392
Assassin’s Creed: Odyssey
  • grebber
    #352
    Alapjáték megléte feltétel, hogy ingyen be tudd most szerezni!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.08.29. 04:42:08
  • repvez
    #351
    ha nincs meg az alap akkor nem is tudom megvenni és később megvenni az alapot?
    Az uplaynél sikeresnek irja a fiokhoz kapcsolást , de nincs a listába.
    A IV-es alapjáték van meg az unity.
  • grebber
    #350
    Pedig ha megvan az alap game hozzá kéne adnia
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.08.28. 21:33:49
  • repvez
    #349
    tudja valaki , hogy most az ingyenesen beszerezhető dlc miért nem lehet a steamhez csatolni ?
    meg az ubiplayre is megcsinálom, ott kiirja, hogy siker , de nm látom a listámban
  • Daermon
    #348
    Na végre keritettem időt, és egy 44 óra alatt végeztem az alapjátékkal. Most majd DLC-k szép lassan (elötte még pár kultista meg mercenary levadászása lesz)..
    A játék összeségében tetszett, egy jó 8/10.
    Sztori nem volt rossz, bár voltak benne gyengébb részek. A vége azért kicsit összecsapott volt.
    A hajós harc nagy jó lett (bár a Blackflagot nem übereli), meg maga a harcrendszer is jó. Grafika meg kiváló (arc animációk kicsit néha gyengék, de a környezet kárpotol).
    Ez a játék lehetett volna jobb is szerintem, ha az Ubisoft bátrabb és nem erőlteti rá az AC címkét, hanem egy új IP-t csinál belőle, így aRPG-nek, pajzsos harccal (nem kényszeritve a kötelező lándzsa fejet), jobban kidolgozott románc, valamint hajó legénység rendszerrel.
    De így is elégedett vagyok persze.
  • MerlinW
    #347
    Ezek nem DLC-k, hanem kiegészítők. Az alapjáték teljes volt. A két kieg teljesen új történetet mesél el. Az ingyenes DLC-k meg csak töltelékek.
  • Evoluti0N
    #346
    Szerintem azért ennyire nem elkeserítő a dolog. Kaptunk egy csomó ingyenes DLC-t, az alapjáték pedig normálisan lezárta a sztori azt a részét, ami az ókori Görögországban játszódott. A DLC-k csak simán folytatják azt. Layla sztoriszála már más tészta.
  • Piko888
    #345
    Én DLC-k nélkül 200 órát toltam bele, szóval nem nevezném lehúzásnak, 20 euróért pedig a DLC is megéri majd
  • CroftManor
    #344
    Na ezért nem kezdtem már bele az utóbbi két részbe. Nekem a Syndicate volt az utolsó AC, amit végigvittem. Az szerintem még teljesen rendben volt. Igaz ott is volt egy DLC, amiért fizetni kellett. Manapság egyre inkább arra hajaznak a játékok, hogy fizess, lehetőleg minél többet.
  • caps lock
    #343
    Azért valahol szomorú ez, hogy a játék csak a DLC-k által válik teljessé. Régen a kiegészítők extra élményt kínáltak, de nem befolyásolták az élményt amit az alapjáték adott. Most viszont az a helyzet áll fenn, hogy az alapjáték történetileg csonka és külön fizetned kell ha tudni szeretnéd mi lesz a vége, hogyan kapcsolódik az előzményekhez és számos kérdésre is csak bennük találsz választ. Az Origin még teljes volt, szépen felépítették a történetet és illő lezárást kapott. A két kiegészítő érdemben már nem tett hozzá semmit. De az Odyssey már inkább szolgáltatásra hasonlít. Folyamatosan perkálnod kell a tartalmakért majdnem mintha havidíjat fizetnél. Remélem hogy nem válik tendenciává ez a jövőben..
  • Evoluti0N
    #342
    Most jött ki hír az e hónapi dolgokról és nincs benne. Szal gondolom, h kövi hónapban. Aztán meg valszeg szeptemberben a discovery mode.
  • Evoluti0N
    #341
    Azt lehet tudni, h az utolsó ingyenes DLC mikor jön? Nem találok róla sehol semmi infót.
  • caps lock
    #340
    Ma érkezik az utolsó DLC, a Fate of Atlantis harmadik része.
  • JonasSandor
    #339
    Aztamindenit.
