193
Egy újabb GoW rész, ám ezúttal nem folytatást kapunk...
  • skinnyman
    #113
    Amikor ki lehet valasztani, amikor odamesz hozzajuk, olvasd el a tulajdonsagaikat, leirja hogy melyik istennek mi az erossege, olyan baromi nagy kulonbseg elvileg amugy nincs. Nemelyik inkabb offenzivebb, nemelyik defenzivebb, nemelyik fizikai erore megy, nemelyik varazslatra, stb.
  • Kongy
    #112
    en most oltem meg az oracle nel levo bosst eleg jo volt bar amikot beomlasztotta a platformot amin alltunk neha agyfaszt kaptam:D
  • roli33
    #111
    Kijátszottam! Hát ez valami elképesztő! A Sony Santa Monica ismét megcsinálta. Olyan kiváló átmenetet képez játékmenet szempontjából az 1 és 3 között, hogy nem is lehetett volna jobban megcsinálni! A végső boss-hoz meg csak annyit, hogy nagyjából olyan epic mint Cronos. Nem is értek sokakat, akik azt írják, hogy a 3 közelébe se ér, mert nem olyan sok a nagyszabású jelenet. Ők nem játszottak vele? :D
    Szóval a kampány nálam 10/10, jobban szórakoztam vele, mint bármelyik másik hack n' slash játékkal. A multiplayerben szerintetek melyik istenre érdemes felesküdni?
  • The Protector
    #110
    felvettelek.
  • Kongy
    #109
    Na, sikeresen beaktiváltam a network pass-t, úgyhogy mostmár tudok multizni is :D aki akar velem játszani az vegyen fel, persian0077 a PSN nevem!
  • roli33
    #108
    Spoiler!
    Ez a Trial of Archimedes még normálon is nehéz volt, de csak sikerült összehozni. Orkos+időlassítás kombóval a legkönnyebb. Ez az Apollo szobor meg hatalmas. Körülbelül akkora lehet, mint Cronos az első részben, csak nem mozog. :D
    Spoiler vége!
    Nagyon jók a fejtörők, tényleg az eddigi legjobbak a GoW történelmében. Volt egy, amit nem is tudtam megoldani segítség nélkül:) Lehet, hogy lesz még, bár már a vége felé járhatok.
  • skinnyman
    #107
    Egyebkent a godofwar.com-on ma zarul le a Rise of the Warrrior (es adjak majd ki a jutalmakat - armor, fegyo, xp bonuszok), szoval aki meg nem csinalta meg level 8-ig, erdemes lehet.
  • The Protector
    #106
    Köszi!
  • skinnyman
    #105
    Ingyenes Blade of Judgement DLC (fegyo multihoz) :
    7RAH-8LNM-88LN
  • Kongy
    #104
    Én nem a GoW3-hoz viszonyítom, mert egy prequelnek eleve esélye sincs egy trilógiát lezáró epikus fináléhoz felérni :) Szerintem mindkettőben van mit szeretni.
  • TDC Geronimo
    #103
    Én kicsit csalódtam a játékban, mert a GoW 3 szintet nem üti meg sajna. Combat tényleg jobb, eszméletlen szép, de a bossharcok az utolsó kivételével felejthetőek és kevés az igazán epikus rész. A hang bug, amit még mindig nem javítottak ráadásul szintén eléggé rontja a hangulatot. A multi viszont nagyon állat lett. Tiszta arena pvp, mint egy mmoban. Ma több, mint 3 órát toltam egyhuzamban, mert nehéz volt lerakni :) Aki tolja multiba, ha gondolja dobjon egy friend invet, PSN nevem ott van aláírásomban.
  • Kongy
    #102
    Na, végre megjött a game! Rá is függtem 1 órát és azt kell, hogy mondjam: hozza a GoW színvonalat, és igenis rohadt epikus már az elején, még edzett GoW-osként (értsd: minddel játszottam) is néha a számat tátottam. Nagyon nagy a látvány ismét, mindegy, hogy nem Poseidon-t vagy Zeus-t püfölöd! A harcrendszer, amit sokan sérelmeztek TETSZIK! Végre lehet taktikázni, végre egy kicsit változatosabb! A GoW3-ban is jó volt a harcerendszer, de nem bánom az újításokat! Szóval ez lenne az első benyomásom. Sokan sírnak itt, de mindhiába, a GoW az GoW marad nagyon úgy tűnik.
