187
Quantum Break / Akció-Kalandjáték
  • grebber
    #187
    Sehogy!
  • Empty
    #186
    Valaki nem tudja, hogy a Win Store-os verzió, hogyan magyarítható le sikeresen? Kösz!
  • chris0000
    #185
    Nagyszerű hír!Köszönjük! üdv.
  • S1M0N
    #184
    Köszönöm!
  • Evin
    #183
    Ha még valaki játszik a játékkal, vagy csak a fordítás hiánya miatt nem tette.
  • FartingSquirrel
    #182
    1. Így van.
    2. Jó lesz az 60-nak is.
    3. Nem volt az olyan gyenge, és lehetett skipelni. Amúgy sem mindenkinek bökte a csőrét, volt akinek tetszett ez a félig film, félig játék megoldás, pl. nekem is.
    4. Azért vitatható, hogy jól nézett-e ki. Jól akart kinézni, csak elcseszte az up-scaling és gondolom valami szar post-processing effekt, amitől olyan szemcsés lett. (Talán Post-AA.)

    Az, hogy bukta lett, elsősorban az optimalizálatlanságnak köszönhető.
  • MerlinW
    #181
    1. Windows Store-ban lehetett csak kapni
    2. 80+GB a mérete
    3. Játékot folyamatosan megszakító elképesztően gyenge 10-20 perces elnyomhatatlan élőszereplős filmbetétek.
    4. és a legfontosabb: Jól néz ki, de maga a játék nem jó.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.09. 22:00:54
  • grebber
    #180
    Mert kurva kevesen vették. Sajnos a steam-es se fogy olyan hihetetlen mértékben
  • AnuluWork #179
    Marha jól néz ki ez a játék. Miért is volt ez bukás anno?
  • Evin
    #178
    Amíg el nem készül a fordítás, addig: Élőszereplős átvezetők magyarul
    Csak az nézze meg, aki játszott már a játékkal, mert erősen spoileres!
    Utoljára szerkesztette: Evin, 2016.10.02. 14:16:15
  • NEOreg3
    #177
    pár perce nyomtam le warezban

    10 percre rá megvettem steamen

    az élőszereplős videók nagyon rosszak, teljesen kizökkentenek a játékmenetből, remélem, hogy a jövőben soha többet nem próbálkoznak ilyesmivel
  • AnuluWork #176
    Ahol rendeltem, ott ezzel koptattak le, ahol pedig rákérdeztem, ott is a késésről beszéltek.

    Eddig egyik helyen sem volt gondom korábban. Érdekes.

    Ha előrendeltem, de személyes átvétellel, akkor simán le lehet mondani, nem?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.10.01. 09:00:43
  • grebber
    #175
    Computerbase VGA teszt
  • S1M0N
    #174
    Dehogy késik, én tegnap vettem át az enyémet, CD Galaxistól rendeltem.
  • AnuluWork #173
    Itthon meg késik a dobozos CE.
  • skinnyman
    #172
    Hat, ugy latom ezt sem 4k-ban fogom jatszani..
  • grebber
    #171
    Quantum Break DX11 | AMD RX 480 vs GTX 1060 & 1080
  • grebber
    #170
    Steam:



    Original Windows Store benchmarks:

  • grebber
    #169
    Quantum Break - trailer a Steames megjelenésre
  • grebber
    #168
    Majd kiderül.... Teljesítményben lesz valami az tuti ,hogy gyorszl vagy lassul majd a tesztek kiderítik
  • MerlinW
    #167
    Semmi.
  • AnuluWork #166
    Lesz valami különbség a Win7 64bit és a Win10en futtatott között? Főleg, hogy a Win10 nem DX12?
  • grebber
    #165
    Support for the Windows Store version of Quantum Break has been abandoned
  • NEOreg3
    #164
    jön steamre 1 hónap múlva és elvileg már windows 7-en is el fog induln
  • kasa85
    #163
    Startmenübe be másolja az indító fájlt.
    Ikont!
    Azt elindítod,és megy.
    Nyilván tört verziód van.
  • FartingSquirrel
    #162
    Gondolom, mert ilyen remekül optimalizálták. Nekem is ugráltak dolgok; pl. a lift gombpanelje, mikor mozgott a lift.
  • Kandurex
    #161
    Szemkötő?
  • janihunk
    #160
    Az miért van hogy az emberek mozgása ilyen elmosódott? Meg a csávónak ugrál a szemkötője meg a telefon is a kezében ha mozgok...??
  • scomcomputers
    #159
    Az új patch azért sokat segített rajta...
  • TomStorm
    #158
    FX 8350 meg Gtx 760 ennyire kevés neki,hogy csak alacsony felbontáson döcög el?Azon is úgy ahogy..
  • JaSoN HuNTeR #157
    igen.
  • MerlinW
    #156
    Windows 10?
  • FartingSquirrel
    #155
    Tölts le másik verziót vagy vedd meg!
  • JaSoN HuNTeR #154


