1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • AnarchoiD
    #984
    3napos reg - micsoda troll ;)
  • Botond #983
    Összes konzolos topikba beírt vmi provokatívat. PS4 topikba, hogy az a szar, nem kell törődni vele.
  • Tyrant01
    #982
    Ezt miből szűrted le?
    Akkor most adhatom el a ONE-t?
  • MajczMilena
    #981
    PS4 szarrá veri az XBOX ONEt
  • Svlad Cjelli
    #980
    Koszonom szepen!!!!
  • AnarchoiD
    #979
    amugy updatet akarki felteheti a kontrollerre ;) semmi hatranyt nemjelent ha nincs adaptered, legalabb frisebb lessz a fw benne ;)
  • AnarchoiD
    #978
    Miutan updateoltad ez ezzel az adapterrel radugsz egy fulest, hallani fogod a jatekot es a chat -ot is egyszerre, van rajta 2 gomb (baloldali 2) amivel kulon allithatod hogy a hangeroszabajzo a chatra vagya jatekra vonatkozzon-e
  • Svlad Cjelli
    #977
    Bocs, tudom, hulye vagyok ehhez, de nem ertem.

    Tehat nekem van olyan adapterem. Ha megcsinalom a lentebb leirtakat, akkor at tudom rakni az egesz hangot a fullhalgatoba?

    Vagy meg mindig csak a chat fog mukodni?

    (bocsi meg1x, lassu ma az agyam)
  • AnarchoiD
    #976
    bad company 2 idejeben szomszedok ugy hivtak "aki arabul/ruszkiul kiabal" bc2 ben ment az arab uvoltes + fullhangeron toltam LMG-vel WAR TAPES beallitasokkal ejjel/nappal ;) (imadtam, hogy nem angolul ment a duma hanem annak a frakcionak a nyelven akivel eppen voltam)

    amugy tegnap vettem eszre... xbox volume up -ra ugye hangosit a gep... ;) most vettem eszre hogy nem a gep hangositott, hanem tekerte fel az erositon a hangerot ;) nemistudtam, ez ilyenre is kepes ;) gondolom a hdmi csatin keresztul lehet ilyesmit csinalni
  • Tyrant01
    #975
    "amugy egy gamma ugy az igazi ha bombol a 5+1 100 watt ;)"

    Ezt meséld el az asszonynak is, amikor este 9 után nyomjuk a titanfall-t :-D
  • AnarchoiD
    #974
    Ha ilyened van es nem kevered, akkor updatelned kell a kobntroller firmwarejat!!!


    amugy egy gamma ugy az igazi ha bombol a 5+1 100 watt ;)

    Update your Xbox One Controller to use the Stereo Headset Adapter
  • Svlad Cjelli
    #973
    De ilyen volt hozza, viszont nem jott ki hang belole, csak chat-re lehetett hasznalni :(

    Azt hiszem, ha veszek egy atalakitot, akkor ki tudom vezetni a Xbox-bol az atalakitoba es onnan a headsetbe :)
  • The Norberto
    #972
    Hát igen az nem az igazi. Nekem a TV-ből jön a hang a fülsebe és a controllerből a chat. Kis forrasztgatás volt az egész.
    De ez rajtad nem segít. :(
  • Tyrant01
    #971
    Kell hozzá egy ilyen:

  • Svlad Cjelli
    #970
    Sziasztok,

    Az lenne a kerdesem, hogy van e mod arra, hogy a Xbox One-bol kivezetni a hangot fullhalggatoba?

    Mert sajnos monitoron jatszom, es a monitoron nincs hang kimenet. A PS4-nel csak be kell dugnu a kontrollebe, de az Xbox-nal nem jon ki hang, csak chat-re jo.
  • DarkSector
    #969
  • bacaelit
    #968
    Hát én MW2 & Mw3 félét vártam. Nekem ez első látásra hatalmas csalódásnak tűnik, gondolom a multija is hasonló lesz!
  • grebber
    #967
    "Idő előtt" Jóféle marketing ez nem idő előtti cucc....
    Megnézik ,hogy fogadja a nép.
    Én jól és epekedve várom!
  • Netmániás
    #966
    Idő előtt kikerült az új trailer ! (ami X-Box One-on fut)

  • DarkSector
    #965
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - már nem exkluzívak a DLC-k
    Egy hét múlva bárki letöltheti a Déjà-Vu és Jamais-Vu küldetéseket függetlenül attól, hogy Sony vagy Microsoft konzol van a birtokában.
  • Zozo76
    #964
    eleve tomoritve ment, majd ha hozzanyulsz az upload studioval akkor megint tomorites. dehogy az onedrive-ra feltoltve miert van ujra tomorites az mar erdekes, mert egyebkent miert romlana? csak az ujratomorites miatt romolhat...
  • Harlekin
    #963
    drv nél még minden fasza volt.Aztán jött az uploadstudio és már romlott a minőség,majd ment one drivre és még romlott.Majd lementés PC re és töltés youtubera.Csoda hogy látszik valami....
  • Harlekin
    #962
    Pontosan ennyi se több se kevesebb...
  • Harlekin
    #961
    a többihez képest írtam!

