206
Total War: Three Kingdoms
  • Darkman86
    #6
    Amúgy megértem azokat is akik inkább Med3-ra vagy Empire 2-re vágynak én is nagyon szeretnék belőlük új részt, de szerintem ami késik nem múlik és érdemes esélyt adni ennek a kínai résznek.Főleg az után hogy látni mennyi új tapasztalatot szereztek a Warhammernél, ahol azért elég fasza új játék mechanikákat tudtak kipróbálni és így talán a törzénelmi részeknél is egy kicsit bátrabban hozzányúlnak a különböző ftakciókhoz.
  • Darkman86
    #5
    Azon az E3 videon tényleg látszott hogy még közel sincs kész, meg szerintem csak összedobták hogy valamit azért tudjanak mutatni. Az erdei már tényleg frankó volt. Jól tudod 2 külön játékmód lesz: a Hystorical és a Romance of the Three Kingdom.(Szerintem ez tök jó mert így a hagyományos és a fantasy playereknek is kedveznek) Nekem tetszik hogy mernek kicsit hozzányúlni a már megszokott dolgokhoz, próbálkoznak hogy nehogy a trollok ráaggassák hogy ez csak egy újra skinezett DLC valamelyik korábbi részhez, de már most látni hogy sokan már most elégedetlenkednek úgy, hogy szinte még semmit se láttak a játékból. A kampány térkép eddig szerintem a legszebb, még a csata térképek fajtáira vagyok nagyon kíváncsi, illetve hogy a legutóbbi video óta mennyit fejlődött.
  • sakkay
    #4
    Az a várostrom, nagyon ótvarul nézett ki, az erdei csata már ok volt. Én akkor ijedtem meg, amikor belebegtették azt a fantazy vonalat. Most elvileg választható, hogy történelmi, vagy egy kicsit mesés verzióban akarsz-e játszani, ha így lesz az korrekt. Csak nem keverjék. Ez a diplomácia nyugtatott meg teljesen, hogy komoly játék lesz ez. Jó lenne látni már egy grandiózus csatát, kíváncsi vagyok a létszámra, meg, hogy mennyi egységet lehet irányítani.
  • Darkman86
    #3
    Amit eddig mutattak nekem tetszik. Remélem beindul a marketing a videók terén is most már és egyre több mindent láthatunk.Nem bánnám ha decemberben megint kapnánk csata videót. Ja az általános fanyalgók akiknek soha semmi se jó azok meg nyaljanak sót :D
  • sakkay
    #2
  • sakkay
    #1
    Gondoltam lassan érik a kiadás, így megérdemel külön oldalt a játék. Elvileg tavasszal érkezik, és bár nem annyira kedvencem a korszak, eddig úgy tűnik minden idők legrészletesebb TW játéka lesz-legalábbis ami a diplomáciai lehetőségeket illeti.