193
Egy újabb GoW rész, ám ezúttal nem folytatást kapunk...
  • roli33
    #193
    Hát szinte biztos, hogy csak PS4-re fog jönni. De ha így lesz (és így lesz), akkor én főként e miatt fogok PS4-et venni! :D A látvány tuti megint evolúciós ugrás lesz, ahogyan a 3 esetében is volt 2009-ben. Mikor először megláttam a 2. rész után a 3. rész gameplay-ét, nem hittem a szememnek :D
  • Bulics
    #192
    De ha jó lesz és persze jön ps3 ra természetesen megveszem :)
  • Bulics
    #191
    Már minden game data-t letöröltem de így is csinálja. Majd következő alkalommal minden gow:a adatot letörlök hátha úgy jó lesz. Köszi a választ! Nem tudom sztem a god of war teljes, már csak nyújtani tudják. azt meg nem kellene. Inkább rebootolják egy monumentális feldolgozásban, vagy Zeusz történetét "játékosítsák meg. De még egy God of War : Ascension -re nincs szükség(csak azért hogy legyen).
  • roli33
    #190
    Lehet, hogy valamilyen frissítés miatt csinálja ezt. Én nem tapasztaltam, bár már rég pörgött a gépben a játék.
    Azonban friss info mindenkinek: Cory Barlog, a 2. rész direktora elhintette a Playstation Experience-n, hogy a csapatával új God of War-on dolgoznak! Kell ennél jobb hír Mikulásra? :D
    Lentebb már találgattunk régen, hogy milyen irányba is lehetne elvinni a franchise-t. Jó lenne egy új főhős, egy új mitológia. De ha Kratost hozzák vissza, azért az sem lesz tragédia. Csak ahhoz nagyon jó sztorit kell írni... Mert ha új vonalon haladna tovább a GoW, annak már nem feltétlenül God of War kéne, hogy legyen a címe, mert a háború istene, Ares (aztán Kratos) volt. Ha egy új karakternek nincs köze a háború istenéhez, akkor kicsit erőltetett lenne ez a cím, ergo, bőrlehúzásnak állítanák be páran, ahogy azt nagyon divatos manapság (persze sok esetben joggal).
  • Bulics
    #189
    Valaki jár még ide? Mivel olyan problémám lenne hogy miután meghaltam és újratölt egy állást az életcsíkom mindig maximumon áll. És régebben ez nem így volt. Észre vehetően kicsit töltött vissza életet-ezt megfigyeltem, de most mindig amikor maximumra tölti. Már letöröltem a game data-kat, hátha ez vmi patch-es könnyítés, mivel olvastam ilyenről vhol, de így is ugyanaz a helyzet. MIAZISTENVAN? Köszi ha vki esetleg válszol..
  • skinnyman
    #188
    Vagyis semmi koze nem lenne a franchise-hoz? Ez azert fura lenne... De azert nem teljesen ugyanaz a szoveg, ez igy eleg altalanos, mondjuk persze az h ott a Santa Monica mogotte tobb mint gyanus.
  • roli33
    #187
    Közben kiderült, hogy mire utaltak a festménnyel. A Gamescom-on bejelentett Everybody's gone to the Rapture-re, ami PS4-re készül, és a trailer végén ez a szöveg olvasható, pontosabban majdnem ez a szöveg.
  • roli33
    #186
    Cory Barlog visszatért a Sony Santa Monica-hoz! Remélem hogy a God of War IV-en dolgozik. Ő aztán tudja hogy kell God of War-t csinálni! Bár ha egy teljesen új cím lenne, annak is örülnék, tehát csak jó sülhet ki a dologból. A legjobb lenne egy új franchise, ami szintén hack n' slash, az egyiptomi mitológián alapul, új cím, új főhős, és szintén megvannak azok a dolgok benne, amik a GoW-ot naggyá tették.
  • Bulics
    #185
    roli 33 üzenetére reagáltam... #177
  • skinnyman
    #184
    Sztem siman lehet h lesz, nyitvahagytak a vegen a folytatas lehetoseget, plusz Ascension-ban is eros utalasok vannak ra, lasd: #137. Az Ascension pedig nem a 4, ha mindenkepp egy sorszamot akarsz tuzni melle, akkor inkabb a 0. (a CoO pedig a 0.5, GoS az 1.5)
  • Kongy
    #183
    Sztem nem lesz gow4 :D ez a gow4 az Ascension.
  • skinnyman
    #182
    Ja jo, akkor csak nem tudja a tag h mirol beszel, azt hittem mar bejelentettek a GoW 4-et :)
  • Kongy
    #181
    Semmilyen. Szerintem ő ezt az Ascension-re értette.
  • skinnyman
    #180
    Milyen folytatasrol van szo?
  • Bulics
    #179
    Jajj ne már, ne legyen... ne csesszék szét a sorozatot egy kiizzadt folytatással, így is már egy kerek egész.
  • Kongy
    #178
    amit a santa monica csinal az rossz nem lehet!:D
  • roli33
    #177
    E3 nem volt rossz, de egy God of War IV bejelentést el tudtam volna viselni PS4-re:D Amúgy nem lesz rossz a The Order 1886 sem, de azért remélem már készítgetik az új GoW-ot a háttérben:)
  • skinnyman
    #176
    lol :)
    Tenyleg szokatlan amugy az eddigiekhez kepest, de en azert hamar rajottem magamtol :)
  • 1414geri
    #175
    jajj de bamba vagyok a nyilakkal kellet föl menni istenem, ne haragudjatok. :D
  • 1414geri
    #174
    Ahogyan itt van ennyit látok: http://www.youtube.com/watch?v=AI5uQKGsdcg
  • 1414geri
    #173
    nem találom a főmenüben a multit. x van a single player a négyzettel a last of us demo háromszögel meg a strore.
  • skinnyman
    #172
    Nem kell hozza se vegigjatszani, se ps plus nem kell hozza. Ha elinditod a fomenubol a multit, mi tortenik, nem megy?
  • 1414geri
    #171
    Esetleg csak ha végigjátszottam tudok multizni? Vagy kell hozzá a PlayStation plus?
  • 1414geri
    #170
    Sziasztok. Most vettem meg a játékot mert nagyon tetszik a multi de azért maga a játék is. A problémám az hogy beírtam a storban a redeem code hoz a kódot kiadta hogy god of war network pass letöltötte és telepítette. Most elindítom a játékot de semmi nem találom sehol. Valamit kell még csinálni vagy beállítani? A választ előre is köszönöm.
  • skinnyman
    #169
    Double XP idopontok
  • skinnyman
    #168
    Hat en ez alapjan meg sem tudnam mondani h nekem melyik valtozat van. Ugy emlekszem mutattak amikor ossztapostam azt a kis ferget, de mar nem vagyok benne biztos. Egyetlen jelentektelen helyen meg nem fogok emlekezni h volt-e verloccsanas vagy nem.
  • roli33
    #167
    Nocsak! Gyanús is volt Pollux eltaposásakor, hogy nem mutatják. :D
    Amúgy nagyon sok értelme volt...semmi! Még jó, hogy a kivégzéseket nem cenzúrázták ki. Hülyék ezek!
    Amúgy megjelent a patch. Jut eszembe, ha már patch, jó lenne, ha a God of War Collectionra is ráhúznának egyet, mert az "Architect's Misteries" című zene folyton fut a háttérben, és nemcsak nekem.
  • Kongy
    #166
    Jó, hát ezek nem olyan nagy dolgok szerintem :D Ettől még mindig brutális.
  • Béka Benő
    #165
    A büdös k*rva anyjukat azt !

