193
Egy újabb GoW rész, ám ezúttal nem folytatást kapunk...
  • The Protector
    #73
    Kössz Fater!!!
  • Kongy
    #72
    Nem a PC "warezhuszárok" miatt nem adják ki PC-re, hanem mert eleve 2005 óta PS húzócím, vagyis olyan game, amiért alapból vennél PS-t.
  • Béka Benő
    #71
    Ja, meg a shit-boxosok is nyúlhatnak a zsebkendőért. ----->
  • Béka Benő
    #70
    Itt a God Of War: Ascension első 30 perce !
    Elsősorban PC-s warez/torrent-huszároknak ajánlott, hogy lássák miről maradnak le !

  • Kongy
    #69
    :O ez tényleg rohadt jó trailer
  • skinnyman
    #68
    Ebben a trailerben semmi gameplay nincs, eloszereplos cucc, amihez eleg ha a GoW 1-et vagod, erdemes megnezni :)
  • Kongy
    #67
    én már az E3 óta nem nézek trélereket, első kézből akarom megtapasztalni amikor kijött :)
  • roli33
    #66
    Nagyon hangulatos trailer. Úgy érzem, ez a rész összességében átmenetet képez majd az 1. és a 3. rész között. Úgy értem hangulatilag. God of War 1-es Kratos, God of War 3-as grafika. Nemrég kijött a játék első fél órája is, jóhogy nem néztem meg:) Mennyivel jobb lesz mindent megtapasztalni játék közben:D
  • skinnyman
    #65
  • shaddam
    #64
    Jó kérdés, én anno bétakulcsot kaptam még decemberben. A storeon a ps+ részlegben láttam
  • Ironmask
    #63
    de nekem lejárt a PS Plus-om, anélkül is le tudom tölteni?Meg hol találom?, mert kerestem a PS Store-on, de nem találtam meg sehol.
  • shaddam
    #62
    Már rég.
  • Ironmask
    #61
    A béta már elérhető, tölthető?
  • Kongy
    #60
    Na igen, Pandora templomában voltak ilyen részlegek, volt Poszeidón, Hádész, meg még pár pontosan nem emlékszem, csak arra, hogy pont ezzel a 2-vel gyűlt meg a bajom :D A vízalatti részek nehezek voltak, meg Hádésznál azok az egyensúlyozós részek... omg hányszor agyfaszt kapotam :D
  • roli33
    #59
    Ja és igen, én is az első részben akadtam el a legtöbbször szintén Pandora templomában. Hát nem véletlenül :)
    Emlékszem első alkalommal kb. 2 hétig tartott míg végigvittem :D
  • roli33
    #58
    Nekem az első rész tetszett a legjobban, épp azért, mert nem végig volt benne ez a bizonyos pörgés, hanem voltak lassabb, barangolósabb, számomra titokzatosabb részek és feladványok. Egyébként az összes része minőségi darab, mindnek megvan/volt a maga érdekessége, izgalma. Kedvenc bossom egyébként Ares. A 3-ból meg Cronos és Zeusz.
    Az Ascension kampányához hozzászólva, az elefánt tényleg furcsa kicsit, de egy újításnak oké. Remélem, hogy lesz benne sok emlékezetes rész.
  • Kongy
    #57
    Jó játék lesz ez! Eddig még nem csalódtam a fejlesztőkben, pedig elég magasra tették a lécet.
  • skinnyman
    #56
  • Kongy
    #55
    Legtöbbször a GoW 1-ben akadtam el, volt Poszeidón temploma, ahol volt pár durva csapda, emlékszem kontrollert is a földhöz vágtam nem egyszer, mert nem sikerült :D GoW 2-ben az Ikarusz előtti résszel szenvedtem sokat, amikor ritmusra kellett nyomni az R1-et, és ha elrontottad, kezdhetted elölről. Ott is volt kontrollerpüfölés :D Amúgy a 3. a kedvenc részem, és azon belül is Poszeidón, Kronosz bossfightok a legjobbak, utóbbi magasan a legjobb, amit valaha átéltem játékban. De igazából a 3-ban minden bossfight kegyetlen jó, szóval szerintem az eddig a legjobb rész :)
  • The Protector
    #54
    Szia.Hát nekem sajnos kimaradt az 1. és a 2. rész,de videókat néztem róla meg a sztorit is elolvastam.Első god of warom a 2db psp-s rész volt.Nekem nagyon bejöttek minden téren.A GOW3-at kb fél éve nyomtam végig.Az is nagyon bejött.SŐT.Kegyetlenül jó játék lett a 3.Mediumon végigvittem és rögtön utána HArdon is nekiálltam,a lényeg annyi h ennél a szintnél már csak egy nehezbb van.Minden jól ment de Zeuszt nem nagyon tudtam elverni,közben lett másik játékom és jegeltem.Nekem minden nagyon tetszett a játékban,nem voltak bugok meg hasonlók.Az egyetlen ami zavart egy picit,ami csak nekem lehet hiba, hogy a játék sohasem áll meg,nem ülepszik le hanem folyamatosan pörög,én ellettem volna mondjuk ha egy picit néha pihen is a játék és nem csak epic moment epic moment hátán.
    A szárnyas repüléseket azokat nagyon utáltam,nehéz fokon nem sokat hibázhatsz mert kb 3szor ütközhetsz és vége.A grafika lenyűgöző és kellően komor.