    Ki találkozott hasonlóval? Mi rá a megoldás?
  • scomcomputers
    #153
    Tudom, hogy szaros konzolport,de nekem bejön ,maga a sztori nagyon jó....még az új patch után sem támogatja a multimonitoros rendszert,sajnos...


    Amúgy a QB nagyon szépen fut utlrán a 980Ti-vel,nem tudom mit sirtak egyesek a DX12 miatt....
  • grebber
    #152
    Max Payne sokkal jobb.
  • Mr_no_NaMe
    #151
    Sziasztok! A videók alapján ez egy Max Payne copynak tűnik, természetesen a jó értelemben. Kérdés, hogy mennyivel jobb, mennyivel több, tartalmaz esetleg rpg elemeket stb? Megéri kipróbálni? 60 giga nem kevés hely.
  • alma2
    #150
    tyuuu az act2-ben odatettek magukat a fiuk, igy maris siman felert szamomra az osszes remedy jatek szintjevel.
  • alma2
    #149
    Kiprobaltam pc-n az elso act-on vegigtoltam, a regi 1.6-os verziot., A harom eves grafkartyamon 7970 ghz, high-on folyt mint kes a vajban. mivel keptores nem volt, lassulas sem, a 30 fps lock kilove igy 60 lehetett vegig. (egy ajto elott erzetem az act vegen, hogy belassul 25 korulire osszesen.)
    Maga a jatek semmivel sem kevesebb mint barmelyik max payne resz, csak mas kepessegek vannak, a fedezek rendszer vegre a jo regi, nem odatapad gombra mindenhez, mint par eve minden jatekban manapsag. Valami eszement jo arcmimika az atvezetokon. Rohadt nagy latotav, megmaradva a reszletes latvannyal, sok jatek megirigyelhetne.
    Mondjuk a max payne 3 hangulata jobban megfogott anno, de meg csak az elso epizodon vagyok tul.
    30 fps lockkal, mint az uj forza a kartyamon a ventillator fel sem porgott az alaprol, annyira hasit.
    Lehet vegre eljott az amd ideje, hala a konzolos amd prociknak, a microsoftnak, vagy a sok eve kommunikalt szovegnek, hogy az nvidia, ezer teren elvault es el fog verezni, az uj generacios jatekokon.
    Vegulis szamomra tok mindegy, de most megterulni latszik, hogy ilyen kartya mellett tettem le a voksom anno.
    Bar b*szhatom mert jon a vive es tarsai, oda meg kell ujat venni meg iden a sok fps-hez.
    IGazabol nem tudom mit vart a nep remedytol, akar ide sorolhatnam meg a alan wake-t, kb ugyanaz a jatek picit mas koritessel. Az meg egyen fuggo, kinek milyne vilag, kornyezet, tortenet jon be. En ezt jellemzoen pont leszarom, csak elvezzem azt a fel orat, amig rohangalok veluk. Arra meg siman adta magat.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.05.06. 14:43:06
  • FartingSquirrel
    #148
    Nekem is tetszik. Már az ötlet jó, hogy filmet vegyítenek játékkal (nekem tetszik), és maga a film sem olyan rossz. Talán van benne néhány gagyi jelenet (pl. a lövöldözés a doki csaj laborjában), de összességében nem rosszabb egy átlag hollywoodi filmnél. Szerintem jó, hogy játék közben a főhősünk sztoriját visszük, a film meg az egyéb szereplők szálát mutatja. És ha valaki arra vetemedne, hogy végigolvassa a játékban található üzeneteket, dokumentumokat, stb., akkor még ezeknek a filmbeli szereplőknek a szándékaival is tisztában lesz.