25353
Whistler - Windows XP
  • szaki
    #6706
    nem szeretném aktíválni az xp-t, amit megvettem, de szerintem elkötelezettséget nem akartam, hogy aktíválni kell. Ugyan írja, hogy így nem néz bele a gépbe meg úgy, de ha mégis, akkor szóljunk már neki, hogy miként történt. Tehát ezt szeretném elkerülni valamivel, mert néhány nap múlva aktíválni kellene. Kipróbáltam már javaslatokat, de azok nem váltak be. Előre is köszi
  • stone
    #6705
    Üdv!
    Mióta felment a win xp service pack 2 nem tudok uploadolni windows commanderrel, azt írja átviteli hiba.
    Mit kell állítani hogy menjen?
  • Falconer
    #6704
    De most télleg
  • Met
    #6703
    gyorsan pörög
  • bix
    #6702
    és előtte is pro volt
  • bix
    #6701
    nem home, pro (hun)
  • Falconer
    #6700
    Mi az a dinamikus lemez
  • lck
    #6699
    Nem Home véletlenül?
  • bix
    #6698
    Sziasztok!
    Frissen pakolt xp nem hajlandó felismerni a dinamikus lemez formátumú vinyómat. Előtte win lemezkezelője beolvasta és utána lehetett használni, most viszont olvashatatlannak írja.
    Vki tudna segíteni? Köszönöm...
  • bob
    #6697
    Akko meg csinálj egy uj visszaállitási pontot :)
  • ibrik
    #6696
    Akkor meg kapcsold ki a rendszerhelyreállítást minden partíción.
    Ennyi...
  • chadi
    #6695
    thanx!

    és arra valami ötlet hogy az utolsót is szeretném letörölni?
    Ugyanis azt ott ahol írtad nem engedi.("Biztos benne, hogy a legutóbbi kivételével az összes visszaállítási pontot törli?") hehe és én pont azt akartam törölni ugyanis csak az az 1 van :o)
  • bob
    #6694
    Start menü/Programok/Rendszereszközök/Lemezkarbantartó/Egyéb beállitások/Rendszer-helyreállitás/Karbantartás.
  • chadi
    #6693
    Hi

    Valaki megtudná mondani nekem,hogy hol ill. hogy lehet az xp-ben a visszaállítási pontokat törölni?

    köszke előre is
  • Met
    #6692
    kezdi megadni magát a mechanika, a fej itt-ott nekiütődik a lemezeknek és már is bibis lesz:)
  • Banyapapa
    #6691
    Hm, de mitöl kezdi el gyártani a rossz szektorokat??
    Asszem kukába megy
  • Met
    #6690
    Ha leformázod akkor elvileg a rosz szektort lezárja, de ha elkezdni gyártani a rossz szektorokat akkor előbb utóbb behal az egész.
  • Banyapapa
    #6689
    Jaj ne:| Hogy szopn& le bö nyállal ez a fos:P
    Akkor elvileg erre Win-t nem is szabad feltenni ,mi?
    Van még 1 Seagate vinyo benne,de jo lenne ha nem köllene kidobni a kicsikét sem, valamivel lehet ezt a hibás szektort javitani/kikapcsolni? vagynemtom? :P
  • Aspyrin
    #6688
    Segíteni nem tudok, viszont a samsung vinyóm előtt nekem is maxtorom volt, ezért ismerem ezt a kattanást. Ez nálam a hibás szektort jelentette. Gondolom nálad is
  • Banyapapa
    #6687
    Volna egy bibim.
    Le akartam futatni a hibajavitott XP alatt,ujra let inditva, le is ment a 4-ik lépésig ott 14%-nál hallotam egy kis kattanást és kampó, megállt lefagyott.
    Ujrainditom ugyanaz csak már a 4-ik lépés 1%-nál meghalt.
    Vinyoban lenne a hiba??Hibás szektor vagymi? :/
    És volna olyan program amivel meg lehetne ezt nézni (ha egyáltalán ez a baja, ja Maxtor a lelkem:P)

