185
  • gergod
    #145
    A kapitanyra is 23 reszt irtak...
  • stargatelost
    #144
    lol, imdb.

    Biztos túléli, de kurva olcsó cliff volt ez :( Ha meg nem éli túl, akkor meg azért volt szar cliff :D
    Kibebaszott jó évad volt ez, nem tudom hogyan tudják ezt majd szinten tartani, netán überelni a harmadik évadban... Maradnak az immunisok az ellenség? Mennek Európába? Vagy bandákra vadásznak? hmm hmm.
  • grebber
    #143
    Mert imdb-n 23 episode-ot írtak rá annyi meg lement már.
  • gergod
    #142
    Szerintem megmentik kovetkezo evadban.
  • grebber
    #141
    Elmennek a vérbe
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most tényleg kiírták Rachelt?
    Mert akkor nem is nézem többet :(
  • Renegade
    #140
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na basszus én az angoloknak drukkoltam, messze szervezettebbek voltak mint az amcsik
  • RatBaG #139
    baszki!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ravit, neee! meg chung. azt hittem csak a noname dagi lesz a fix áldozat.
    az olajfúró torony betámadása eleve baromság volt. oké, ebben a sorozatban mindenhova a kapitány megy, de egyértelmű életveszély volt. én arra számítottam, hogy ramseyék lövik ki a tornyot, amint rájönnek, hogy átállították az adást.
    így most -1 jó csaj, +1 jó csaj.
    ja, és a legnagyobb tragédia... tex-t seggbe lőtték. :(
  • Darthmushroom
    #138
    Jó rész volt a 11. rész, bár meglepő volt, hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    két "fontosabb" szereplő is meghalt, ebbe az évadba a csaj meg mérnök is elég sokat volt mutatva pl. a terhes csaj, a néger csaj meg hasonlók kárára akik az első évadban több szerephez jutottak
  • Pares
    #137
    Jó, ez az egész sorozat amúgy is tocsog az amcsi propagandában, szóval elnézzük nekik, hogy próbálják az igazság harcosait játszani.
  • gergod
    #136
    Ezert nem vagytok ti a hos amerikai haditengereszet kapitanyai ... nem ertitek, hogy a hosok akkor sem olnek embert birosagi itelet nelkul, ha igencsak megerdemelnek
  • Pares
    #135
    Elég érdekesen reagálták le, az biztos... én mondjuk medált adtam volna Dr. Scottnak, nem szarozik...
  • grebber
    #134
    LOL mi a tököm ez a faszság. Azt hittem nagy party lesz a csaj tiszteletére erre ahogy lehet börtönbe kurják.
    Fél világ meghalt több száz ember agyonöltek erre a jó érdekébe cselekszik a csaj (jó meg a bosszú) erre takaroggyá börtönbe. Tiszta szégyen
  • Pares
    #133
    Rachel vs Niels

  • RatBaG #132
    csávókám gargalizált a saját vérével, durva volt...
  • grebber
    #131
    Ez fasza volt .A dokinő bekeményített
  • PiszkosFred
    #130
    De, volt, a 9-es. (Még nem néztem meg, tartalmát ne kérdezd!)

    Egyébként berendelték a harmadik évadot is, sz'al jövőre folytatódik a sztori.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.08.12. 13:22:34
  • Darthmushroom
    #129
    most nem volt új rész? szünet van?
  • PiszkosFred
    #128
    A kerdes, hogy milyen csavart akarnak a vegere :) Mert, vagy "Ramsay es a haverok" csinalnak meg valami nagyobb es varatlan huzast es azt szivjak meg (hogy a kovetkezo szezon elejen megoldjak azt is), vagy az Elnok ur dont ugy mondjuk az utolso 2 percben a szezon vegen, hogy "basszatok meg, akkor mint elnok - es mint a hadsereg foparancsnoka -, itt a legenyseg elott most levaltom a kapitanyt es...." :)

