2084
1554471458.jpg
  • sertrex
    #2004


    Forrás: https://twitter.com/Actrollvision/status/1282580326058012673
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.13. 10:02:51
  • b-type
    #2003
    az egész SG nem pörög :))
    máshol megy a duma már sajnos.
  • unrealnoise
    #2002
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, az FH4-ben kicsit túltolták. De a játék remek. Ha megszokod mi hol van, vagy rájössz, akkor nem lehet gond.
    Amúgy meg pont azért van kicsit túlbonyolítva, mert azért baromi sok mindent lehet csinálni a játékban, ez a sok lehetőség meg ilyen kicsit kusza menüt eredményezett. Majd javítanak rajta a köv részben.

    De ettől független az almenük esztétikusat, átláthatóak.

    Mindig a Forza Motorsport 4-et hozom fel példának, sőt, akár a GTR2-öt is hozhatnám; régi "szarok", ennek ellenére UI szintjén nem sok jobb cuccal találkoztam, illetve lehetne ezekből meríteni, de hasonlóan tetszik pl az utolsó NBA játék is és a FIFA-k is jók szoktak lenni...

    A PES pl az ami botrányos, pedig szeretem a gameplayt, de idén eljutottam arra a szinte, ha nem csinálnak normális, elfogadható, UI-t, akkor még olcsóba sem kell nekem a játék... Röhej, hogy egyik évről a másikra kb annyit csináltak UI szintjén, hogy jajj, kicserélték a főmenüt, ami tartalmazott 6-8 elemet...

    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2020.07.10. 20:44:25
  • arty
    #2001
    Én az FH4 kapcsán csak az UI-t szidtam, azt tartom borzalmasnak. Mivel te is arról értekeztél, arra reflektáltam. (FH1 életem legjobb játéka, szóval anti-forzahorizon-fanbojnak sem igazán nevezném magam :D )

    És igen, az UI az UI, az FH4 UI-ja egy átláthatatlan, összevisszaság, irgalmatlan mennyiségű kisebb-nagyobb csempével, itt-ott almenükkel, meg mindennel ami a letisztultság antitézise. Ha két hétig nem játszom, alig találom meg, amit akarok :D
  • alma2
    #2000
    nem porog a jatek a jelek szerint, pedig par napja olvastam, hogy jon egy full gt4 pack hozza nemsokara.
    11 auto, ha jol emlekszem.

    illetve ma jott:
    - 2020 Dinamic liveries as bonus content.

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.06.29. 18:06:00
  • szurkefarkas
    #1999


    Sziasztok.

    A GTR-Mastes.hu szervezésében Nyári ACC GT bajnokság indul.
    A részvétel nyílt és ingyenes. Mindenkit szeretettel várunk.
    Prekvalifikáció: link
    Részletek: link
  • alma2
    #1998
    Mondjuk alapbol idegesit ez az ember, de most egyet tudok erteni vele kivetelesen :)

  • b-type
    #1997
    link
  • Batmanci
    #1996
    Sziasztok!
    Valakinek nincs meg ez a progi?
    SimHub.7.00.0b1
    Az oldaluk elérhetetlen, és nem tudom megszerezni.
    Köszi.
  • Gascan #1995
    szoval egy kerekcserenek ha jol ertem h meg kellett oldania es en csak a szegeket talaltam meg a pit utca sarkaban? :)
  • GPx8
    #1994
    Gumishoz kellett volna menni, nem a boxba! (Hahaha).
  • Gascan #1993
    volt egy lyukas elso kerekem egy 2 oras verseny utolso 5 perceben .... boxoltam es kicsereltem a kerekeket de ugyan ugy lyukas maradt a kerek? mit csinaltam rosszul szerintetek?
  • unrealnoise
    #1992
    Nah ennek nincs értelme. Az FH4 rohadt jó fun cucc. Pont.

    Biztos tényleg annyira retek szar, ezért áll metacriticen is 92%-on 88 kritika után. Tudom. Tudom... Megvették mindet! :D

    Gyűlölöm az ilyen elvakult fanos ideböfögéseket. Aki nem tud elvonatkoztatni attól, hogy az nem szim, nem látja a brutális tartalmat, munkát és minőséget valamiben, csak azért mert nem szim, az inkább maradjon csöndben.

    Arról nem beszélve, hogy az UI az UI. Tök mindegy, hogy szim, vagy nem szim, semmi köze hozzá...
  • arty
    #1991
    hallaniuk kellett, mert az AC konzolverziója ilyennel rendelkezett :)

    (nekem ez régi vesszőparipám... és szvsz az fh4 mindennél szarabb... akkor már inkább AC-PC)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2020.05.19. 19:46:05
  • b-type
    #1990
    0.070-s befutó :)))
  • b-type
    #1989
    lassan vége:

  • lac coo
    #1988
    BSZ ! :)
  • unrealnoise
    #1987
    Mármint oké, de pl a MotoGp, rF2, Grid, Nascar-nál mind népszerűbb... és azoknak mégis van értelmes felületük.

    bardocz: Az a baj még az ACC-vel, hogy nem is fut szépen és szvsz nem is olyan extrás a látvány. Mondjuk a PC2 sokkal jobban fut, és cserébe nem is sokkal csúnyácskább...