  • The Protector
    #101
    Én ma vittem végig.8óra 50perc pöcsölésekkel és elakadásokkal együtt!Életet és varázslatot maxra toltam és basszus nem sikerült minden fegyvert maxra tolni.1000orb hiányzott a végén az utolsó fegyer maximális szintjéhez és a végső bossnál nem kapsz red orbot pedig lesznek kis ellenfelek is.Spoiler mentesen írok úgyhogy olvashatod tovább.A sztori minden szempontból jó lett.Visszaemlékezés az egész,ahol kezdesz ott lesz a végső harc is,de ugyebár a fúriák illúziókkal szopatnak így eléggé elborult epikus csatát kapsz a végén egy sima 1v1 harcból.A nagy harc tiszta Karib tenger kalózai 3 feeling.Majd megtudjátok miért.Amúgy a játék piszkosul jó lett.Megéri mindenkinek majd a játék.Rengeteget fejlődött és visszanyúlt az elődökhöz.Sok az ugrabugra,feladvány és reflex rész.Amin jót nevettem hogy picit Uncharted God of War lett mert sokszor fog szakadni alattad dolog meg hülye helyzetekbe keveredni mint Drake:)

    A multija nagyon jó lett egyébként,főle a zászlórablás.Nagyon fog mindenkinek tetszeni kivétel az,hogy mire ti játszotok arra már nagyon sok level25+ os játékos lesz és esélyed sem lesz ellenük de a játék összeoszt ellenük.Az erőviszonyokról annyit,hogy 3an alig bírtok egy nagy szintű jó játékos ellen.

    Van még arena is ahol egyedül vagy ketten gyepálhatjátok a szörnyeket,rettenetesen kiábrándító az, hogy időre megy és sietni kell.Én többször is nekiálltam coop-ban de a 2.szint után alig jutottunk az idő miatt.Majd akkor kell visszatérni mikor már azért jobb fegyvereid vannak és nagyobb a szinted.
  • Kongy
    #100
    Húú.. Poseidon-nál a vízalatti részek nálam kivágták a biztosítékot :D Amikor az a tüskés vacak jött utánad, és gyorsan kellett úszni az baromi nehéz volt :D na de ez Ascension topik :D inkább arról témázzunk.
  • roli33
    #99
    Így van, ráadásul a God of War játékok ebben is mindig otthon voltak, nem csak az epic boss fight-okban :D
    1. részben volt egy nagy terem a Poszeidón küldetésnél, ahol csak meg kellett húzni egy kart, és ilyen nagy lépcsőfokok/oszlopok emelkedtek ki a vízből. Hát ott mire rájöttem, hogy csak le kell merülni és elúszni az utolsó oszlopig... :D
  • Kongy
    #98
    Énis imádtam az 1. és 2. részt, meg persze a 3-at is, ami sokkal könnyebb volt a ps2-es részeknél, de azt is élveztem :) Az első résznél még egyszer kontrollert is majdnem szétcsaptam, de igazából én voltam a béna egy platformrésznél! :D nem lesz itt semmi baj a puzzle-ökkel, a mai játékok többségével pont az a baj, hogy nem kell gondolkodni.
  • skinnyman
    #97
    Myhtological Heroes DLC-t ti kaptatok hozza? A legtobb magyar boltban nem adtak olyat, de platinum shopban lehet olyat is venni, ezert (is) en onnan vettem. Meg kaptam ilyen kulcstartot is hozza :) Most hoztam meg, kivancsi leszek ra :)
  • roli33
    #96
    Majd írj véleményt, hogy tetszik:) Nekem sajnos a hét elején nincs időm játszani, de csütörtöktől már igen. Én meg várom, hogy folytassam! Játék közben előbukkannak a régi szép emlékek az első két részből, hogy azokkal még mennyit szenvedtem, főleg a gondolkodtatós részeknél (jó értelemben írom ezt). Tényleg, furán hangzik, de jó volt néha elakadni és akár pár nap múlva rájönni, hogy hogy is kell továbbjutni, mert a történet és a hangulat gondoskodott arról, hogy ne hagyd abba, de mégse fejezd be egy nap alatt. Itt azért egy fokkal jobban megy mint régen, talán mert már vagyok annyira "gow'-os, hogy rájöjjek a "puzzle" részekre :D
    Mint írtuk már páran, tényleg nagyon hangulatos lett az Ascension is!
