197
  • bon
    #156
    Nem ingyenesek a dlc-k sem, minden empire pontba kerül, amit csak magas szinten játszva tudsz szerezni vagy pénzért steam-en keresztül.
  • Optimus Prime
    #155
    Hát, annyira nem ástam bele magam. Csak hallottam hogy a DLC-ket ingyenessé tették - bár Steamen még van egy 10 eurós summer pack - és... igaz, maradt a mikrotranzakció.
  • bon
    #154
    Age mért lenne kilőve? Fejlesztik folymatosan, auusztus 16.-án jön a következő nagy frissítés am jelentős változásokat hoz, új nép is jelenik meg aznap. Játékosok számával sincs gond a nyilatkozatuk szerint.
  • Optimus Prime
    #153
    Drokk. Még jó, hogy eddig egy fillért se költöttem rá. Lehet ezután a DLC-k ára esik vagy kap akciót Steamen, vagy nem. Kicsit kár érte.

    Age of Empires: Online kilőve.
    MS Flight kilőve.
    Mi jön még?
    A GFWL? =)
  • komiki
    #152


    A Microsoft elkaszálta a rövid életű Microsoft Flightot és a Project Columbiát, valamint alapos leépítést hajtott végre a vancouveri stúdiójában.


    A Microsoft hivatalos közleményében azt írta, hogy rendszeresen megvizsgálják a rendelkezésükre álló szellemi tulajdonokat, s a családok, a játékosok és cégek szempontjából igyekszenek cselekedni. Számos körülmény figyelembevétele után voltak kénytelenek meghozni ezt a döntést, mely jobb helyzetbe hozza majd őket hosszú távú terveik megvalósításához.

    A Microsoft Flight a korábban szárnyaló Microsoft Flight Simulator-széria alaposan lebutított, ingyenesen játszható változata, míg a rejtélyes Project Columbia egy, a Sesame Workshop Curriculum Team közreműködésével készült, gyerekeknek szánt játék lett volna. Továbbá a csapat állítólag egy sci-fi lövöldén is dolgozik, ami a Halo és a Gears of War babérjaira szeretne törni. A név nélküli, a Crysis 2 vezető tervezője által felügyelt játék eredetileg Kinectre készült, de most már egy hagyományos programról van szó.

    A Microsoft biztosított minket arról, hogy a Microsoft Game Studios Vancouver tovább folytatja a működését, illetve letölthető marad a Microsoft Flight, ám ehhez további kiegészítők vagy frissítések már nem fognak megjelenni.
  • Optimus Prime
    #151
    Az már brutális ár.
  • moonster
    #150
    Az összes eddigi DLC-vel együtt. All in One!

    23-ig a Hawaii, a Haule és a P-51 North american Mustang 18 euro a Steamen
  • Optimus Prime
    #149
    Az egész pack volt 15 euró? annyira nem néztem. Engem aMaule izgat, meg a Hawaii pakk. Mert magában a Maule nem sokat ér.
  • moonster
    #148
    Ebben a kicsit több, mint 15 euroban minden repulo, minden pálya benne van. Igen, Alaska is, ami a GFWL-en újbóli 3999 magyar forintba kerül. Így azért már sokkal jutányosabbnak tűnik, nem?
    7998 HUF vs. 3500 HUF

    Frenky: Ha steamen megveszed, akkor ennél a játéknál csak serial számokat kapsz, amit ugyanúgy a MS Flight alatti menubol a Redeem Code-dal tudtam aktiválni. Ennyit megért.
    Az RV-6A-t repülni egy álom :)
  • Optimus Prime
    #147
    Azért vicces, hogy GFWL-en majdnem így is egy árban van. Na jó 66% off-fal már nem, de a 40%-kal igen. Hawaii pack így cirka ~3500, Marketplace-n 3999 Ft.
  • MerlinW
    #146
    Az akció csak a Steam-re vonatkozik, ergo csak ott érvényes.
  • Frenky
    #145
    Hi! És ha nem a Steam_et használom? Nem akarom újra tenni az egészet. Persze van Steam_es hozzáférésem sok gammához....
  • moonster
    #144
    Akció a Steam-en.


