Fallout 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2374
Na, mivel erősen kellett már, ezért felépült Sanctuaryban az első házam a nulláról. Kb. 4-5 órája ezen dolgoztam, de elkészült, bár áram egyelőre nincs, meg 1-2 rész még nincs berendezve, mint nincs mivel, majd később még inkább fel lesz töltve 😄 Marha jó lett szerintem 😊
RatBaG
#2373
ontopic 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

PiszkosFred
#2372
Ne sajnald, ok sem sajnaljak magukat, rohadt sok penzt kerestek ok is es meg fognak is. Mind a ket ceg pezsgot bontott es orul, csak "te" kombinalod tul mindig 😊 A lenyeg az, hogy amig a normalis jatekot gyartok el tudjak magukat tartani fuggetlen kiadokkal, nem kell kurvanak allniuk egy par betus kiado egisze alatt, addig nekunk a jatekosoknak jo.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#2371
"Oh bameg" 😊 Nem kell aggódnom max sajnálhatom a lelkiismeretes lengyeleket most amiért ez nekik a max rekord lenne.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.13. 22:21:17

#2370
meg lenne egy kérdésem a grafikával kapcsolatban, hogy a fenébe lehet értelmes kinézetet varázsolni a játéknak mert a szemem kifolyik a jelenlegi kinézettől.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

TDC Geronimo
#2369
Meg egy engine cserére, de miket is beszélek. Valószínű marad ez.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#2368
nos ha nincsen óangolul a szöveg akkor én is megértem a leírtak 90%-át viccektől kezdve az ironizáláson át bármit ami nincsen rébuszokba leírva, de ha van magyarosítás valamihez akkor azt használni is fogom.

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

PiszkosFred
#2367
Nem 2015 lesz az ev, amikor csodbe megy a Bethesda 😊 Ebbol es a kovetkezo idoszak varhato eladasaibol talan futja egy "fapados" TES folytatasra.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Myselor
#2366
én is küzdök.néha összefossa magát a játék xd nem fogom fel érted semmi akdás megyek és 0fps beakad.érdekes😊
kill3r21
#2365
Én most FPS gondokkal küzdök 😄 de majd alakul
Myselor
#2364
hhehe 😄 én ma olyan jót vadásztam egy pár super mutánsra a hegyről xd utána power armoros raiderre nuke-val akart lelőni hát adtam neki egy kis minigunt meghalt 3mp alatt xd jó volt
kill3r21
#2363
HeadShot 😄
De hogy hogy maradt ott nem tudom 😄
Myselor
#2362
mi történt vele?xdd
kill3r21
#2361
LoooooL xD
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
PiszkosFred
#2360
Utobbi nem "jo" erzes, hanem duhito, mert akkor ebredsz ra, hogy - tisztelet a kivetelnek - mennyira silany a szinkronos magyar forditas 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#2359
Ne akarj jót. Meg...én szeretem az anyanyelvemet. Ennyi
#2358
Régen én sem, de ez az egyik legegyszerűbb formája a nyelvtanulásnak. Tényleg nagyon hasznos. Csak jót akarunk. 😄 Nem mellesleg nagyon jó érzés mikor elkezded megérteni a dolgokat játékokban. Vagy mikor filmeknél észreveszed, az eredeti szinkron és a magyar felírat közötti különbséget.
Myselor
#2357
én még annyira nem merültem bele ebbe 30óra játéknál vagyok és még alig csináltam pár questet 😄 és negyedét fedeztem fel a dolgoknak.
#2356
soha se értetem hogy miért okoz másoknak fizikai és mentális fájdalmat az ha valaki saját nyelvén szeretné olvasni a játékot könyvet stb, függetlenül attól hogy tud e az illető angolul vagy nem.

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

PiszkosFred
#2355
Vsync picit bugos elvileg, most vagy ki kell kapcsolni manualisan, vagy be kell, passz 😊 (vagy borderless windowsban jatszani).