  • Evoluti0N
    #338
    Nem, mert én 78 vagyok és NG+ nélkül. :D
  • MerlinW
    #337
    A DLC-kkel asszem lvl70 a max ng+ nélkül. Én legalábbis annyi vagyok és még nem fejeztem be a Hidden Blades-t.
  • caps lock
    #336
    Az alapjátékban 50-es szint a max, de a DLC-k rengeteg új tartalmat hoztak, fő és mellékküldetések, kihívások, istenharcok, new game +, küldetés szerkesztő stb, és immár 99 a maximum. Cápák főleg a partok közelében úszkálnak.
  • JonasSandor
    #335
    Igen közben bevettem a pajzselvételt és könnyebb is volt kinyírni a pajzsosokat, Hanyas szint a maximum? Cápákat melyik részén lehet a legtöbbet találni a tengeren? Utána adtak is jó tárgyakat sokal könnyebb is volt kaszabolni.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2019.06.13. 07:18:35
  • caps lock
    #334
    A játék eléggé büntet ezen a téren. Egy vagy két szinttel erősebb ellenfél már problémás lehet kezdő szinten. De lehet taktikázni, sok hasznos képességet kioldani amikkel ellensúlyozható az erőfölény. Lehet íjászkodni, lesből többszörös gyilkolást végrehajtani, van gyógyító skill és még sok jóság. Fejleszteni kell a fegyvert, páncélt és ami a legfontosabb hogy ne ész nélkül vagdalkozz. Meg kell tervezni minden akciót. Éjjel könnyebb betörni egy erődbe, mert kevesebben vannak, alszanak, stb. Én hard módon játszom és soha nem éreztem hogy vállalhatatlan nehézségű lenne. Ki kell tanulni a játékot.
  • Piko888
    #333
    Nem lehet gond a nehézséggel, amennyiben sorban haladsz a küldetésekkel. Mindegyik terültre ki van írva hányas szintnek ajánlott, ami jóval feletted azokat hagyd későbbre. Fejleszd a képességeket és a tárgyaidat!!!
    Én normálon vittem végig, talán könnyű is volt, de nem mertem feljebb rakni.
  • JonasSandor
    #332
    10-es szinten feladom nem gondoltam volna hogy normál szinten befog rakni lehetetlen küldiket.
  • JonasSandor
    #331
    Na így kezdésnek baromi nehéz, 7-es szinten járok eddig tetszik.
  • JonasSandor
    #330
    Hogy kell felmenni azért a ládikáért?,meg víz alá merülni?
  • JonasSandor
    #329
    Mivel tápegység híján win10-en nem indult el addig míg ki nem cseréljük le lett butítva 7-esre így tudtam belenézni gyorsban. A blackflagban símán ment a merülés azt hittem itt is könnyebb azt mikor nem tudok ugrani a játékban itt gondoltam bajok lesznek az irányítással.
  • Piko888
    #328
    Életed első játéka? Amúgy options-ban megtalálod, de ha már ezt sem tuod magadtól megoldani, akkor hagyd inkább a játékot.
  • JonasSandor
    #327
    Itt hogy lehet ugrani, meg víz alá merülni?,rögtön az első helyre kéne felmennem egy épület tetejére, de ugrani nem tud. Illetve a vízben nem lehet merülni semmit nem csinál.
  • N3mus
    #326
    Nem kőtelező de a játék maga ki is írja mikor mehet a new game + . Igen minden megmaradt hajó + feloldott páncélok fegyverek alapanyag stb annyi hogy ha újra kezdesz megint választhatsz hogy Kassandra vagy Alexios de kb ennyi semmi extra jutalom nem jár a new game + teljesítésért mint az originsben.
  • Evoluti0N
    #325
    Főszál. Az összes cultist ág kiirtása a főküldik között található. Szóval gondolom, h kötelező megcsinálni. Én megcsináltam, mielőtt befejeztem volna a többi főküldit. Szóval nem tudom, h kötelező-e a sztori teljesítéséhez.
  • NiGhTM4R3
    #324
    ez főszál amúgy? vagy mellékküldik? kihagyható? angolul keveset beszél, ezért nem segítenek a leírások
  • mate23
    #323
    udv vegig vittem a jatekot 93% ig
    es meg maradt cultis tag olyan is ami csak battgrund lehet meg szerezni vagy stb
    ujra kell jatszanom vagy nem?
    meg egy new game + ez azt jelenti amire gondolok hogy meg maradnak a : talantek ,alapanyagok , penz, a hajo fejleszt.stb?
