197
  • Frenky
    #116
    HI! Ez legalább elég gyors gép és lehet vele szórakozni :-)
  • moonster
    #115
    Igen. Az alap modelleken kívül egyikben sincs, tudtommal.
    Valószínűleg a deluxe tipusokban van, a standard v basic-ben meg nincs.
    Jobban örültem volna egy haule-nak, egy teherszállítónak, akkor lehetett volna mégtöbb küldit tolni.
  • Frenky
    #114
    Hali! Megy de sajna nincs fülke nézet, elég fura. Nem értem miért nem lehet egy normális fülke nézet. ÁÁÁ...
  • moonster
    #113
    Köszi!
  • Dzsini
    #112
    Köszi!

    Nagyon megy ez a gép, itt látszik, hogy a másik kettő milyen kis vacak :)
  • bon
    #111
    Megvásárolva.
  • Optimus Prime
    #110
    Limitált ideig ingyenesen megvehető a Red Tails P-51 gép!
  • Frenky
    #109
    Hello! Valaki nyomja még a gammát? Lesznek ingyenes gépek +ba?
  • moonster
    #108
    Megvolt :)javascript:document.newmessage.submit();
  • Dzsini
    #107
    Ha csak beszélne... hintáztattad már rendesen a gépet alatta? :))
  • moonster
    #106
    Akkor 2 nap, ha a nulláról kell indulni. Ezek a típusok még ingyenes modell-fájlokban is elérhető. Lehet, h csak kipofozták.
    Ennyi erővel simán köthették volna őket valami Teljesítményhez, hogy a Free verzióban is lehessen csomagot, terhet szállítani.

    No meg fura az is, hogy a sétarepüléses, hamburgeres küldiknél nem ül mellettem senki, és még beszél is :)
  • MerlinW
    #105
    Nagyon helyes:) Engem a cockpit hiányán kívül főleg az zavar, hogy képesek 2-4000 Ft-ot legombolni egyetlen "exterior only" modellért... Ami barátok közt is 8 órás munkaidőben max 2 napos modellező munka.
  • cifcuk
    #104
    a hivatalos oldalon nem kis fikázás megy a vc hiánya miatt. Talán ennek hatására a köv addon repcsiben már lesz.
  • MerlinW
    #103
    Maule és az RV fülkéje is tökéletes. Az hogy nem HC szim, mint az FSX aláírom, de a segítségek kikapcsolásával teljesen jó fizikát kapunk. Én az összes küldetést, challenge-et (adventure pack-ot is beleértve), cockpit nézetben játszottam végig. Nem is tudom, hogy a "climb off" feladatokat, hogyan lehet műszerfal nélkül megcsinálni. Ott játszani kell a mixturával, a propeller erejével, fuel pump-al, stb.
  • moonster
    #102
    Azért használtam a "teljesen" szót. Mert ez még kicsit azzá tette. A Stearman fülkéje nagyon is jó, nem csak dísz, teljesen funkcionális. Ha onnan tolom, akkor tényleg jó "repcsis" érzésem támad.

    Az aerocache-ek mit vettek el a szimulátor érzéstől? Meglátásom szerint semmi közük hozzá. Se több, se kevesebb.
  • Dzsini
    #101
    Mintha az ezen múlt volna :)
    ,,, nem pedig a repülési modellen, az aerocache-eken, a könnyed, repcsis játék érzésen, és az ezer más dolgon, amitől ez soha nem is volt szimulátor, és nem is akart az lenni.
  • moonster
    #100
    SZerintem is disznóság. Ezzel teljesen lőttek a "szimulátor" jelzőnek!
  • Dzsini
    #99
    De, ez elsősorban hátulról tologatós játék, a kezdetektől annak készült.

    Engem is zavar a funkcionális cockpit hiánya (jó móka az Iconban a teljes motorindítást végigpittyegni, vagy a nyitott gépben a gázkart az egérrel tologatni - kb. háromszor, utána gyorsmenü, indítás, auto, valamint F4), de üzleti szempontból érthető a dolog, amekkora befektetés legyártani egy minden kapcsolót és kallantyút kezelő nézetet, annyival kevesebb hasznot hoz - valószínűleg mérlegeltek, hogy nem vennék meg annyival többen azt a változatot, hogy megérje.
  • Optimus Prime
    #98
    Nekem jobban bejön irányítás véget az egér és hátulnézet. Viszont nem túl szép egy fél gépet adni ennyiért.
  • MerlinW
    #97
    "No cockpit view is included"

