187
Rózsák háborúja
  • darki81
    #147
    csináltam pár képernyőmentést ha valakit érdekel
  • darki81
    #146
    a 2kezes kardokat felejtsd el, úgy lenerfelték hogy szarra sem jó.. kis sebzés és nagy lomhaság!
    A 114 hp meg azért volt, mert fejbe ment a szórás!
    próbálj fejmagasságban intézkedni, és aránylag gyors és erős fegyverrel harcolni, na meg védekezni.. :P
  • Elar
    #145
    És ma megszületett a 190 yardos lövésem is. Sajnos rossz gombot nyomtam a Print Screen helyett, de megvan :D
  • Elar
    #144
    Ja meg beesett egy új rekord :)
    164 yard
  • Elar
    #143
    Én megvettem azzal nyomulok. Nekem bejön. Tegnap visszaváltottam a Steelre egy játékra - szenvedtem :)
    Jót sebez. Swallow nyíllal, a light armournál 84 Hp körül
    Viszont tegnap megint túlélték 3x is a fejlövést 94 HPval - igaz sisak volt rajtuk.

    Lehet h kezdek belejönni. Majdnem olyan gyorsan húzom fel a szerkentyűt, mint a sima íjjat :) Vmelyik nap sikerült egy 31 - 2 -es eredményt elérni :D
    Közelharc még mindig nem az igazi. A level 60asok rettentőek. Mire felemelem a fegyvert kétszer megszúr...
    Most a kétkezes kardot kezdem próbálgatni. Talán menni fog. Azt még mindig nem értem ha testre vágok, miért csak 10 HP körül sebez?
    Viszont a szúrásos móka jó vele. Tegnap így sikerült 114 HP-t sebezni valahogy

    Pár napja összefutottam egy powerpityu vagy milyen nevű gyerekkel. Mivel megöltem 2x ezért elkezdett kurva anyázni. Meg stb.
    Mi magyarok tényleg ennyire gyökerek vagyunk?
    + mert sokkal gyorsabban húzom fel az íjjat, mint ő - csaló vagyok. Nem, nem vagyok, csak helyesen lette beállítva az értékek és light armourban vagyok.

    Az biztos hogy érdemes böngészni a netes útmutatókat :)
  • darki81
    #142
    majd talán ha leárazzák 5eurora akkor talán majd megveszem, bár nem hiszem hogy jobb lesz a wotr-nél, bugok-lagok meg ott is lesznek ugyan úgy :)
  • Piszkos  Fred
    #141
    Hát nemtom, ha nem egy áttextúrázás lesz akkor szerintem ez nyerőbb vállalkozás mint a war of the roses, úgyis eléggé felkapott az északi téma mostanság.
  • JethroHUN
    #140
    Az új 100k goldba kerülő xbowt megvette már valaki? Vagy a szintén ugyan ennyibe kerülő Almain Warhammert?
  • a.carkey
    #139
    Most aktuális a sorozat. Mit vártok? :D A Rózsákra se mozdultak sokan rá, aztán most majd kevesebben lesznek. :) Én spec jobb témakört választottam volna, amiben minden országból voltak népek. Pl. keresztesháborúk. Így csak hülye angolok, angol hülye anglománok vannak előnyben. :)
  • darki81
    #138
    most meg kiadják a war of the vikingset
    ..nem hogy javítanának rajta, inkább húzzuk le a népet egy újabb bughalmazzal :D
    na de így szokott ez lenni
  • s1lkforrent
    #137
    Amit írtam: minden új javítással változtatnak a feyverek egymás közti egyensúlyán. Mivel kismillió lehetőség áll a népek rendelkezésére, MINDIG lesz olyan fegyver ami kicsit táposabb mint a többi. Pláne ha találnak is egy olyan játékhibát amivel pl másodpercenként kétszer lehet szúrni. Nem feltétlen csalnak a szó memóriafelderítő programos értelmében, csak kihasználják az erősebb fegyvereket, az esetleges játékbeli hibákat, illetve a sebzés és a páncél rendszer hülyeségeit. Pl bizonyos részeken nem fed 100%-osan az a bizonyos páncél, és pont oda csapnak, ez nem csalás, de mégis hajat tépkedve fogsz kilépni mikor egy csapásra kinyírnak miatta.

