1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • csicskakapitany
    #824
    Iphone a telefon, az app okés, csak nem látja egymást a két készülék.
  • Harlekin
    #823
    feb 11 volt pontosan,de ezt is eltolták hétvégére...
  • AnarchoiD
    #822
    Arrol volt szo, hogy febb1 es jon az upodate amivel lathatjuk a kontroller aksikijelzeset valamint managerelhetjuk a szabad helyet .... hat nem jott a patch ;( tud vki vmit ?
  • AnarchoiD
    #821
    minek twitter ? ottvan a feedben haverjaid lathatjak, a klippek megosztasa szinten kozosseg cucc, szemlelet kerdese eza MS modi...


    amugy smartglassal szoptam, mivel az androidos nemfut a telomon (aszondja gyenge proci) a pc-n levo meg csak akkor telepul/mukodik ha nem magyar regiot adok meg ;)

    valaki aki bf4-ezik, masnak mukodik smartglass alatt a battle screen ? (smartglass felulet vmi map aplikaciokent mukodik)
  • AnarchoiD
    #820
    ugye azt tudod hogy a settiingsnel lehet allitani hogy permanens kikapcs vagy alvo kikapcs ? (alapbol alvo) alvoban ha van update letolti (arra az idore "bekapcsol" ) ugye elonye ertheto, nemkell gamolasnal patch-olgatnod , updateolni
  • bacaelit
    #819
    Nekem tökéletesen működik. Próbáltad azt az apk. -t amelyiket feltöltöttem? Vagy még mindig a Google play-ről letöltött appal szenvedsz?
  • Tyrant01
    #818
    Mi a szarnak kéne egy acsit kiírni a twitterre?
    De ha emiatt nem tudsz aludni, regisztrálj a trueachievementre és az kirakja neked oda, ha beállítod.
  • csicskakapitany
    #817
    Elvileg minden be volt eddig is állítva.
    Boxon engedélyezve a SmartGlass, a telefonon látja a profilom, de mégsem csatlakozik a két készülék :(

    Jól emlékszem? A 360-on ha Acsit kaptunk, az kikerülhetett Twiterre igaz? Itt nincs ilyen lehetőség? Hogy-hogy?
    Sony nagyon rágyúrt a közösségi cuccra, Billgétc meg nem?
  • Zozo76
    #816
    Most az elobb megint bekapcsolt, pedig jo egy meterre vagyok tole, de hallom (a hallasom nagyon jo) hogy mukodik. Ment egy 10-15 masodpercet majd leallt megint. Valoszinu ezt ejjel tobbszor is megcsinalta. Na most nekem ez azert nem jo mert ha nem vagyok itthon akkor aramtalanitok, meg ha nincsenek hasznalva a konzolok, le szoktam takarni oket hogy ne porosodjanak plusz elobb-utobb a tapegyseg ventilatora is ki fog keszulni az allando uzemtol.
  • Zozo76
    #815
    Na tegnap este hasznaltam kicsit az ONE-t, aztan kikapcsoltam, mondom hagyom bedugva (eddig mindig aramtalanitottam), kivancsi voltam hogy tenyleg leall-e. Es nem! Egesz ejjel feher volt a tapegysegen a led, nem valtott sargara, a tapegyseg ventilatora is megy. Reggel felkeltem, mondon hallgatozom kicsit a gepnel mi a helyzet es beindult MAGATOL!!! Nem ugy mintha rendesen bekapcsolna az ember, a hutes pl nem ment de hallottam a vinyot meg talan a BR olvasot is felporogni (a BF4 lemez benne van). Gyorsan bekacsoltam a TV-t hogy ad-e ki jelet ra, de nem, NO SIGNAL. Aztan magatol ki is kapcsolt. Szoval olyan erzesem van hogy alvo allapotban lehet a konzol, aztan valami miatt felebredt, majd visszaaludt. Ezzel nem is lenne gond mert ugye tud ilyet, de en a POWER AND SUPPLY alatt mindent kikapcsoltam, sot a kinect is ki van kapcsolva. Majd ma merek aramfelvetelt is, kivancsi vagyok hogy mennyit zabal ugy hogy ALLITOLAG ki van kapcsolva.
  • bacaelit
    #814
    Nézz utána netes felületen a bankodnál, mit vontak le, meg az e-maileket is nézd át, biztos kaptál oda is bizonylatot!
  • N0rbi san
    #813
    Megjött nagyon fasza minden megy vásárolni is tudtam szóval pöpec.


