1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Tyrant01
    #904
    Le tudod újra szedni.
    Nekem angliában van home-olva a profilom egy gépen, az ő profilja meg nálam home.
    Na vajon miért?
  • AnarchoiD
    #903
    majd szeptemberben megkerditek az itthoni supportot ;)
  • N0rbi san
    #902
    Szerintem ha az Accountodal belépsz egy másik Xboxra és ott beállítod Home-nak akkor már a régin nem tudod leszedni a játékokat. Szerintem a tényállás az hogy a store megnézi az Xboxodnakk az ID-jét és látja hogy az egy másik accountnak a Home-ja és így engedi leszedni.
    Vagy nem tudom.
  • Botond #901
    Nem, ha előtte a vásárolt játékaidat tartalmazó profilt átviszed másik gépre (Xbox liveon). Erre ugye 3 havonta 1x van lehetőség.
  • iamfabric
    #900
    Ilyenkor ugye a játékmentéseket is bukod?
    Van lehetőség felhőbe tárolni a mentéseket?
  • iamfabric
    #899
    Nálam ugyanez a helyzet!
  • bacaelit
    #898
    unatkoztam egy kicsit.

    Az xbox1-en nyomtam egy Restore factory defaults-ot.
    A gép vissza állitott mindent, ezután elvégeztem azokat a dolgokat amiket ilyenkor kell.

    Kreáltam egy új accountot az xbox-n, teljesen szűz. Nincs Barát se játekot nem vásároltam vele. Nincs hozzá rendelve semmi.

    Ennek ellenére simán le tudom tölten azokat a tartalmakat, amiket azt elötte megvásároltam egy (másik accountal). Pedig a két accountnak semmi köze egymáshoz.

    Tehát ha én eladom a gépemet, és nyomok rajta egy Restore factory defaultsot, az uj tulaj is kreál rajta egy Új accountot, úgyan úgy leszedheti azon jatékokat, amit én megvásároltam. Tehát az új tulaj nem csak egy gepet vett.
  • AnarchoiD
    #897
    Hat igazabol, amikor a MS oldalat turtam egy kerdesben akkor szaladtam bele egy oldalba es ott olvastam ezt.

    Xbox game licensing

    de most ujraolvasva nem olyan izgalmas mar a dolog
  • iamfabric
    #896
    Igen erre gondoltam :)
    Kiváncsi vagyok mi sül ki belőle….
    Igazából egyébként tök mindegy.Nem vagyok egy nagy pixelhuszár,sőt abszolút nem vagyok ellene a konkurens konzolnak sem,úgy vagyok vele,hogy mindkét gép nagyon jó,és az a lényeg,hogyha leülök a konzol elé akkor jól érezzem magam,szórakozzak.
    Nekem valamiért a box nagyobb örömet nyújt….
    @AnarchoiD:
    Ha nem túl nagy kérés,kicsit beszélnél részletesebben erről a lehetőségről,mikor játékot lehet átadni?
  • AnarchoiD
    #895
    kicsit regi ez a hir, valamikor januarban olvastam
  • bacaelit
    #894
    Pár napja a NeoGAF tag és ipari "besúgó", Thuway beszámolt arról, hogy az Xbox One-hoz a következő hetekben érkezik egy driver frissítés, ami igencsak izgalmas dolgokat hozhat magával. Szerinte az update egy 10%-os teljesítménynövekedést jelenthet, ami már önmagában is elég mackós.

    Arra a kérdésre, hogy ezáltal az Xbox One képes lesz-e 900p helyett 1080p-ben futtatni olyan játékokat, mint mondjuk az Assassin's Creed IV, csak annyit mondott, hogy erről nem beszélhet. Ez bizony majd csak akkor derül ki, ha valóban megérkezik a frissítés. Nem ritka, hogy a hardverek teljesítményét új driverekkel igyekeznek növelni a fejlesztők, de mindenképpen érdekes, hogy ezt a konzol megjelenése után ilyen kevéssel meglépni a Microsoft.

    Thuway azt is elmondta, hogy még amikor Orbis és Durango néven emlegettük a next-gen konzolokat, akkor még joggal hihettük, hogy az utóbbi lényegesen erősebb lesz. "2012 elején, amikor a PS4-ben még csak 4GB GDDR5 volt, akkor az európai fejlesztők azt mondták: 'a Durango minden szempontból megeszi az Orbist reggelire'. Aztán persze jött a hivatalos PlayStation 4 leleplezés és "amikor bejelentették a 8GB GDDR5-öt, egyes fejlesztők köpni-nyelni sem tudtak"

    Hasonlót olvastál? :)
  • AnarchoiD
    #893
    Ime a reggelem legnagyobb FAIL -je ;)

  • AnarchoiD
    #892
    masnak sincs, a kerdes mi latszik ott _?:) tenlega te acoccdal toltotted le a gammakat a gepedre ?