    A dolog lényege mégis az, hogy a Fatshark egy olyan nagy fába vágta a fejszéjét, egy pofátlan sok választási lehetőséget adó középkori multi játék megcsinálásával, amivel sokkal nagyobb stúdiók is háromszor megizzadnának. Na ezek viszont nem elég hogy kicsik(kevés az emberük), de ha megnézed az előző játékaikat, rettentő bugosak is, pl a Krater, egy "egyszerű" Diablo klón ami épp akciózva van. A kiadást követő első pár hónapban például simán még béta állapotban volt, nem volt elkészülve és hibamentesítve a játék! Pár hónapra meg ugyanezek az emberek kiadták a sokkal összetettebb War of the Roses-t...
  • Elar
    #136
    flavour of the week op fegyverrel

    Ez micsoda?
  • Elar
    #135
    Mostanában akedvenc fegyverem a crossbow. Mivel noob vagyok nemrég jöttem rá, a shift gomb jelentőségére és így végre tudok célozni :D :D :D
    Szórom a headshoot és longshootokat. :) Longshoot rekord
    Eddig egy illető volt aki túlélt egy fejlövést - most sem értem hogyan.
    az sem ártott, hogy rájöttem az aktív chip jelentőségére.

    Eddig főleg sima íjjas voltam, de ezzel a patchhel elrontották a sztorit. Rengeteget fog a páncél hiába lövöm páncéltörő nyíllal.
  • Elar
    #134
    Őrület.
    Én a hajmat tépem állandóan.
    A RO2ben azért kevés csaló van.
    Ott nem jellemző ez.
    De itt brutál. Tegnapelőtt kezdésnél egy 60-as crossbow kezdésnél futás közben az első 2 zászlónál ölt (instant kill)4 embert.
    hogy a pélóba tudta?
    Én az új crossbow-val 70 körüli sebzést tudok testen. Az ugye kevés a halálhoz.
    Tegnap belelőttem eg másik szupersztárba egy bowot 60hp, utána sikerült megcsapni 2-3x kb további 70hp
    És túlélte.Ő egy találattal megölt.

    Azzal a szúrássos gyerekkel én is találkoztam. Néztem, hogy szúrás után egybőlt fönt volt a fegyvere és megint szúrt.
    Tehát kb 2mp alatt 3x szúrt meg.
    Nekem arra nem volt időm hogy arréb lépjek.

    A 3. kedvencem egy light pollaxe os gyerek volt. Kb 3x volt gyorsabb , mint én szintén lightban, bónusszal.
  • s1lkforrent
    #133
    Pláne ha nem is csalt.
    Ez a játék MINDIG olyan volt, hogy egy ügyesebb/szerencsésebb/(haxorosabb :D) ember le tudott kaszabolni bárkit, pláne a flavour of the week op fegyverrel, mert a fegyvereket soha nem tudták kiegyensúlyozni. Ha ráérzel hogy hogyan, és merre kell csapnod, garantált orrvérzést fogsz okozni a másiknak. Háromszor rácsapsz a fejére és semmi, majd kicsit épp alá megy, és olyan instakill lesz belőle, hogy öröm nézni.
    Pont emiatt nem szeretik az emberek, vannak a kiválasztottak, akik többet látták a WotR főmenüjét, mint az anyjuk meg a csajuk arcát életükben, azok természetesen feszítenek a drága páncélban, de nem ettől veszélyesek, hanem mert az összes kis bugot és hülyeségét ismerik már a játéknak, tudják hogy ha simán megcsapnak akkor egy 20-as páncélsebzés jut, ha 3 pixellel arrébb lendítenek akkor egy 80-as critical a jutalmuk.
  • JethroHUN
    #132
    Körül belül. Vagy a kedvencem aki 1 szúrással azonnal bleed vmi egykezes pay2win karddal, pedig a legjobb páncélba és sisakba vagyok. Vagy a pásik kedvencem, amikor 2H karddal keresztbe kettévágja a frogmouth sisakom és instant kill, az is baszott nagy kamu. Nem is tudom mit várok... összes steam játék fullra van csalóval, raklap szart nem ér csalás védelmük, bannolni meg nem szokás, ugye fizető vendéget nem küldünk el...
  • Elar
    #131
    Hát. szerintem te szimlán nem értetted meg mit írok.
  • Eisenberg
    #130
    "az megvan minedenkinekm hogyha rövid fegyverrel (pl warhammer) mész akkor kételenség az ellen közelébe jutni, mert lelőnek, vagy elfutnak előled, vagy hosszúval leütnek. De ha ellened jönnek ezzel a szarral nem fogsz tudni elfutni, nem tudod leütni, nem találod el ijjal."

