1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Tyrant01
    #864
    Dehogynem
  • lwb
    #863
    Eh... eléggé béna vagyok Titanfallba. :(

    Mondjuk nem tudom, mi alapján megy a matchmaking, mert én 15-20 leveles emberekkel vagyok, akiknek spéci fegyvereik meg miegymásuk van. Nem túl arányos.

    Más nem tolja?
  • Zozo76
    #862
    ja ez akartam:

    http://www.gamekapocs.hu/hir/38957/call_of_duty_ghosts_multis_demo_a_hetvegen
  • Zozo76
    #861
    Na ez jol jon a hetvegere, legalabb osszehasonlitom az XBOX 360 es az XBOX ONE verziot!!! :)
  • Zozo76
    #860
    Tegnap este nalam is lement a frissites, de egyenlore semmit extrat nem vettem eszre. Igaz nincs semmilyen 3D-s hangrendszerem sem... :)

    Ja, tegnap csak ugy probabol elraktam a KINECT-et a dobozba. Az egyetlen hatrany hogy manualisan kell bejelentkezni mikor felall a rendszer, nem lehet automatikusan mint a 360-nal. Legalabbis semmilyen lehetoseget nem talaltam erre. Csak mert idegesitett hogy a pofamba nez, meg nem is hasznaltam semmire. Ja, meg az XBOX logo olyankor nagyobb fenyerovel vilagit a gep elejen, gondolom a KINECT-ben van a fenyerzekelo, es az igy nem latja a szoba fenytelitettseget (mert ugye a dobozban van :) ).
  • bacaelit
    #859
    A mai frissítésél az audio problémám megoldódott! :D
  • kegoo
    #858
    Üdv ! Ha mostanában vennék egy one-t a Bf4-et Át tudnám migrálni vagy ez az opció már lejárt ???
    /Battlelogon a ps 4-re március 31 -et ír de one -ra nekem nem egyértelmű úgy nézem már lejárt december 31.-én ?
  • bacaelit
    #857
    Valaki Cod-ozik X1-en?

  • bacaelit
    #856
    akkor még egyszer!

    The March system update for the Xbox One will allow the console to output Dolby Digital 5.1 surround sound over an optical audio cable via bitstream.
    Adding support for Dolby Digital audio output should instantly make the Xbox One compatible with a range of surround-sound headsets from third-party manufacturers such as Astro Gaming and Turtle Beach.
  • AnarchoiD
    #855
    dts=/dolby azt ugye tudod ? szal ha nemtud dts dekodolast a fulesed, csak dolby -t akkor nemvaloszinu hogy menni fog valaha is. Ez nem patch kerdese , hanem licenszelese.
  • bacaelit
    #854
    Gondolom most a köv. frissítés megoldja a problémámat.


    Ezek szerint nem tudja :S De gondolom sokan vannak így nem csak én :(
  • Moby
    #853
    Nem lehet, hogy a headseted szimplán nem tud dts-t? Itt ez a kézenfekvő válasz.
  • bacaelit
    #852
    Akkor ezek szerint erősítőkel minden rendben van. Nekem van egy Turtle Beach Hedsetem, és nincs DTS tehát ha én arra állítom amire te, nincs hang sem, nem hogy Dolby :D

    Na mindegy akkor valami dekódoló probléma van ezeknél a headseteknél (nem ismerik a box által küldőt jelet) amit remélem kijavítanak, vagy orvosolnak valahogy!

    Köszi az eszmecserét :)
  • AnarchoiD
    #851
  • AnarchoiD
    #850
    en ugy csinalom hogy onedrivere felmegy a cucc onnan felrakom jutubra ;)

    bace : kiprobaltam tenleg 5.1 korbeforgok jatek kozben es forog velem a vilag is... szal tuti nem sztereo , ellenben nalam mint mondtam hdmi-n csak stereo van, atkapcsolom az erositot a tv kimenetre erzodik hogy az stereo

    ha az erosito erzekeli a csatornakat es hang is ugy jon ki, ne akard bebeszelni hogy az stereo (igen tud az erositom mindenfele trukkot hogy a stereot feljavitsa de az kivan kapcsolva)

    ez nem bebeszelni magamnak hidd el ;) dolby nem hianyzik dts jobb, nem agyon tomoritett szr ;)
  • csicskakapitany
    #849
    Az Xo-val felvett videókat nem lehet valahogy YouTube-ra küldeni?
  • csicskakapitany
    #848
    Akkor valami DLC vagy valami azért járhatna...
  • bacaelit
    #847
    Pont forditva van. HDMI n keresztül megy a dolby, optiain keresztül meg csak stereo. Ha teszem fel az xboxon optikin stereo van beállitva,akkor te nem hallhatsz dolby hangzást, max ha csak be nem meséled magadnak. Nem vitatkozni akarok, nyilván nem véletlenül fognak kiadni frissitést optikai kimenetre.

  • AnarchoiD
    #846
    hdmi -vel valoban csak stereo megy , igaz lusta voltam a hdmi-t az erositobe dugni, ezert csak tv-re van dugva
  • AnarchoiD
    #845
    nemlehet sztereo mivel bf4-ben hallom mogottem jovoket es forza5-ben is hatso autoikat assasinban is 5.1 hang volt .. nemtom mitol lenne sztereo
  • bacaelit
    #844
    Ezt a frissítést várom!

    The March system update for the Xbox One will allow the console to output Dolby Digital 5.1 surround sound over an optical audio cable via bitstream.
    Adding support for Dolby Digital audio output should instantly make the Xbox One compatible with a range of surround-sound headsets from third-party manufacturers such as Astro Gaming and Turtle Beach.


    Xbox One-on neked Settings/Display&sound/Opticalaudio mire van állítva DTS-re? Úgy tudtam hogy csak sztereót ad le Optikai kábelen.
  • AnarchoiD
    #843
    ize ezt hogyerted ? optikain van az erositomre hurkolva az en gepem es erosito DTS -nek irja nekem
  • AnarchoiD
    #842
    nfs = arcade forza = szimulator

    nekem a day one edition melle volt adva (+1 peldany amit mostanaban elecsereltem DR3 -ra)

    en nem csipazom autos gammakat de tavaly egy haver az akkor 360-omon eleg szep eredmenyeket ert el a forza 4 -el .. minden rasegitse kikapcsolva, szepvolt nezni ahogy ment vele.
    Szilveszterkor haverokkal probaltuk ki a jatekot eloszor, forzaban addig nemelehet multizni vagy free race -olni amig a karier mod bevezetojet, tutorialjat le nem versenyzed... hat volt nagy fogszivas hogy 5en letoljuk az elejet (vegigmenjunk minden palyaan az elejen amin kell)

    Szvsz ha szereted az utos gammakat es az autokat is akkor kotelezo darab
    es valszeg imadni fogod versenyezhetsz es tuningolhatod szanaszejjel a gepedet es a drivatarod meg hozza az ingame cash -t ;)(felveszi a jatek, hogy jatszol es az alapjan kiallit egy driver ai-t akikkel versenyezhet mindaz aki jatszik a forza5-el es nem multiban, igy meg ofline is kvazi"masokkal" jatszol ) amibol majd uj autokat lockolsz ki. Vagy eppen masokkal osztod meg az auto dekoracioidat vagy tuning profilodat vagy felspecizett autoid egyiket









  • AnarchoiD
    #841
    one-ra meg nincsnek 2-3 eves szar jatekok amiket adhatnank ;) 360-ra is olyanakat adnak.

    Az februari patch ota rajtamkivul hanyan szaladtunk bele a black screen (of death) bugba ? (jatek kozben fekete kepernyo es csak hardreset segit.

    remelem a marciusi peccsel megszuntetik...
  • csicskakapitany
    #840
    Olvasom, hogy az Xbox Live is ad ajándék játékot. Ez csak 360-ra érvényes? Minket leszarnak?
  • N0rbi san
    #839
    Tetszik:)
  • Waczkor
    #838
    Bármit is veszel,nfsnél minden jobb.

    Arra pénzt kiadni a legnagyobb butaság,bugos,szar az egész.Szégyen lett.

    Forzaban mindig is kevés volt a pálya,itt most kevesebb autó is van,de azok viszont szépen kidolgozottak.
  • N0rbi san
    #837
    Forza Motorport 5-ről mi a véleményetek?
    Sajna demó híján nem tudom kipróbál de amúgy frankónak néz ki és inkább ezt venném meg mint az NFS-t.

    Amikről olvastam hogy keveslik pályák és autók számát. Bár 203+60 autó nem tűnik olyan kevésnek.

    Ami még érdekelne hogy milyen versenytípusok vannak benne?
  • Ulthane
    #836
    25 dollárba kerül
  • csicskakapitany
    #835
  • stefun
    #834
    Az "achievement unlocked" kijelzést lelehet tiltani?
    Köszi aki válaszol!
  • csicskakapitany
    #833
    Igen, az .
  • Zozo76
    #832
    tenyleg az volt a gond hogy instan-on volt.beallitva. tiszta ego ilyen hosszu konzolos mult utan... :)
  • Zozo76
    #831
    mindegy, a szandek a lenyeg... :)
  • Tyrant01
    #830
    Már nyílt a béta :-)
  • deep
    #829
    Van egy Titanfall beta kódom, ha érdekel valakit, írjon egy privit.
  • Zozo76
    #828
    gondoltam veszek masikat is, ha neadj isten bedoglene akkor se maradjak BF4 nelkul...

  • bacaelit
    #827
    Optikai kábelen még mindig nincs DTS hogy rohadjanak el! Nem hiszem el ezt nem javítják ki.
  • bacaelit
    #826
    Na megjött a frissítés :D most vettem észre!!!!
  • bacaelit
    #825
    iOS compatible devices:
    iPod Touch (4th and 5th generation); iPhone (3GS, 4, 4S, 5, 5C, 5S); iPad (2, 3, 4 and Air); iPad Mini (1st and 2nd generation)

    Készülék kompatibilis?