    amugy ez a jatek atados dolog a rozsaszin mskodben van ;) kb olyan mint a regiovaltas(en 2x valtottam) : meglehet csinalni, de letorne a kezuk ha leirnak, hogyan teheted meg konnyen ;) (vagy eppen spontan nemmukodik)
  • iamfabric
    #891
    Megnéztem az általad linkelt oldalt viszont ott nekem csak az xbox 360 van feltüntetve,a ONE nincs.
  • iamfabric
    #890
    Nem mondod,hogy el lehet ajándékozni egy játékot annak aki a friend listán van? :)
  • AnarchoiD
    #889
    Az eredeti tulaj nemvolt friended xbox live-n ? Mert neked adhatta a jatekait es akkor azok a te accodra kerulhettek...

    ha nem nezd mar meg ezt a linket ;)

    https://live.xbox.com/download/history
  • iamfabric
    #888
    Sràcok ez nekem még mindig ködös :)
    Igazából azt nem értem hogy ha csináltunk egy factory resetet,ami után gyakorlatilag gyári állapotra állt vissza a gép,hogyan tudtam letölteni a korábbi tulaj által letöltött,megvett játékokat.
    Név szerint a forza 5-röl és a battlefield 4-röl van szó!
    Csak az én profilom van a gépen.
    Illetve lenne meg egy kérdés:a homebox funkció pontosan mit takar?
    @bacaelit:ne haragudj a rossz információért,magam sem voltam teljesen tisztában a dologgal.
  • AnarchoiD
    #887
    amugy lattatok ? izgalmas uj featurek jonnek ONE -ra

    -Game and app saves and updates. A game save progress bar will show you the status of your game saves. You will also be able to easily tell what games and apps are being updated or have been updated recently.
    - Friends improvements. Notifications will be added to see when favorites and friends sign in to Xbox Live. This actually was one of the most frequently requested features from the first preview wave and we made it a priority to include it in the April update. Also, friends who are in multiplayer will be identified in the friends list. We’ll also add the ability to view friends’ most popular apps.
    - Blu-ray 50 Hz video output support for content recorded at 50 Hz will resolve video playback issues some Xbox Live members in Europe are experiencing.
    - Kinect voice and motion improvements will continue to fine tune the quality and reliability of Xbox One commands.
    - Improved GameDVR video quality through compression algorithm improvements.
    - Updates to Xbox One device management to address issues controlling TVs, set top boxes, and receivers that our customers have reported.
    - New audio settings to tune how much volume is lowered when Kinect is used in communications.

    ezekbol a GameDVR -os modositast varom en szemelyszerint, mert jelenleg eleg kritikan aluli a videotomorites minosege
  • AnarchoiD
    #886
    Ez ketiranyu dolog , egyreszt a gepeden rajta levo jatekokat mas accountal is hasznalhatja az uj tulaj, amig le nem torli a geprol. Masfelol az account tulajdonosa korlatlan mennyisegben ujbol letoltheti mas es mas gepekre.

    Pl amikor megkaptam az ONE -omat , oromomben az elso arrajaro havernak elajandekoztam a x360-omat minden jatekommal es egyebemmel egyetemben.

    De az accountomat az ONE -on tovabbra is hasznalom, ha szereznek egy masik 360-at es belogolnek ra , minden online vasarlasom letolteset ujbol megtudnam tenni (elvileg, mivel vannak olyan tetelek amik idovel kikerulnek a xbox live marketplace-bol, azok elvesznek ilyenfelekeppen orokre.. ;(

    Es ugyanez ONE -al, ha tonkremenne a kovetkezo gepen belogolva letolthetnem a letoltos jatekaimat.


    Es ha havernal jarok ottis letudok tolteni mindent ami az accountomhoz van rendelve, es a haver a sajat accaval utana hasznalhatja azokat ;)
    ez alol csak olyan jatekok kivetelek mint a Battlefield3/4 mert ugye ott kell rendelkezned EA accountal is
  • bacaelit
    #885
    Érdekes dolgok ezek :S (még). Én is várom a válaszokat!
  • iamfabric
    #884
    Elnézést kérek akkor a rossz információért nem akartam senkit félrevezetni,egyszerüen így tünt logikusnak,mert ugye mielőtt megvettem csináltunk egy factory resetet.
    Viszont akkor lenne nekem is 1-2 kérdésem?

    Vettem én is a store-ból már hozzá játékot,ha valamikor úgy döntenék,hogy eladom akkor a köv. tulaj is tudja majd használni a játékokat?
    A HomeXbox funkció pontosan mit takar?

    Előre is köszönöm a válaszokat...
  • Zozo76
    #883
    mindig is az account-hoz volt kotve
  • Zozo76
    #882
    Accounthoz vannak kotve a store-bol megvett dolgok. Bebaszna ha a gephez lenne koztve. Aztan majd ha uj gepet velek mert a jelenlegi leadj isten beszarik vegyem meg ujra a jatekokat???
  • N0rbi san
    #881
    Mert az előző tulaj meghagyta HomeXbox-nak majd ha vesz egy újat vagy egy haverjának odaadja az accountját akkor nem tudsz vele többet játszani.
  • N0rbi san
    #880
    A Játékok az account-hoz vannak:) Hogy lenne már az Xboxhoz kötve???? A HomeXbox-on tudja használni bárki de ha belépsz egy másikra ott is tudsz velük játszani csak be kell jelentkezni.

