85
  • G_ArchAngel #5
    a legolcsobb iPad 2 heti minimalber UK-ben (oke, talan 2 es fel), ez annyi, mintha otthon 50k lenne - annyit pedig szerintem meger:)
  • G_ArchAngel #4
    Az ugye megvan, hogy az ar/ertek arany szubjektiv?
  • mousee
    #3
    Odakint az iTermékek ára az ottani fizetés töredéke, míg itt nálunk annak többszöröse. Nekik az a lényeg, hogy olyan cuccot kapjanak, ami szép, és az alapokat tudja (zene, videó, ímél, internyet, játékok). Ha ez megy, és még szép alma is van rajta, akkor tuti befutó. Az android is nagyon jó, szépen lassan táblákon is el fog terjedni ugyanúgy, ahogy a telefonokon is tette, csak idő kérdése.

    Én pl egy Transformer Prime-al szemezgetek, remélem 1-2 éven belül elviselhetőbb árkategóriába kerül majd számomra :)
  • endrev
    #2
    Az agynélküli divatmajom idióták addig divatmajmok, amíg a tényleges használat során rá nem jönnek hogy baromira ráfaragtak.

    Egyetlen gond van kedves Night: nem faragnak rá. A ráfaragás pont a többi készüléknél figyelhető meg nagy számban, amikor arra jön rá, hogy mégis iPad-et kellett volna vennie. Mondom ezt iPad és HTC Flyer felhasználóként. Mindkettőt szeretem, de az iPad-et veszem elő, mert a Flyer hülyeségei és bénasága idegesít, és nem tudom mindenre úgy használni mint az iPad-et.

    Ennyit a kompetenciánkról a témában.
  • nlght
    #1
    micsoda meglepő hír... ki gondolta volna, hogy az usában van a legtöbb agy nélküli divatmajom idióta, mert tényleg sokkal jobb a drága, lekorlátozott eszköz mint a szabadon használható, ár/érték arányban pedig jobb rivális eszköz