    Te most komolyan azt kifogásolod, hogy a játékban lehet futni? Mellesleg miért mit mit csináljanak várják meg míg odaérsz, és leütöd őket? Amúgy is ez csapatjáték ne hősködj egyedül. Szvsz a leírásod alapján szimplán béna vagy.
  • Elar
    #129
    Nekem a faszom kivan ezzel a játékkal.
    Játékon ennyire még nem csesztem fel magam.
    Ez a rengeteg "érdekesség" amivel állandóan találkozom számomra feldolgozhatatlan :)
    ondolom az megvan minedenkinekm hogyha rövid fegyverrel (pl warhammer) mész akkor kételenség az ellen közelébe jutni, mert lelőnek, vagy elfutnak előled, vagy hosszúval leütnek. De ha ellened jönnek ezzel a szarral nem fogsz tudni elfutni, nem tudod leütni, nem találod el ijjal.

    Ugyanez hosszú fegyverrel. Ellenem közvetlen közelből leütnek. hogy hogyan ki tudja (Na jó gondolom ping). Én kb 5x ütök h kifeküdjön, állandóan 20-akat sebzek.
    Engem kettőből kiütnek. Vagy lefejeznek

    Az abszolút kedvencem a 50-60 szintű játékosok. Na azok nem elég hogy rohadtul tudnak, de kapnak valami rohadék bónuszt is, mert egyszerűen csiga vagyok hozzájuk képest még meztelenül is.

    Ja az is egy kiváló érzés amikor light ruházatba nnem tudok elfutni a heavy elől.... Ha még bónusz is van rajtam annak direkt örülök.

    Amivel egyedül tudok kezdeni valamit az a Elm íj, lightban a speed perks-sel. Ott viszonylag elég gyorsan tudok lőni és mostanában az első ötbe már sikerül bejutnom.
    A végén meg megtanulok fejre is lőni, mert mostanában egyre több a headshoot.....
    Azt egébként megköszönném a készítőknek, hogy egy fejlövés után (ami kb 60-70 pont) ugyan ne fusson már oda hozzám az illető és üssönle a kalapácsával.... Nem annyira életszerű
  • Elar
    #128
    Az a tekerős szar akkor jó ha tutira eltalálod az ipsét. Akkor instan kill. Az összes többivel meg nem.
    Azokhoz 2 lövé kell belőle, azért lassabb.... :)
  • JethroHUN
    #127
    Az egyetlen fegyver amivel érek vmit az az xbow. A rekordom 153 yard instant kill headsot. De egyszerei alkalom volt, nem éri meg a wind lever-t használni. Melee-be mindig kb instant kill vagyok, vagy instant bleed, blokkon keresztül is. Én meg már 3x fejbe szúróm a gyereket, semmi... Nevetséges azért néha. H3XHUN a steam nevem, ha még tolod rendszeresen felvehetsz ha gondolod.
  • darki81
    #126
    ...

    azon kívül hogy a kardokat lenerfelték, semmi gond nincs ezzel a játékkal,esetleg még a lag ami előfordul. Nekem tetszik, pár napja értem el a 60-as szintet :)

