206
Total War: Three Kingdoms
  • sakkay
    #1
    Gondoltam lassan érik a kiadás, így megérdemel külön oldalt a játék. Elvileg tavasszal érkezik, és bár nem annyira kedvencem a korszak, eddig úgy tűnik minden idők legrészletesebb TW játéka lesz-legalábbis ami a diplomáciai lehetőségeket illeti.
  • sakkay
    #2
  • Darkman86
    #3
    Amit eddig mutattak nekem tetszik. Remélem beindul a marketing a videók terén is most már és egyre több mindent láthatunk.Nem bánnám ha decemberben megint kapnánk csata videót. Ja az általános fanyalgók akiknek soha semmi se jó azok meg nyaljanak sót :D
  • sakkay
    #4
    Az a várostrom, nagyon ótvarul nézett ki, az erdei csata már ok volt. Én akkor ijedtem meg, amikor belebegtették azt a fantazy vonalat. Most elvileg választható, hogy történelmi, vagy egy kicsit mesés verzióban akarsz-e játszani, ha így lesz az korrekt. Csak nem keverjék. Ez a diplomácia nyugtatott meg teljesen, hogy komoly játék lesz ez. Jó lenne látni már egy grandiózus csatát, kíváncsi vagyok a létszámra, meg, hogy mennyi egységet lehet irányítani.
  • Darkman86
    #5
    Azon az E3 videon tényleg látszott hogy még közel sincs kész, meg szerintem csak összedobták hogy valamit azért tudjanak mutatni. Az erdei már tényleg frankó volt. Jól tudod 2 külön játékmód lesz: a Hystorical és a Romance of the Three Kingdom.(Szerintem ez tök jó mert így a hagyományos és a fantasy playereknek is kedveznek) Nekem tetszik hogy mernek kicsit hozzányúlni a már megszokott dolgokhoz, próbálkoznak hogy nehogy a trollok ráaggassák hogy ez csak egy újra skinezett DLC valamelyik korábbi részhez, de már most látni hogy sokan már most elégedetlenkednek úgy, hogy szinte még semmit se láttak a játékból. A kampány térkép eddig szerintem a legszebb, még a csata térképek fajtáira vagyok nagyon kíváncsi, illetve hogy a legutóbbi video óta mennyit fejlődött.
  • Darkman86
    #6
    Amúgy megértem azokat is akik inkább Med3-ra vagy Empire 2-re vágynak én is nagyon szeretnék belőlük új részt, de szerintem ami késik nem múlik és érdemes esélyt adni ennek a kínai résznek.Főleg az után hogy látni mennyi új tapasztalatot szereztek a Warhammernél, ahol azért elég fasza új játék mechanikákat tudtak kipróbálni és így talán a törzénelmi részeknél is egy kicsit bátrabban hozzányúlnak a különböző ftakciókhoz.
  • sakkay
    #7
    Ja remélem is. Utálom a fantazyt, de el kell ismerni a WH az egyik legjobban sikerült TW.
  • Darkman86
    #8
  • Darkman86
    #9
  • Hunor1
    #10
    új vidi . VÉGRE a készítők rámentek a részletesebb diplomáciára is! erről (is) szól ez az anyag.

    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2018.12.16. 18:34:45
  • sakkay
    #11
    Nagyon brutál.
  • Hunor1
    #12
    ja, jó lesz ez ! :) kivi leszek majd hogy működik majd ez a koalíciós rendszer.
  • sakkay
    #13
    Azon agyaltam, hogy ez már lenyomja a paradox játékok többségét is. Ami nagyon-nagyon durva. Soha nem gondoltam volna, hogy ezt meg merik csinálni. Vsz. eljutottak, oda, hogy minden ki-be kapcsolható, szóval ha valaki mese akciót akar, le tudja butítani annyira, ha meg valaki hc. stratégiát, fel tudja húzni annyira Végre. Na azért nyugtával persze...
  • CrashBoostZoom
    #14
    Ne vágjunk már egy hátast attól aminek már régóta benne kellett volna lennie a TW (kivéve a Warhammer) játékokban. A végén meg úgyis be kell darálnod mindenkit mert a Long Campaign többnyire arról szól.
