228
Hell on Wheels (TV)
  • PetruZ
    #188
    A kezdő duplarészt majdnem 2.5 millióan nézték, ami igen jó szám szombaton (jó, más nem is nagyon volt ellene).
  • Narxis
    #187
    Ja az írnek már nagyon kijárna a verés.
  • PetruZ
    #186
    Most néztem meg én is, jó volt. Mindenki visszatért, aki túlélte az S2-t, és kicsit más felállásban, de megy tovább a vasútépítés. Az új nő viszont nekem nem bejövős, eléggé karótnyelt figura (és olyan lapos is... :) ).
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A mormon fickó szerintem nem lesz fő-rohadék, pár rész és kinyúvad. Új Svede-szintű figura nemigen lesz belőle, amúgy is elég ellenszenves a mormon vallásával és hogy a saját fiát dobta oda koncnak (és utána még pofázott, bár nem tudom, mire, hiszen ő gyilkolt először). Majd Durant lesz még jó, ha felbukkan újra Bohannon látóterében. Meg az ír srác is eléggé beevezte magát az örvénybe...

  • Narxis
    #185
    Kurva jó lett az évadnyitó, 10/10!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Klassz lett az egész, jó, hogy behozták ezt az újságíró csajt és sztem már meg is van az új főgeci, legalábbis a végén az a mondat erre utal... szóval durva lesz ez az évad is!
  • Narxis
    #184
    Várom már mint a lehűlést.
  • pauly
    #183
    Na még 2 nap...
  • Narxis
    #182
    jó hogy már nem szeptember...sztem már júniusban kezdeni kellett volna :/
  • PetruZ
    #181
    A plakát szerint augusztus 10. és rögtön dupla résszel, ezért nem aug. 3-án kezd (és már az amctv-n is ez a dátum van).
  • Narxis
    #180
    yeeeeeeeeeee :D csak bírjuk ki valahogy addig
  • G_ArchAngel #179
    Augusztus 3:)
  • Narxis
    #178
    jaaaa, thx
  • PetruZ
    #177
    Nem, az epizódoknak van külön rendezője (gyakran más és más). A showrunner olyasmi figura, aki összefogja az egészet és végigviszi az egész forgatást, valamint minden napi dologgal is ő foglalkozik. Ilyen szempontból magasabb szinten áll, mint a rendező, aki csak az adott epizódért felel, mert ő az egész évadot igazgatja. Egyfajta supervisor producer szerepkör.
  • Narxis
    #176
    Ez a showrunner rendezőt jelent? Am. örülök épp a minap keresgéltem infót, hogy lesz-e 3. évad.
  • PetruZ
    #175
    "Az AMC megtalálta az új showrunnert (John Wirth), így ismét aktívvá vált a Hell on Wheels 3. évados berendelése." ('junkie)
  • Narxis
    #174
    yeeeeeee
  • Shiwo
    #173
  • Stockbauer33 #172
    A hozzászólásoknál legalúl
  • jackoneill90
    #171
    Mi történt lillyvel?
  • PetruZ
    #170
    Jön a harmadik évad!
  • PetruZ
    #169
    No, én is megnéztem az utolsó dupla részt, jó volt, tetszett, az egész évad is jobb, összeszedettebb volt, mint az előző. A lezárást tekintve folytatható is (hiszen nem hangzott el a válasz az utolsó kérdésre), vagy be is fejezhető (a napi munka végét jelölő vörös szövetdarab miatt), bár kicsit hiányérzete maradna a nézőnek, hogy mi történt a túlélőkkel. Én mindenesetre nem bánnám, ha lenne folytatás. :) (Kb. januárig nem is igen fog kiderülni, az S2-t is akkor jelentették be.)
  • hurkaur
    #168
    Epp ettol drama egy drama.
  • Narxis
    #167
    Majd behoznak egy új csajt.
  • Stockbauer33 #166
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig Lily nélkül szar lesz a többi
  • Narxis
    #165
  • SzinesGeza
    #164
    Idióta egy befejezés.
  • FL Zoli
    #163
    felirat kb mikor lesz a 9-10 hez?
  • PetruZ
    #162
    Nettó nézőszámban (2m+) veri pl. a Dextert, a Broadwalk Empire-t, és a Homeland-et, de a 18-49 célcsoportban kifejezetten gyengének számít hozzájuk képest.
    A lezáró duplarészt még nem láttam (talán majd ma), így nem tudom, mennyire folytatható még.
  • G_ArchAngel #161
    Azt olvastam, hogy az AMC masodik legnezettebb sorozata a Walking Dead utan. Remelem nem kaszaljak el.
  • hurkaur
    #160
    Nekem is bejott, holott feltem, hogy nem merik ezt meglepni es elbasszak..
  • Narxis
    #159
    OMFG gyerekek....ez epic évadzáró volt, fú basszus, ezt még megnézem párszor. Mr. Gunderson... le a kalappal ÖN előtt.
  • hurkaur
    #158
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ejha, pedig remenykedtem, hogy ezt nem lepik meg. :(
  • G_ArchAngel #157
    En mar a 8-ast sem neztem, egyben akarom ledaralni, feleg, hogy agyfaszt kapnek:D
  • Narxis
    #156
    Jó rész volt ez, jövő héten jön a 2 órás finálé, sztem az egyben a 10. rész is.
  • Narxis
    #155
    Mind1, remélem nem lesz kasza. Vannak hibái de bőven nézhető kategória.
  • G_ArchAngel #154
    8 volt a Wikipedian es IMDB-n akkor.
  • Narxis
    #153
    De te még 8-at mondtál, nem? Lehet a 10. csak simán nem tetszett a fejeseknek?
  • G_ArchAngel #152
    Ez nem jo hir.
    Gondolom igy lezarhato, mert a 10. vegen cliffhanger lett volna a 3. evadhoz:/
  • Shiwo
    #151
    rutinos benne, sokszor játszott már g*cit :D
  • Narxis
    #150
    Igen.
  • G_ArchAngel #149
    akkor 9 epizod lesz?