    Játssz, és a cicoma ráér ;)
    (a drága holmik nem jobbak!!!)
  • JethroHUN
    #125
    Kibaszott pay2win szemét... nevetséges 100k gold... még ha a szar cuccot veszem is, 30 óra játék legalább. nyádat...
  • JethroHUN
    #124
    Megvettem... ilyen gyorsan még nem bántam meg semmit... pay2win game... nagyszerű lehet ingame goldot venni, a jó cuccok árai meg röhejesek. Ezt azért lehetett volna valahol említeni. Még a custom slotok is pénzbe kerülnek, alap 5öt meg nem is lehet szerkeszteni. pff
  • JethroHUN
    #123
    A graf csak buggolva volt, gondolom a telepítés utáni újraindítás hiánya miatt. Amúgy tetszik ez a game. De amitől félek, hogy a játékosok mennyiségét elnézve, meg ugye már lassan egy éves gém, hype se volt túl nagy anno, szóval pár hónapon belül senki nem fogja játszani. Pár 10 óra csak lesz benne.
  • s1lkforrent
    #122
    Szóval aszondod szar, de megéri-e megvenni? Vedd meg, és mondd meg nekünk.
  • JethroHUN
    #121
    Jó régen volt hsz. ebben a topikban. Megéri még megvenni? Van még support egyáltalán ehhez s játékhoz? Mert játékos nem nagyon van. Üresek a szerverek. Tegnap letöltöttem a demot, rohadtul nem játszik vele senki. a lv60-as 30-0 statos god mod, speed hack, aimbot stb gyerekeken kívül.

    Most 10 euro steamen, nem tudom megéri-e, grafika se néz ki úgy mint a képeken, HIGH-on van minden és olyan mint az az MnB
  • darki81
    #120
    igen :)
    csak az nem tetszik benne hogy 5-10 perces a várfoglalós játékmód, ám lehet csak azért mert túl jó volt a csapat :D

    Vannak ezek az új kétkezes kardok (végre), na az alap kardnál nem találtam köztük jobbat, esetleg 1-2-t a nagyondrágából :)
  • Rehom
    #119
    Új ingyen DLC jött ^^ Kingmaker
  • darki81
    #118
    hát, aki még játszik vele az írjon rám, és összehozunk egy steam/ts kapcsolatot és elmeséljük tapasztalatainkat mi a jó mi a rossz és játszhatunk is :)
  • Alien69
    #117
    Csak, jó lenne valami komolyabb összefoglaló/leírás, mit-mivel, mi a hatása, stb. Mondjuk, én is elvagyok vele, tetszik, és néha jó a csapat is, nem mennek el mellettem, haldokló mellett.
  • a.carkey
    #116
    A perkekkel lehet szórakozni. Annyi lehetőség van ezen a téren, hogy keményen végig kell próbálgatni az összes combot, hogy mi jön be neked. Ez persze sok idő, közben változnak a dolgok, de lehet trükközni a perkekkel. Elhárítás, nem vérzel, csak egy fegyver nagyobb sebesség, stb.
  • darki81
    #115
    arra gondoltam hogy van sok játék amiket végig lehet vinni, vagy coopban játszani.
    Az a helyzet hogy még mindég játszok a játékkal, mert ennek ellenére is tetszik, és ha netán van valami szuper gyerek akkor tovább állok :)

    Vannak csodafegyverek más játékokban is, és persze a legtöbben azt használják, én meg olyan vagyok hogy azért sem, inkább kihozom egy másikból a maximumot.