    Ha majd valaki vesz egy Slim-et bukja a játékait? Ugyanmár gondolkozzunk emberek....
  • iamfabric
    #879
    Szívesen!
    Igazából azért asszociálok erre mert nemrég vettem jómagam is egy one-t és a korábbi tulaj játékait le tudtam tölteni gond nélkül.
    A store-ban az ár helyett az install opció jelent meg.
  • bacaelit
    #878
    köszönöm a gyors választ.
  • iamfabric
    #877
    Sziasztok!

    Olvastam nemrég egy olyan hírt miszerint,érkezni fog egy grafikai update csomag ami után a box a multiplatform játékokat 900p helyett 1080p-Ben tudja majd futtatni.
    Kérdésem az lenne hogy ez már megtörtént vagy folyamatban van?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • iamfabric
    #876
    Igen sajnos az eladáskor bukni fogod azokat a játékokat amiket korábban megvettél a store-ból,ugyanis ezek nem accounthoz hanem a géphez vannak kötve.
  • bacaelit
    #875
    Ha a boxomra store-ból vettem jatekot, akkor ha eladom a konzolt, akkor a jatekot is ugyan ugy odaadom a boxal együtt? Vagy a profilomra vettem meg a jatékokat? Nem érte ezt,aki tud irja meg.
  • AnarchoiD
    #874
    jaja miutan bf-ben kikapcsolod az auto aimot ;)
  • bacaelit
    #873
    [IMG]http://www.kepfeltoltes.hu[/IMG]

    Lemaradt.

    Titanfall.
  • bacaelit
    #872


    Elég jó kis játék. Mindenki jót szórakozhat. Kellemes pörgős egyáltalán nem unalmas játék :D Imádom mikor véres fejjel menekülök valaki elől, és minionokba botlom, és egy rugózással kinyírnak . Nagyon jók a mapok. Kevés a fegyver a PILOTÁKNAK, elfért volna még egy-kettő :) Néha a lagg zavaró. Volt mikor szürke képernyő, és valami connection problémát írt ki. Lehet, hogy a internetemmel van a probléma .
    Nagyobb hibával nem is találkoztam.
  • CSOCSO
    #871
    Aki TITANFALLozik az vegyen fel.
    Elvileg az xbox nevem is CSOCSO
  • The Protector
    #870
    Azok a K/D eredmények nagyon szépek.
  • bacaelit
    #869
    Én annak idején x360 Én is egérrel meg billentyűvel nyomtam, de eldöntöttem nem veszek átalakítót! Nem mondom azt, hogy PRO vagyok Kontrollerrel, de elvagyok azzal is!

    Persze irigylem azokat az embereket, akik nagyon jól tudnak lőni kontrollerrel, de minden gyakorlás kérdése!

    Xbox One mióta megvan, csak kontrollerrel van, de kezdek hozzászokni!

    Cod Ghostal sokat nem játszottam. (3 hét) 2.60 k/d egy K.E.M TDM-en
    Battlefield 4 ben 2.5 k/d
    Titanfall , most 3.6 k/d Van csak a játékosok ellen.


    3 és fél hónapja játszok kontrollerrel. Bele lehet jönni!
  • Harlekin
    #868
    Na nálam meg pont fordítva van,mert eddig 360 on egér+billel játszottam cod-ot meg bf-et.A "banánnal" nagyon béna voltam,most viszont itt mivel nincs még cronus maxom,hogy bill+egeret használjak rákényszerültem a kontrollerre és többször is első lettem.Volt hogy 11 pilot 5 titan meg 20 minion volt a statomba 2 halál mellett.
  • bacaelit
    #867
    Majd belejössz. Én Tegnap este leültem pár órára, és már 32 szintnél tartok! Most állok neki másodjára! :D NA jó a vacsit még megvárom!
  • lwb
    #866
    A szintkülönbség volt az egyetlen kifogásom, hogy miért szívok ennyire. :(

    A COD2 óta nem játszottam ilyen twitch-shootert multiban. És akkor is egérrel meg billentyűvel. A rekordom kb 3 pilot kill meg 2 titan kill eddig. Nem jó.
  • Harlekin
    #865
    Én is nyomtam de engem rendes lobyba dobált szintemhez mérten.Nem mondom hogy nem volt 1-1 magasabb szintű,de legalább van kihívás!
    15-20 as szint kb 10-12 mecs tehát nem akkora ugrás az az első szinthez,főleg ha azt nézzük,hogy 10 es szintnél lép be a titan ugrade lehetőség és nem nagyon van akkor még mit rárakni.