    Nem is értem, hol a dx12, ray tracing, stb... ha támogatná ezeket DLSS-el szaladna mint kés a vajon...

    Mondjuk én nem panaszkodom, 2070 Super-rel azért megy szépen, de mint írtam, nekem ez a játék kevés. A régi GTR2 játékosbarátabb, oktatófeladatokkal, kihívásokkal, stb... Szóval jah, kapják össze magukat.
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2020.05.15. 18:22:41
  • bardocz
    #1986
    Ilyen gépigénnyel nem csoda, szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek az összes jelenlegi szimulátor simán fut a gépén, csak ez nem.
  • bosco05 #1985
    Annyira nem népszerű azért :) Még mindig kétszer annyian AC-znak, mint ACC-znak és bár nem szim, de az F1 2019 ver mindent. ACC a Raceroomot előzi és ennyi. A budget szimek közül az AC még mindig első és szerintem nem is fogja semmi letaszítani a trónról még jó ideig.
  • unrealnoise
    #1984
    Jaja, jogos, én is sejtem mi megy, mehet ott. Csak nem ez a szint, amit elvárnék egy lassan "egy éves" játéktól. Mondjuk az AC-ben amúgy voltak jó UI "ötletek", apróságok, de szvsz azt is elbaszták, túltolták, tényleg olyan volt, mint egy túltervezett A kevesebb néha több.

    Amúgy komolyan, lassan egyedül ők készítenek ilyen ótvar szar UI-t csak. Soroljam? MotoGP20, iR béta UI, rF2, F1 sorozat, GRID, DIRT, Nascar, lassan minden szutyok sokkal használhatóbb, és esztétikusabb, mint ez...

    Pedig ez elég sok címnél szvsz lényegesen népszerűbb cucc, aztán mégis...
  • bosco05 #1983
    Nagyjából a fél játék ki van adva külsősöknek, ezért tűnik ilyen összecsapott logikátlan valaminek egy csomó helyen. Kunoséknál gyakorlatilag csak "összeszerelés" zajlik lassan :D Még ott is spórolnak, ahol nem kéne. Amúgy teljesen egyetértek, de szerintem már a netKar Pro meg az AC menüje és komplett UI-ja egy átláthatatlan romhalmaz volt.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2020.05.15. 09:50:48
  • unrealnoise
    #1982
    Hát ez az update. mi ez az event-es UI? Jézusom...
    Ezek nem hallottak az átlátható, letisztult, egyszerű, kissé minimál dizájn fogalmáról? Mondjuk a legtöbb menü az kb botrány szinten van, és nem értem, hogy aki csinálja, az nem látja, hogy retek szar az egész? Meg lehet nézni egy Forza Horizon 4-et pl, vagy egy NBA 2K20-at vagy millió egy játék van még, hogy hogyan kell az UI-t megcsinálni, hogyan lehet az eventeket csak az UI és adatok segítségével feldobni...

    Félreértés ne essék, szeretem ezt a játékot, jónak is tartom, de ennél sokkal több lenne benne, és nagyon gáznak tartom, hogy ennyire béna valakik csinálták ezt az egészet...

    A Forza Motorsport 4 2011-es cím. Mai napig nálam hivatkozási alap. Azóta eltelt majdnem tíz év, de még finoman "lopni" és tanulni sem tudnak egyes fejlesztők...

    Amúgy tudják ők is, hogy szar az egész: nem véletlen változtattak most is, más kérdés, hogy sokkal jobb, szebb nem lett...
    A controller setup menüjét is át kellett variálniuk, mert egy vicc volt.

    De ha ennyire nem megy, a francnak nem vesznek fel valakit, aki rendbe szedi az egészet...
  • Gascan #1981
    azt olvastam h iRacingre 1-2 even belul siman la rehete kolteni 1-2 ezer eurot vagy tobbet... gondolkodtam en is rajta de ezt egy picit sokallottam szoval inkabb az ACC lett belole :)
  • __Jacek__
    #1980
    Elején volt driver gond , nálam semmi anomália, NV-vel sincs bajom.
    VR miatt akarok nagyobbat meglátom mit hogy az Ampere és a BigNavi.. Semmi gondom iRacingban sem.
    Ha monitor és 60hz akkor felesleges nagyobb kártya, 2070S sokáig jó lesz még.
    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2020.05.13. 14:53:09
  • unrealnoise
    #1979
    Jogos. :D A 2070 Super is drága volt (szintén Gaming X Trio), és nem is feltétlen érte meg az árkülönbséget, de olvastam, hogy iR-ben sokaknak gondjai vannak az AMD driverekkel. (Nem csak iR-ben, de ott is láttam a fórumon mi megy)

    Én azon agyaltam, hogy eladom a sajátomat, aztán veszek egy 5600XT-t, ami pl FH4-ben így hoz...