Kerdesem a kovetkezo, farm ahol elunk jatekosoknak. A melosokat meg tudom valahogy nezni, hogy ki milyen feladatra van odarendelve? Mert en odaig folyamodtam, hogy van egy rakas ruham (outfitem es sisakom) es aszerint oltoztetem fel oket, amilyen munkat vegeznek. Farmereket egyfele ruhaba, scavengereket masikba, a bazis vedoket meg katonai/pancel ruhakba. De ezen kivul nincs vmi lista, amit nem vettem eszre, vagy valami? Oke, aki a kukorica mellett gugol napkozben, az nem kincset keres a kornyeken, de ezen kivul valami? 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

jarlaxxe
#2354
Ezért nem szimszezek abben a játékban, mert mielött elkezdem a épitést minden fosul néz ki miután beletettem 10 órát akkor csak szimplán szarul mint a legocskább favela rióban.
Ez persze nem a játék hibája a világa ilyen, csak ha már sok órát elcseszek valamire az nézem már ki valahogy, szvsz.
Megvettem a dimond citys házat na az se szebb...ezen a téren a skyrimi házak fényévekkel jobban tetszenek de az persze egy másik világ.

Myselor
#2353
úgy vettem észre vannak ilyen ismétlődő side questek a settlereknek segíteni ebben abban😊
kill3r21
#2352
Na most van az hogy valami tweak után kell néznem, eddig szép fix 60 fps, de elértem egy kihalt városba, esőbe a 20 fps-t mardossa a game 😞
tutituti
#2351
idáig jutottam,de ez a villanyszerelés nem az erősségem
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Különc
#2350


Valaki tudja mi erre az orvosság? Random elkezdte csinálni és nem tudok lőni sniperrel, mert nem oda lő ahol a célkereszt van. Valamiért elcsúszik a kép ha scopeolok. Reload nem orvosolja
Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.11.13. 19:45:14

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

AnarchoiD
#2349
En a fallout 1-2 -n tanultam meg angolul .. szal ne magyaritason agyalj hanem az angolon 😉 tobbet er

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

tutituti
#2348
én a holotape-ektől szoktam elcsodálkozni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

volt ahol egy anya és kisbabája várja a férjét haza aki gondolom sose érkezett meg.
Akkor az a feleség akit a férje nem engedett be a pincébe meg a katona aki dezertált hogy megkeresse a lánytesóját.

ezek nagyon megdobják a dolgot

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#2347
Nem tudom ki olvasta kis Charlie és Clint beszélgetéseit csak úgy csendben. Speciel árnyékba lopózva hallgattam. Emlékeztetett arra amit a Bio szokott csinálni. Egy a pár közül. Edit: Mondjuk ebbe a Beth is otthon volt.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Apa szép a ruhám? Egy kis hercegnő vagy..." Nagyon üt miközben a világuk elpusztult. Maradtak akik voltak.

Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.13. 19:21:47

PiszkosFred
#2346
itt nezz szet Valoszinuleg lenyugodtak a kedelyek es megsem mentek el felgyujtani a cenega pesti irodajat, se nem kezdtek el tuntetni a Parlament elott, hanem nekialltak forditani sajat erobol.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#2345
hogy lett neked magyar?

#2344
A gravitáció csak nálam nem működik ?
furcsán néznek ki a lebegő dolgok 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Az új fiókom: DevLupius

#2343
<#bdead>

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

#2342
Biztos lesz aki többet tud segíteni majd. részemről ennyi egyenlőre. Hardon is jól lehet boldogulni ha nem egy brotherhood armor képzeletbeli tulajdonosának képzeled magad.

