187
Quantum Break / Akció-Kalandjáték
  • TomStorm
    #1
    Sziasztok!
    Ugye rájöttetek miért nyitottam PC Játékosok fórumában a Topikot:)
    Igen,Április 5.-én megkapjuk PC-re is Microsoft jóvoltából!

    Egy régebbi Trailer
  • Shep
    #2
    Akkor itt az ideje win10-re frissíteni?
  • TomStorm
    #3
    Hát úgy néz ki igen.Most nézem én is:)
  • Shep
    #4
    Mondjuk cseppet erősnek érzem a gépigényt.
  • TomStorm
    #5
    Mondjuk nem kicsit ja:/
    Az ajánlott gépigény,te jó ég..

    Nem tudom ez hivatalos gépigény vagy sem.Ezt még kiderítjük
  • TBTPumpa
    #6
    4. generációs i5 a minimum? Mi a makk?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.11. 17:13:35
  • TBTPumpa
    #7
  • TomStorm
    #8
    :O
    Quantum Break Is a Shooter With Brains
  • nxs
    #9
    A Win10 botrány után nem csodálkozom,ha más rendszeren meg se fog mozdulni...de akkor is ez egy gusztustalan féreg húzás imho.
  • Palinko
    #10
    tényleg jó a grafika, bár gondolom megjelenéskor butítva lesz, de ne hülyítsenek már ezzel a rendszer követelménnyel. tényleg mesterségesen emelik, mert bár mint mondtam tetszik a játék, de azért nem annyira jó, hogy az ajánlott az ATI csúcskártyája legyen az Nvidinál meg a 2. legjobb. mi a fenével fogja futtatni az Xbox One? Az ATI APU-val? :D Nem kéne ezt csinálni, nagyon elszálltak már. A Win10 dolgot meg inkább nem is kommentálnám mert szépen nem tudnám.
  • FartingSquirrel
    #11
    Az igaz, hogy nagyon jól néz ki, de ez tényleg durva...
  • nxs
    #12
    Szerény véleményem szerint ez is el fog döcögni i3 procival és egy szar 750ti-vel. Nem ez az első hivatalos agyfasz gépigény,utólag mindig kiderült az igazság :D
    Nálam várós a cucc mert szeretem a Remedy játékait,remélem ez majd visszahozza kicsit az első Max Paine hangulatát.
  • grebber
    #13
    Gépigény kapott egy kis finomítást. A recommed kisebb lett az eddigi pedig ULTRA lett
  • Mike333 #14
    Tudnám, hogy a 4460 mióta lett downclockolva 3.2-ről?
  • Shep
    #15
    Jó hát a minimum akkor is vicc.
  • yesname #16
    Az effektek, shaderek egyéb grafikai megvalósítások miatt kell DX12, ez ugye Win10-et von maga után. És igen ATI APU-val fogja vinni. Közös címtér és memória... nagy előny ám. Aki fejlesztő tudja. Szép lassan idővel ki jön, hogy a PC eme hiányosságának ellensúlyozására (amit és amennyire lehet) mennyivel erősebb hardver kell.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.02.12. 20:31:51
  • Bogdogege
    #17
    Ilyen ez lehet választani , ha Xbox exkluzív címmel akarsz játszani , félmilláért új gép win10-el vagy százezerért XboxONE.
    A Microsoft rád bízza a döntést.

    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2016.02.13. 07:17:33
  • grebber
    #18
    - fav

    RIP QB

    Quantum Break Is Not Coming To Steam, Will Be Exclusive To Windows Store
  • NEOreg3
    #19
    remek, egy játékkal kevesebb, amiért pénzt adok
  • Shep
    #20
    Lesz 2500-ért? :DDD
  • TBTPumpa
    #21
    Ez azért gáz, mert esélyes, hogy az újonnan érkező Microsoft címekkel is ez lesz!
    ReCore, Cuphead, Halo Wars 2

    Ori and the Blind Forest Definitive Edition viszont menni fog Steam-re is.

    Microsoft:
    A fő irány, hogy minden eszközön teljes legyen a Windows 10 élmény. Ami egy gépen elérhető, az legyen elérhető a többi Windows 10-es eszközön is. A Windows 10-hez a Store is hozzátartozik.
    Azért megnézném melyik tableten vagy Lumia telefonon fut el a Rise of the Tomb Raider, csakhogy a Microsoft féle teljes Windows élményt említsem.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.14. 15:35:49
  • kill3r21
    #22
    Várható volt :)
    Akit érdekel és nincs One-ja úgyis beszerzi :)
  • grebber
    #23
    Nem mindegyiknél. Valahol volt egy táblázat melyik milyen boltokba fog jönni és volt steam-es is. De most nem találom.
  • TomStorm
    #24
    Meg kell venni ott.Így is ha behúzom X1-ra tolhatom PC-n.Ez azért nem semmi
  • grebber
    #25
    Remélem mindenki Namibiából fogja venni (ott most az új tomb réjder is 1035 ft) és elfelejti végre ezt a MS store bohóckodást a MS!
  • TomStorm
    #26
    Majd ők kérnek elnézést azért,hogy feltolják arra az OP.rendszerre az általuk pénzelt játékot ami az övék.
  • grebber
    #27
    Tőlem semmit ne kérjenek. Le se köpném őket emiat a store miatt. Nem játszok vele majd el van intézve.
  • TomStorm
    #28
    És ha megosztom veled account-ot?Akkor sem?
  • grebber
    #29
    Store verzió sehogy se kell. Én látni akarom hány fps-el fut a gépemen és esélyt arra hogy magyarul is játszhassam majd.
    A store egyiket se adja meg.
  • TomStorm
    #30
    Jól van te tudod..
  • lwb
    #31
    Azért érdekes, hogy az MS mennyire lövi le az Xbox exkluzívokat ... Elsőnek a Rise of the Tomb Raider két hónappal az xbox launch után megjelenik pc-re, mindenféle előharangozás nélkül. Most meg a launch egyik legnagyobb, legjobban hype-olt exkluzívjáról derül ki, hogy legfeljebb csak konzolexkluzív, de jön pc-re is: jobban, szebben. Még ha win10 és nyomorult store kell neki, akkor is.

