197
  • Dzsini
    #76
    Ha 100 lábon repülsz, akkor tényleg gyengécske - de 8000 lábon már nem zavaró, ráadásul itt van komoly látótávolság is (tiszta időben simán el lehet látni a többi szigetig). Múltkoriban a kétfedelűvel megnéztem, hogy el lehet-e érni a 33000 lábon levő aerocache-t... hát, nem. Elfogy a levegő, és egyenesben repülve is átesik, a Mustang kellene hozzá.
  • Optimus Prime
    #75
    Télre Hawaii, tavaszra-nyárra Alaszka. Végülis...

    Egyébként a játék grafikája tényleg gyenge vagy csak az én gépem és a medium beállítások miatt olyan, amilyen? Nem mintha olyan szörnyű lenne, csak néhol olyan... mintha a Half-Life 1-el játszanék. :S
  • cifcuk
    #74
    kb ennyi infót lehet tudni róla, legalábbis én ennyit tudok.
    Alaska DLC
  • komiki
    #73
    Ok.Köszi a választ mindkettőtöknek.Azt lehet tudni hogy az alaska mikor jön?
  • cifcuk
    #72
    Szerintem várd meg az alaska dlc-t ha már pénzt akarsz költeni.
  • MerlinW
    #71
    Én a 30€-s bundlet vettem. Hawaii adventure pakkban vannak jópofa küldetések és persze az összes sziget. A bundle tartalmaz továbbá 1 bivaly erős, de nehezen repülhető repcsit (P51-D ezt sajna cookpit nélkül egyelőre), egy jó (Maule) és egy nagyon jó (RV) repcsit.
  • komiki
    #70
    Sziasztok!Megvette valaki a teljes Hawai-i dlc-t?Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye róla.
  • moonster
    #69
    Nah igen, engem is ez motivál :)
  • Optimus Prime
    #68
    Igen, anno az AoEO-nál is ez volt. Még Steam nélkül is. A játékot meg kellett venni. Azért annak örüljünk, hogy felkerült Steamre, a DLC-k így legalább lesznek akcióban.
  • moonster
    #67
    Nekem is, de ez nem írta ki, és nem is kellett hozzá sorozatszám. Csak egy bug volt. A MS live oldalan kellet megvenni, igy hozzacsapta a live acc-hoz. Valahogy steam-en keresztül nem működött.
    Két óriás nem fér meg egy csárdában:)
  • cifcuk
    #66
    A steam elvileg minden játék indításnál kiírja a sorozatszámot egy kis ablakban. Flight ugyan nem onnan van, de sok játékom van Steamről és mind ezt csinálja.
  • moonster
    #65
    KÖzben megleltem a hibát a Serial számos dologra!
    https://microsoftflight.com/en-us/faqs/#troubleshooting
  • Nyiri
    #64
    Nekem nem megy a marketplace update. Belépek live-n mondja hogy update kell mondom ok. Aztán kirja hogy 0x800072751 error nézzem a microsoft supportot. Ott szart se írnak erről :(
  • moonster
    #63
    Steam-en keresztül szedtem le a PC-s verziót, már ha van egyáltalán másik platformra.
    Fel kell telepítenem a Marketplace-t, hogy lássam a sorozatszámom?
  • bon
    #62
    Games of Windows Marketplace programban megtalálod a sorozatszámot.
  • moonster
    #61
    Megcsináltam pár küldetést. Sajnos, amit már megcsináltam, már nem lehet újra, pedig a leszállósnál, követve az utasítást, lehúztam a gázkart és jól odavertem a madarat.
    Nem tudok a Live-ba bejelentkezni. Kér folyton egy játékhoz tartozó serial számot. No de ez ingyenes, akkor honnan vegyem?
    Jó lenne megszerezni a regisztráció utáni kis kétfedelest.
    Valakinek valami ötlet?
  • cifcuk
    #60
  • morzsi555
    #59
    Indításkor azt írja nálam, hogy "flight application has stopped working". Valaki nem tudja miért?
  • sherlock1
    #58


