25353
Whistler - Windows XP
  • ollie
    #6746
    Nem segít.
  • TZoli
    #6745
    Szerintem valamilyen codec hiba lehet!

    Mindenből rakd fel a legújabbat!
  • TZoli
    #6744
    Persze
  • Davidus
    #6743
    Kalóz vindózra rá lehet pakolni az sp2-t?
  • ollie
    #6742
    Ez nekem is a problémám, de még nem jöttem rá mitől. A windows media codec-ek újratelepítése sem segített. Én is várom, hátha tud alaki segíteni.
  • Johnny23
    #6741
    Sziasztok! Kis segítséget kérnék !
    SP2 van fönn,minden auto frissitésre van állítva!
    1es videofájlok (wmv) lejátszásánál a mediaplayer zöldes,összemosodott szinben jeleniti meg a videot....pl.az összes gametrailers.com -rol letöltött-et !!!!!!


    HELP !!!!!!!!!
  • fifi
    #6740
    Proxyt kapcsold be ha van olyanod...Ha bevan akkor kapcsold ki...Nekem ATW játszotta ezt régebben!
  • tomo
    #6739
    gepindaskor F8, csokkentett mod parancssorral , meghajto bbetujele kettospont enter pl d:

    majd CD konytarnev hogy eljuss oda ahol a torolhetetlen file van
    spacet tartalmazo konyvtarnevnel "" idezojelet kell hazsnalni

    DEL filenev vagy filenev toredek*.kiterjesztes pl DEL akarmi*.avi

    asszem ezeket grafikus csokkentett modbban nem lehet torolni.
    sok sikert
  • pici
    #6738
    Köszi neked is, én mára feladtam.
  • ollie
    #6737
    nekem megnyitja
  • pici
    #6736
    Csak nem akarja így sem, nem baj majd holnapig valamit megálmodom, vagy elmegyek a netcaféba. Azért köszi a segítséget!!!
  • units
    #6735
    http://tvn.hu/sessyaqwsxcderfvbgtzhnmjuiklop918273645qpwoeir987freemail2002/index.tvn?SID=6999a656b8db7b8af07a07e87b8815906999a656b8db7b8af07a07e87b881590
  • pici
    #6734
    Szióka! Bocsi a nem ide illő hozzászólásért, 1 kérésem lenne. Légyszives próbáljátok megnyitni a következQ oldalt: www.tvn.hu Légyszi írjátok meg, hogy nektek megnyitotta-e, vagy csak én szerverem nem nyitja meg. KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!
  • units
    #6733
    csökkentett mód?
  • lck
    #6732
    Eccer kicsomagoltam vmit, és kinai vagy f@sz tudja milyen karakterek voltak a fájlnévben. A büdös életben nem hagyta a fájlt törölni. Csak formázással szabadultam meg tőle. Azóta ha valami egzotikus helyről töltök le, kicsomagolás előtt mindíg megnézem a fájlneveket. Lehet hogy nem pont ez van nálad, de az eset hasonlít.
  • vigyori14
    #6731
    Hali mindenkinek.
    én leszedtem a princ of persia 2őnek a demóját de amikor elkezdem kicsomagolni 98%-nál megáll a kobonás és meghal a gép.
    amit kibontott meg nem tom letörölni. de ha mégis sikerül akkor a temp mappába kerül és onnana se tom kitörölni, réá se nagyon tudok kattintani mert meghal a gép,
    mit mondtok h tudnám letörölni?
  • Met
    #6730
    Nem neked válaszolt.
  • misi9
    #6729
    De én mint rendszergazda használom a gépet, csak én vagyok rajta, mint felhasználó. Épp ezért nem értem, miért írta ki ezt a hibaüzit...
  • ollie
    #6728
    Adminisztrátorként lépj be, de legalább legyenek admin jogaid.
  • misi9
    #6727
    Hellótok! Nekem a naplófájlban van ez a két hibaüzim. Nem tudja valaki, mit takarnak?

    : A Root\MSAPPS10 WMI-névtérben regisztrálva van egy szolgáltató (OffProv10), amely azonban nem tartalmazta a kötelezően megadandó HostingModel tulajdonságot. A szolgáltató a LocalSystem fiókon fut majd. Ez a fiók kiemelt jogosultságokkal rendelkezik, és a biztonság megsértését okozhatja, ha helytelenül személyesíti meg a felhasználói kérelmeket. Ellenőrizze a szolgáltató biztonsági viselkedését, és módosítsa a szolgáltató regisztrációjának HostingModel tulajdonságát úgy, hogy a működéshez szükséges minimális jogosultságokkal rendelkezzen.