    Ilyen az x360 alatt nem nagyon volt. Gondolom nem mennek az x1 exkluzívok és kell a piac. Rövid konzolgeneráció lesz ez, az már biztos.
  • MerlinW
    #32
    Quantum Break sosem volt exklúzív. Tipikus sajtós bullshit volt. Sem MS, sem Remedy nem nyilatkozott ilyet soha. Tomb Raider esetében meg egyértelmű volt, hogy csak csúsztatás lesz. Legalábbis azok számára, akik követik a játékipart.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.18. 12:03:40
  • lwb
    #33
    Tavaly augusztusban még azt mondta Phil Spencer maga, hogy nem fog pc-n megjelenni:

    http://www.pcgamer.com/why-scalebound-crackdown-3-and-quantum-break-arent-coming-to-pc/

    Szóval tényszerűen nem igaz, hogy a MS nem mondott volna ilyet, mert Phil Spencer az head of xbox és kérdésre kifejezetten cáfolta, hogy jönne pc-re. Nyilván később is meggondolhatta magát, de lényegében ilyen bejelentés sosem volt, csak most, a megjelenés előtt. A Tomb Raidernél sejthettük, hogy lesz máshol is, de azt ne mondja nekem senki, hogy bárki előre látta, hogy már januárban (!) kint lesz a pc verzió.

    Nem panaszkodok, mert nem érdekel a box. Van az is, ps4 is, meg gamer pc (i7, 980ti, 16 gb ram, gsync monitor stb.), de több, mint érdekes, hogy az sorban a második nagy xboxos exkluzív hirtelen a finisben vagy nem sokkal utána már nem is exkluzív. Miközben azért a ps4-en nem ez a helyzet.
  • lwb
    #34
    Egyébként ebben a cikkben nem azt mondja PS, hogy soha nem jöhet pc-re, hanem hogy launchkor miért nem lesz pc-n. Erre meg launchkor mégis lesz pc-n. :) Nyilvánvaló az ok: a box nem ad el elég példányt. Ezt még nem látták tavaly sem, de mára már bejöttek a számok nyilván.
  • MerlinW
    #35
    Régóta nem veszi senki komolyan Spencer-t:) Azt sem tudni mit keres az MS-nél, biztos valakinek a családtagja. Egyébként írott publikáció > Spencer hatásvadász előadásai :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.18. 16:22:11
  • TBTPumpa
    #36
    "Elsőnek a Rise of the Tomb Raider két hónappal az xbox launch után megjelenik pc-re, mindenféle előharangozás nélkül"

    WAT
    Végülis csak a jogokat élvező és japán óriás Square Enix jelentette be tavaly nyáron, hogy 2016 első negyedévében érkezik PC-re. Ennyire azért nem volt régen, vagy mindenkinek túl jól sikerült a szilveszter?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.18. 16:26:18
  • lwb
    #37
    Ja, Q1-re tették, de az azért meglepetés volt, hogy Q1 az mindjárt január és nem mondjuk március. :) Legalábbis nekem. Mondjuk kellemes, mert kivártam a boxos verzióval és nem is kellett sokat várnom, mert az ünnepek után már jött is a pc verzió.
  • lwb
    #38
    Lehet, de akkor is több, mint gyanús ez a nagy kussolás MS részéről. Hogy mondanak is valamit, hogy ez exkluzív meg nem is. Pl. ezzel az erővel akár a Gears 4 is jöhet majd pc-re. Sose mondták, hogy nem fog. Igaz, azt se, hogy igen.

    Azt mondjuk nem tudom, hogy ha minden kijön majd pc-n is, akkor mégis ki és mi a fenének fog xboxot venni? Vagy azt már nem akarja eladni a MS senkinek? Végleg feladták a Sony ellen? Ez is lehet.
  • TBTPumpa
    #39
    Square Enix hivatalos oldalán az early 2016 szerepelt. Náluk az early az január/február. 2015-ben is eljátszották ezt a Life is Strange-vel. 2014 végén jelentették be, hogy az első epizód early 2015, és 2015 január utolsó napjaiban be is futott az első rész. Idén ugyanígy történt csak a Tömbradírral. Ettől független a TR PC-s változata egy csöppet elsietett port lett, ám messze nem vészes a helyzet.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.18. 16:33:52
  • lwb
    #40
    Ennyire nem követem a sqeenixet, hogy a szokásaikat monitorozzam. :) Nekem a Q1 volt meg infoként és vastagon rákészültem, hogy tologatni fogják, ahogy szokás azt AAA játékoknál, erre meg kint volt januárban.

    Nagyon hülyének éreztem volna magam, ha karácsonykor megveszem boxra.