    Steam - Ms Flight
  • Optimus Prime
    #143
    Lehet, de okkal vagyok ezen a fórumon és ezzel ezen játék közösségének tagja. A Google-lal olyan személytelen és amúgy is halott ez a topic.
  • MerlinW
    #142
    3 kérdés, amire 2 perc alatt megkapod a választ Google segítségével.
  • Optimus Prime
    #141
    Steamen 15 euró, GFWL-en mennyi? És Cieolie is benne van? :) Ha jól írtam, a "Miért éppen Alaszka?" sorozatból. :P Az új repülő hasonlít arra,a mi a sorozatban is van?
  • komiki
    #140
    Üdv.Tegnaptól lehet kapni az Alaszka dlc-t.Egy új repülőt tartalmaz,persze pilótanézet nélkül hátulról írányítható csak.Csak chalangek vannak,missiók még nincsenek vagy lehet nem is lesznek,nem tudom.Az érdekes helyek,látványosságok vadászata szintén hiánycikk:(.A terület jó nagy sok reptérrel.A szabadrepülésben a csomag és személyszállítás maradt,persze ha van megfelelő géped.Röviden ennyi.Remélem tudtam segíteni valakinek aki a megvásárlásán gondolkodik.
  • Robi546
    #139
    Ja értem kösz.
  • MerlinW
    #138

  • MerlinW
    #137
    Svájc van benne jelenleg. Viszont az nem MS Flight szintű árkád galambtologatás, hanem kőkemény szimulátor. Joy nélkül felejtős.
  • Dzsini
    #136
    A linkelt weboldalon két klikk volt megtalálni:
    "In aeroflyFS you fly in a real environment. The entire 41,285 sq.km (15,940 sq.miles) of Switzerland are available down to a resolution of 40 in. Virtually all Swiss airports are equipped with landing strips, which are reproduced to their exact dimensions."

    Tehát Svájc, tokkal vonóval, 50 Euroért.
  • Robi546
    #135
    Figyu abba mekkora térkép van illetve hol mész benne ? Az egész világ benne van vagy kb. akkor mint a Microsoft FLIGHT -ban ?
  • Dzsini
    #134
    Nem is fogsz, ezek csak a grafikai és egyéb moduláris csomagok, amiket az Alaszka és a későbbi térképek is használhatnak (erdőségmodul, városmodul, stb.) - valószínűleg terhelésmegosztás céljából alakították ki így. A térképet meg kell vásárolni.
  • Frenky
    #133
    Hi! próbáltátok már ezt a SIM_et? "AeroFly FS" Tegnap feltettem szerintem elég jó lett. AeroFLY FS
  • Frenky
    #132
    Hi! Engem simán beenged, nem tudom mi lehet nálad.. Leszedtem az ingyenes cuccokat, de semmit nem tudok használni, vagy láma vagyok?
  • Optimus Prime
    #131
    Én nem tudok belépni, mert jajgat az xbox.com. :S Pedig látom van pár új és ingyenes cucc. Másnál is van gond vagy csak nálam? Próbáltam FF és IE böngészővel is,a hiba azonos.
  • Dzsini
    #130
    Sajnos csak a grafikai csomagok és ilyesmik, a konkrét készlet még mindig fizetős / pontba kerül.
  • bon
    #129
    Köszi az info-t, bevásároltam gyorsan.
  • Frenky
    #128
    Hello! Elvileg elérhető az Alaszkai cucc, 90% ingyenes!
  • Optimus Prime
    #127
    GFWL-es vagy Steam-es? Nálam a Steames tegnap frissítette magát. Ismétlem a Steam frissíti a játékot és nem a GFWL szenved!
  • Nyiri
    #126
    Miért van az hogy nálam az update nem működik. Errorral elszáll
  • Optimus Prime
    #125
    Igen, az éjjel épp néztem. Alaszkás lett a menü, új zene. Bár még nem elérhető. Azt nem tudni, hogy abból is lesz free trial, mint Hawaiiból? Mert tölteni tölötte az új DLC-t, bár még nem elérhető.
  • Frenky
    #124
    Hello! +volt a nagy frissítés 1.2 :-)
  • Frenky
    #123
    Torony.
  • Frenky
    #122
    Egy kis pihi.

  • Frenky
    #121
    Hi! GFWL az amit írtam :-) Köszönet a Moderátoroknak, hogy feltették a képet és linkeket!
  • Optimus Prime
    #120
    Én beléptem és felveszlek, ez a GFWL azonosítód? Csak, mert én Steamről tolom, a GFWL féle kommunikáció gyenge.
    Amúgy én csak free játékos vagyok, semmi extrám nincs. Ezért is örültem ennek az ingyen gépnek.
  • Frenky
    #119
    Sziasztok! Létrehoztam egy FaceBook_os csoportot, azok számára, akik érdeklődnek a játék iránt. Nyílt csoport, csatlakozzatok és indítsuk be az Online szórakozást repülést! MsFlight Hungary
  • Frenky
    #118
    Re. Jó lenne ha a Magyar Flight játékosok összejönnének egy Online repkedésre! Aki akar vegyen fel a játékban: HUNFrenky66, "asszem" elég érthető a becenevem :-)Frenky
  • Frenky
    #117
    Még 1 kép...