    Egy dolgot nem értek: Oregonba regeltem US-store ból vásároltam, le is vonták a 30$-t kaptam SMS-t hogy -30$ MSBilling.... és hogy az egyenlegem 4600Ft. Elmentem boltba vettem parizert fizettem 2000Ft-ot és kaptam SMS-t ugye hogy fizettem 2000FT-ot és az egyenlegem 600Ft.

    Látszik hogy 2000Ft-az eltűnt.

    Nem lehet hogy sunyiba valahogy csak lehúzták az ÁFÁ-t vagy valami?
  • Harlekin
    #812
    Eladom a forza 5-t ha netán valakit érdekel!!!
    13000
  • bacaelit
    #811
    google biztos találsz!

    Vagy innét esetleg
  • Tyrant01
    #810
    Nekem a profilom magyar.
    A lokácó US, billing address meg egy alaszkai reptér
  • N0rbi san
    #809
    Mennyi macera, te milyet adtál meg? Vagy honnan szereztél címet meg telószámot?
    Én kinéztem egy Oregoni BestBuy-nak a címét és telefonszámát. Remélem nem nagyon fognak hívogatni:)
  • Tyrant01
    #808
    Nem, oregoni kell, ha oda regeled a kártyád
  • N0rbi san
    #807
    Magyar telefonszám is jó?
  • Tyrant01
    #806
    Irányítószám és a telefonszám a lényeg
  • N0rbi san
    #805
    Már úton van a futár:)
    Amcsi regisztrációhoz elég egy Oregoni irányító szám vagy keressek egy kisboltot aminek megadom a címét?
  • bacaelit
    #804
    XBOX One SmartGlass

    itt egyszerübb letölteni
  • bacaelit
    #803
    Xbox Live/Settings/Preferences/itt találod Smart glass connections beállitásait
  • bacaelit
    #802
    Feltöltöttem ide.

    KATT

    Androidra: XBOX ONE SmartGlass
  • bacaelit
    #801
    Nem értelek. Xbox360 Smart Glass az nem jó az Xbox One-hoz. Xbox One SmartGlass jó csak hozzá. Ami ha jól tudom nem tölthető le a Google Play-ről. Én itt Magyarországon legalábbis nem tudtam. Persze net-en rákerestem PC-n és letölthető formában megtaláltam az apk-t, feltöltöttem.

    Nekem működik telefon és az xbox one közötti kapcsolat.
  • csicskakapitany
    #800
    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem a konzollal kapcsolatban.

    - A Smartglass-t hol találom a LIVE-on belül? Telón megtaláltam, de nem tudom összehangolni az XO-val. Vagy még nem is lehet?

