197
  • Robi546
    #36
    Egyébként ebbe a játékba is várható lesz olyan hogy egész világot beleteszik ? Tehát mint FSX-ben ? :S
  • cifcuk
    #35
    Nem tudom, nekem is van pedálom kormányhoz de annyira nem foglalkoztam vele. A joy-om (Saitek Cyborg-X) ilyen tekergetős, azzal müxik.
  • GPx8
    #34
    A joystickot és a kormányhoz való pedálokat össze lehet variálni? (Pl. a Condor-ban lehet).
  • cifcuk
    #33
    nekem igen
  • GPx8
    #32
    Neketek működik az oldalkormány?
  • cifcuk
    #31
    Erősen gondolkozom, hogy megvegyem-e az Adventure packot.

    FSX-hez anno megvettem az FS Economyt. Ez egy teljesen jó karrier mód volt amit egy külön kis keret program futtatásával kellett működtetni. A problémám ezzel az adventure packal, hogy itt viszont nincs ilyen pénz gyűjtögetős-gépvásárlós/fejlesztős móka.
    Így viszont REX-el és FSeconomyval jobb az FSX egyelőre.

    Valaki megvette már az adventure packot?
  • Dzsini
    #30
    Ez egy ilyen rendszer, nem egyben fizeted ki, hanem részekben - persze, az itthoni zsebekhez mérten sok, de havonta 5-10 dollár annyira nem tragikus.

    Kapsz 5 repülőt, egy szigetcsoportot, sok száz küldetést (ahogy néztem a díjakat pl. van csempészet is, éjszaka lámpák nélkül leszállni füves kifutóra egy élmény lehet), multit, naponta frissülő aerocache tárat... aki pedig csak egy kis nyugodt repkedésre vágyik, annak az alap, ingyenes változat mellé az Adventure Pack egy olcsó játéknak számít, a Maule és a Mustang nem kötelező.
  • cifcuk
    #29
    Hát igazad van, bár ha a többi játékhoz nézzük akkor ez szerintem drága:
    9500 forintért kapsz egy szigetcsoportot, meg 5 repülőt. Ha jól gondolom (bár infót nem láttam róla) fognak jönni további repcsik hasonló áron, ami szépen megdobja az árakat.

    Bár a Railworks-höz meg sokszor 1 darab 30-40 kilométeres pálya kerül 20 fontba.
  • Dzsini
    #28
    Hawaii-i szigetcsoport legnagyobb szigete. (nem jut eszembe a neve) - úgy hívják Hawaii :)

    Plusz ezt nem szimulátoros áron fogják adni, ez egy casual, közösségi repkedős játék, igencsak távol van bármilyen szimulátortól. Pont ezért adják ingyen az alaprendszert, hogy repkedj a haverokkal, aztán ha irigykedsz az ő Mustangjára, akkor rááldozd azt a pár dollárt (az Adventure pack és a Maule 4 ezer, a P51 1500 forint a magyar boltban).

    ...és ha szeretnél legalább egy szállítós küldetést megcsinálni, ahhoz már kell legalább egy teherbíró repcsi.
  • cifcuk
    #27
    Alap tartalom (ingyenes):
    Hawaii-i szigetcsoport legnagyobb szigete. (nem jut eszembe a neve)
    -Icon 5 (vagy mi a neve)
    -A duplafedeles Boeing (II. világháborús repcsi)

    Megvásárolható:
    [URL=https://microsoftflight.com/en-us/marketplace/#1]Hawaii Adventure Pack[/URL]: Ez tartalmazza Hawaii többi szigetét + a Vans RV6-os repcsit.
    [URL=https://microsoftflight.com/en-us/marketplace/#2]MAULE M-7-260C[/URL]
    [URL=https://microsoftflight.com/en-us/marketplace/#3]NORTH AMERICAN P-51 MUSTANG[/URL]

    Az, hogy milyen repcsik fognak érkezni nem tudom. Nyilván azok is drágák lesznek, sajnos a szimulátor rajongók tábora elég kicsi, ezért drágábban kénytelenek adni a portékát a készítők, különben nem tudnak nyereséget termelni.

  • Robi546
    #26
    na de figyu, nekem ott a Hangarban van 4 repülő és akkor azt a 2-t vásároljam meg ? Vagy hol lehet meg vásárolni ezt a Prémiumot ? És egyébként a prémiumban van rendes sugár hajtásu Boeing 737/747 vagy valami ilyesmi nagyobb gép ? :)
  • bon
    #25
    Vásároljál prémium tartalmat meg repülöket és akkor nagyobb lesz a választék.
  • Robi546
    #24
    Már rájöttem :D Nagyon bejött csak amit hiányolok eléggé: kevés repülő és kicsi a map na de HIGH-en megy és nem szaggat,max grafon az aláírásomban a konfigom! :D :)
  • cifcuk
    #23
    Megvett már valaki valami extra csomagot?
  • sanyicks
    #22
    szokásos microsoft minőség...
  • MerlinW
    #21
    Hát, ez a játék nagyon kellemes lett:) "Feelgood":)
  • LeWyTy
    #20
    Már 5. próbálkozásra megáll a letöltés. 30-200mb körül... MIÉRT?
  • LeWyTy
    #19
    Megvan mit csinálunk ma
  • MerlinW
    #18
    Ingyenes a játék, tehát nincs próbaverzió:)
  • Leky
    #17
    A hiba ugyanaz rendszergazdaként is.
  • Robi546
    #16
    bocsi a dupla posztért de már megtaláltam! :D
  • Robi546
    #15
    Üdv!

    Felmentem a hivatalos weboldalra de itt honnan tudom letölteni a próba verziót ? vagy milyen verzió az. :D
  • cifcuk
    #14
    nem jobb az fsx-nél.
  • ldavid
    #13
    majd valaki írjon róla, hogy mennyivel jobb az FSX-nél (én még csak abban bénázok néha napján)
  • Ironman2
    #12
    Kicsit beszívtam már az elején.DDD Megcsináltam a léggömböket,erre a leszállásnál kifutottam a pályáról.
  • Ironman2
    #11
    Összezavarsz már teljesen!Lekynek ment!
  • kemszi2
    #10
    nekem működik :D
  • Ironman2
    #9
    Rendszergazdaként probáltad indítani?
  • Ironman2
    #8


    bocs.
  • kemszi2
    #7
    dehogy 2.0
  • Ironman2
    #6
    Mert minimum pixel shader 3.0 támogatás kell hozzá:Az a kártya csak 2.0-t tud ha jól tudom:

  • Leky
    #5
    Nekem a Flight ezt írja ki indításkor:


    Win7 32 bit Ati 5770
    Valami ötlet?
  • kemszi2
    #4
    nem rossz kormánnyal :D
  • VRSDM
    #3
    +fav
  • kemszi2
    #2
    ezt kipróbálom,szépnek tűnik a videó alapján. a fs2004-el játszottam utoljára azóta sokat változott a látvány :D
  • cifcuk
    #1
    A Microsoft letölthetővé tette legújabb repülőgép szimulátorát.
    A Microsoft Flight a népszerű Flight Simulator sorozat utódának is tekinthető, bár annál jóval könnyedebb szórakozást nyújt. A játékot az ígéreteknek megfelelően ingyen letölthetjük és az alap készlettel kedvünkre repkedhetünk, végrehajthatunk küldetéseket. Természetesen aki többre vágyik, megvásárolhatja a kiegészítő csomagokat is.

    Hivatalos weboldal