33675


  • Atomreaktor
    #6136
  • Atomreaktor
    #6135
    Na én L, ma én rúgok be
  • IMYke2.0.0.0
    #6134
    Képzésen vagyok, este megnézem a dolgot, rendben?

  • LezLee
    #6133
    Kösssz. De többen is mondták, hogy a sztori miatt érdemes az 1-el kezdeni. Úgyhogy most várok.... csodára.......vagy Imykére :)
  • Atomreaktor
    #6132
    http://www.microcer.co.yu/bgate/ Itt se látok semmi infót. És peccs nélkül?
    Szedd le a BG2-őt, az működik:))
  • LezLee
    #6131
    Na kiderült. Sajnos a magyarítás a ludas. A vicc az, hogy a BG-t pont azért szedtem le, mert van hozzá honosítás. Így most értelmét vesztette a 3,9 GB letöltése.
    Egyetlen bizodalmam, hogy itt a fórumon a sok okos közül valaki kitalál valamit :) Pl. Imyke, ő a kompetens ebben a témában.
    Imykeeeeee, hoooool vaaaaagy? Kellenééél, de nagyon :)))
  • Atomreaktor
    #6130
  • LezLee
    #6129
    Hát ha 2-3 emberkének is kell, akkor szívesen feltolom, mondjuk 5 cd, és úgy hallottam másnak is megvan, úgyhogy majd megosztozunk valahogy :)))
  • Atomreaktor
    #6128
    Akkor ezt ugye megszavazzuk a szerverre?;)
  • Atomreaktor
    #6127
    Én úgy fél éve próbáltam és az akkori magyarítás plusz peccs nem akadt össze, de most biztos ez a ludas.
  • Axon
    #6126
    Pedig egyértelmű, hogy a két dolog (patch, magyarítás) közül az egyik.
    Én a magyarításra tippelek, de egy újratelepítés eldönti ezt a problémát.
  • LezLee
    #6125
    Ja a vicc még az, hogy mielőtt fölraktam volna a magyarítást, meg a patchet, kipróbáltam és ment. Szóval tényleg nem tom mi a gáz.
  • LezLee
    #6124
    Na végre leért a BG. Fölnyomtam. Leszedtem a magyarítást. Írta, hogy szedjem le a frissítést. Leszedtem. Indítom. Megjelenik egy kis ablak. Play. És SEMMIIII. Nem indul a ge.ije. Pedig mennyit tököltem vele, mire lejött, már próbálnám ki ezerrel, erre meg nem akarja a jót. Ezt mitől csinálhatja? Ötletek?
  • Atomreaktor
    #6123
    néhez=névhez:)
  • Atomreaktor
    #6122
    És sok évig tartana, mire leangolosítják:)
    Sőt! Megvesszük a szerzői jogokat és mindennemű Longest Journey néhez a mi engedélyünket kell kérniük;)
    Megyek intézkedni...
  • MerlinW
    #6121
    - Ferike, mi akarsz lenni, ha nagy leszel - (Ásítva) Télen medve, nyáron tanár.
  • MerlinW
    #6120
    írjuk meg mi TLJ2-őt és adjuk kielőttük... hehe mekkora vaskalapács lenne nekik:DD És azt angolosítani kéne nekik... háháhá
  • M.A.D.
    #6119
    Gumicsirke szimulátort a népnek (ertéeles lógóval). :)
  • M.A.D.
    #6118
    A vicc az, hogy a TLJ2-nek elvileg január 11-én ki kellett volna jönnie.
  • Ersiman
    #6117
    ....gumicsirkés. ...szerintem
  • Axon
    #6116
    Látom a végtelenségig lehet fokozni egy játék tönkretételét :-)
  • Atomreaktor
    #6115
    Jó lenne egy párpeszéd alatt az End Turn gombot nyomogatni:)
  • Axon
    #6114
    Lehet, hogy már arra sem kell sokat várnunk csak a TLJ2 megjelenéséig :-)
  • Axon
    #6113
    Szerintem mostmár bármelyik nagy játékfejlesztő cég alkalmazna minket ötletgazdának. Mindent tudunk a mai játékokról.
    Legyen 3ds, fpses, ríltájmos, 1 milliárd poligonos, lövöldözős
  • Atomreaktor
    #6112
    Körökre osztott kalandjátékot mikor találják fel?:)
  • Atomreaktor
    #6111
    :)
  • Atomreaktor
    #6110
    :)
  • MerlinW
    #6109
    egy kis második világháborús ríltájmstaratégiával fűszerezve:D
  • Axon
    #6108
    olyan larakróftosan... :-)
  • MerlinW
    #6107
    esetleg egy TLJ2 fps?:D
  • Axon
    #6106
    Ja, ja én is erre gondoltam. Egy csipetnyi rpg-vel is lehet még rontani egy klasszikus kaland játékon. Egy kis egységfejlődés, extra páncél, gyógyító italok, több szálon fejleszthető varázslás rendszer, na meg szexi göncökben mászkáló vámpír lányok. Aztán az egyik teleportkapun keresztül közvetlenül egy világháborús vadászgép pilótafülkéjében találjuk magunkat, ahol bekapcsolódhatunk egy öldöklő légicsatába.
  • MerlinW
    #6105
    Könnyebb telepíteni:D
    Ja és megvan törve, jól:D
  • Atomreaktor
    #6104
    Végén még kiderül, hogy szintet is léphetünk...
  • Atomreaktor
    #6103
    Reménykedjünk, hogy nem viszik túlzásba. Lehet, hogy egy Broken Sword 3 szerű akció részeket akarnak, de inkább ne akarják.
  • Axon
    #6102
    Találtam egy nyúlfarknyi hírecskét a TLJ2-ről a gamestarban. Igazából semmit nem mondanak amit eddig ne tudtunk volna már eddig is. Ami viszont kicsit bosszantott, hogy az eddig is kétkedve fogadott harcolós részeket itt már hatalmas lelkesedéssel fogadja a cikkíró. Én egyáltalán nem örülök, hogy egy klasszikus kalandban majd vad harcolgatás lesz. Az ilyen ember játszon a doommal.
  • Atomreaktor
    #6101
    ;)
  • Axon
    #6100
    Szerencsére most nem törődtek az illemmel :-)
  • Atomreaktor
    #6099
    Mondjuk egy Star Wars játékra illene StarForce-os védelmet rakni:) Abból is a 27-es verziót:)
  • Axon
    #6098
    Nehéz eldönteni mi számít kis és nagy játéknak. Mondjuk vannak egyértelmű példák a "nagy" játékra pl. DOOM3, Half Life 2. Kis játékra is van példa, hogy feltörik, pl. Blitzkrieg második kiegészítő lemeze, ami már tényleg kis érdeklődésre számíthatott. Először nem is volt törése csak mini cd image-je. Aztán 2 héten belül mégis feltörte valaki, pedig azon is a legújabb starforce 3-as védelem volt.
  • Axon
    #6097
    Valószínűleg semmiben. Méretben és a fájlokban teljesen megeggyezik, csak telepítéskor nem kéri a cd-ket.
    Egyébként én a KOTOR I-ből is készítettem egy dvd-s verziót, ahol szimplán egyetlen iso-ba konvertáltam a 4 db cd tartalmát. Mondjuk az eredmény kísértetiesen hasonlít a KOTOR II dvd-s verziójához :-)