187
Quantum Break / Akció-Kalandjáték
  • grebber
    #27
    Tőlem semmit ne kérjenek. Le se köpném őket emiat a store miatt. Nem játszok vele majd el van intézve.
  • TomStorm
    #26
    Majd ők kérnek elnézést azért,hogy feltolják arra az OP.rendszerre az általuk pénzelt játékot ami az övék.
  • grebber
    #25
    Remélem mindenki Namibiából fogja venni (ott most az új tomb réjder is 1035 ft) és elfelejti végre ezt a MS store bohóckodást a MS!
  • TomStorm
    #24
    Meg kell venni ott.Így is ha behúzom X1-ra tolhatom PC-n.Ez azért nem semmi
  • grebber
    #23
    Nem mindegyiknél. Valahol volt egy táblázat melyik milyen boltokba fog jönni és volt steam-es is. De most nem találom.
  • kill3r21
    #22
    Várható volt :)
    Akit érdekel és nincs One-ja úgyis beszerzi :)
  • TBTPumpa
    #21
    Ez azért gáz, mert esélyes, hogy az újonnan érkező Microsoft címekkel is ez lesz!
    ReCore, Cuphead, Halo Wars 2

    Ori and the Blind Forest Definitive Edition viszont menni fog Steam-re is.

    Microsoft:
    A fő irány, hogy minden eszközön teljes legyen a Windows 10 élmény. Ami egy gépen elérhető, az legyen elérhető a többi Windows 10-es eszközön is. A Windows 10-hez a Store is hozzátartozik.
    Azért megnézném melyik tableten vagy Lumia telefonon fut el a Rise of the Tomb Raider, csakhogy a Microsoft féle teljes Windows élményt említsem.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.14. 15:35:49
  • Shep
    #20
    Lesz 2500-ért? :DDD
  • NEOreg3
    #19
    remek, egy játékkal kevesebb, amiért pénzt adok
  • grebber
    #18
    - fav

    RIP QB

    Quantum Break Is Not Coming To Steam, Will Be Exclusive To Windows Store
  • Bogdogege
    #17
    Ilyen ez lehet választani , ha Xbox exkluzív címmel akarsz játszani , félmilláért új gép win10-el vagy százezerért XboxONE.
    A Microsoft rád bízza a döntést.

    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2016.02.13. 07:17:33
  • yesname #16
    Az effektek, shaderek egyéb grafikai megvalósítások miatt kell DX12, ez ugye Win10-et von maga után. És igen ATI APU-val fogja vinni. Közös címtér és memória... nagy előny ám. Aki fejlesztő tudja. Szép lassan idővel ki jön, hogy a PC eme hiányosságának ellensúlyozására (amit és amennyire lehet) mennyivel erősebb hardver kell.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.02.12. 20:31:51
  • Shep
    #15
    Jó hát a minimum akkor is vicc.
  • Mike333 #14
    Tudnám, hogy a 4460 mióta lett downclockolva 3.2-ről?
  • grebber
    #13
    Gépigény kapott egy kis finomítást. A recommed kisebb lett az eddigi pedig ULTRA lett
  • nxs
    #12
    Szerény véleményem szerint ez is el fog döcögni i3 procival és egy szar 750ti-vel. Nem ez az első hivatalos agyfasz gépigény,utólag mindig kiderült az igazság :D
    Nálam várós a cucc mert szeretem a Remedy játékait,remélem ez majd visszahozza kicsit az első Max Paine hangulatát.
  • FartingSquirrel
    #11
    Az igaz, hogy nagyon jól néz ki, de ez tényleg durva...
  • Palinko
    #10
    tényleg jó a grafika, bár gondolom megjelenéskor butítva lesz, de ne hülyítsenek már ezzel a rendszer követelménnyel. tényleg mesterségesen emelik, mert bár mint mondtam tetszik a játék, de azért nem annyira jó, hogy az ajánlott az ATI csúcskártyája legyen az Nvidinál meg a 2. legjobb. mi a fenével fogja futtatni az Xbox One? Az ATI APU-val? :D Nem kéne ezt csinálni, nagyon elszálltak már. A Win10 dolgot meg inkább nem is kommentálnám mert szépen nem tudnám.
  • nxs
    #9
    A Win10 botrány után nem csodálkozom,ha más rendszeren meg se fog mozdulni...de akkor is ez egy gusztustalan féreg húzás imho.
  • TomStorm
    #8
    :O
    Quantum Break Is a Shooter With Brains
  • TBTPumpa
    #7
  • TBTPumpa
    #6
    4. generációs i5 a minimum? Mi a makk?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.11. 17:13:35
  • TomStorm
    #5
    Mondjuk nem kicsit ja:/
    Az ajánlott gépigény,te jó ég..

    Nem tudom ez hivatalos gépigény vagy sem.Ezt még kiderítjük
  • Shep
    #4
    Mondjuk cseppet erősnek érzem a gépigényt.
  • TomStorm
    #3
    Hát úgy néz ki igen.Most nézem én is:)
  • Shep
    #2
    Akkor itt az ideje win10-re frissíteni?
  • TomStorm
    #1
    Sziasztok!
    Ugye rájöttetek miért nyitottam PC Játékosok fórumában a Topikot:)
    Igen,Április 5.-én megkapjuk PC-re is Microsoft jóvoltából!

    Egy régebbi Trailer