    Azt sajnalom egyedul, hogy picit kezd hatterbe szorulni a legenyseg, pedig azok voltak a jo reszek, amikor boven jutott nekik is ido a kepernyon. Szamomra legalabbis.
  • RatBaG #127
    kíváncsi leszek, hogy sikeres volt-e az anti-agymosás, vagy csak megjátssza, és később még alájuk vág...
  • Borg
    #126
    Azért az a bizalmi jelenet az amerikai szuperhős meg az angol terrorista között elég gáz volt :)
  • Pares
    #125
    Nekem is tetszik, magas a színvonal, szinte olyan, mintha egy egész estés filmet néznék, kíváncsi vagyok, hogy meddig tudja tartani a szintet.
  • Montanosz
    #124
    Nagyon ott volt, fényévekkel jobb mint az előző évad
  • Renegade
    #123
    igen az, thx :)

    viszont a killjoy egy fokkal jobb, az szvsz kap következő évadot, a D M-re nem fogadnék, elég lapos szegény :(
  • cylonflatus
    #122
    Herkulessel a főszerepben? Nekem sem ugrik be, sokat nem is láttam belőle, nem fogott meg. Androméda? Csak beugrott...
  • RatBaG #121
    Nem sok sorozatnak sikerül egyből emelni a szintet az első évad után, de ennek szerintem sikerült.
    Miután az első zsarnokot eltették láb alól, elég jó kis ellenséget hoztak be a képbe.
  • Darthmushroom
    #120
    +1, nagyon jó rész volt.
  • Renegade
    #119
    azért a 2*05 (is) az jó volt, idáig szépen ráver az első évadra
  • Renegade
    #118
    hát a DM olyan aranyos, semmi extra, csak mint az az aranyos sorozat, aminek nem ugrik be a neve: atom giga mega hajó beragadva a szingularitásba, csillag pusztító fegyverekkel, aranyos futottak még legénységgel.
  • Montanosz
    #117
    lassan már csak ez marad nekünk :-D a dark matterben nagyot csalodtam,többek között
  • gergod
    #116
    Huu ez jo resz volt. Amikor mar azt hinnenk, hogy mostmar azert nagyjabol rendben vannak a dolgok, megcsavarjak a tortenetet.
  • Montanosz
    #115
    örüljünk hogy nem szívárványszínűvel :-D
  • Borg
    #114
    Azért az amerikai propagandát ha lehet még erősebbre vették :)
    Chandler kb 10 percenként pózol zászlóval...
    Utoljára szerkesztette: Borg, 2015.07.09. 09:33:26
  • Darthmushroom
    #113
    Elég jó eddig új évad. Nem egy világmegváltó sorozat, de nagyon kellemes szórakozás.
  • Montanosz
    #112
    negyedik rész nagyon pöpec volt, szerepelt az a uj fegyver is amivel sarok mögül islehet lőni :-D
  • Montanosz
    #111
    nem volt rosz kezdés

    am kár hogy a poroltós trükköt nem vetették be a csavarkulcsal valo hadonászás helyett, pedig adott volt ilyen szűk helységekben a használata
  • stargatelost
    #110
    Ehh, mi a faszért nem lehetett egy kis previously-t berakni az elejére? Elment a fél rész, mire felderengtek a dolgok az évadzáróból.

    A másik meg, hogy ez a dupla évadnyitás tök olyan volt, mintha az előző évad dupla fináléja lett volna. Nem csak azért, mert nem volt "előző részek tartalmából", hanem mert szépen lerendeztek mindent, elvarrták a szálakat. Igaz, ha ez tavaly ment volna le, nem lett volna cliffhanger az első évad végén, de ez így meg hülyén jött ki, hogy most nem igazán lehet belőni, mire fog épülni ez az évad.

    Na mindegy, akkor jövő héten évadnyitó
  • RatBaG #109
    lement az s2e1-2!
  • Darthmushroom
    #108
    hangulatos előzetes
  • TheFlash4Ever
    #107
    Hatalmas sori, kár hogy ilyen sokat kell rá várni.
  • RatBaG #106