1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • DarkSector
    #1025
    :D
  • grebber
    #1024
    Nyilván semmióta mert xbox360-on és ps3-on kint van már és pc-re is napokon belül érkezik.
  • DarkSector
    #1023
    Murdered??????????????????????????????????????????????????????????????
    mióta?
  • AnarchoiD
    #1022
    ps4 exkluzivok:

    Murdered : SoulSuspect
    WAR Thunder
    The Order: 1886
    The Witness
    RIME

    es van egy tonna jatek ami kijon mas platformra is de XO -ra nem

    "Multipkatok" =)

    amugymeg : PS4_Games_vs_Xbox_One_Games

    veletlenul sincs tobb title ps4 -re ;)


  • Harlekin
    #1021
    Destiny
    Witcher 3
    Tehát Multiplatformok más gépekre is jön nem csak ps 4 re mitől lenne ez nagy szám hogy ps 4 re jön...

    SunsetOverdrive meg csak X1 en van...

    "Multipkatok" ? ha csak kukacoskodni akartál akkor ne olvasd tovább de van,hogy mellé üt az ember(1el balra).
    Multipkatok=Multiplatok=Multiplatform,de hívhatod cross platformnak tömören más gépre is jön és meg is van a megoldás...
  • AnarchoiD
    #1020
    "Multipkatok" ?
  • Totti5
    #1019
    Multipkatok a sunset meg xbox exkluzív
  • AnarchoiD
    #1018
    destiny,witcher3,sw:battlefront,SunsetOverdrive,Destiny stb stb
  • Tyrant01
    #1017
    Mondj már párat abból az ütős címből
  • DarkSector
    #1016
    Ezt nem kell magyarázni.
  • Renjike
    #1015
    Nagyon jó hangulat árad belőle és valami új. Halo meg mindig is lesz ahogy PSre Killzone meg Uncharted :)


    PS4re mik azok a király címek? Szerintem alig van 1-1 érdekes cím Xre meg PSre is. Quantum Break , Halo , Sunset Overdrive , Killzone , PS4ex Souls játék (ez csak pletyka)
  • AnarchoiD
    #1014
    Hat ebben semmi utos nincs, nemtudom mi basz ezen nalad oda... ps4 re meg jonnek ki a tenylegesen utos cimek, mink meg megvagyunk verve n+1 edik haloval meg ezzel
  • DarkSector
    #1013
    Uramisten, tudtam hogy oda fog BASZNI!!!!!!!!!!!!!!

  • Zozo76
    #1012
    thanks!!! :)
  • DarkSector
    #1011
    ok intézem.
  • Zozo76
    #1010
    jobb lenne link az ilyen "filmek" helyett mert a mobilnet lehal miatta teljesen...
  • DarkSector
    #1009
  • Zozo76
    #1008
    ez csak egy troll. eleg megnezni a regisztraciojat:

    MResistance felhasználói adatlapja A felhasználó nincs chaten
    Hozzászólásainak hasznossága: 0 (0/0)
    Csillagjegy: ismeretlen
    Életkor: ismeretlen
    Neme: ismeretlen
    Város: Nincs megadva




    Regisztráció időpontja: 2014. 05. 15.
    Utolsó üzenet időpontja: 2014. 05. 16. 15:49
    Utolsó látogatás időpontja: 2014. 05. 16. 16:07
  • gduck
    #1007
    Tudom hogy manapság ez trendi, de hidd el jobban jársz, ha más szemmel nézed a világot
  • Tyrant01
    #1006
    Hol vetted?
    Én is day1 vettem 153k-ért.
  • AnarchoiD
    #1005
    Jah egy rendes videokari 200+k

    ehez kepest az en day one 200k-s XO -m nemis olyan veszes ;)
  • r4pt0r
    #1004
    Ahoz a 4k monitorhoz vehetsz majd egy jó vidkarit, ami minimum magában annyi min a nevetséges konzol. :D
  • MResistance
    #1003
    gondoltam veszek új konzolt, de utánanézve, nevetségesek ezek a mai konzolok, az előző genben PS3-at és X360-at is vettem, de ezek...
    792p meg 900p??? 2014-ben?

    na, inkább majd veszek egy 4k monitort év végén meg egy fasza videókarit, mint ezeket a nevetséges konzolokat...
  • AnarchoiD
    #1002
  • The Norberto
    #1001
    Én is USA-ból vásárolok 60$ a játék. És nincs ÁFA.
  • AnarchoiD
    #1000
    viszont amivel multizok : titanfall & bf4 (ez utobbi lemezes) mind olyan gama amiknek a xboxlive -tol fuggetlen szerverparkuk van (jatszhatsz akarmelyik regioban) igy nemtudom mennyire transzparens a rendszer, ugyanakkor le kell szogezni hogy x360-on hiaba allitgatod mas orszagra a lokaciot , attol meg csak a sajat xboxlive accod regiojat fogod csak tudni elerni...
  • Arnoux
    #999
    Köszönöm szépen a választ ez jól hangzik!