  • Kongy
    #95
    OFF: amúgy PICIT jobban megéri gameshopnál vásárolni, mint cd galaxisnál, mert GS-nál még PK-val együtt is olcsóbb, mint a galaxisnál az alapár :D 16-ot azért sokallok egy játékért, mégha God of War is :D Mondjuk az 5000 Ft-ot GoW3 szinte ajándék, ennyi pénzért..
  • Kongy
    #94
    Gameshop most küldött mailt, hogy holnap jön a game :D már nagyon várom!
  • Kongy
    #93
    eleg jol hangzik:) alig varom h elkezdjem:)
  • The Protector
    #92
    Egyik haverom is megvette a játékot és kérte tőlem,hogy írjak véleményt.Facebbokon írtam ezt neki ezért van ennyire széttördelve a szöveg,ezért bocsi előre is.
    Mikor ezt megírtam azóta van benne2.5 óra plusz játékom és csak annyit mondok,hogy még jobb lett a játék.

    röviden-tömören ez a játék félelmetesen jóra sikeredett
    harc:
    rengeteget változott
    rage meter:a rage meter leadott találatokkor növekszik és ha feltelik akkor tudsz egy nagyot varázsolni a fegyvereddel vagy meghagyod és nagyobb a sebzésed valamint előjönnek más kombók,más kombók alatt itt azt értem,hogy rendesen be tudod fejezni a támadásodat
    van ugye alapból a négyzet sokszor és a végén háromszög kombó
    ekkor kratos felugrik és úgy súlyt le
    na itt csak rage meter feltetével tudod ezt megtenni
    ha próbáltad a demo-t akkor ezek tiszta sor
    majd kitapasztalod
    amik változtak
    a játékban sokkal több az ugrálás és ügyességi rész,gyakorlatilag az első 2,5fél órában letudod az egész gow3 összes ügyességi részét egyben
    élvezetes az ugrabugra,mászás de nagyon könnyű
    ez később nehezítve lesz azzal,hogy esetleg vmi beomlik vagy sietned kell
    sokkal de sokkal több a mászkálás és az ügyességi rész
    puzzle feladatok:
    na az van bőven
    vannak könnyebb és nehezebb feladatok
    vannak egész nehezek és összetettebbek is
    itt is csak azt tudom mondani,hogy az első 3órában annyi van mint az egész gow3-ban
    sokkal de sokkal több van
    később kapsz új képességeket és ezekkel kell kombinálnod
    harc+:vannak felvehető fegyverek amiknek mind megvan az előnye és hátránya
    mindennel lehet vmi xtrát nyomni és lehet őket kombinálni
    új mini játék.nagyobb szörnynél bejön a csapkodj és hajolj el szisztéma
    ugyan az mint amikor leláncolva vagy de ezt harc közben kell csinálnod
    piszkosul jó ötlet és látványos
    a játék brutálisabb mint az előd
    belek vér és test felnyitás vmint csonkolás
    nagyon durván megcsinálták és piszkosul részletesen
    élvezni fogod
    grafikában sokat erősödött
    lesz erdős,havas és tengerparti rész is
    a fényekkel sokat szórakoztak,majdnem eléri a naughty dog szintet
    félelmetesen szépek a tájak és grandiózus a környezet
    hihetetlen
    a karakterek részletesebbek és elnézve a játékot létjogosultságukat vesztik a köv gen konzolok mert annyira durva
    nagyon de nagyon tetszeni fog
    én eddig 6-7 órát nyomtam bele de sztem még van belőle ha nem is bőven,de azért van még hátra
    sokkal könnyebb lett amúgy a fejlesztések megtalálása
    sokszor látod őket és nagyon következtethető,hogy ott vmi lesz
    pl a tipikus indulj el visszafelé a képernyőn
    eddig fantasztikus a játék
    nálam ezzel beírták magukat a naughty dog,quantic dream szekcióba mert őket tartom a legjobb fejlesztőstúdiónak.
    remélem kielégítő volt a válasz és elértem azt,hogy jobban várd a játékot
  • Kongy
    #91
    orommel latnam:)
  • The Protector
    #90
    Az a skorpió szerintem rohadtul nem illett oda.Ha érdekel akkor írok egy rövidebb összefoglalót persze teljesen spoiler mentesen.