    - PS3 egyik tetszetős funkciója volt a Trófeák Facebook-on való megosztása. Ilyesmit lehet itt?
  • bacaelit
    #799
    Hmm. érdekes.
  • Zozo76
    #798
    Tegnap kicsit jatszottam az xbox one-val aztan mar keso volt igy kikapcsoltam de elotte meg betettem valamit a letoltesi listaba. Viszont mondom nem varom meg hanem kikapcsoltam. Amugy mindenfele automatikus frissites meg alvo alapot ki volt iktatva, megis a kikapcsolas utan is ment a tapja meg halottam a szerkezetbol mintha a vinyoja kaparaszott volna. Tehat nem allt le szerintem csak a hutes. Tenyleg megy tovabb kikapcsolas utan is? Csak mert a 360-n kikapcsolt ha a menuben a letoltes nem volt engedelyezve a kikapcsolas utan.
  • Tyrant01
    #797
    Fasza
  • #796
    Valaki csekkolta már az Xbox One-os Tomb Raider-t? Milyen lett?
  • bacaelit
    #795
    Jövő hónapig kell várni a következő frissítésre? Hát ez nem jó hír! Remélem frissítés után már headset-en is lesz Dolby hangzás! Illene kijavítani ezt a hibát!
  • bacaelit
    #794
    Igen tudsz! Nekem megy.
  • Zozo76
    #793
    az az Orion mar nem az az Orion :(
    semmi koze mar a nagymultu Magyar Orionhoz.

    Zenet hallgatni sztereoban kell a jatek alatt persze biztos nagyobb elmeny az 5.1 de valahogy sohasem izgatott a terhatasu hang. Mint ahogy moziban sem lattam meg soha 3D-s filmet barmilyen hihetetlen. Azt sem tudom elkepzelni hogy 3D-s TVn jatszak itthon. 2 db fullHD TV van itthon de egyiksem tud 3Dt. Nem is hianyzik. Lattam persze mind az aktiv mind a passziv 3D-s megoldast a TVknel de nekem az a par perc eleg volt mig probalgattam oket.
  • vortel
    #792
    Nekem az 5.1-em is egy Orion rendszer :) igaz, hogy csak analóg bemenete van, de vettem hozzá egy dekódert és annyira szépen szól, nem egy drága cucc de szerintem simán kenterbe ver 1-2 drága nagyobb teljesítményű házimozi szettet. Amúgy ég -s föld a különbség a sztereo meg az 5.1 között játékoknál és filmeknél is. Kb olyasmi mint képnél az SD meg a HD felbontás között.
  • Zozo76
    #791
    Sztereoban jatszom de a TVbol jon a hang, es nem, nincsen semmilyen terhatasu hangketyerem. En mar megmaradok a sima mezei sztereo hangkepnel! :)

    A HIFI amugy az magyar ORION termeke. Imadom mivel retro manias vagyok. A erosito az Orion SE260, a hangfalak Orion HS40 (Doller Akos hangvalto modositasaval, komolyzenere hangolva). Az erosito 1982-es (nagyjabol), a hangfalakat 1971-tol 1979-ig gyartotta az orion.

    Itt vannak a tovabbi cuccaim:

    http://www.youtube.com/watch?v=a_waPHhdAjI
  • vortel
    #790
    Egyébként nagyon szép szett, gratula hozzá hasonlóan néz ki nálam is a helyzet, csak a másik gyártó termékivel :D Annyi a különbség, hogy nálam a PS2 az SD tévére van kötve a hálószobába :)
  • vortel
    #789
    Nem mondod komolyan hogy sztereoban játszol??? Ugye a Hifi csak zenehallgatásra van és van egy 5.1 szetted is játszani amit most a kép kedvéért eldugtál? :D
  • Tyrant01
    #788
    Passz.
    Én K&H Visa kártyával simán fizetek.
  • N0rbi san
    #787
    Még egy kérdésem lenne tudok fizetni az OTP-s kártyámmal? Mert Paypal-t nem tudok hozzáadni az accountomhoz és Valami olyasmit olvastam hogy olyan fizetési mód kell ami abban az országban elfogadott. Arra következtetek hogy a magyar bankkártya nem éppen támogatott.
  • N0rbi san
    #786
    Rendben köszi. Majd keresek egy egyetemet Oregonba és megadom annak a címét:)
  • Tyrant01
    #785
    Igen egyből kérdezni fogja a locationt.
    Ha US-t választod a billing address-nek kell olyan államból címet megadni, ahol nincsen tax /áfa/.
    Ezek: Alaska, Delaware, Montana, Oregon