  • Zozo76
    #960
    szerintem kar ezzel kinlodni, ez a funkcio arra jo hogy ha valahol elakadsz vagy valamit nem tudsz akkor azt a reszt lemented es forumba mondjuk be tudod mutatni hogy ott akadtal el. vegigjatszasokhoz ugyis keves az az 5 perc amit rogzit, akkor meg nem teljesen mindegy milyen minosegben rogzit?
  • Zozo76
    #959
    muhahaha
  • AnarchoiD
    #958
    Hat az ujat meg nem probaltam, de nekem minden DR3 videom hott maszatos volt ;)(vagy mas elkepzelesunk van a "nagyon jo" -rol ;)

  • Harlekin
    #957
    Amúgy érdekes a dolog,mert itt a trials azon nagyon jó a minőség tömörítés ide vagy oda...Viszont titanfall nál még mindig kicsit sántít a dolog.

    De a régi rendszerrel pl pegle2,DR3 nál nagyon jó videokat csináltam ott nem volt ez a moslék kockásodás.Ellenben ryse,forza 5 már nem annyira jó volt.Nem értem mi befolyásolja a tömörítést.Vagy is azt észrevettem,hogy minél nagyobb volt a videó mérete annál szarabb lett.
  • Harlekin
    #956
  • AnarchoiD
    #955
    youtube appba bejelentkezel es feltoltod ;) a felho ikonnal ;) az elso kocka kivalasztasaval, sokkal gyorsabb mint a onedrive -os szenvedes
  • csicskakapitany
    #954
    "ez meg ugyan az csak a dvr mentés után közvetlenül YT appal feltöltve!"

    Le tudnád írni nekem légyszíves lépésről-lépésre hogy ezt hogy is kell?
  • Harlekin
    #953
    Na itt egy példa!!

    ez dvr el mentve és upload studioval szerkesztve és onedrivere feltöltve!
    trials

    ez meg ugyan az csak a dvr mentés után közvetlenül YT appal feltöltve!



    Tehát a vedeó ugyan az csak kihagyva onedrive meg upload studio!!
  • AnarchoiD
    #952
    ne nezz mar madarnak lecci, persze hogy one drivere mentjuk (mivel mar reg nem skydrivenek hivjak)
  • Zozo76
    #951
    nem a youtube rontja le? vagy hova mentettetek? gondolom nativan valami usb hattertarra nem lehet (meg) menteni. vagy lehet a skydrive-ra is menteni? mert oda tenyleg az xbox alltal tomoritett video kerul.
  • AnarchoiD
    #950
    Reprodukaltam egy videomat, valoban jobb egy kicsit de megmindig agyon van tomoritve es majdhogynem teljesen elvezhetetlen
  • Harlekin
    #949
    Konkrétan előtte moslék volt a betűket nem lehetett elolvasni...Arról a 16x16 os kocka sakk tábla kinézetről nem is beszélve...
    Most viszont legalább viszonylag élvezhető a dolog. Nyilván nem 1 capture cardal felvett dolog,de nem is ez a lényege.Arra ott van pontosan a CC...
  • Harlekin
    #948
    előtte!!



    utána!!


    Most mind a 3 videó közvetlenül boxrol YT appal lett feltöltve!.


    Ha még mindig nem látod a javulást szívesen teszek fel más játékokból is...
  • AnarchoiD
    #947
    talan, ha ugyanazt a jatekot mutatnad meg hiteles is lehetne ;) enis ujracsinalom egyik regi videomat es meglatjuk ;)
  • Harlekin
    #946
    előtte!


    utánna!


    Ha nem látsz javulást akkor neked kell,de rendes szemüveg...
    A régi dvr nél konkrétan tenyérnyi kockákat lehetett látni itt meg nem tehát van javulás az,hogy ez a Te mércédet még nem üti meg az meg már 1 más perspektíva...De a lényegi,hogy van javulás....
    Ha gondolod rakok be pár uploadon lévő videómat méricskélésre...
  • AnarchoiD
    #945
    rozsaszin szemuvegen at nezve ? :) eleg sok videot csinaltam eddig, van osszehasonlitasi alapom : ugyanolyan