  • Kongy
    #89
    biztos ami biztos en easyn kezdem:D aztan meglatjuk. gow3 eleg konnyu volt normalon de rohadt elvezetes. a vegen kezdett nehezedni amikor volt az a tuskes mozgo terem vhol a kristalyskorpio korul xd nemtom ott ugy ereztem kifogytak az otletekbol xd
  • The Protector
    #88
    Szia.Nehezedett a játék.Én normálon játszok, a gow3-at végigvittem a legnehezebb fokozaton(asszem unhuman vagy mi a neve)de keményedett a harc.A nehezítés abban fakad ki,hogy az ellenfelek sokkal agresszívabbak és valaki mindig támad,tehát ha vki ellen épp védekezel akkor nem tudsz visszatámadni mert egy másik ellenfél tuti akkor lendült bele a harcba.Vannak nehéz ellenfelek mint az áramos banyák,azokat kell püfölni rendesen.Én is hallottam valamit,hogy lesz egy rész ami szinte megcsinálhatatlan,valami teszt vagy arena vagy ilyesmi lesz majd a neve.Rengetegen sírtak miatta az biztos.Amúgy eddig harcban nem haltam meg soha.A játék veszettül jóra sikeredett.
  • Kongy
    #87
    Nehézségről mi a véleményetek? PS fórumon sírnak, hogy normálon szívnak, hardon meg egy ponton átvihetetlen.. na majd letesztelem, csak lenne már kedd.
  • chris jericho
    #86
    Ezer köszönet!
  • roli33
    #85
    Szia! Nem rontottad el, tényleg mindnek van külön varázslata, csak a tüzesen kívül az összes többit ki kell maxolni, hogy el lehessen sütni az R2-es varázslatot.
  • chris jericho
    #84
    Sziasztok! Mindenhol azt hallom h minden elementnek van varázslata de nekem csak a tüzes működik... Minden element megvan és csak a tűz reagál az r2-re... Hol rontottam el és mi a megoldás?
  • roli33
    #83
    Na én már a chapter 21-nél járok! Eddig csak pozitívan tudok beszélni róla, nagyon eltalálták ezt a részt is. Kicsit olyan, mintha a God of War 3 monumentalitását ötvözték volna az első két rész lassacskább játékmenetével, fejtörőivel. Nagyon jók a gondolkodtatós részek, ezt hiányoltam a 3-ból! A helyszínek meg óriásiak, sokszor szó szerint, de Pandora templomát félek már semmi nem fogja felülmúlni. Ja igen, egyetlen egy negatívum, legalábbis ami nekem nem tetszett, hogy a klasszikus hosszú támadást (négyzet egymás után 6x) csak akkor lehet bevinni, ha feltöltődött a "rage meter". És az a baj, hogy ha egy ütést bekap Kratos, már lehet is elölről tölteni. Néha kicsit frusztráló tud lenni. Egyéb vélemények a játékról?
  • skinnyman
    #82
    Elvileg nincs rajta, csak egy kod van benne, amivel MAJD elozetesen le lehet szedni de arra is varni kell meg 1-2 honapot
  • Kongy
    #81
    Na, nekem kedden jön a cucc, most láttam, hogy rajta van a lemezen a Last of Us demója :D Hát akkor duplán jó lesz szerintem :)
  • roli33
    #80
    Én ma vettem meg az exkluzív God of War-kontrolleres kiadást:)
    Még csak az elején vagyok a játéknak, de már most elmondhatom, hogy hozza a szokásos God of War minőséget, a látvány elképesztő, érdekes a sztori, a játékmenet pedig gördülékenyebb, mint az E3-as demóban (az is megvan nekem). Majd írok még a hétvégén bővebb véleményt ha már előrébb vagyok, vagy ha elakadok:D
    Azért se megyek fel youtube-ra, legyen úgy mint anno a God of War első részénél, fórumon segítettünk egymásnak, ha elakadtunk:)
  • skinnyman
    #79
    En elorendeltem de elvileg csak jovo het elejere jon meg a boltba az a valtozat amit rendeltem
  • Kongy
    #78
    Ma jött ki a game. Vélemények, aki esetleg már beszerezte?
  • Kongy
    #77
    God of War 2 akkor jött ki PS2-re 2007-ben, mikor már volt PS3... aztán HD kollekcióban megjelent PS3-ra.
  • skinnyman
    #76
    Pl mert kb meg most se lehet tudni a vegleges specifikacioit, mikozben ezt a jatekot majd 3 eve fejlesztik? :D
  • Paranoia
    #75
    nem igazán értem mért nem várták meg vele a ps4et.
    vagy arra megint csinálnak egy újat gow-t?nem mintha probléma lenne:D
  • shaddam
    #74
    Irigy vagy!