Fallout 4
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.13. 22:21:17
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Kerdesem a kovetkezo, farm ahol elunk jatekosoknak. A melosokat meg tudom valahogy nezni, hogy ki milyen feladatra van odarendelve? Mert en odaig folyamodtam, hogy van egy rakas ruham (outfitem es sisakom) es aszerint oltoztetem fel oket, amilyen munkat vegeznek. Farmereket egyfele ruhaba, scavengereket masikba, a bazis vedoket meg katonai/pancel ruhakba. De ezen kivul nincs vmi lista, amit nem vettem eszre, vagy valami? Oke, aki a kukorica mellett gugol napkozben, az nem kincset keres a kornyeken, de ezen kivul valami? 😄
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez persze nem a játék hibája a világa ilyen, csak ha már sok órát elcseszek valamire az nézem már ki valahogy, szvsz.
Megvettem a dimond citys házat na az se szebb...ezen a téren a skyrimi házak fényévekkel jobban tetszenek de az persze egy másik világ.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Valaki tudja mi erre az orvosság? Random elkezdte csinálni és nem tudok lőni sniperrel, mert nem oda lő ahol a célkereszt van. Valamiért elcsúszik a kép ha scopeolok. Reload nem orvosolja
Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.11.13. 19:45:14
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
volt ahol egy anya és kisbabája várja a férjét haza aki gondolom sose érkezett meg.
Akkor az a feleség akit a férje nem engedett be a pincébe meg a katona aki dezertált hogy megkeresse a lánytesóját.
ezek nagyon megdobják a dolgot
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.13. 19:21:47
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
furcsán néznek ki a lebegő dolgok 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Az új fiókom: DevLupius
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
- Figyeld meg a delikvens mozgását mikor van az amikor biztos meg tudod lepni.
-Low levelen ne hősködj!
-Ahogy minden normális rp-ben komoly teljesítményre csak magasabb szinten vagy képes
-Perkeket értelemszerűen ne ész nélkül nyomkodjuk.
-stb, stb. egyenlőre
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.13. 18:09:36
via Reddit

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
Mert nekem alapból a zöld nem jön be de hiába állítom át a játék minden egyes indításánál vissza vált zöldre a HUD color.
Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.
autoshoti,ez a sniper egy lézerfegyver(kék beam) meg egy military puska.de már csak a shotgun meg a military puska amivel megyek.rá is specelek lassan,csak kell még +1 int és a science perk is
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D
.38-as kaliberű skulóm van már kb. 3 raklappal, ahhoz melyik mordály a legjobb?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

