392
Assassin’s Creed: Odyssey
  • krisztajo
    #392
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Már egyszer végigjátszottam angolul a játékot, de most újrakezdtem a remekbe szabott magyarítással. Első nekifutásnál semmi gondom nem volt, most viszont egyszerűen nem jelenik meg Boiótia-ban Hippokratész küldije. Tudom, hogy Tébában kellene lennie, de mégsincs. Azt olvastam, hogy minden más mellékküldit meg kell csinálni ahhoz, hogy megjelenjen, én ezekkel végeztem is, hiszen alig volt ebben a régióban. Mit kellene még tenni? Járt még így valaki?
  • JonasSandor
    #391
    :D:D:D
  • raga
    #390
  • jofer
    #389
    Köszi Raga! Nagykirályak vagytok. Köszönöm kitartó munkátokat! :)
  • Gary
    #388
    Epic-en, a 25%-os kuponjukkal az alapjáték, most 3474HUF! Az Ultimate is csak 7190HUF!
  • raga
    #387
    Ha kifizeted nekem KP, akkor én megveszem neked online, ezen ne múljon.
  • JonasSandor
    #386
    1.5.6-al működik csak, sajnos megvenni már nem lehet boltokba online-on meg nincs kártyám.
  • raga
    #385
    Sziasztok!
    Nyomjátok :)

    Odyssey
  • Anonymusxx
    #384
    paypal?
  • tandya
    #383
    Kössz szépen befizetem,csak nem tudom kell-e bankkártya szám,mert nekem az nincs.
  • Piko888
    #382
    Szerintem nem tudsz venni, mert a kódot, hozzá kell rendelni az ubis fiókodhoz.
    Itt 10 EUR, annyit simán megér, és az oldal is megbízható: ACO
  • tandya
    #381
    Ha van vkinek eredeti lemeze pc-re eladó én vevő lennék rá.Már egyszer végigjátszottam angolul,de most jó lenne magyarul is.
  • eddie999
    #380
    Köszönjük szépen!
  • raga
    #379
    Sziasztok!
    Új (Mű)fordítás verzió 85%, csak Kasszandra, gyakorlatilag a párbeszédek megvannak, helyszín és felszerelés lista a hiányok zöme:

    Innen tölthetó.
  • tandya
    #378
    Igen erre én is gondoltam,sajnos.Azért köszi!
  • raga
    #377
    Gondolom a tört, nem a legújabb verzió, azért nem megy.
  • tandya
    #376
    Vki megtudná mondani,hogy melyik tört verzión fut a Magyarítás,mert nekem a CPY-n nem működik.Kérlek segítsetek előre is kössz!!
  • raga
    #375
    Frissített (béta) magyarítás kint, az új verzóval megy és Kasszandra van készen kb 70+ %ban.
    Gyakorlatilag a fő családi story vonal teljesen megvan.
    Itt.

  • raga
    #374
    Itt
    van a frissített (béta) magyarítás, megy az új verzóval és Kasszandra van készen kb. 50%ban.
  • Botond #373
    Belenéztem ebbe az patchel érkezett sztori cuccba, egész jópofa, kincskeresés Corfun, egy új sziget, azért tölt le 13 gigát hozzá (xsx-en és pc-n is), és ha már ott voltam, hát kiszedtem a még hiányzó acsikat így már megvan mind. :)
  • raga
    #372
    Senkit ne tévesszen meg, csak Kasszandra szövegei vannak készen kb. 40%ban.
  • raga
    #371
    Ac Odyssey fordítás hír
  • JonasSandor
    #370
    Várjuk szeretettel.
  • raga
    #369
    Mostmár 80%.
  • karikusz
    #368
    Köszi. Majd átnézem.

    Ami magyarításom van az AC O-hoz, abban ha jól emlékszem akkor olyan 5-10 mondat nincs max lefordítva és elég sokat játszottam vele.




    Utoljára szerkesztette: karikusz, 2020.06.22. 22:26:55
  • grebber
    #367
    Zenhax hátha itt találsz hozzá valamit...

    AC O mióta van befejezve? 70%-on áll a jelző.... Vagy te már találtál hozzá fullos magyarítást?
  • karikusz
    #366
    Nem csinálják. 8 hónapja frissítették, 15%-osra.

    "A fordítás egyelőre áll, először az AC: Originst fejezzük be.
    (Megjegyzés: Nem adhatjuk át más csapatnak, a text tool a készítője kérése alapján nem nyilvános és nem továbbadható)"
    Az ACO 7 hónapja lett befejezve.

    Szóval még mindig várom a segítségeket, hogy a fordításhoz szükséges programokat honnan lehet beszerezni.

    Köszi.
  • MarkBlade
    #365
    Ez nem teljesen így van mert az összes platform az ubira írányít. Így gyakorlatilag mindegy hol veszed az ubi kell hoźzá mindenképpen.
  • xido
    #364
    nem crossover platform..ha csak az alapot veszed meg,később ugyanott kell a dlc-ket is megvenned
  • jocika
    #363
    Van annak jelentősége, hogy steam-est, vagy ubi-st veszem meg? Ubi-n most 12-13 a platinum.
  • grebber
    #362
    Már csinálják...magyaritasok.info.hu és írj rá a készítőkre kell-e segítség és elfogadják-e a segítséged.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.06.15. 22:02:34
  • karikusz
    #361
    Sziasztok!

    A magyarításába fognék bele. Tud valaki segíteni, hogy milyen programmal lehetséges a kicsomagolás és a visszacsomagolás?
    Köszi ;)
  • caps lock
    #360
  • Marcinko
    #359
    Leszedtem a virágbolti verziót , majd játszogattam vele egy "kicsit" és már azt vettem észre , hogy 30 óránál járok, már egyre inkább azt volt a bajom , hogy át lehet transzferálni warez saveket az eredetibe és mivel igen már meg is vettem a játékot Season passal együtt.

    Rég szippantott be ennyire egy játék !
  • caps lock
    #358
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt hiszem találtam egy easter egget vagy affélét. Inflagranti értem Aspasiát és Kleont amint egy félreeső helyen ölelkeznek. Ez még Periklész szimpóziuma előtt történt, mielőtt hivatalosan is megismernénk a nőt. Kleonról már sejthető hogy a kultusz tagja, tehát adódik a következtetés hogy Aspasia sem az akinek látszik. Mint később megtudjuk nagyon nem az.
  • JonasSandor
    #357
    Véglegesen kellene :D:D
  • caps lock
    #356
    Ingyenesen játszható március 19. 12:00-tól március 23. 17:00-ig.
  • JonasSandor
    #355
    Ez is lehetne majd ingyenes XDXDXD
  • grebber
    #354
    Far Cry 5 és Primal végigjátszása van beütemezve. 1 hónap alatt remélem lesz rá időm majd
  • caps lock
    #353
    Holnaptól indul az uplay+. A feliratkozók szeptember 30-ig ingyen játszhatnak az ÖSSZES Ubisoft játékkal, DLC-éket is beleértve.