228
Hell on Wheels (TV)
  • Atomreaktor
    #68
    Klip. Egész jó kis összevágás lett, aki még az elején tart, az ne nézze meg viszont :)
  • Atomreaktor
    #67
    cseles :)))
  • Atomreaktor
    #66
    én is erre gondoltam, hogy ez pörgősebb rész volt, mint az eddigiek, gondolom az utolsó részekre felpörgetik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nem egészen értettem, hogy miért adja a térképet oda, de így volt jó ez a rész, egyik szereplő sem egyszerű. még a svéd sem :)))
    nagyon egyben volt ez a rész, szerintem az eddigi legjobb volt!
  • G_ArchAngel #65
    AMC sorozat, ki tudja?:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    IMDB szerint jatszik az evad osszes epizodjaban (10)
  • Narxis
    #64
    Mostani részben kevesebb akció volt, de mégis sokkal gyorsabban történnek a dolgok. Respect a térképész csajnak. A vége pedig wtf rész volt, lehet, hogy... áá bár nem hiszem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem nyírják ki, ő az egyetlen néger főszereplő, majd Bohannon megmenti.
  • Atomreaktor
    #63
    nagyon tetszett nekem is ez a rész is, meg úgy cakumpakk a 3-4-5 sokkal mesélősebb már, mint az 1-2.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Biztos, hogy csaltak a bunyónál, de valahogy úgy, hogy Common nem tudott róla. Amikor a kezét újratekercselték, akkor tehette a borsot bele.

    Durant nagy játékos az biztos, de nagyon meglepődtem, hogy Lily bemondta neki, hogy nála vannak a térképek :)

    Remélem az indiánok bevonása sem lesz sablonos, s kitalálnak oda is jó kis csavarokat. Tetszik az indián főnököt játszó színész, egyedül az angolja túl jó, ezt valahogy máshogy is megoldhatták volna.

    A pap lányát talán a jobbik ír tesónak szánják?

    Bohannon és Common karakterei kiáltanak azért, hogy végül jó haverok legyenek, de majd kiderül, mindegyikük eléggé kiszámíthatatlanul tud viselkedni :)
  • Atomreaktor
    #62
    első két rész a hangulatcsinálós bevonzós, utána kibontják sokkal jobban (de csak szép lassan persze), szóval ne hagyd abba ;)
  • ml85ml
    #61
    srácok engem az első rész nem fogott meg, meséljetek később bepörög-e? érdemes-e időt áldozni rá?
    A kor amikor játszodik, nagy kedvencem, de az első rész elég kiszámítható volt. jobban szeretem a csavaros stroykat lsd dexter breakign bad.
  • G_ArchAngel #60
    A pap onmagaban nagy kerdojel, illetve a svedrol sem lehet tudni, hogy sajat magan kivul huz-e valamerre. De pont ez a jo, hogy sok a kerdes.
  • G_ArchAngel #59
    Jaja:)
    Siman birtam volna meg tovabb:/
  • Narxis
    #58
    Kurva jó rész volt ez is. Év újonc sorozata nálam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mocskos ír geci remélem kiderül, hogy csalt a bunyónál. Viszont látszik, hogy hova viszik a sztorit így. Bohannon szerintem komolyabban össze fog balhézni a negroval aztán talán lesz egy nagy kibékülés. Durant nagy koponya, jól mondta Lily, hogy kenyeret(whiskey-t) és cirkuszt(bunyót) a népnek. Nagyon fasza, hogy fokozatosan bevonják az indiánokat. Azt nem vágom, hogy mi van a pap és a lánya között. Ez majd köv. részben kiderül talán. Bohannon 4ever! Legjobb karakter!
  • jackoneill90
    #57
    Hát ja, ez előnyös lehet.
  • Atomreaktor
    #56
    az legalább jó nyelvgyakorlás.
  • jackoneill90
    #55
    Megnéztem a 3. részt a teljes magyar felirattal és összehasonlítottam az enyémmel igaz hogy nem jutottam el a feléig sem, de nem vétetettem olyan nagy elírásokat. :) Bele is fogok a következő részekbe magamnak.
  • ldavid
    #54
    #10

