392
Assassin’s Creed: Odyssey
  • wedge31
    #1


    This is Sparta....



  • jarlaxxe
    #2
    Megint évente jön egy új rész? rossz hír, nagyon rossz hír,megint elkezdik az összecsapott, elkapkodott kiadású részeket futószalagon fosni.
  • Czobi
    #3
    Szerintem most csak bejelentik, hogy jövőre jön majd ez a rész.
    3 új AAA cím, amiből egy új franchise
    ez alapján nem lehetne az AC, mert az nem új franchise, viszont egy másik cikkükben meg azt írják, hogy " kiadó a következő pénzügyi év kezdetéig, azaz 2019. március 31-ig három AAA játékot tervez kiadni, melyek egyike a The Crew 2, egy másik a Tom Clancy's The Division 2, a harmadikat pedig még nem ismerjük, de egy ismert franchise új tagja lesz. Nézzük sorban, mire számíthatunk."
    Szóval nem tudom, de bízom benne, hogy hozzák az origins színvonalát.
  • bakkerman
    #4
    Szerintem ez ugyanolyan évekkel ezelőtti projekt már,mint az Origins volt. Azt is évek óta fejlesztették amire kihozták a nyilvánosság elé a leleplezést. Az ubinál is több fejlesztőcsapat van,párhuzamosan készülnek az AAA cimek,a Division 2-t is egy csapat késziti,és valószinüleg ezt az új AC-t megint egy másik csapat,a Crew 2 meg már készen van. Én nem aggódom
  • PeeTeR
    #5
    1:1 -be origins lesz csak a gorokoknel... harcrendszeren meg egy picit csiszolnak, legyen picivel tobb activity ezekkel a feltetelekkel mint origins eseteben ezzel se lesz gond
  • Caliph
    #6
    fogadok hogy lesz rómais,vikinges meg artúr királyos is :D
  • BreakDown89
    #7
    Már rég óta megy a pletyka arról, hogy trilógiában gondolkoznak. Egyiptom, Görögország, Róma. Engem nem érne váratlanul, sőt: örülnék neki.
  • PeeTeR
    #8
    johet ^.^
  • darkSectorxxx #9
    Ha minden jól meg 400 óra felett újra benevezek! :D
  • dregnarr1 #10
    Ezen a címen egy évvel az Origins fejlesztésének kezdete után álltak neki, szóval még több idejük is volt, mint az Originsre.
  • darkSectorxxx #11
    Ez hogy jött ki? :D
    Amúgy döbbenet, hogy itt titokban mennyi játékot fejlesztenek már hosszú évek óta.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.06.09. 15:12:19
  • grebber
    #12
    Kiszivárgott az Assassin's Creed: Odyssey leírása
  • mike01010101
    #13
    A legfrissebb in-game képeket nézve, inkább tünik egy nagyobbfajta DLC-nek vagy valami spin-off-nak az Origin-hez képest, mintsem komoly változásokat hozó folytatásnak. Lehet, hogy az ismét évenkénti megjelenés visszaüt? Aztán lehet hogyha elkezdem majd játszani annyira fogom élvezni mint az Origin-t, bár 140 óra után abból is elég volt. Most nem éreznék rá akkor késztetést.
  • Shep
    #14
    Mintha egy modder átskinezte volna az Origins-t.
  • Kandurex
    #15
    Teljesen fasza. Mégis, hogy kellene kinéznie?
  • Czobi
    #16
    Miért baj, ha "csak" egy "átskinezés"? Az origins is gyönyörű volt, ez is biztos az lesz. A játékmeneten csiszolnak egy kicsit, az origins-ből tanulva pár dolgot javítanak. A brotherhood is egy kis túlzással csak egy átskinezett assassins creed II volt, mégis a sorozat egyik legjobb darabja, szerintem ezt elég sokan így gondolják. Itt is trilógiában gondolkodnak, ugyanaz lesz az alap, amin mindig egy kicsit javítanak. Emellett a környezet mindenhol más lesz, ez így teljesen jó. Ráadásul úgy néz ki, hogy több válasz közül lehet választani majd a párbeszédeknél, és ha esetleg ez azt jelenti, hogy több befejezés, több szál is lehet a történetben, az elég nagy újdonság lesz. Ha jól tudom, ma lesz az ubi prezentációja, talán ott több minden kiderül, de addig azért még ne írjuk le a játékot! Én egy jobb történetnek örülnék a legjobban, illetve ha a párbeszédek kicsit filmesebbek, kidolgozottabbak lennének, de a játékmenetet nem gondolnám rossznak.
  • wedge31
    #17
    Nagyon remélem, hogy a spártai rúgás egy külön skill lesz..
  • drop
    #18
    kis video
  • wedge31
    #19
  • xido
    #20
    Amikor azt mondták,trilógia lesz..csak én értettem félre annyira,hogy minden részben Bayek a főhős?...
    Különösen remélem,hogy a játékos váltás opcionális lesz és nem kötelező a történet folyamán...és nem annyira érdektelen,mint a londoni fiaskó esetében... Jobb lenne egy Arno/Elysse kémia...
  • darkSectorxxx #21
    Ez egy ki..szott vicc, egy sima másolata az Origins-nek, egy pofátlan újra eladása annak...vicc.
    Leszakad a pofám miket bennehagytak, kivégzések, mozgások, minden, csak skincsere. PFF
  • hawkie22
    #22
    Nekem bejön. A 2. DLC-t végig se vittem Originsben, kicsit unalmas lett a végére. Engem már azzal is megfogtak, hogy végre az elején karaktert választhatok. Valamiért Originsben mindig is Aya-val akartam menni Bayek helyett, de nem volt rá lehetöségem, csak a történet adott pontjain.
    Nyilván a skillek, mozgások, kivégzések, stb., amiket benne hagytak, már az Originsben is müködtek, akkor minek változtassanak rajta? Eddig várós, októberben biztos vétel Season Passal számomra. Plusz szeptemberben a Shadow of the Tomb Raider, év végére el leszek látva játszanivalóval. :)
  • caps lock
    #23
    Én szerettem Bayeket, kár érte, kiváló ügynök volt.
  • jarlaxxe
    #24
    és tényleg külön skill lesz a híres rúgás...
  • wedge31
    #25
  • Kandurex
    #26
    Teljesen fasza. Tetszik, hogy átvettek harc mozdulat sorokat a Trója filmből (Brad Pitt).

