1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Harlekin
    #944
    sokkal jobb lett!!
  • N0rbi san
    #943
    Routeren PortForwardingot állíts be az Xbox-nak. Vgay rakd DMZ-be az IP-jét.
    Nincs jobb 5letem.
  • Zozo76
    #942
    en meg nem is rogzitettem videot jatekbol egyszer sem. mondjuk nem is erdekelt eddig sem ez a feature. :)
  • AnarchoiD
    #941
    Sajna a"javitott DVR codec" egy kalap szart se er .. pedig remenykedtem, hogy nem lessz ilyen maszatos mint most/eddig , de csak adtak egy pofont a szrnak (de legalabb nem lett roszabb ;)
  • Zozo76
    #940
    megjott nekem is az update :)
  • csicskakapitany
    #939
    Vagyok neten... De továbbra is él a hiba.
  • AnarchoiD
    #938
    ugyertettem ha nemvagy neten (ha jatszol nemjatszhatsz update nelkul amugysem) akkor nem frissitesz ;)
  • csicskakapitany
    #937
    Ha nem kínálja fel, akkor hol tudom update-elni?
  • AnarchoiD
    #936
    elkepzelheto, hogy nem updateoltad a jatekodat ?

    Januar 15. -ei frissites :


    "Reduced the risk of single player campaign save file becoming corrupt"
  • csicskakapitany
    #935
    Igen :(
    Gyakorlatilag minden teljesen nulláról indul, amint a gépet kikapcsolom. Ahogy olvasom nem csak nálam van ilyen hiba, és nem csak Xbox One-on.
    Megoldásról még nem olvastam.....

    Így persze semmi kedvem betenni a lemezt, mert tök felesleges.
  • AnarchoiD
    #934
    mifele mentes ?:) miazhogy multis eredmenyek ? ures lesz a battlelogod ? :)

  • Botond #933
    Meg lehet kérdezni, hogy miért?
  • csicskakapitany
    #932
    Ahoj!

    Nem tudtok megoldást a folyamatosan eltünő Battlefield 4 mentésekre?
    Amint kikapcsolom a gépet, majd vissza minden köddé válik, még a multis eredményeim is. Acsik megvannak, de mentés nincs...
  • AnarchoiD
    #931
    De azert johetne az uj dash update is amiben jobb codecet igertek a videohoz, mert jelenleg elegge mosott sz@r....
  • AnarchoiD
    #930
    jah igy egyszerubb lessz ;) nemkell ONEdriverol huzkodni ;)
  • csicskakapitany
    #929
    Imáimat meghallgatták :)

    "A Microsoft a mai nap folyamán frissíti az Xbox One Youtube-alkalmazását, így a felhasználók végre feltölthetik saját játékvideóikat a népszerű videómegosztóra is, így a redmondiak egy orrhosszal ismét előnybe kerültek a Sonyval szemben. "
  • bacaelit
    #928
    Eladom az x1-emet ha valakit érdekel írjon pm-t
  • AnarchoiD
    #927
    kar, hogy ami erdekel a zmegvan ;( es nincs ugye nagy felhozatal egyenlore ...
  • Ulthane
    #926
    Xbox One játékok féláron!

    Nekem beugrott a Ryse, teljes áron nem érdekelt volna, de így! :)
  • AnarchoiD
    #925
    Kerdes, ti csatlakoztattatok vmit az ONE IN HDMI -jebe ? (en egy idoben egy appletv-t)
  • AnarchoiD
    #924
    Jah, nemtudom felfogni, hogylehet, hogy csak a kiadas napjan jottek ra hogy szar az egesz ? :) vegig mindenki befuvezve kodolt ? meg a QC csapata is jointot passzolgatta egymaskozott ? ... nemfer a fejembe irtak volna 1 hettel elotte hogy delayed, es aszondom ok de a kiadas napjan nyogik be ?
    Kar hogy itthon nem lehet celt erni jogi uton(class action lawsuit)dolgokat... felnyomni oket , megalazni, penzt visszavetetni (aztan suttyomban megvenni ujbol a gammat, mert azert el lehet szuttyogni vele ;)
  • grebber
    #923
    Hihetetlen mi lett a Dice-al. Már mióta toldozgatják a bf4-et és még mindig szar.
  • KaBuTo666
    #922
    Hajtsál le egy üveg pálinkát, és elfelejted pár órára ezt az egész szörnyűséget.
  • TDC Geronimo
    #921
    Addig örüljetek. PS4re kijött csak azt nem tudom minek. Az összes CQ meg carrier asasult large játszhatatlan, másodpercenként rubberbanding lag, de olyan, amilyet még sose láttam. FPS dropok kb 15 fpsre sok helyen. Katasztrófa az egész.
  • AnarchoiD
    #920
    Battlefield 4 Naval Strike DLC also delayed on Xbox One