    azt a puskaszart meg el kell felejteni
  • jackoneill90
    #53
    Kíváncsi vagyok mennyire fordítottam magamnak félre. Csak nem adja be se az oldalt se letöltő linket.
  • zzeN
    #52
    3.-nak már van: http://www.hosszupuskasub.com/download.php?file=0031478.zip
  • PetruZ
    #51
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Miféle hímzést? A ringyónak? Az az a pénz volt, amit a Svédtől kapott. :)
    - A csajnak semmi oka bosszút állni Durant-on a férje haláláért, hanem inkább az újságcikkért. Saját társaságot nem fog csinálni, az nem kis pénz, az elrejtett térképei meg nem érnek annyit.
    - Durant a pénzt nem átutalta, hanem saját részvényeket vett belőle, tovább tőkésítve a társaságot (ahogy korábban elhangzott, hogy az állami pénzek késnek, a mérföldenkénti pénz már túl sok költséggel jár, és a következő szakaszon nagyon kellenének neki a térképek, mert olcsóbban megúszhatná a dolgot).
    - Az íreknek sztem semmi sincs a "hátterében", egyszerű színesítő figurák, jellegzetes vadnyugati alakok. Ők a bátor vállalkozók, a modern "self-made man" mintakép ősei.
    - A csaj nem a "bigger picture" miatt kapta fel a vizet, hanem a Wounded Knee-nél történt hírhedt esemény ehhez való kapcsolása után.

  • jackoneill90
    #50
    3-tól meg már nincs. De el is kezdtem magamnak fordítani.
  • Atomreaktor
    #49
    a 2. részig van már magyar felirat is.
  • jackoneill90
    #48
    Most kezdjem én el fordítani magamnak? :(
  • Atomreaktor
    #47
    Nagyon jó a harmadik-negyedik rész, akit az első kettő nem győzött meg, az mindenképp nézze tovább!!
  • Atomreaktor
    #46
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kinek adta odta Bohannan a berúgása utána a felesége megmaradt hímzését??

    Mrs. Bellnek nagyon nem tetszik Mr. Durant, mondjuk ezt nem csodálom :) (Zárójelben jegyzem meg, hogy ez a széria egy jutalomjáték szerintem Colm Meaney-nek). Gondolom bosszút akar állnia férje halálán, lehet h. saját társaságot fog csinálni? Mr. Durant meg közben nagyban játszik a lóvéval, azt nem értettem, hogy miért kell annyi pénzt átutalnia, amit a Svéd kihallgatott közben.

    A McGinnes testvérek szerepét sem értem még, de ott is van vmi a háttérben.

    Tetszett a tiszteletes is, hogy ő sem szent, meg hogy azt mondta Mrs. Bell-nek az indiánokkal kapcsolatban, hogy "try to see the bigger picture". (Mondjuk ez Mrs. Bell-t nem hatotta meg, mivel kinyírták a férjét...):)
  • Narxis
    #45
    Jó rész volt, tetszik, hogy egyik karakter sem jó vagy rossz. Mindegyik tett valami rosszat az életében. Ez a Mrs. Bell nevű csaj meg elég számító, nem vágom, hogy mit akar.
  • Atomreaktor
    #44
    Kicsit még várni kell rá, de biztosan lesz ;)
  • jackoneill90
    #43
    Nem találok magyar feliratot :( nem egészen értettem néhány párbeszédet meg a szónoklat nagy részét sem :( :
  • G_ArchAngel #42
    Pont hogy nem fulon akarta loni, gondolom felesleges volt eletben hagyni, ha a masik kettot megolte.
  • Narxis
    #41
    Jaja, jó kiképzést kapott, olyan mint én.
  • jackoneill90
    #40
    nagyon pontosan tud célozni bohannon. füllelövés például. öten voltak szembe vele és egy golyót sem kapott be. tiszta neo
  • Narxis
    #39
    Ez jó rész volt, Durant nagy szónok, Bohanon pedig hatalmas arc, de a néger is hozza a gangsta style-t. :D
  • jackoneill90
    #38
    Erre a sebes dologra rátérve, ezt a dolgot reálisnak gondolom abban az időben. Manapság inkább elvéreznének egyesek minthogy összevarrják magukat.
  • Atomreaktor
    #37
    úúúú ez angol humor, de így már értem :)))
  • G_ArchAngel #36
    Mikor Cullen felvagta a korabban osszevarrt sebet:)
  • Atomreaktor
    #35
    mire gondolsz? :)
  • G_ArchAngel #34
    Hja, de ennek - a kibontasnak - Lily peldaul annyira nem orult:)
  • jackoneill90
    #33
    Majd megnézem ma én is.
  • Atomreaktor
    #32
    most volt a harmadik rész, nekem tetszett, kicsit kezdik már kibontogatni jobban a karaktereket.
  • zzeN
    #31
    Hétfőként.
  • jackoneill90
    #30
    Új részek mikor várhatóak?
  • Atomreaktor
    #29
    :D