    Az új GOW engem eddig nem nyűgözött le.Várnék még pár videót ami meggyőzzön arról h 0day vétel legyen.Az elefántfejű boss nemhogy nem félelmetes hanem kifejezetten nevetségesen néz ki.Rohadtul nem illik bele a képbe,hacsak nem vmivel magyarázzák.
  • roli33
    #53
    GoW fanok! Nagyon kihalt a topik nyár óta. Nincs valakinek kedve kicsit nosztalgiázni? Kinek melyik rész tetszett a legjobban és miért? Hol akadtatok el leginkább? (Ez elég fura egy kérdés:D). Kedvenc boss stb.
    Átolvastam unaloműzőként az 1. rész fórumát, olyan nagy lelkesedéssel gépelt mindenki akkortájt. Tetszik, hogy ilyen nagylelkűen segítettetek egymásnak ha valaki elakadt valahol. :)
    Ja és várjuk az Ascensiont!! :)
  • Kongy
    #52
    Volt már róla videó az E3 előtt, csapatos küklopszölésnek tűnik :D
  • Paranoia
    #51
    Multiplayer comes to God of WarŸ for the first time. Take the epic God of WarŸ combat online with 8-player objective-based combat.


    erről van valakinek vmi elképzelése?!:D
  • skinnyman
    #50
    Az előttről fog indulni, de átível ezeken az eseményeken is gondolom...
  • Kongy
    #49
    Szerintem hozza a szokásos színvonalat, de semmi kiemelkedő eddig. Jó hogy nem lövik le a brutál főellenfeleket már az első videóban. Mondjuk egyet azért láthatunk:D Amúgy be kell ismernem, hogy eddig nagyon rókabőrnek tűnik, de minőségi rókabőrnek. :D

    De mi az h Kratos már Spárta szelleme és a káosz pengéivel nyomul? nem ezt ígérték.
  • Seth
    #48
    Hát ez elég álmosító volt.
  • Kongy
    #47
    Szerintem itt már Árész szolgája, ez egyértelmű. A családját már biztos lemészárolta, de még a God of War 1 előtt lehet valamikor.
  • skinnyman
    #46
    Ez időben vajon mikor játszódik? Blades of chaossal nyomja már.
  • Kongy
    #45
    Single Palyer gameplay

  • skinnyman
    #44
    GoW3-at bűn kihagyni, a legepikusabb játék, amivel valaha játszottam, semmi más nem ér még csak a nyomába sem...
  • Broafka
    #43
    azt már nem bírta a PS2 :D
    Ilyenkor sajnálom amúgy, hogy a baráti köreimben szinte senkinek sincs PS3-ma, nincs kihez följárni egy kicsit gámézni :)
  • Kongy
    #42
    Meg Atlas-nál főleg, ha már második rész :DD Aztán a harmadik részben Cronos... hát az valami eszméletlen élmény volt. Azóta nem is találkoztam hozzáfoghatóval.
  • roli33
    #41
    A régi God of War topicokat nagyon sokat olvasgattam, most talán az Ascension közeledtével újra fellángolnak a GoW fanok és kibeszélik magukat:) A játékhoz meg csak annyit, hogy eszméletlenül jó lesz, engem már a multi is kicsit emlékeztet az elsőre, fogalmam sincs miért. Talán csak előbukkantak a régi emlékek a videó nézése közben:D
  • Broafka
    #40
    mindig is imádtam ebben a játékban a nagyságokat. Már az első részben is, amikor magunkhoz hívtuk a Titánt. Második részben ha jól emlékszem meg az arany lovaknál voltak ilyen nagyságok.
  • Kongy
    #39
    Pff.. az első reakcióm a képekre: "anyád, aztabüdösk*rva..." Még a GoW3-at is lehet fokozni... Nagyon várós!!
  • OptimusPrime
    #38
    Ingame képek:
    Első
    Második
    Harmadik
    Negyedik
    Ötödik
  • OptimusPrime
    #37
    Gameplay

    Lesz egy hivatalos tájékoztató is most 17:00-tól, várós nagyon!
  • [NST]Cifu
    #36
    A továbbiakban a PC vs. konzol flame-el fáradjatok az erre kijelölt topicokban, ha folytatjátok, pótlólagosan kiosztom az elmaradt büntipontokat...
  • Macilaci235
    #18
    új GoW rész
    EZAZ
    csak nincs ps3-am
  • MikX
    #17
    Remélem egy szavát sem gondoltad komolyan ennek az érvelésnek :O
    Majd a warez miatt fejlesztenek valamit, nem? Meg kell venni, ha használni akarsz valamit, és kész.
    GOW nak pedíg nagy erénye, hogy nemjön ki minden szemétre, ps exklu, ami minőségben is sokat jelent.
    Én nem utálom a pc-t, arra amire való, tökéletes: netezni, dolgozni...
    Játszani megazzal kell, ami arra van: konzol.
    Ilyen egyszer a sztori