187
Quantum Break / Akció-Kalandjáték
  • Shep
    #147
    Nekem meg pont, hogy tetszettek a filmbetétek, meg a történet, és maga a játék része az ami gyenge, főleg ha pl. a MP-hez viszonyítjuk.
  • Evin
    #146
    Annyit hozzátennék, hogy az a 10 perces filmbetétek valójában 25 percesek, sajnos.
  • MerlinW
    #145
    Hétvégi 4 órás tapasztalatom:

    negatívumok:
    - bugok tengere
    - ZS kategóriás unalmas, érdektelen, játékélményt megszakító és zavaró élőszereplős semmiről nem szóló 10 perces filmbetétek, rossz színészi játékkal, random szereplőkkel.
    - képességhasználat és a puzzle-ök semennyire sincsenek átgondolva.
    - fedezékrendszer nincs, a lövöldözés érzése mint ha vidámparkban lövöldöznél táblákra.
    - totál idióta AI

    pozitívumok:
    - mikor enged játszani a játék, akkor szép
    - kellemes fizika
    - elviselhető zene, hangeffektek
    - jó szinkron

    Haver XOne-án játszottam, szerencsére nem kell többet foglalkoznom vele...
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.05.02. 16:23:52
  • Tommy H
    #144
    Majd írjatok javult vagy sem aki kipróbálja
  • FartingSquirrel
    #143
    Amúgy most töltöm; nekem 2,4GB :)
  • Shep
    #142
    Újraírták a játékot, vagy mi a fene?
  • FartingSquirrel
    #141
    Illetve remélem, hogy azt a fullscreent szó szerint fullscreennek értették.
    Egyébként 27GB.... What the fuck? Van mellé még egy játék bónuszba?
  • FartingSquirrel
    #140
    Végre van fullscreen!!
    Kíváncsi vagyok a performance improvements-re...
  • grebber
    #139
    27GB-os Patch érkezett
  • FartingSquirrel
    #138
    Áhh, megvan. Az előbb valahogy átugortam. :D
  • FartingSquirrel
    #137
    Arra, és kerestem is. De csak a játszható részeket láttam. Mikor replayelni akartam, akkor mondta is, hogy ezzel elvesznek az ez utáni mentéseim.
    De akkor ránézek még egyszer...
  • Evin
    #136
    Timeline. Már ha a Live Showra gondolsz, amit a netről Streamel a játék.
  • FartingSquirrel
    #135
    Valaki nem tudja esetleg, hogy a játékban vissza tudom-e nézni a sorozat részeit? Én nem találtam rá módot, eddig Google-ön sem...
    De nagyon jó lenne, mert múltkor csak félig néztem meg a második részt.
  • FartingSquirrel
    #134
    Egyre jobban tetszik a játék. Szerintem nagyon jó újítás, hogy félig játék, félig sorozat. Csak az kár, hogy ennyire el lett baszva technikailag.

    Amúgy érdemes elolvasni a szanaszét heverő leveleket, e-maileket. Nagyon sok információ van bennük a karakterekről és a sztoriról. Segít összerakni a képet, és jobban átlátod az egészet.
    De amúgy poénosat is lehet találni benne. Az alábbi képen a Monarch valami alkalmazottja küldött e-mailt Sofiának, hogy nézze át az új forgatókönyvét, mennyire tudományhű. :D

  • Shep
    #133
    Nem rossz ez a játék, persze játékmenetben sok csodát nem kell várni, egyszerű, mint a faék. Ez a filmes betét kicsit fura, de igazából nem rossz, hozzáad az élményhez, csak hát ugye érdekes, hogy játék közben filmezel is, mert ezek a betétek kb 20 percesek, persze el lehet nyomni, meg bele lehet tekerni de annak nem sok értelme van. Tehát maga a játék jó, de a technikai megvalósítás, az nem. Egyrészt a filmgrain totál tönkre vágja a képi világot, másrészt ahogy olvasom a felbontás is hülyén van, mert hiába állít az ember pl 1080p-t azt a program úgy állítja elő ,hogy a felbontás 2/3-ából számolja fel, na ennek meg a filmgrainnek köszönhetően homályos a kép, nekem meg amax felbontás 1440*900 jgy még rosszabb a helyzet, persze egy idő után megszokja az ember de akkor is hülye megoldás, mert ugye boxon ez van, hát áthozták ide is, mondván jó ez a hülye pc-seknek is.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.04.24. 16:53:09
  • FartingSquirrel
    #132
    Kipróbáltam a game-et. Nem is tudom, hol kezdjem... Talán a technikai gondoknál. :D

    Nem lehet ezt rendes fullscreenre állítani? Van egy olyan érzésem, hogy borderlessben fut; egy pillanat alatt lent van tálcán (és jön vissza), és az Afterburner sem méri az FPS-t és Frametime-ot (amit ugye csak fullscreenes alkalmazásban tesz). Emellett néhány percenként minden erőforrás kihasználtsága lecsökken néhány mp-re vagy 0,5-1,5 percre. Ez sem tudom, mitől van. A játék amúgy simán megy alapból, de néha beakad kicsit, illetve szerintem a frametime is megnő időközönként...
    És még észrevettem valami furcsát: mikor liftezek, akkor a liftnek a gombpanelje ugrál/akadozik ahogy megy a lift. Mintha húzná maga után a lift. :D De nem konkrétan ez a gond, hanem úgy általában észre lehet venni ilyen "akadozást". (Mondjuk lehet, hogy a frametime-ingadozástól.)
    Szóval, vannak vele gondok...

