131
Last Epoch
  • LaposElem
    #10
    MOst vettem csak észre, hogy volt szeptemberben update. Na akkor este belenézek. Van 6-os chapter már. Új zónák, küldik, szörnyek... lássuk :D
  • j0nNyKa
    #9
    egyenlőre a sorozatgyilkos darabol mindkettőtöket

    a játék meg ultrafun, egyre jobb ahogy jönnek az updatek, nálam hangulatban + a skill rendszerrel veri az összes többi arpgt, pedig erős a beta beütése, de így is
    egyszerűen... feelgood
  • MrStokes
    #8
    Igen, nekem is tetszik alapvetoen. Egyenlore lebeszeltem magam a vasarlasrol, mert ugy erzem, hogy meg elegge felkesz es a story-t lvl 30-35- re kivegzi az ember es felek, hogy az utana elerheto jelenlegi end-game nem tudna sokaig lekotni.
  • LaposElem
    #7
    Remélem is, hogy nehezedik, mert eddig gyerekjáték (ma talán lesz időm még pörgetni a játékot).
    Egy class még nem elérhető, illetve igen, nem minden skillnek van meg a fája. Egyébként ez rohadtul bejön, mármint a skill és a skillek fejleszthetősége.

    Bizalmam van a játékban, nem kicsi... de van még hova fejlődnie.
  • MrStokes
    #6
    Az eddigi stream-eket nezegetve siman meg fogsz halni majd kesobb mondjuk arenaban, ami ugye arrol nevezetes, hogy az ellenfelek minden egyes ujabb hullamaval nehezedik. Szoval ami kesik, nem mulik. :) Raadasul sok esetben one-shot kill lesz.

    Egyebken mar egy ideje szemezek a jatekkal, egy heten keresztul naponta neztem rola streameket a beta fazisba lepeset kovetoen.
    Tetszik a sok variacios lehetoseg benne.

    Allitolag a kinezete is rendben van, de jelenleg nem lehet max-ra (sok esetben meg kozepesre sem) allitani a grafikat, mert leesik a framerate.
    Erdekes a craft-rendszere is. Mintha a Path of Exile-bol vettek volna at az ottani rendszer alapjait jocskan leegyszerisutve.

    Tudtommal meg nem elerheto a rogue class es a mastery-jei, valamint egyes meglevo mastery-knel meg hianyoznak az egyes skill-ekhez a specializaciot nyujto fak.

    Valamint ahogy te is irtad, meg eleg foghijjasnak erzodik a jatek, sok minden meg hianyzik/hianyos.
  • LaposElem
    #5
    Még mindig nem értem a végére, de az első chaptert letudtam. Még mindig bejön, viszont a mapok nem lesznek random generáltak, csak az endgame-be. A játék nehézsége szerintem még nagyon nincs belőve, egyszerűen nem tudok meghalni benne. Egy beastmasterrel kezdtem, eddig élvezetes. 2. fejezet végre szakított az első látványvilágával, ami kicsit egysíkú volt.
  • LaposElem
    #4
    Két órányi első pillantás eredménye:
    Ami tetszik:
    1., Classok és a fejlődés rendszere. A Skill spacializációk, hogy minden skillnek saját fája van. Ez jó Dolog.
    2., A megjelenítés kellemes (lehetne jobb is, de ez még fejlődik folyamatosan)
    3., Időutazós téma (bár, ezt nem tudom hogy fogják jól kihasználni)
    Ami jelenleg nem:
    1., Nem áll össze valahogy még egy egésszé. Küldetések vannak, de szerintem még semmit nem adnak az egészhez
    2., Targeting rendszert nekem még szokni kell
    3., Crafting van, de még kiforratlan (minimális ismertetővel, hogy mi mire is jó)
    4., A területek még jelenleg elég üresn pangnak, és ráadásul ha elhagyod a zónát, azonnal resetel, tehát monsterek újra spawnolnak (ahogy észrevettem)

    Endgame tartalomról még nem tudok beszélni, nem vagyok ott jelenleg. Egyenlőre ennyi, még jövök a továbbiakkal.
  • grebber
    #3
    A fejlesztők oldalán is meg lehet venni a játékot. A 10$-os pakk is adja a játékot (bár ha jól írták máshol ezt csak a megjelenéskor kapjuk ilyen áron nem earlyzhetünk vele)

    Egy éve volt sikeres Kickstarterük.
  • MrStokes
    #2
    En epp ma akadtam ra a jatekra es tetszett amit elsore lattam belole, szoval en is kivancsian varom a velemenyeket.
  • LaposElem
    #1
    Most, hogy megjelent a béta, próbálgatja valaki? Vélemények?
    https://lastepochgame.com