185
  • Herold
    #25
    Az jó, aztat szeressük.
  • ForzaInter
    #24
    :D:D
  • Narxis
    #23
    Nagyon jó volt a 3. rész, rengeteg katonai dolgot lehet tanulni ebből a soriból!
  • ForzaInter
    #22
    egész jó volt a 2 rész
  • Narxis
    #21
  • Borg
    #20
    Egyelőre magasan ver bármilyen futó sorozatot, szóval akármilyen kategória is legyen, megy fav-ba.
  • Montanosz
    #19
    Mondjuk nem egy fene nagy hajó, tényleg mi lesz ha összeakad egy nagyobbal DDD, na majd meglátjuk...
  • Pares
    #18
    Tetszett, remélem az egész évad ilyen lesz, és akkor nem kell szörnyülködnöm a Falling Skies-on.
  • Neoncsoves
    #17
    Falling Skies topikban ajánlották, nyárra jó kis időtöltés lesz nézni. Egyelőre izgalmas és érdekes, kiváncsi vagyok merre viszik a szálat...
  • Montanosz
    #16
    Na tényleg jó volt a második rész))
  • SergioAmigo
    #15
    Egész jó volt a második rész én biztos maradok.
  • Malakai
    #14
    Voltak benne eléggé B húzások, meg nem teljesen látom magam előtt, hogyan lesz ebből hosszabb távon is valami jóság.
  • ForzaInter
    #13
    nem volt rossz a pilot, de azért ennél többet vártam. last resortnál jobb volt azért, bár annál nem nehéz jobbat csinálni:D mondjuk azon kívül hogy mindkettő vizen játszódik semmi hasonlóság nincs..
  • Narxis
    #12
    Ennyi.
  • tegla
    #11
    Ropi,kóla és nekem jöhetnek a következő Zsék :D
  • Molnibalage
    #10
    Mikor a két főszereplőt megláttam, már akkor világos volt, hogy ZSkat lesz...
  • Narxis
    #9
    Neked minden Zskat amit nem fizikusok rendeznek.
  • precise
    #8
    Ez magyar csatorna adja vagy torrent only?
  • cylonflatus
    #7
    Mint ha a Last Resort egy gyengébb epizódját láttam volna.
  • Fabio Capello
    #6
    Hát nem tudom, megnéztem a pilotot, de nem vágódtam hátra tőle...
  • PiszkosFred
    #5
    Pont erre gondoltam en is.
  • Molnibalage
    #4
    Akkora Zskat, mint állat...
  • Herold
    #3
    Kíváncsi lettem volna, vajon akkor is ezt a döntést hozta-e volna a kapitány, ha nem tud semmit a családjáról.
  • SergioAmigo
    #2
    Nem volt rossz várjuk a következő részt.
  • Montanosz
    #1



    ...Egy tengerészeti romboló legénysége kénytelen felkészülni egy másfajta életre, miután egy titokzatos járvány a Föld lakosságának nagy részét kiirtotta.....

    Ennél azért több))

    A pilot nagyon pörgős lett, végig odaszegezz a fotelhoz, remélem tartják a színvonalat.

    Honlap

    Sorozatjunkie kritika