228
Hell on Wheels (TV)
  • Seten
    #228
    Egész tűrhető lezárása lett. Tetszett.
  • Shiwo
    #227
    hát, én még az előző évaddal is el vagyok maradva...
  • SzinesGeza
    #226
    S05
    Senki nem nézi? ;)
  • Shiwo
    #225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a második szezon utolsó részében a svéd kicsit megmasszírozta a torkát..
  • jackoneill90
    #224
    de rég írtam már ide. Szóval mi történt lilivel? még mindig nem jöttem rá. 2012 óta nem néztem a filmet. Talán újrakezdem jó emlékeim vannak a sorozatról.
  • Narxis
    #223
    Korrekt. Sztem ennyi még lehet benne.
  • PetruZ
    #222
    "Az AMC berendelte a Hell on Wheels 5. évadját és ezzel egyben kaszálta is a sorozatot. Már-már szokás szerint ez az utolsó szezon két év alatt megy majd le, 7-7 rész érkezik 2015-ben és 2016-ban." ('junkie)
  • Narxis
    #221
    Aztakurva!!! Ez a rész sokkoló volt. :/
  • Stockbauer33 #220
    De bekeményített a csokifiú :D
  • Narxis
    #219
    Ütött ez a rész!
  • Stockbauer33 #218
  • Stockbauer33 #217
  • Narxis
    #216
    wtf?
  • Stockbauer33 #215
  • PetruZ
    #214
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt akartam írni, hogy szerintem nincs rá esély, de előtte megnéztem a stáblistát és pont a következő (4.) részben fog felbukkanni. De csak egy részre van beírva, lehet, hogy visszaemlékezés lesz?

  • Stockbauer33 #213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem Elam előkerül már végre :) .Cullen-al kavar6nának vmit már mert ez a gizda rendfentartó új brigád nagyon gyenge

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2014.08.21. 21:16:22
  • PetruZ
    #212
    Eddig, két rész után, elég jó ez az évad is, jól alakulnak a dolgok minden fontosabb szereplőnél. :)
  • Narxis
    #211
  • PetruZ
    #210
    "A Hell on Wheels 4. évad 08.02-án fog kezdeni. 13 részes lesz a szezon, de az két részben kerül leadásra, mert 10.04 és 11.08 között szünet lesz, így az utolsó 3 rész csak novemberben jön." ('junkie)
  • Narxis
    #209
    yeeeeeeeeee
  • PetruZ
    #208
    S04! 13 részes évad lesz.
  • Narxis
    #207
    Svéd nélkül ez a sorozat olyan lenne mint a torta hab nélkül, leves só nélkül, pizza sajt nélkül... :)

    Bohannon nemezise. Nagyon nem örülnék ha végleg kinyírnák pedig úgy néz ki a köv. évadra terveznek valamit(a fiú miatt aki ismeri?) de remélem nem végleges lesz ha esetleg kinyírnák vagy ilyesmi.
  • RedRiot
    #206
    Hát amit kapott szerencsétlen nem csoda hogy milyen fejet vágott.
    Nem semmi milyen hülye vége lett. Sok mindenre számítottam csak erre nem. Olyan lezárós hangulata volt a végének - mik a hírek, lesz következő évad? Köcsög svédet igazán kinyírhatná már valaki.
  • Narxis
    #205
    Na neeeeeeee

    jó rövid volt
  • G_ArchAngel #204
    ennyi, vege
  • Narxis
    #203
    Bohannon arca a 10. részben priceless. :D

    Hány rész lesz még?
  • bakvarnyu
    #202
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezen kívül a nagyfönök ugye már a szöke tyúkot tologatja, aki meg erösen szemezett korábban a Bonhammel, így pláne nem kellett volna neki visszahozni öt a telepre
  • Narxis
    #201
    Bűntette magát, azért.
  • bakvarnyu
    #200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most kezdtem a 2. évadot de itt már tényleg nagyon zavaros,következetlen lett minden és mindenki.A főszereplő csávó miért rabol ki vonatokat?Eddig kb. leszarta a pénzt, sem jutalmakat, sem fizetésemelést nem fogadott el.A nagyfőnök miért veszi mégis vissza az építkezéshez? Csak belőle lehet jó "foreman"? Meg ha vissza is veszi a többiek miért nem nyírják ki, hiszen az ő fizetésüket lopta el a vonatrablások során. oké értem, ne keressünk okokat, élvezzük a sorozatot, cowboyok, lovak,pisztoly, kurvák stb:)
  • Narxis
    #199
    Na basszus ezt hogy sikerült összehoznom. :D Nem rossz hanem rész volt, többet nem is kommentelek tableten. :D

    Szóval jó rész volt bár Mr. Ferguson az elején sztem gyengén alakított, láttam mellékszerepben a Szemfényvesztőkben is meg talán még 1 filmben és ott is kicsit furának vagy gyengének éreztem az alakítását. Itt se ment neki a legelején a nyolcadik részben az intro előtti jelenet. Legalábbis én így éreztem pedig ritkán kritizálok színészi teljesítményt mert nálam nincs túl magasan a léc.
  • PetruZ
    #198
    Nyolcadik.
  • G_ArchAngel #197
    Hanyadik resznel tart a sorozat?

    (tul sok melom van...)
  • Narxis
    #196
    Tyűűűű gyerekek ez elég kemény rossz volt egy váratlan csavarral. Nem gondoltam volna...
  • RedRiot
    #195
    Mr. Anderson szerintem még nem tér vissza Hell On Wheelsbe, nagyon megcsillant a szeme mikor valami érseki vagy püspöki állásról beszéltek. Szerintem azt fogja megpályázni. Eddig egyébként nagyon jó az évad, talán az eddigi legjobb.
  • Narxis
    #194
    Az évad legjobb része volt ez szvsz, legalábbis eddig. A kezdés aztán a vége.... sztem ezt mégegyszer megnézem.

    És nem más mint szerepelt benne! :O
  • Narxis
    #193
    Ez ilyen lelkizős rész volt. Köv. rész jónak tűnik előzetes alapján.
  • Narxis
    #192
    Nagyon jól kavarják a szálakat, nagyon tetszik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért azok az indiánok szolizhattak volna egy kicsit, akit csapattársnak kaptak a játékban szinte fehér volt... Durant visszatérésétől féltem, úgy éreztem, hogy neki már nem terem itt lehetőség, de nagyon jól mozgatja a szálakat és egyértelműen tiszta bosszú vezérli. Mr. Anderson alias Svéd jelenetei voltak a legjobbak, mint egy kígyó úgy tekereg az áldozatai körül, főleg ahogy a kisfiút zseniálisan kifaggatta, eszméletlen jó volt. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az ő visszatérése Hell on Wheels-be.
  • Narxis
    #191
    Kötelező volt, egyik legjobb karakter.
  • PetruZ
    #190
    Most néztem meg én is. "Mr. Anderson"?! Omg, hát ő is visszatért...
  • Narxis
    #189
    Jó kis rész volt a tegnapi is, jó évad lesz ez úgy érzem.