  • Optimus Prime
    #57
    Látom megelőztek volna. Én is leszedtem, egy haverom szólt róla. Jó pofa játék, és végre egy Flight játék, ami fut is a gépemen. Bár az irányítás... Maradok az egérnél+billentyű. Mert a száz éves Sidewinder joystickommal próbáltam, de azonnal lezuhantam. Egy achi meg lett. :)
    A multit még nem próbáltam, de ha érdekes és valaki keres pár játékost én vevő vagyok rá: GladFob4
  • cifcuk
    #56
    Következő DLC: Alaska



  • Leky
    #55
    Köszi.
  • Dzsini
    #54
    Nem, a preview csak annyit jelent, hogy a hangárban megjeleníti a modellt, a repüléshez vásárolni kell.
  • bon
    #53
    Mint a neve is mutatja preview, tehát megtekinthető.
  • Leky
    #52
    Na van még valami ami nem tiszta :)

    A http://marketplace.xbox.com oldalon rámegyek a Flight-ra akkor van 6db letöltés amiből az alapjátékon kívül 2db ingyenes repülő van. A North American P-51 Mustang Preview és a Maule M-7-260C Preview amit le is lehet tölteni, de viszont a játékban ezt külön megvásárolhatónak jelzi. Ezek nem repülhető típusok?
  • Leky
    #51
    Bocs, de megvan a megoldás:

    Click Start

    , type regedit in the Start Search box, and then click regedit.exe in the Programs list.

    If you are prompted for an administrator password or confirmation, type your password or click Continue.
    Click Start, click Run, type regedit in the Open box, and then click OK.
    Locate and then click the following subkey in the registry:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\SecurityProviders\SCHANNEL
    Right-click DisableRenegoOnClient, and then click Modify.
    In the Value data box, type 0, and then click OK.
    Exit Registry Editor, and then restart the compute
  • Leky
    #50
    Miért van az, hogy ha be szeretnék jelentkezni a Games For Windows Marketplace keretprogramba ezt írja ki:
  • MerlinW
    #49
    Jogos, tévedtem.
  • Dzsini
    #48
    A linket ugye megnézted? O'ahu nem a legnagyobb (még akkor sem, ha ott van Honolulu)
  • MerlinW
    #47
    Mármint egy k*va jó árkád f*s.
  • MerlinW
    #46
    "Hawaii-i szigetcsoport legnagyobb szigete. (nem jut eszembe a neve) - úgy hívják Hawaii :)"

    Nem mert, Oahu:)
  • Leky
    #45
    Megpróbáltam egy másik gépen ami tisztára ugyanolyan mint az aláírásomban lévő gép(még az oprendszer is ugyanaz) csak Ati 3850-es videokártyával. Azon elindult (és nagyon faszán fut is) viszont az 5770-es kártyával nem, legújabb DirectX, Ati driver. És olyan hibára hivatkozik ami kapásból baromság. Szerintetek mi lehet a gondja?
  • Dzsini
    #44
    Viszont az FSX-el ellentétben nem szimulátor, hanem egy szög egyszerű repcsis játék :) (annak mondjuk nem rossz, főleg ingyen / az Adventure Packkal együtt is olcsóbban, mint az FSX)
  • wollnerd #43
    Visszatelepítettem a FSX-et és kipróbáltam max graffon, meg max mindenen és arra jutottam hogy az egy optimalizálatlan fos.
    Gépem teljesítménye:

    És a Can You Run It? oldal kiválónak találta, ahhoz képes 10-15 fps -.-
    Na, szal a Microsoft Flight sokkal jobb, hiszen teljesen jól fut a maxon... (És a graffja is szebb!)
  • wollnerd #42
    Hogy a mérete 300-400 GB legyen? :D
  • [HUN]FaTaL
    #41
    Nem, ez egy árkád fos :D
  • Dzsini
    #40
    Igen, ez az üzleti modell.
  • LeWyTy
    #39
    Csak vásárlással lehet feloldani hawaii többi szigetét?
  • Robi546
    #38
    Jah értem. Köszi a választ.
  • Dzsini
    #37
    Szinte kizárt, ez nem arra lett kitalálva.