    A Windows mentette DJ-79C867187CDE\Gaba felhasználó rendszerleíró adatbázisát, mert azt a kijelentkezés közben egy másik alkalmazás vagy szolgáltatás is használta. A felhasználó rendszerleíró adatbázisa által használt memória nem lett felszabadítva. A rendszerleíró adatbázis akkor lesz eltávolítva, amikor már nincs használatban.
  • bix
    #6726
    Hello!
    Erre mondjatok nekem lécci vmi megoldást:

    Általában telepítőknél és .exe filenál írja ki...
    win most lett újra rakva format után. (ezért formáztam, mondván jó lesz.)
  • ibrik
    #6725
    Általában ahol valaki regisztrálja az emailcímét, ott mindig talál erről infót is, hogy mit/hogyan állítson be a levelezőprogijában.
  • Vegas
    #6724
    hali,
    ez nem idetartozik, de ezért az egy kérdésért nem akarok uj topicot nyitni...na szal az outlook expressbe hogy kell beállítani az ímélt??mert nem toom mit kell beírni a Bejövö levelek kiszolgálójához meg a kimenőhöz...ja amúgy Microsoftos a mailom..
    kössz.
  • ibrik
    #6723
    Az az XP-ben automatikus - mármint a kiosztás automatikusra hagyása a legegyszerűbb.
  • nemcsakfeel
    #6722
    nem.
    belső hálóra kéne a kliens gépeknek IPket kiosztani
  • ibrik
    #6721
    Internetet akarsz megosztani?
  • nemcsakfeel
    #6720
    Hogyan lehet beállítani hogy egy xp-s gép DHCP kiszolgálóként működjön?
    Külön progi kell hozzá? Vagy hol van integrálva?
  • ibrik
    #6719
    Akkor a tűzfal beállításokban vedd alacsonyabbra a biztonsági szintet.
  • fifi
    #6718
    Basszus bezárom az IE-t. Megint elindítom, akkor 2-3 oldalon bejönnek, utána semmi...
  • fifi
    #6717
    Ezt tudom, ez be van kapcsolva...
  • ibrik
    #6716
    Internet Explorer - Eszközök menü - Internetbeállítások - Speciális - Multimédia rész: kapcsold vissza az animációk lejátszását és a képek megjelenítését
  • fifi
    #6715
    JPG-k sem akarnak mutatkozni...Fasza...
    A tűzfal Kerio, azon kéne vmit csesztetni?
  • fifi
    #6714
    Mondja már meg nekem vki hogy a menyasszonyom mit lőtt el az IE-n hogy a GIF-eket nem jeleníti meg weblapokon...
  • lacibacsi
    #6713
    Köszi!
  • marcus13
    #6712
    hirtelen nem tudom mi a hiba üzenet, de majd megnézem, ha megint bedobja, mert most teljesen K.O. gép, de már unom a telepítést....
  • ibrik
    #6711
    CD automatikus lejátszásának letiltása by misterxp.uw.hu
  • lacibacsi
    #6710
    Sziasztok!

    Hogyan tudom kikapcsolni a dvd meghajtó automatikus lemezindítását?
  • szaki
    #6709
    cserébe neked meg másoknak is, hátha még nem tudjátok: winxppro hu sp1 és egy 250M-ás sp2 file összekapcsolása 1 cd-re, hogy rögtön sp2 legyen már a winxp.
    http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/articles/cid/7/y/92.html
  • szaki
    #6708
    nagyon köszi kipróbálom, azért csak sikerülnie kell ennek az egésznek nem igaz, nagyon kösziiiiii
  • bix
    #6707
    Vmi ilyesmire gondoltál?
    Menj a Start/Futtatás menübe és írd be ezt: %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
    Nyomd meg az OK gombot és az "Windows Aktiválása" ablak kell hogy előjöjjön!
    Ha nem történik semmi, és "Xp-Antispy" progit használsz, akkor indítsd el azt és
    az "licdll.dll" értékét állítsd "Belépés visszaállítása a kiindulási állapotba"-re
    (jobb klikk a licdll.dll-en).
    A Windows aktiválása ablakban válaszd a "Telefonon keresztül való aktiválás..."-t.
    Az új ablakban CSAK nyomd meg a "Regisztrációs kulcs csere" gombot.
    Utánna írd be az új kulcsodat és nyomd meg a "Frissít" gombot.

    Zárd be az ablakokat és INDÍTSD ujra a rendszert.

    Utána írd be a Start/Futtatás menübe ezt: %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
    a második termék aktiválásra a "Termék már aktiválva van" feliratot kell látnod.