#2341
Grafika jó, potenciál a játékba jó. Valami ilyesmiről álmodtam a skyrim idején is. Mindegy lényeg eljött. Oké pár szó kezdő shadow harcosoknak és hagyományos rp fanoknak. 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-biztos észrevetted, részint a skyrim modjai mint a requiem szintén igaz volt, ha feléd néz és mozogsz észrevesz. (Jól jelzi a hidden kijező körüli változás is.)
- Figyeld meg a delikvens mozgását mikor van az amikor biztos meg tudod lepni.
-Low levelen ne hősködj!
-Ahogy minden normális rp-ben komoly teljesítményre csak magasabb szinten vagy képes
-Perkeket értelemszerűen ne ész nélkül nyomkodjuk.
-stb, stb. egyenlőre

Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.13. 18:09:36

#2340
Na, de ti is tapasztaltok fps dropot, ha messzire néztek a távcsőbe?
#2339
Próbáld rendzsergazdaként futtatni a játékot, úgy tuti enged átállítani dolgokat. Nálam a játék legeleje óta át van állítva világoskékre, és azóta is olyan.
Carlos
#2338
Minek hivják a tárolót? azt is épiteni kell?

Þór vígi þessi rúnar

tutituti
#2337
amivel egyikünk se akar találkozni
via Reddit

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

lalakov
#2336
Az is lopásnak számít, ha senki sem veszi észre?
AnarchoiD
#2335
Nalam is gyulnek a bobble head -ok 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

wesker24
#2334
Épp ezért kérdezem mert a Fallout New Vegasban nekem tetszett a narancssárga HUD itt is azt akartam beállítani de a játék nem jegyzi meg mert ha újraindítom akkor ismét zöld lesz.
kill3r21
#2333
Ez engem is érdekelne, láttam valakinél pl sárga volt
wesker24
#2332
Nincs valami lehetőség arra hogy megtartsam a saját HUD color színemet ?

Mert nekem alapból a zöld nem jön be de hiába állítom át a játék minden egyes indításánál vissza vált zöldre a HUD color.
morcosqtya
#2331
Ugye nincs friendly fire a játékban? Véletlenül le tudok lőni csapattársat, kutyát, beosztottakat (telepes)?

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

#2330
Amúgy nektek nincs fps drop, amikor messzire néztek bele a távcsőbe valamilyen sniper puskával? Nekem néha van, előfordul, hogy 60-ról 30-ra is leugrik.
tutituti
#2329
jaja most találtam egyet és ilyen prewar future furniture-t kaptam.

autoshoti,ez a sniper egy lézerfegyver(kék beam) meg egy military puska.de már csak a shotgun meg a military puska amivel megyek.rá is specelek lassan,csak kell még +1 int és a science perk is

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

PiszkosFred
#2328
Jaja. Illetve, a bazisokon erdemes meghagyni a kanapekat, agyakat, szekeket, diszeket (tarolni a keszletben - zold korvonallal jelzi a rendszer) es nem szetbontani oket toredeknyi anyagert (narancs korvonal), mert kesobb ezek novelhetik a happinesst.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Bandicoot
#2327
Az építkezőknek: van egy rakás cucc ami alapbòl nem elérhető, a pusztában megtalált füzetecskék után kapjuk meg őket.😊

"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D

#2326
Eddig nálam is a sniper a nyerő, kb. vmi hasonlót építettem mint a tiéd. Raidereken gyakran sikerül a "One Shot - One Kill". Közelharcra meg vagy egy felturbózott 10mm-es stukker, vagy egy szögekkel díszített sporteszköz.
.38-as kaliberű skulóm van már kb. 3 raklappal, ahhoz melyik mordály a legjobb?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az nagyon tetszett mikor bevettem egy Psychot elkezdett üvölteni a karakterem hogy "FUCKIN' KILLl!!!" De úgy hogy majdnem elejtettem a kontrollert. 😊 Először azt hittem hogy a Corvega gyárban kempelő raiderek ordibálnak aztán kapcsoltam hogy ez én vagyok csak kicsit jól érzem magam a cucctól. 😊

Myselor
#2325
jó lett 😊 nekem tetszik.én is ezt a házat alakítgattam át ^^