  • Evoluti0N
    #322
    Az cultisttól függ. Mindegyiknél írja, h mi kell. Van amelyikhez mellékküldit kell teljesíteni, van olyan, amelyik főküldi teljesítése folyamán válik elérhetővé, vannak olyanok, akik akkor válnak elérhetővé, ha azon az ágon először más cultistokat megöl. Van olyan, amelyikről nyomot kell találni és a leírásban írja, h hol lehet nyomot találni róluk és ha elmegy arra a helyszínre, akkor ott talál nyomot, általában valamilyen iratot.
  • NiGhTM4R3
    #321
    Nekem nincs meg a játék de fateromnak kellene segítség, van valami cultist menüpont ahol emberekről kell nyomot gyűjteni azt levadászni őket? vagy mit kell ott? van valami főgenya akit a végén legyőzöl kapsz valami fegyvert vagy mi értelme ennek? hogy lehet nyomokat gyűjteni róluk?
  • Piko888
    #320
    azaz nem, mert nem fog müködni
  • Steve Q
    #319
    Megveheted, de steam-es verzióval csak a steam-es season pass fog működni. https://support.ubi.com/en-GB/Faqs/000027275/Game-content-compatibility-between-Steam-and-Uplay/
    Utoljára szerkesztette: Steve Q, 2019.03.01. 06:31:41
  • Piko888
    #318
    Sziasztok, Steamen vettem meg az Odyssey-t, lassan végzek és szeretném a Season Passt is. Megvehetem az Uplayes verziót az instant-gamingről vagy csak Steames jó? Köszi
  • CsuTy89
    #317
    Nem tudom, nem szeretnek szpojlerezni de ez a befejezes tenyleg csalodast keltett... Meg nehany napi jatek, a maradek felfedezessel, gyujtogetessel es a kultistak lemeszarlasaval sem tudott olyan elmenyt nyujtani, mint eddig barmelyik legrosszabbnak titulalt AC resz sem. Kar erte, pedig benne lehetett volna a lehetoseg. Oszinten remelem, ha ez valoban egy trilogia masodik resze volt, nem fogja elkovetni az Ubisoft ezt a hibat meg egyszer. Odusszea ide vagy oda. Az Origins utan alig birtam kivarni, hogy hogyan epiti fel a Creed a szervezetet, stb, de sajnos ebben a reszben semmi ilyesmirol nem volt szo....
  • caps lock
    #316
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bennem is csalódást keltett hogy ilyen hirtelen elvágták a befejezést. Nem kaptunk epikus harcokat mint az Originsben, egyszerűen csak véget ért a kaland. Persze ha úgy vesszük a fő cél a családegyesítés volt, és ez ha jól csinálod maradéktalanul sikerülhet, mindenki életben marad. A kultisták levadászása csak olyan mellékes tartalom. De némi kárpótlást jelent hogy a mellékküldetések többsége egész jól van összerakva és szórakoztatóak a maguk módján. A játék tényleg kiérdemli az Odyssey címet, csak kalandozunk a nagyvilágban, miközben mindenkinek megoldjuk az ügyes bajos dolgait és a saját történetünk is csak egy a sok feladat közül. Azért ajánlom kapd el a kultisták vezetőjét, sok kérdésre választ ad a vele való találkozás.

    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.02.20. 20:25:51
  • hawkie22
    #315
    Nem, ennek így lett végre, illetve valamennyi sztorirészt kapsz majd, ha találkozol a föboss-al. Utána meg majd a fejezetenként érkezö DLC-kben kapsz majd küldetéseket.
  • CsuTy89
    #314
    Sziasztok,
    Most vegeztem a Where it all began kuldetessel, ahol sikeresen masvilagra kuldtem Alexios testveremet. Azonban meg vagy 10 cult member vissza van, a fo boss-al beleertve, a terkepen is mar mindenhol jartam, meg elvileg kellene talalnom par clue-t a felderitesekhez, de valoban igy veget erhet a jatek? Csak mert ez a csaladi vacsora nem volt valami jo befejezes es nem kapok tobb quest-et. Nalam van a gond vagy valami elkerulte a figyelmem?
  • hawkie22
    #313
    Általában ugyanazok a mellékküldetések, mint Originsben. Egy idö után idegölö, én se csináltam meg mindet, még rengeteg láda meg hely maradt a térképen felderítetlenül. Most az Episode 1 közben hagytam abba, átmentem Witcher 3-ra meg Gwent-re. :) Majd valamikor folytatom, ha megjelent a teljes DLC-történet.