  • sakkay
    #15
    De vághatunk, mivel ennyi lehetőség, még a legnagyobbaknál sem nagyon van. Azzal egyetértek, hogy rég fejleszteni kellet volna, de most hatalmasat léptek! Az utolsó mondatod miatt kérdem: Thrones of Britannia megvan??
  • CrashBoostZoom
    #16
    Azért írtam, hogy "többnyire". Nyilván ha adnak alternatív győzelmi lehetőségeket akkor az nem számít. Amúgy meg én továbbra is kétkedő maradok, szinte már látom előre hogyan fogja az AI elszúrni ezeket a diplomáciai dolgokat és magával ránt téged is.
  • sakkay
    #17
    Biztos, hogy az Ai nagyon fontos, remélem alapjairól újra írják. A Győzelem típusok a TOB-ban már kilencre emelkedett, szóval ezzel biztosan nem lesz gond.
  • Hunor1
    #18
    hali. valaki próbálta már az új peccsel a játékot ? milyen lett?
  • Although
    #19
    Vágod még nem jelent meg? :)
  • Although
    #20
    Érdekes, meglepne ha felnőnének a paradox mellé, mondjuk oké nem kizárható rétegjáték ha a látvány mellé az AI meg a diplomácia is felzárkózik az opciók is sokrétűek lesznek akkor a Paradox is felkötheti a gatyáját. Eddig egyértelmű volt a dolog. A soft a Total war a hard a paradox. Mondjuk az a hard se hard már igazán.
  • sakkay
    #21
    Nagyon várom. Most már azt sem bánom, hogy Kína, pedig nagyon hidegen hagy alapból. Na igen, a paradoxnál nem nagyon látok változást, max negatívat. A ho4 katasztrófa lett-nekem.
  • Hunor1
    #22
    opsz, a Britannia topicba akartam ! sorry :))))
  • sakkay
    #23
    Amúgy jó, kezdtem egy új kampányt, tényleg faxa, meg vannak benne komoly újítások!
  • Hunor1
    #24
    oks, visszanézek majd én is akkor rá, csak most még az Odyssey-t nyomom :)
    Boldog Karácsonyt minden total warosnak ! :)
  • Darkman86
    #25
    Remélhetőleg jövő hét vagy utána következő héttől már kapjuk szép sorban a gameplay videókat. Kíváncsi leszek, hogy a frakciók játékmechanikája mennyire fog különbözni. Jó lenne ha legalább annyira másabbak lennének, mint ahogy a warhammerben is megoldották.
  • Hunor1
    #26
    mire alapozod hogy jönnek a gameplay videók ?
  • Darkman86
    #27
    Arra hogy 70 nap múlva megjelenik a játék és mivel nagy TW címként kezelik, lassan adagolniuk kell a népnek a cuccot, ha nem akarnak úgy járni mint a ToB-al.
  • Darkman86
    #28
    Egyébként úgy írtam hogy remélhetőleg és nem tényként kezelem a dolgot.
  • Hunor1
    #29
    oksi, legyen úgy. én is nagyon várom már ezeket a videókat. szeretnék végre egy új, és jól sikerült Total War darabbal játszani ! :)
  • Darkman86
    #30
  • sakkay
    #31
  • sakkay
    #32
  • Hunor1
    #33
    köszi ! jó lesz ez! remélem az AI is rendben használja majd a kémeket és nem 4 en spammolják körbe a seregemet :)
  • sakkay
    #34
    Ennyi választási lehetőséget soha semmilyen programban nem láttam még. Meg sem közelítik. Nagyon brutál.
  • Hunor1
    #35
    ja , hátha most nagyot dobnak ezzel az új résszel ! :) csak jó legyen a CAI-BAI is .....
  • sakkay
    #36
  • Darkman86
    #37
    Jóképű! Uhhh még 42 nap a megjelenésig.... :/
  • sakkay
    #38
    Mondjuk csatáról nagyon kevés a vidi-és nem is tetszik. Kivéve a mocsaras. A többi hihetetlen ocsmány..
  • Hunor1
    #39

    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2019.01.25. 03:32:33
  • Hunor1
    #40
    még 1 :