187
Rózsák háborúja
  • s1lkforrent
    #27
    Passz. Talán.

    Warband. Ugye ez a rendes MnB továbbfejlesztve(Paradox egyébként is szereti a játékok 1.5, 1.7, stb azaz kicsit továbbfejlesztett változatait külön játékként vagy legalább kiegészítőként árulni), ennek egyik modjából lett a With Fire and Sword(ami nem is olyan jó), és ugyancsak ennek modjából lett a Napoleonic Wars, Warband multi kieg. A single játékmenetet te is meglesheted bármelyik MnB demóban, alapjában egy azt-csinálsz-amit-akarsz fő történeti szál nélküli középkori sandbox világ.
  • Prince23
    #26
    Várostrom játékmód várható a WotR-ben?

    és a MnB játékok ilyen terén milyen game? Erős a sztori vonala, vagyis a singleje? és ezen kívül melyik a legjobb MnB rész?

  • s1lkforrent
    #25
    A játék még erősen béta állapotú, valószínűleg(remélhetőleg..) még sokat fejlesztenek rajta, így szeretnék, ha a nagyközönség nem ezen állapotában ítélné meg a játékot.

    Egyébként szvsz olyasmi mint MnB multija, a _jelenlegi_ játékmódokban(deathmatch, és conquest) egy nagyon egyszerű vagdalkozós játéknak tűnik, a World of Tanks eszetlen rohamai jól megtervezett hadmozdulatok ehhez képest.

    Nagyon remélem ez még lesz fejlesztve valami csapatjáték elemmel, voippal, akármivel, mert így harmatos nagy clusterfuck csihipuhi az egész.
  • Prince23
    #24
    Miért nem?
  • Piszkos  Fred
    #23
    Megkaptam a béta kódot, húzom lefelé. Természetesen képet/konkrétumot nem lehet posztolni sehova.
  • Piszkos  Fred
    #22
    ...ref link :D na sebaj, legyen meg az örömöd, úgyis regelnem kell :D
  • icyshadow
    #21
    Béta jelentkezés:

    http://www.waroftherosesthegame.com/?ref=0e9171f1226

    Kitöltés után látszólag nem történik semmi, így én több időpontban is újrapróbáltam. 3-4 napja töltöttem ki először talán, de csak ma kaptam visszaigazoló emailt.(a jelentkezést meg kell erősíteni) Per jel utáni rész(ref. kód) nem kötelező, de megköszönöm, aki használja, mert 5 embernél már nagyobb esély van a bétába kerülésre.
  • Mersant
    #20
    igen, nekem is feltunt, nagyon rosszul van megcsinalva
  • Fpocok
    #19
    Nocsak. Mifasz ez? TETSZETŐS!
  • Piszkos  Fred
    #18
    Érdekes, milyen fura szögből mutatja fps nézetben az íjászatot.
  • Pluskast
    #17
  • a.carkey
    #16
  • a.carkey
    #15
    A sárkányt én is csak 1x találtam meg. A fő érdekessége, hogy ma már nem tudom semmivel sem lefuttatni, ráaásul a kicsit gyors neki a DVDm, zene sincs. :)
  • Pluskast
    #14
    Áááá a counqueror 1086 az egy nagyon nagy játék volt!! :) Bár az egyik hercegnőt sosem tudtam megszerezni mert a sárkányt soha nem tudtam megtalálni. Amúgy elöszőr mikor megláttam a gamét nekem is az ugrott be, hogy na csak nem egy új Conqueror jön?!
  • Pluskast
    #13
    Hááát ahogy most olvasom a játék fórumát a paradox oldalán... Nos ez alapján inkább egy "battlefield 1442" típusú játék lesz. Lesz benne single rész is ez tuti de itt inkább csak a multis csata részekre lesz kihegyezve a dolog.
  • a.carkey
    #12
    A Kingmaker óta nem volt jó RHs játék.
  • a.carkey
    #11
    Jó kis év lesz:

    Február 14-én jön a Crusader Kings, majd valamikor ez.

    A Paradox bekeményített.

    Ha még saját várat is lehet majd építeni, mint a Conqueror AD 1086-ban, minden M&B ősében, akkor ez lesz minden idők egyik legszékhez bilincselőbb multija. :)
  • Pluskast
    #10
    Igen hála istennek nem ilyen elrugaszkodott fantasy stílus lesz.
  • PrasCo
    #9
    Eddig a harcrendszerről sok innovatív dolog nem derült ki mozgás közben, viszont annak nagyon örülök, hogy szemmel láthatóan legalábbis dolgoznak múzeumi darabokkal.
  • Pluskast
    #8
    Még egy videó a játékról.
  • Calver
    #7
    "Benny?"
    ja, ez nem az.

    +fav, majd ránézünk később, Paradox jó cuccokat szokott csinálni.
  • Montanosz
    #6
    kedvenc időszakom, a középkori haditechnika minden válfaja képviseltette magát...azért egy jó kis stratnak is örülnék már
  • PrasCo
    #5
    Igen, most átértem a videón. Eddig valóban egy M&B multiplayer egy fokkal nagyobb várral. Pedig ha csak azt megoldják, csak - két szóval összefoglalva - élőbb világgal, már megvettek engem kilóra.
  • Pluskast
    #4
    Igen erről még nem nagyon beszélt a srác, hanem a multiról dumált, de mivel a játék még eléggé alfa állapotban van, így nem tudni, hogy mit fog tartalmazni a single rész.
  • ratgab
    #3
  • PrasCo
    #2
    Bár még nem néztem meg az interjút, de ha lényegében "csak" egy M&B lesz, de lehet rendesen építkezni (megjelennek az épületek a falvakban, stb.), neadj'sten várakat felhúzni, azokat csak egy kicsikét is normálisabban ostromolni, már előre látom, hogy összeomlik a teljes szociális életem.
  • Pluskast
    #1
    Nos a Paradox gondozásában egy új játék fog megjelenni\"Rózsák háborúja\" címmel. Ezúttal nem stratégiai játékról van szó, stílusát és játékmenetét tekintve tekintve inkább a híres Mount&Blade játékhoz fog hasonlítani, a 15.századi angliai polgárháború korában játszódik majd a történet. Lesz single player mod és multiplayer egyaránt. A játék valamikor idén tavasz végén, nyár elején jelenik majd meg.



    Néhány kép: