185
  • RatBaG #105
    tex lesz a megmentő! :D
    csak most várhatunk jövő nyárig, fakk :(
  • akyyy
    #104
    jó lenne, ha mutatnának visszaemlékezésbe, vagy előzménybe, ahogy eltűnik egy repülő egy rejtélyes szigeten, aztán itt meg újra "felszáll" a fekete füst
  • grebber
    #103
    Hát ezt jól beszopták szegények.Tipikusan a mennyből a pokolba :(
  • twi452
    #102
    Na akkor majd meglátjuk ha még emlékszünk majd rá :)
  • PiszkosFred
    #101
    Par hete berendeltek a 2. evadot, 13 reszes lesz a masodik evad. Nem csoda, eleg jo szamokkal futott odakinn.
  • Narxis
    #100
    Hogyne lenne. :P
  • twi452
    #99
    Lesz egyáltalán folytatás? :)
    hajó lehorgonyozva aztán indul a polgárháború :D
    már a cím is értelmét veszti :)
  • Narxis
    #98
    Brutál egy zárás volt!!!
  • PiszkosFred
    #97
    Hat elmennek a picsaba ezzel a szezon zarassal, kiskeziket csokolom! Vehettek volna nyugisabbra a figurat, mert manapsag mar nem divat igy felhuzva hagyni az embert 8 honapra. Meg akkor sem, ha sejtheto majd a folytatas, na de akkor is... Jo volt, na (a szokasos tiszteletkoroket es kliseket leszamitva) :)
  • Narxis
    #96
    Fain.
  • MerlinW
    #95
    Évadzáró:
    2014-Aug-24 The Last Ship 01x10 No Place Like Home
  • Renegade
    #94
    huh, nálam ez a sorozat a guilty pleasure, minősíthetetlenül rossz, mégis nézem :)

    pedig ebből is lehet sok dolgot tanulni, pl hogy egy tekercs alufóliától a parton, láthatatlan lesz egy hajót a vízen, szegény oroszok annyit ittak, hogy nem tudnak célozni és a helikoptereik effektív lőtávja 400m. Annak ellenére, hogy a vásznon csipázom, a mi vagyunk az amcsik, a demokraták, csillagos zászló meg a kövér népek hazája, ennek ellenére valamiért a kattant ruszkinak drukkolok. :) Remélem lesz majd a sorozatban olyan karakter, aki nem fehér (minden tengerészgyalogos, meg csillagos pizsamás) vagy fekete (szociopata orosz admirális, pederaszta drogdiller) .

    Ja meg viccesen lop a World War Z-ből a sorozat (a könyvből, nem a filmből)
  • RatBaG #93
    hát ez a hangtalanul odacsónakázás egy kicsit erős volt...

    mellesleg elég röhejes, hogy totál máshogy nézett ki az orosz hajó, mint korábban.
  • ForzaInter
    #92
  • Narxis
    #91
    Jaja, nagyon zsír! A végén már azt gondoltam, hogy bárcsak a U.S. Navy-ben szolgálhatnék, annyira heroic moment volt.
  • Herold
    #90
    Ez kurva jó rész volt.
  • RatBaG #89
    az utolsó percben valahogy nekem sem ez járt a fejemben. én arra számítottam, hogy szegény tex-t megeszi egy cápa, amíg a kapitányt felhúzták...
  • Herold
    #88
    Végre egy cliffhanger. Bár azért szerintem a katonáknak meg kellene tudni különböztetni egy Blackhawk hangját egy Mi-8-asétól.
  • Borg
    #87
    Annyira borítékolni lehetett a végén, hogy senki se akar leszállni a hajóról - és nemhogy bejött, de még egy raklap nyálas hazafiságot is rá tudtak lapátolni. Well done.
  • Narxis
    #86
    :DDD bárcsak ott lehetnék a hajón
  • Montanosz
    #85
    is-is))
    kicsit iskolásan oldják meg (irtam is régebben hogy olyan mint egy tanfilm), de azért örülök hogy nem 15 éves drogos homoszexuálisokról szól)))
  • Shep
    #84
    Nem tudtam eldönteni ,hogy most csak ironizálsz, vagy komolyan gondolod, ezért csak ennyit írok: Valóban. :)
  • Montanosz
    #83
    Nekem azért is tetszik mert számomra fontos értékek is kivannak domborítva, becsület, erkölcs,hűség, hazaszeretet,stb.
    Úgy elérzékenyültem hogy még a eskü szövegét is velük mondtam legutóbb))
  • Narxis
    #82
    Neeeeeeem, sohaaaa! :D
  • Narxis
    #81
    :DDD