    60 dollárért vettél Titanfallt, áfa mentesen, ugye?
  • AnarchoiD
    #998
    Júniustól az Xbox One-tulajdonosok is örülhetnek ajándék játéknak az Xbox Live Gold előfizetésükért cserébe - mindjárt kettőnek. A sort a Max: The Curse of Brotherhood és a Halo: Spartan Assault nyitja.Barcsak fallout4 is kojonne most karira, isten adja hogy tevedek (2015 oktober elegge tavolinak tunik jelenleg ;( )


    Arn : nekem jelenleg UK regisztracioju a live-m de a konzol usara van allitva, igy elso nap megvehettem a titanfall-t usa storeban es jatszhattam azonnal...
  • Arnoux
    #997
    Sziasztok.
    Olvastam a Knitec nélküli Xbox One hírt. Így már engem is érdekel az Xbox One.
    Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e itthonról 60 dollárért digitális játékot venni? Gondolom egy USA accounttal lehet, de ha megvan a játék, akkor azt tudom használni Európai accounttal is? Mi van a DLC-kkel. Meg tudom azt is venni US accounttal és majd használni az EU-sal?
    Amit szeretnék: olcsó játék+DLC és európaiak ellen játszani (kicsi ping). Csak multiplayer játék érdekel.

    Amit tudok, hogy PS4 digitális játékot lehet venni 60 dollárért az amazonban. Ha Xbox One-nal is lehet hasnló áron, akkor komoly érdeklődő leszek :)
  • AnarchoiD
    #996
    elfelejtettem oddairni , mindez nem most 2015 oktober a fallout4 ;) a masik szinten jovore


    mindez E3 2014 keretein belul lesz bejelentve,
  • Renjike
    #995
    pletyka pletyka pletyka!
  • The Norberto
    #994
    Még csak hasonlót sem olvastam sehol. Forrás?
  • AnarchoiD
    #993
    wow



    ....


    - Xbox One-on is elrajtol a Games with Gold, a jelenlegi akcióhoz hasonlóan havonta egy AAA-címmel és egy kisebb, letölthető játékkal.


    de ami leverte nalam igazan a biztositekot : Fallout 4 ....

    VÉGRE!!!!!!!
  • AnarchoiD
    #992
    en az XO belassulasait ruhellem, dvr al felveszek valamit es homokorazik , hogy "menti" es elkezd beszaggatni, lassulni a BF4 es lelonek egy lag spike tetejen ;) hat ez aztan "nagyon buli" neha teljesen "unresponsive" -ve valik maskor kimegy home-ba es elveszti a fokuszt (erdekes modon ilyenkor kontrolerrel nem, de hangvezerlessel vissza tudok valtani a jatekra) ezekhez kepest egy lemezcsere smafu
  • The Norberto
    #991
    Én csak a cserélgetést rühellem BF4 meg DR3 van meg lemezen de ha kimaxolom a DR3-mat adom is el:D
  • Zozo76
    #989
    meg nem kell azt a kurva optikai lemezt cserelgetni. ruhhelem az egesz elobb utobb (inkabb elobb) meghalo lezerfejes technikat mar a cd ota... :)
  • The Norberto
    #988
    A letöltöttnek van még 2 előnye:
    -olcsóbb, főleg ha USA-ba regisztrálsz, például Oregon állambeli lakcímet adsz meg mert ott nincs "sales TAX".
    -megoszthatod a haveroddal. Ennek feltétele hogy legyen Xbox One mind a kettőtöknek és legyen Internet elérésetek. Te az ő gépét állítod be HomeXbox-nak az accountodhoz ő pedig a tiédet. Így tudtok egymás játékaival játszani.
  • Tyrant01
    #987
    Pontosan ennyi a különbség.
  • vico81
    #986
    Sziasztok,

    ma végre én is Xbox1 tulaj lettem, 123k volt a gep :)
    első konzolom így azt hiszem van mit olvasnom és majd lehet jönnek a láma kérdések, azokért előre is bocsi.
    Itt is az első...mi a különbség a letöltött és a vett játék között (előny-hátrány) ? Azonkívül hogy a letöltöttet nem tudod eladni.

    Üdv,
  • Kandurex
    #985
    attól függ milyen napja van