    De azért vannak pozitívumai is.
    Maga az időmanipulálós dolog tetszik, ötletes.
    Bár még csak az elején vagyok, de a történet(mesélés) jó(nak ígérkezik).
    Hatalmas pozitívum még az animáció. Nagyon filmes, élethű. Ebben talán még jobb a mimika, mint az L.A. Noire-ban.

    Viszont a harcrendszer szerintem elég béna lett. Legalábbis én elég bénának érzem magam lövöldözés közben. :D
  • Macccy
    #131
    Szólj ha kell, van eladó redeem kódom, Quantum Break for Win10 7000 Ft

    (utalással e-mailben vagy itt privátban, VAGY személyesen de csak itt ÚjBuda, Nagytétény környéken ...)
  • Evin
    #130
    Akinek megvan eredetiben, hajlandó lenne egy tesztre?
  • Snexi
    #129
    azt hogy gondolták, hogy 20 ezer forint pc-re is? :D
  • Shep
    #128
    Hát azt nem is fogják, mert ez dx12-es game, szóval only winfos10. Nekem se sok kedvem 10-et rakni ,de előbb utóbb rászánom magam már csak a kíváncsiság miatt is, hogy lássam milyen.
  • totyak
    #127
    Azt nem oldották meg, hogy ne kelljen hozzá Win10, meg dx12? Valahogy egy játékért nincs kedvem Win10-re váltani, egyelőre megfelel nekem a 7 is.
    Utoljára szerkesztette: totyak, 2016.04.10. 14:32:30
  • FartingSquirrel
    #126
    Én 980Ti-t írtam, ami azért jobb, mint a 980...
  • Shep
    #125
    Egyébkén már van "demo" csak ügyeskedni kell vele.
  • grebber
    #124
    AMD powa!!!!
  • hellboy4591
    #123
    Sok helyen olvasom hogy nem lehet csak Alt+F4-el kilépni és ezt negatívumként hozzák fel. Pedig csak felviszed az egeret a jobb felső sarokba és a piros X-el bezárod, ugyan úgy mint más windows alkalmazásnál. Meg hogy nem fut rendesen! Egy elég régi konfigon 1080p-ben AA nélkül minden High-on, 40-45 fps simán meg van. Egyedül mikor tölt, akkor megy 30 fps alá. Egy 3 gigás 7950-től meg egy 2. generációs i5-től szerintem ez szép teljesítmény. De az biztos hogy a jelenlegi árát nem éri meg.
    Utoljára szerkesztette: hellboy4591, 2016.04.10. 09:21:54
  • MerlinW
    #122
    Ha egy 100k-s kártyán valami max 30fps-el fut az nem normális. Főleg akkor nem, ha egy full statikus csőjátékról van szó, mint a QB. Csupán Ismét egy trehány pénzhajhász csapat munkájáról van szó.
  • Maxtreme
    #121
    Ugye azért az megvan hogy a gtx970 vs 980 között nincs hatalmas mérföldkő? :D (max árban)
  • MrDevil
    #120
    Messze elmarad a látvány :D amúgy azért akkora a gépigénye mert ótvar port az egész :D
  • FartingSquirrel
    #119
    Nem úgy kéne futnia? Ha jól emlékszem, GTX 980Ti az ajánlott. Maxra húzva, még a 30 FPS is szép a 970-től. :D
  • Kandurex
    #118
    Alapjába véve érdekel ez a játék, nem sok fasza időutazós téma van....csak hát vicces PC -re a majd 20 ezres ár. :(
  • MrDevil
    #117
    Jelenleg semmi értelme a dx12-nek csak parasztvakítás :D mondjuk kell hozzá ügyes fejlesztők is, ami valljuk be nem sok van mostanában :D

    Voltan : Jelenleg ebben a verzióban nem ér egy forintot sem :D
  • Voltan
    #116
    LOL, hát akkor dugják fel maguknak a túlárazott, túlhájpolt szarjukat :D
  • grebber
    #115
    Van. Ugyanolyan szarul vagy még szarabbul mennek a cuccok mint DX11-be....


    Kell még ide min 1 év mire értelmes dx12-es cumo jön.
  • xido
    #114
    van amúgy látszata ennek a dx12nek,van a win10 only csak azért van,hogy a store-t lenyomják az ember torkán?
  • MrDevil
    #113
    2-3 órát max , visszakértem az árát telefonon kellett velük beszélnem :D
  • MrDevil
    #112
    egy I5 4570 16 gb ram és egy Gtx970, és mindent maxra rakva azért szerintem jóval 30 fps alatt :D aminek egyáltalán nem így kellett volna futnia...
  • Kandurex
    #111
    refund? mennyit toltad?
  • Shep
    #110
    Amúgy milyen gépen, hogy futott nálad?
  • MrDevil
    #109
    Lényeg a lényeg, hogy ebben a formában 60 dollárt sem ér, nem hogy 70 eurot :D ezért ma refundot kértem, amit meg is tettek ....
  • Voltan
    #108
    Ja, így már értem. Nem jött le, hogy mit kell nézni, gondoltam ez normális a sztoriból :)

    Nem baj, don´t care, don´t need.

    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2016.04.07. 01:40:49