    nagydarab ember ne bántsd
  • RatBaG #80
    na ez volt az első igazi töltelék rész.
    azt hittem a békön is beteg lesz, izzadt, mint a disznó.
  • Shep
    #79
    Na mi történt? Mindenki elhagyta a hajót? :D
  • Herold
    #78
    ST: Voyagerben is mindig a főtisztek mentek küldetésre. Ha egy noname altiszt is bekerült, tuti meghalt a küldetés során.
  • Narxis
    #77
    Na neeeeeeee
  • ForzaInter
    #76
    részemről kasza..
  • Montanosz
    #75
    Na jójó, de egy pedofil drogbáró aki rabszolgaként bánt a városiakkal,satöbbi..azért érte nem kár, bár egy kicsit Monkos feje volt és elvihették volna a hajóra hogy feldobja ott a hangulatot.

    Amugy a csávo megmoshatta volna az arcát nem kelett volna egész 40 percben azt a heget viselnie))
    Meg használhatnának arckrémet, életemben nem láttam ennyire száraz arcbőröket))40fokos magas páratartalmú őserdőben..
  • Narxis
    #74
    Ez most különleges helyzet. :D
  • stargatelost
    #73
    Hát múlt héten amilyen pozitív véleményem volt, most annyira negatív. A mostani rész története a legelcsépeltebb, legősrégibb epizódváz, amit valaha kitaláltak sorozatokban, Csillagkapu első évadokban, de talán még a Hercules/Xena vonalon is voltak ilyenek. Hőseink (általában fejlettebb eszközökkel, 'á la' SG) rátalálnak egy elszigetelt közösségre, ahol valami nem stimmel, de nem akarnak beleavatkozni, de aztán végül mégis. Rossz volt nézni a kliséket.

    A másik meg, hogy oké, hogy kissé aberrált, diktatórikus volt a vezér, de akkor is kell egy erősebb kéz, ami kordában tartja a közösséget, és ő jól megoldotta, hogy a betegeket a túlpartra száműzte, meg fegyelem volt legalább. Most meg ha mondjuk megbetegszik a polgármester egyik lánya, tuti nem küldi el, inkább eltitkolja, aztán kihal az egész közösség. Bravo, tengerészek!

    Az meg tényleg külön poén volt, hogy az egész vezérkar ment a küldetésre... :D

    Szóval fos rész volt, többet ilyet ne, ha lehet...
  • Montanosz
    #72
    mondjuk nem hiszem hogy mindig a hajo teljes vezérkara megy csak kizárolag kommandós küldetésre a valóságban DD
  • Narxis
    #71
    Nagyon jó rész volt, ez a szakállas csávó be fogja zavarni a macit a málnásba. :D
  • Narxis
    #70
    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • FZoleee
    #69
    2. évad berendelve
  • Montanosz
    #68
    Lopakodó hajó osz't na ennyi :-D
  • Herold
    #67
    Ezért írtam azt is, hogy nincs szakértője a sorozatnak, ami látszik is. Egyébként gondolom, a hajótest a formája és a burkolata miatt elnyeli a radarhullámokat, legalábbis csak egy kis töredékét veri vissza.
  • Shep
    #66
    Mondjuk ettől még lehetne jó a sorozat, de sajnos nem az.