    Európában már megint a cenzúrázott verzió jelent meg.

    Ezeket törölték ki a God Of War : Ascension európai verziójából.
  • Bulics
    #164
    köszi. pedig már próbáltam csak nem a ps storeon hanem feljött magától egy ablak. de most sikerült, köszi szépen.
  • Kongy
    #163
    Redeem code-hoz ps store-ban beírod, és letölti a network pass-t, aztán játszhatsz.
  • The Protector
    #162
    Ps storeban a redeem részhez próbáltad beírni.
  • Bulics
    #161
    Sziasztok, hogy lehet multiplayert játszani? Aztmondja network pass kell hozzá de mikor beírom akkor, azt mondja invalid.(új játék nem használt)
  • The Protector
    #160
    Patos:)
  • skinnyman
    #159

    :)
  • skinnyman
    #158
    Sztem nincs, tul sok teljesitmenyt vitt volna el.
  • Bulics
    #157
    Egyébként van a játékban 3d-s támogatás vagy nincs?
  • skinnyman
    #156
    En normalon par menetbol megcsinaltam (mar patch utan volt sztem), emlekeim szerint az elso 2 resze volt talan a nagyobb szivas (amikor egyszerre jon a sok elektromos bizbasz meg meduza, es szinte meg se tudsz mozdulni, folyamatosan kapod valahonnan a szopast), onnantol egesz egyszeru volt, elsore meglett. A vegen talan egy kentaur ellen nyomod neki az idolassitast meg a megduplazast es szinte hozzad se tud erni...
  • Gabe18
    #155
    Na ma sikerült a Trial rész. Ráadásul úgy hogy talán még az energia töltés nélkül is meglett volna. Amúgy nem ad ám full energiát, kb. a csík egynegyedét kapod vissza egy szint után.
    De a lényeg hogy tudd melyik szinten mit kell csinálni. Konkrétan a 2. és a 3. szint fele nulla energia veszteséggel lehozható ha azt csinálod amit kell. Persze nem én lettem hirtelen ilyen okos, csak megnéztem 2-3 videót róla mások hogy csinálták és hát így már jóval könnyebb volt.
  • Kongy
    #154
    Amúgy kicsit még az átgondolatlanságról. Tegnap fejeztem be a God of War 3-at másodjára, és ott nem tudtam minden fegyvert kimaxolni! Több item volt, amihez hozzá se nyúltam. Az Ascension-ben pedig már rég kimaxoltam mindent, amikor még mindig tartott a játék...