    Előrendelős.
  • Zegi Norbi HUN
    #27
    Én is így voltam vele. Ayaval több játékidőt reméltem,mert Bayek valamiért nem volt annyira szimpatikus, noha a színész pazarul játszotta a karaktert szerintem. Sebaj, majd talán Rómában többet kapunk belőle :D
    Itt tök jó, hogy már az elején választhatsz. Ehhez jönnek hozzá a párbeszéd opciók, esetleges románc ha valakinek ahhoz van kedve(kicsit ME és Witcher érzés fogott el :D).

    Mintha összegyúrták volna a Black Flaget és az Originst, itt-ott változtattak picit és tettek is hozzá. Összességében szerintem ebből rosszul nem lehet kijönni :)
    Ha marad az Originsben megszokott minőségű és mennyiségű további tartalom is, akkor meg pláne nem.

    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2018.06.12. 12:18:28
  • PeeTeR
    #28
    +1
  • jarlaxxe
    #29
    A románc nekem kurvára nem hiányzik de a nöi föszereplö se, szerencsére opcionális, így belefér.
  • lwb
    #30
    Egyébként a Syndicate óta ez sem újdonság. Ott is lehetett nő és férfi főszereplő között választani.
  • Pluskast
    #31
    Hááát... Ez számomra inkább egy origins DLC semmint egy teljesen új és külön álló játék. Szép is és jól is néz ki és a sztoriból még semmit nem tudunk - egyáltalán lesz benne bármi AC-hoz köthető sztori? - de valahogy én nem látok benne fejlődést az originshez képest. Leszámítva ezt a tengerparti csatás részt. Remélem azért az elkövetkezőkben mutatnak valami újat is.
  • wedge31
    #32
    Nézd ezt ugy, hogy ez a trilógia középsö része ezért aztán a három rész nem térhet el egymástól teljesen.

    Különbségek vannak, mélyebb lett a párbeszéd, válaszható föhös, a skillfa is átalakult és a harcban is vannak új ficsörök, mindenki kedvenc rúgása, és ami még nekem nagyon bejött, hogy a törött leonidas lánzsával milyen jól lehet tolni a parryt.
  • jarlaxxe
    #33
    Lesz itt újdonság.
  • Czobi
    #34
    Akik szerint ez csak egy origins DLC, azok légy szíves írják már le, hogy milyen újdonságok hiányoznak nekik, mikor tekintenék az Odyssey-t egy teljes értékű új játéknak! Nem kötözködésből kérdem, csak tényleg kíváncsi vagyok rá.
    Kb ennyi erővel minden egyes FPS csak egy DLC, mert mindegyikben csak lőni kell, és a helyszín változik, de semmi újdonság nincs benne.
    Lehet, hogy az origins nem volt tökéletes (pl a sztoritól én sem voltam elájulva), de szerintem egy nagyon jó játék lett, és örülök, hogy az ókori Görögországban fog játszódni ez a rész.
  • wedge31
    #35
    -választható föhös
    -többféle befejezés
    -kibövitett párbeszéd opciók
    -románc
    -új körözési rendszer / kiveték a memória-szinkronizációt /
    -nem lesz hidden blade / helyette lesz leonidasz törött lánszsája amivel kiválóan lehet majd tolni a parryt /

    És még rengeteg apró újdonság kezdve az átalakitott skillfától a saját hajóig amikre saját legénységet toborozhatunk, stb
  • Pardon82
    #36
    lesz magyar felirat?
  • sztar007
    #37
    Nem hiszem már csak a CD Project tartja a frontot AA játék ügyileg magyar feliratbol.
  • darkSectorxxx #38
    Meg a sony
  • wedge31
    #39
  • wedge31
    #40