    Hogy a francba adhatnak repülőt cockpit nélkül 7€-ért? És ez már a harmadik ilyen... Ez nem hátulról tologatós játék... Sosem értem meg...
  • cifcuk
    #96
    Curtiss P-40 Warhawk DLC
  • Optimus Prime
    #95
    Akkor azért van, hogy látom, hogy egyszer csak csatlakozik valaki? Próbáltam multiba lépni a menübe, de ott 16 főt akart összeszedni. Egyébként elvileg mindig online vagyunk. néha én is játszok, sokat zuhanok, mert kell az award. :)
    Mindkét nickem lent látható.
  • komiki
    #94
    Este nyolc után szoktam inkább fent lenni.Hát igen nem egy simulátor de nagyon leköt és jól szórakozom vele az a lényeg.Moonster ha valakinek a nevére kattintasz már azon a szerón is vagy.Ennyi:)
  • MerlinW
    #93
    Sehogy. Random van, vagy Live invite-al behívjátok egymást.
  • moonster
    #92
    Hogyan lehet szervert keresni? Úgy tűnik nekem, hogy csak random betol valahova.
  • Frenky
    #91
    Hi! Kösz az infót, megnézem :-) Egyébként szoktam OnLine repülni az IL-2 vel, de most már jó lenne más játék is. Tudom, hogy a Microsoft Flight nem szimulátor, de próbálgatom... Gondoltam vannak Magyar Pléjerek is, akik repkednek a világban :-) Szép napot
    A Nick_em HUNFrenky66
  • komiki
    #90
    Üdv.Frenky szerintem aki idejár átszik vele de mint említettem már,esténként több Magyarral is szoktam találkozni.Ha gondolod és látod hogy fönt vagyok csatlakozz nyugodtan.A többieknek is szól.A király nevem amit kaptam:Turbinaterobin4 ezt keresd!

  • Frenky
    #89
    Sziasztok! Szerintetek sok magyar játékos játszik a Flight-el? Jó lenne magyarok között repkedni, esetleg beszélgetni közben. Üdv,
  • moonster
    #88
    Visszamenőleg megadta mindet, nem kellett újra megcsinálni...negyedszerre :)
    Jópofa küldetés volt az egyik. Szigetnézés, 2 fordulóponttal, de ezek 30km-re voltak egymástól. Nem akartam odaugrani, így sok időbe telt, de...a fickó akit vittem, egyszer csak benyögi, nagyon kell vizelnie, valahol szálljak le. Gondoltam, kamu, vagy sallang. Aztán 10 perc múlva közli, h vagy 2 percen belül leszállok, vagy ide csinálja a repcsibe. Le kellett tennem, és tényleg kellett neki :)
    Azon agyaltam, h amikor a gépbe csinálta volna, akkor tetőre rakom a vasat, mit szólna? :)
  • komiki
    #87
    Udv.én újraraktam a játékot az segitett.Nekem is volt vele apróbb gondom Tényleg egy kérdés.csak nekem nem tünt fel eddig egy füstülő kémény az egyik reptér mellett?Nekem úgy tünik a javítás óta füstöl:)).De lehet hogy láma vagyok csak:))
  • Optimus Prime
    #86
    Tényleg? Ez jó hír. :)
    Nálam 2-nél maradt, minden indításnál. talán azt a kettőt még a GFWL-es verzióval szereztem.
  • moonster
    #85
    Nah végre. Ma kijött az Update, ami már elmenti jól a megtalált AeroCache-eket.
  • Frenky
    #84
    Sziasztok! Van aki gammázik? Az én ninck_M HUNFRENKY66 ha gondoljátok nyomhatunk egy Multiplayert :-) üdv, Frenky Fun Gamer Club
  • moonster
    #83
    Nekem vacakol az aerocache része. Hiába csináltam meg belőle 10+t, a következő indításkor 0/53-at ír ki. :(
    Utánaolvastam és láttam, hogy már készül vmi fix hozzá. Lehet, h megint újra kell repülni őket? Van már pedig 10 Aerocache-es érmem is.
    Meglátjuk hogyan gyógyítják.
    Egyébként nagyon jó vele repülni. Még csak az ingyenes van meg, de talán később beszerzem a teljest.

    HUN moo, a nickem, ha online vagyok.
  • MerlinW
    #82
    Jaa, ezt még nem csináltam meg:) Ez is türelemjáték lesz..:D
  • Dzsini
    #81
    Erre gondoltam, ez az ingyenes készlet része, viszont csak a Mustang jut fel oda jelenleg.
  • Optimus Prime
    #80
    Heh, ég és föld. :) Azért nem, de minden hghon már akad, viszont annyival nem szebb, hogy megérje. Bulletstorm ok maxon, néha belaggol ,de átlag simán fut.
  • MerlinW
    #79
    Ha a "Curvature of the Earth"-re gondolsz, az 85.000 láb magasan van:) Egyik jelenlegi repcsivel sem lehet elérni. Később lesz SR-71, majd azzal.

    Egyébként megvan az összes elérhető repcsi, 23.000 lábnál magasabbra nem tudtam repülni egyikkel sem.
  • MerlinW
    #78
    medium és high között ég és föld a különbség.
  • komiki
    #77
    Szerintem szép lett a játék.Igaz én high beállitáson futtatom.Az optimalizáció is jó és nem kell hozzá atomerőmű,lásd a flightsimulatort ami a mai napig megizzasztja a gépem.Megvettem a többi szigetet,csak ajánlani tudom mindenkinek, tök jó:)).Jó küldetések és kihívások vannak benne.A Zéro-nak meg a Mustangnak én nem látom nagyon értelmét ugyanis nincs fülkenézet.Ebből tanultam,töbször nem veszek ilyen gépeket.ha valakit érdekel megtaláltok "turbinaterobin4 néven a szerveren esténként fent vagyok.Valamelyik nap 4 magyar is volt.További szép napot jó játékot.És bocs a pofázásért:)).