt
    #22121
    Hali!

    A haverommal szeretnénk Coop-ozni. Ehhez kéne segítség. Honnan tudom letölteni a coop modot? Megy törttel is a mod?
  • SamS
    #22120
    hali
    kellene egy kis segítség hogy a speciális effektekbe mi tartozik meghogy mennyit eszik a gépbél meg ilyenek
    plz vki
    ha nem tudja valaki akkor a game*tarba is benne volt még anno amikot tesztelték a game-t :)
    köszi
  • MimaSKATE
    #22119
    a ******* dat :D