193
Egy újabb GoW rész, ám ezúttal nem folytatást kapunk...
  • Kongy
    #16
    Hopp, egy borítókép
  • Kongy
    #15
    Hogy kicsit a témához visszatérjek: nem érné meg a Sony-nak God of War-t portolni akármilyen más platformra, legyen az Xbox vagy PC. Azért nem, mert ez egy nagyon erős exkluzív cím/franchise, és ezt nem hinném, hogy eldobnák. Én konkrétan a God of War és az Uncharted játékok miatt vettem PS3-at. Ha csak ugyanazok a játékok lennének rá, mint PC-re és Xbox-ra, nyilván nem vennék meg annyian, mint így. De szerintem nagyon megéri egy PS3 beszerzése, mert felejthetetlen élményt nyújtanak az exkluzív címei, és akkor még nem is beszéltem a Heavy Rain-ről...
  • Broafka
    #14
    hát a devil may cry szerintem elég szar játék, legalábbis nekem nagyon nem jönnek be ezek a japán 10 méter hosszú kardos, levegőben egy órán keresztül püfölős játékok.

    Az a baj, hogy a konzolosok valamiért elvből utálják a PC-t, csak nem értem miért. Engem kicsit frusztrál a tudat, hogy van egy gépem amit megveszek 50 ezerért, és (letölteni játékokat hozzá nem tudok, mert most ugye akkor nincsen számítógépem ha azt vesszük) veszek hozzá egy játékot 12 ezerért, de azért legalább 3 játékot szeretnék váltogatni. Szóval kijön az egész 100 ezerre, és csak játszani tudok vele. A gépen eg van internet, film, játék, word (ha dolgozni kell) és majdnem ugyanott vagyok pénz ügyileg.

    és szerintem sok ember így van ezzel, ezért nem szerez be játék konzolt, hanem gépen játszik. Viszont ami mellettük szól (manapság már) lassan rajtuk is lehet internetezni, meg filmet nézni is lehet, ami azért a TV-re megy, ami jobb élményt nyújt, és bonyolultabb letölteni rá játékokat, így sok ember nem is foglalkozik vele, inkább megveszi, így a konzolosoknál ez tényleg nagyobb anyagi bevételt jelent. Sok ember viszont PC-nél se tudja, hogyan kell letölteni és feltelepíteni egy játékot.

    szóval Summa summarum szerintem nem lenne veszteség kiadni PC-re a játékot, csak nem dobná meg olyan szinten a bevételt
  • skinnyman
    #13
    Hát szépen nézne ki az is, a 3 például 35 GB volt, az hány lemez lenne xboxon? 4 vagy 5?
    Plusz szerintem abszolút úgy készítették hogy a ps3 hardverére optimalizálták, ilyen formában nem is lenne megvalósítható xboxon szerintem, legfeljebb sokkal csúnyábban.
    De mivel a fejlesztő studió konkrétan a sony-é, igazából nincs is miről beszélni, esély nincs rá hogy másra kijöjjön.
  • Kongy
    #12
    Pont, hogy PC-re nem kéne kiadniuk XD Viszont X360-ra éppen ki lehetne adni, bár akkor nem lenne olyan durva a PS3 exkluzív kínálata, mint most.
  • shaddam
    #11
    Le is húzhatnák a rolót.Pécére...
  • skinnyman
    #10
    Üzletileg valószínűleg pont az lenne a legnagyobb hibájuk ha kiadnák PC-re, de nem is olyan hülyék hogy ezt elkövessék...
  • Seth
    #9
    A stílus nem pc-re való. 1-2 port ami készült(Onimusha, Devil May Cry,Ninja Blade és kb ennyi az említésre méltó), és azok sem fogyhattak valami jól, miért érné meg nekik foglalkozni a pc-vel?
  • Broafka
    #8
    szerintem ez az a játék, aminél a legnagyobb hiba az az, hogy nem adták ki PC-re. 6X akkora siker lenne. Remek játék, vettem anno egy PS2-t és kb csak ezzel játszottam (pénz ügyileg annyira nem érte meg, úgyhogy eladtam) de ez a játék...
    nem is értem, nem is lenne nehéz megoldani az irányítást sem, meg szerintem az optimalizálását sem
  • Kongy
    #7
    Én már a főellenséget is sejtem! Méghozzá a barbár vezér személyében! A 2. részben elég dühösen tért vissza az Alvilágból, mert Kratos lefejezte szegényt :DD
  • skinnyman
    #6
    Jó kérdés... A játék végére szerintem azt is megszerzed, aztán addig más fegyverekkel kell boldogulni gondolom, 3-ban is volt 4 fajta fegyver szóval ebből szerintem nem lesz gond.

    Kiváncsi leszek történetileg mit ölel fel majd a játék, mindenképp benne lesznek gondolom spártai életéből részletek, a GoS-ban pl voltak részletek a gyerekkoráról. Itt szerintem részletesebben benne lesz a családja, és hogy hogy lett belőle hadvezér, gondolom a nagy csata is benne lesz a végén amikor elbukott és "eladta a lelkét".
    Most így átgondolva én arra tippelek, hogy viszonylag az elején vagy legalábbis a közepéig már megtörténik Árésszal az alku, és főleg arról szólhat talán hogy az ő parancsait teljesíted, és szerintem azzal lesz kb vége amikor csapdába csalta Árész és megölette vele a családját.
  • shala
    #5
    Remek, két hete adtam el a ps3-at, ezek után, azt hiszem vehetek egy újat: )
  • Kongy
    #4
    Biztos kihat majd a játékmenetre, de azt is megoldották elég ügyesen, mikor Árész elvette a fegyvereket Kratos-tól, és Athena-tól kapott utána ugyan olyan pengét, csak más néven. Szóval én nem aggódok, biztos megoldják majd ügyesen :) PS Vita portért szurkolok nagyon.
  • benőmenő
    #3
    A láncos kardokkal mi lesz? Mert a trailerben szerepeltek, és nélkülük nem igazán lenne gow, viszont azokat először Árésztól kapta meg. Érdekes lesz, mert ez eléggé kihat a játékmenetre is.
  • skinnyman
    #2
  • Kongy
    #1
    Bejelentették a God of War: Ascension-t. A játék természetesen csak PS3-ra érkezik majd a közeljövőben. Azt már tudjuk, hogy egy előzményt kapunk, még abból az időszakból, mikor Kratos testét még nem borította fehér hamu, még nem vált Spárta szellemévé, és még nem ölte meg családját Árész szolgálatában. A fejlesztők ugyanazok, mint a 3. rész esetében... szóval minőségi játékra számíthatunk!

    Kapcsolódó videó