    Megtetszett a 150ezres bárd gondoltam kipróbálom, és elég érdekes dolgokat tapasztaltam:
    Beállítottam a leggyorsabbra, és volt olyan akinek 2x olyan gyorsan működött a cucc, ezt nem értettem annyira. Kör végére érdekes volt az az 58 kill a gyereknél.... berohant mindég a tömegbe és leritkította :D
    Biztos számít az is hogy hol találjuk el az embert, de engem általában 2-3 csapással szednek le vele úgy, hogy a legerősebb páncélruha van rajtam.
    Pont tegnap volt hogy bevittem a bárdot, és az egyik nagymenő gyerekbe 9-et csaptam, KILENCET! ezután megfordult és megölt :D ... de nem haragudtam rá annyira mert csapásonként adta a zsetont :)

    A múltkori eset az már látványosabb volt, de azt le is írtam :)


    Nekem haver vette meg a minap a játékot, 5 euro volt. Szerintem ha nincs lag nincs alacsony fps nincs csaló akkor ez nagyon jó játék lenne, de így is el lehet szórakozni vele csak nem szabad annyira komolyan venni :) Ha valaki csatlakozna hozzánk játszani szívesen látjuk, 4-en játszunk, de sajnos nem egyszerre, így kellenének még az aktív játékosok. Ha többen vagyunk általában olyan szerverre megyünk be ahol alacsony a ping és kevesen vannak.

    Még azt hozzáfűzném hogy találkoztam ügyes játékosokkal, és ha legyőznek 1v1-ben általában beírom nekik hogy szép volt és nem bosszant kicsit sem, mert az ő érdeme ő volt az ügyesebb, de ha egy segédprogram van mellette az már eléggé bosszantó és egyben lehangoló!

    Bocsánat a regényért, csak gyorsba legépeltem ami épp eszembe jutott :)

    üdv. d λ r k i .
  • s1lkforrent
    #114
    "több eredeti multi játékot nem fogok venni"
    Hanem mit csinálsz? Lemondasz a multiról? Vagy tört szervereken babusgatod tovább a csalókat?

    A warezzel nem oldasz meg semmit, pláne most, hogy egyre több játék épít a multira. Egyszerűen ügyesebben kell kiválasztani a megvenni kívánt játékot. Persze a F2P váltást senki nem látta előre, de ha valaki várt pár hetet a vásárlással, októberben már lehetett látni hogy messze nem lesz közönségsiker, bajok lesznek multi téren.

    A játék egyébként mindig olyan volt, hogy a röhejesen sok lehetőséget nem tudták jól kiegyensúlyozni a készítők, legtöbbször volt olyan fegyver kombó amivel egy-két suhintással el tudott egy ügyes játékos intézni bárkit, ami persze sokszor csalásként jött le, pedig az ürge csak kihasznált minden létező kiskaput hogy jobb lehessen, a közösség/fejlesztők meg kapkodtak utána, hogy azt talán mégse kéne.
  • darki81
    #113
    Hát, jó volt ez a játék de szerintem ezt is befejezem!
    Sajnos itt is elszaporodtak a csalók, akik csinálnak egy steam accot, és csalhatnak a demo verzióval ész nélkül... mások játékát elrontva akik megvették pénzért és szeretnének sportszerűen játszani!
    Sokak írnak neki hogy miért csal, fejezze be, menjen innen, de a kis kocka retardált óvodás gyerek folytatja a speed hacket meg ki tudja még miket használt az a szánalmas hülye, és még neve sem volt hogy meg tudjam említeni...
    ..nagy az isten állatkertje :/
    több eredeti multi játékot nem fogok venni, de szerintem sokan vannak ezzel így.
  • darki81
    #112
    azokat a pályákat én sem szeretem ahol alig látni valamit, még így is hogy a fényerő maxon van.
  • Hunor1
    #111
    jé, megy a demó továbbra is! Igaz a tutorial + a címerkészítés zárolva lett de fel tudtam lépni egy szerverre vele így is. Az igaz hogy elég gyorsan lelléptem mert egy olyan pályát fogtam ki ahol este/éjszaka van. Idegesített ez a barnás sötét ahol alig látni valamit.
  • darki81
    #110
  • Hunor1
    #109
    na töltöm a demót.de lehet nem sok örömöm lesz benne mint noob. kb az első akciónál levernek majd...
  • Hunor1
    #108
    és hogyan? tört verzióval is lehet menni szerverre vagy van valami demó ami csak hétvégére szól?