    És még1.
    Ment az XP egy jo ideig PS2 portrol az egér, aztán az egyik nap nem akarta megismerni az egeret onnan,na akkor USB, erre 2 hete onnan sem akarta felismerni az egeret még jo hogy van még USB a gépen,de mi a fene a baja? :(
  • ozz
    #6686
    nagyon köszi!
  • ollie
    #6685
    Jah, az lehet. Akkor AVG ANtivirus Free Edition elég jó ingyenes vírusírtó, plusz Adaware SE és Spíbot Search & Destroy.
  • Frank99
    #6684
    Norton Antispam sokpénzért...
  • ZsirosKenyer
    #6683
    spam szurot tudsz ajanlani?
  • ZsirosKenyer
    #6682
    aha, csak azert gondoltam mert az e-mailek tobbsege MAILER DAEMON-os..szoval en ugy gondoltam hogy a gep kuld leveleket amikrol aztan visszajon a tobbszaz mailer daemon-os..
  • ollie
    #6681
    Semmit nem tudsz kezdeni ez ellen vírusírtóval, hiszen hiába van vírusírtó, attól még elküldik neked az emaileket. Egyébként meg nem hiszem hogy jpg képre kattintott, csak az lehetett a neve. Kéne egy spam szűrő, ill blokkolni kell a domaineket, ahonnan jönnek az emailek.
  • ZsirosKenyer
    #6680
    üdv!
    Egyik korlatozott munkatarsam rakattintott egy e-mailen erkezett JPG fajlra..es msot orankent 120 e-mail erkezik a fiokunkba(gondolom arrol a bizonyos JPG virusrol van szo).
    NOs kerdesem hogy hogyan lehetne egyszeruen elharitani a hibat(milyen virusirtot ajanlotok ami mar fel van keszulve a JPG virusokra) tovabba mit lehetne tenni a legkozelebbi megelozes erdekeben: a gepen win98 fut.
    Letezik erre az op.rendszerre is SP2? plz help
  • janos666 #6679
    Már csináltam hasonlót, működni működik, de csak nem szerencsés. De előtelepítést nem tudok csináltatni az XP CD-vel? Úgy tudom van valami hasonló, de még nem csináltam.
  • ollie
    #6678
    Nem működne.
  • janos666 #6677
    Na, egy ismerősömnek beszart a windowsa és mivel nem ért hozzá egkért hogy mentsem le az adatait magamnak formázzam újra (mániákusan ragaszlodik a formázáshoz, nem elég ha törlök minden windows, program files mappát) aztán magyarázzam el neki lépésről lépésre hogy kell XP-t telepíteni boot cd-ről (amit én írtam neki de nem boldogult vele). Na akkor, most az lenne a kérdésem hogy birok-e ezzel a törtaktivációs SP2 verzióval csináni neki előtelepítést, vagyis hogy szűzwindows legyen, ne kelljen már CD-t használniak, de első nála történő induláskor az ő hardwerkiépítése szerint fusson. Bár nem tudom áthúzzam-e neki az eé windowson, mert márkára a driverek szempontjából (NV, P4...) hasonlít a gépünk, nem tudom mennyire lenne szerencsés áthúzni a windows mappát. (persze egy 3. windowsból)
  • akyyy
    #6676
    érted........
  • Johnyy
    #6675
    tudhatunk..... ????
  • akyyy
    #6674
    hl tudhatok meg róla valami infot?
  • Mr Manson
    #6673
    elvileg van egy ilyen SP2bug, ki is jött rá valami javitás
  • ollie
    #6672
    Valami tűzfal probléma lehet, kapcsold ki a beépítettet, uninstall, ha van egyéb tűzfal, majd tedd újra.
  • akyyy
    #6671
    Szerintetek mit tegyek ha a net állandóan elmegy, és a gépet ujra kel indítani? SP2 van, amugya net nem megy el, csak logiailag, mert hálóban van a 2 gép, és a másikon továbbra is megy a net, meg a hálót is észleli a forgalmat, de semi nettel kapcsolatos dolog nem megy( bármely böngésző, MSN, multi stb...)
  • ollie
    #6670
    SP1-et is le lehet onnan tölteni.
  • Mr Manson
    #6669
    nm!
  • Johnyy
    #6668
    köci !!!
  • Mr Manson
    #6667
    sp1 már nincs
    update sincs
    vagy leszeded a teljes SP2őt innen: link

    Vagy auto-update windows!