228
Hell on Wheels (TV)
  • Narxis
    #148
    Gyerekek ez nagyon jó volt. Imádom a Svédet, kurva jól alakítja az őrült g*cit. :D Legtöbb sorozatban szimplán elintézik, hogy gonosz mert csak és de itt annyira jól felépítették, hogy minden szava arany, Bohannon-el folytatott beszélgetései 10/10.

    A végén azt mondták, hogy lesz még 2 rész.
  • PetruZ
    #147
    Most néztem meg a Safe c. filmet (Statham; amúgy nem rossz) és ha a végén nem írják ki, hogy Anson Mount is szerepelt benne az egyik másodlagos szerepben, fel se tűnt volna. Utólag már oké, felismertem, de a bozontos szakáll / haj és a falusi tájszólás nélkül elsőre nem esett le, hogy ő az. :)
  • Narxis
    #146
    Belenézek.
  • Narxis
    #145
    Neeeee, nélküle nincs igazi szemét alak a sorozatban. Persze hozhatnak de a Svédet jól felépítették.
  • G_ArchAngel #144
    Swede-et remelem nem megolik, hanem ugy megalazzak, hogy kinyirja magat.
  • G_ArchAngel #143
    Lenyomtam, cirka 4 es fel ora a 3 resz: mint mondjak, sokkal jobb, mint a Hell on Wheels, de nem csoda, mert ez valojaban egy komplett tortenelmi film es a karakterek is melyebbek.
  • Narxis
    #142
    Fúú ez dráma volt a javából! Nagyon nem kéne befejezni, adják le a többi részt is!
  • G_ArchAngel #141
    Hatfields & McCoys-t nezte vki? 3 reszes mini westernsorozat Kevin Costner-rel.
  • G_ArchAngel #140
    Arra, hogy 10 reszre volt szerzodes es lavagtak 8-ra. Azaz olyan resz a 8., ahol elvaghato a sorozat, mig a 10.-ben cliffhangert lathattunk volna.
  • PetruZ
    #139
    Az AMC Schedule-ban van egy 9., egyelőre cím nélküli rész is.
  • Shiwo
    #138
    ezt mire alapozod? a nézettsége egész jó, persze nem a walking deadhez kell viszonyítani, mert az eszement nézettséggel rendelkezik, a többi kábeles sorozat fele annyit, ha elér, de pl a breaking badhez vagy a mad menhez képest nem rossz... az elkaszált The Killingnegk fele ennyi nézője akadt...és a BB meg a Mm nézettsége is csak az 5. évadra érte el a 2 milliót, a HoW 2,5 millió nézőre stabilan beállt, s tán még növekszik is vissza
  • Narxis
    #137
    Na neeeeeeeeeee
  • G_ArchAngel #136
    8 resz lesz es eselyes, hogy nem lesz 3. evad:(
  • Narxis
    #135
    2. évad 2. részének a végén nem tudjátok a zene előadóját és címét? Shazaam és SoundHound se tudta azonosítani.
  • G_ArchAngel #134
    Deadwood, talan, de inkabb semmihez sem hasonlit. Nem lesz benne hihetetlen elem, nyugi, nem sci-fi:)
  • Hoz_Hun
    #133
    Ezt a sorozatot már egy ideje kinéztem magamnak.
    Mihez tudjátok hasonlítani, mire számítsak, ha nekiállok. Remélem nem egy LOST...
  • G_ArchAngel #132
    WIkipedia-n 8 resz van irva, de talaltam 10 reszt emlito cikkeket is.
  • Narxis
    #131
    Na neeeeeee....az valami elírás lehet csak...
  • pauly
    #130
    Már csak 1 rész lesz és vége? Vagy csak imdb-n nem írja a többi részt?Mert 6 rész rohadt kevés :)
  • Narxis
    #129
    Gyerekek egyre jobb részek vannak!
  • Narxis
    #128
    Jaja. Mostani rész is ütött. Bohannon nagyon ravasz. :D Szegény feke gyerek pedig... na nem spoilerezek. :) Szerelmi szál miatt aszittem uncsi lesz, de a végére egy egészen érdekes szitut alkottak. Nagyon kavarják a szálakat, a pap pedig elmehetne már valahova...rossz nézni vagy inkább remek színész... me tényleg rossz nézni a vergődését. :D
  • G_ArchAngel #127
    Jó ez már most is, Dexter jól érezné itt magát:)
  • Narxis
    #126
    Pedig az első rész elején jól összefoglalják az évadzárót. Jó lesz ez azért, tarts ki amíg megjönnek az indiánok. :P
  • ldavid
    #125
    nekem ez az évad nem igazán jön be, már arra is gondoltam, abbahagyom.
    eleve úgy kezdtem el, hogy az első évad zárójából alig rémlett valami, aztán most változott is elég sok minden.
    de egyelőre még kitartok, aztán majd meglátom.
  • Narxis
    #124
    Helyes. Ideje lenne már véleményt írnotok. :P
  • G_ArchAngel #123
    Toltom, de fos a net es elobb a True Blood zaroepizod jon le...
  • Narxis
    #122
    Ez a rész elég brutális lett, főleg a vége...
  • Narxis
    #121
    Gyerekek...ez nagyon jó rész volt. Bohannon sztem be fog keményíteni durván. A pap néha már idegesítő.
  • Narxis
    #120
    Nagyon jó évadnyitó volt, kellett már mint egy falat kenyér. Végén lévő előzetes alapján sejtem mi lesz, jó kis évad lesz ez.
  • pauly
    #119
    Mármint 4 :)
  • Narxis
    #118
    Már csak 3 nap!
  • Narxis
    #117
    Már csak 2 hét... :)
  • Narxis
    #116
    vááá ez kurva jó lesz. Eléggé megnőtt a haja és a szakálla. :D
  • G_ArchAngel #115
  • Atomreaktor
    #114
    lesz!!
  • Montanosz
    #113
    lesz másik évad? vagy vége van?
  • Atomreaktor
    #112
    plusz egyenlőre úgy néz ki, hogy nem tud letérni a "dark path"-ról :)
  • G_ArchAngel #111
    Igen, igazad van.
    Gondolom a falu neve lesz Hell on Wheels:)

    Amugy en nem erzem sekelyesnek Bohannon and Lily viszonyat, egyszeruen Bohannon meg mindig a feleseget gyaszolja.
  • Narxis
    #110
    Pedig az uccsó részben látni lehetett mikor a házak vázát szögelték és szó is volt róla. A tetovált ribi le akart telepedni oda, a néger meg nem, ezen vesztek össze.
  • G_ArchAngel #109
    Szerintem nem epitettek, csak a zenekarnak, fogadobizottsagnak, tanchoz epitettek azt a fedett pavilont.
    Mas, statikus epitmenyre nem emlekszem...