    There's no word on a release date, although DICE says it's now targeting an early April release for both the Xbox One and PC versions of the DLC.

    "We have decided to delay the Xbox One version of Naval Strike because we want to address issues in the animation system that hinder players from engaging targets in set circumstances using popular weapon configurations," said DICE.
  • N0rbi san
    #919
    Hát ezt még régen. Volt egy interjú valakivel azután hogy lázadt a nép a kötelező net kapcsolat miatt. A Kiadók olcsóbban adták volna a játékokat és DLC-vel együtt, mert nagyobb bevételük lett volna ha nincs használt játék piac. DLC-k elvileg azért fizetősek mert a játékeladásból nem jön be a fejlesztés és profit elegendő mértékben.
    Én ezt olvastam lehet tévedek.
  • csicskakapitany
    #918
    A PC-shez nem volt szerencsém, de nem csúnya.
    Viszont én meguntam 4-5 küldetés után, de ez legyen az én bajom.
  • AnarchoiD
    #917
    Tolta vki one-on a thiefet ? megeri ? van olyan szep mint a pc-s ?
  • lwb
    #916
    "és akkor a játékok is olcsóbbak lettek volna és nem lettek volna fizetősek a DLC-k sem. "

    Ezt hol olvastad? A játékárakról konkrétum a nagy fordulás előtt még nem is volt sehol, a dlc-ket pedig nem a MS adja ki, hanem a kiadók, akik bizony pénzt akarnak ezért.

    A family sharing és a fizikai meghajtó hiánya volt lényegében az egyetlen veszteség, hogy nem always online a gép.
  • Tyrant01
    #915
    3 napig
  • csicskakapitany
    #914
    28-ától már féláron lesz kapható a Thief és a Tomb Raider definitive edition Xbox One-ra.
  • N0rbi san
    #913
    Jó lett volna az(szerintem). Azt akarták hogy egyszerűen ne lehessen használt játékokkal kereskedni és akkor a játékok is olcsóbbak lettek volna és nem lettek volna fizetősek a DLC-k sem.
    Majd az XboxTwo-ra előre bekampányolják és talán nem forr fel az agyvize a sok játékosnak ha meghallja most is sokkal jobb amcsiból neten venni a játékokat. Lesz külső HDD támogatás aztán amivel nem játszunk azt átpakoljuk oda és akkor nem kell 4 órán át töltögetni a játékokat sem.
  • N0rbi san
    #912
    Jaja Oregonba sincs. Állíthattam volna Alaska-ra is de ez lett:)
  • AnarchoiD
    #911
    ez meg akkor volt info amikor aszondtak 24/7 net kell neki es minden felhoben lesz, de ugye amikor volt a felhaborods, akkor MS erosen visszavett az elkepzeleseibol...
  • drago14
    #910
    Akkor tényleg igaz az hogyha 24 óráig nincs netre engedve akkor letilt? Szerintem nem, csak valahol írták.
  • AnarchoiD
    #909
    oregonban sincs afa ? mert en alaszkai cimmel vagyok ;) ott nincs titanfall atszamitva 12 volt
  • N0rbi san
    #908
    Magyar liveon simán 17-lesz egy játék vagy több. Én maradok Oregonba 14-épp elég egy játékért.
  • AnarchoiD
    #907
    En egyszer mar atmigraltam magyarra a uk accomat, azota orulok , hogy vissza tudtam vinni ;) Rettenetes a magyar live ;)
  • Harlekin
    #906
    Nagyon remélem minden marad a régi szeptembertől is miután megérkezik ez a fos Magyar live támogatottság.Kíváncsi leszek a magyar storon is majd 13000/2 ér vesszük első napon a gamákat!!!
  • N0rbi san
    #905
    ugyan ez van nálam is:)