    Persze van ahol nem, de nah, szerintem ár/értékben az 5600 abszolút nagyon jó. Már a jóféle ugye.
    5700XT-vel mákod volt annyiért. :)

    Én elégedett vagyok ezzel a Super kártyával, sosem volt még ilyen hűűs GPU-m, nincsenek driver gondok, sőt, a DLSS-el lehet 3-4 évet lazán kihúzok úgy, hogy majd minden szaladni fog 60+ FPS-el.
  • __Jacek__
    #1978
    Annyira jó a 5700XT hogy pánból vettem egyet van itt egy nagy bolt svédben mindig van visszaküldött cucc, namost vettem egy XFX 5700XT Thicc II-őt 112e forintért, elindítottam a Warzonet és bután néztem hogy 4k-ban az eddigi 90-100 helyett 75-85 FPS-em van.. az addig bent levő 2080S Gaming X Trio útán.....
    Végeredmény eladtam a 2080S-t... 260e-ért....... iRacingot HP Reverbel 170-es SSel tolom:D
    110 vs 260 kicsit sok különbség 15-20% teljesítményért és a XFX az új...
  • unrealnoise
    #1977
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egy jó kártya, ár-értékben még mindig talán a legjobb. (Price/FPS vagy mi, jah, rákerestem, jól emlékeztem. :D) Mondjuk a procid bőven elbírna többet is, de legalább legközelebb elég lesz csak a GPU-t cserélned.
  • Danecay
    #1976
    Nem, csak egy RX580-ra. Igazából csak a régi GTX 960-asomat szerettem volna egy generációval újabbra cserélni és ár/teljesítmény alapján ez és az RX570 az ajánlott ebben a kategóriában. Full HD-ra nagy általánosságban bőven elég, nyilván vannak kivételek de ott kompromisszumot köt az ember. Igazság szerint ezt már szeptemberben megvettem, de a proci téren való fejlesztés is benne volt már a levegőben amit már alaplap csere nélkül nem tudtam volna értelmesen megoldani így ha már azt is cserélni kellett váltottam AMD-re. Mivel nem egy high end gépet akartam összerakni csak egy az előzőnél jobbat, ami a VGA választásból is látszik, egy Ryzen 5 2600X-re esett a választás.
  • unrealnoise
    #1975
    hmm... mire váltottál :) 5700XT?

    Az elnézve az AC fórumot annyira nem jó döntés erre a játékra. / Persze nyilván ki játszik csak ezzel ;) / Jó az 5700XT, én is agyaltam, hogy arra cserélem az 1070Ti-t, de inkább 2070 Super lett belőle...
  • Danecay
    #1974
    Nem mintha számítana de ha már úgy is ez a téma én is 2 hónapja váltottam Intel+nVidia kombóról AMD+AMD-re.
  • __Jacek__
    #1973
    Nem tom mennyire tervezed az újat, de azért előbb utóbb begyűrüzik a 8/16-os új konzolok procija. Persze leeht hogy 5 év:D
    De a 6 mag az nagyon jelen HT nélkül szerintem.
  • [HUN]FaTaL
    #1972
    És játékon kjvül minden másban jóval gyorsabb. :)

    #1971: Ha a saját pénztárcád ellensége vagy :)
  • lac coo
    #1971
    Akkor marad a 9600...;)
  • Solt
    #1970
  • Gascan #1969
    en most vettem egy 3700x-et egy MSI B450 TOMAHAWK MAX alaplappal meg 3200MHz DDR4 memoriaval? ez picit olcsobb mint az inteteles verzio 9700k + alaplap + ram, 5-10% al lehet lassabb jatekokban de kb. 15-20 ezer forinttal olcsobb is + ha jonnek az uj AMD procit ide belemegy az is?

    bocsi Solt .. ezt veletlenul neked cimeztem :D
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2020.05.12. 20:26:24
  • __Jacek__
    #1968
    Én most intelen vagyok de bolond vagy e? 3600x-et kapsz 68 bruttóért.
    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2020.05.12. 19:24:27
  • [HUN]FaTaL
    #1967
    Nekem világ életemben intel volt, de biztos nem szopatnám most magam vele. Ha mindenképp azt akarsz, akkor 9600k jön ki ennyiből.
  • Solt
    #1966
    Rift S + 1080Ti + 8700K-l jól be lehet lőni offline, online nincs tapasztalatom.

    Más kérdés, hogy Rift S-t nem lehet kapni, VGA vásárlással meg érdemes kivárni az új szériát.
  • lac coo
    #1965
    Alaplap is kell , csak Intel.....:)