228
Hell on Wheels (TV)
  • Atomreaktor
    #108
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    én sem számítottam erre, a fő szálon kívül a svéd megfutamítására sem. a morális része szerintem jó bohannon-al, hogy kezd megcsömörleni, de valahogy mrs bell és bohannon között nem működik a kémia, vagy nem jön át a képernyőn.
    hogy a második évadban, hogy csinálnak újra 10 részt azt nem tudom :) bohannon-t durant nem akarja többé látni, ráadásul törvényen kívüli is lesz, szóval nem tudom :)

    annak hogy most építenek egy új állandó települést, még lehet szerepe (?)
  • Narxis
    #107
    Ez de durva rész volt, nem erre számítottam az elején. Bohannon-nél ezt a drámázást egy kicsit erőltetettnek érzem vagy a fene tudja. Az biztos, hogy olyan útra lépett ami után nem tom hogy lesz mi lesz.
  • Atomreaktor
    #106
    jogos, csak mellette a downton abbey-t is néztem és abban azért a karakterábrázolás jobban meg van oldva :) mondjuk ott hónapok telnek el egy-egy rész között.

    pedig bírtam az atyát, mikor még szépen prédikált :)
  • G_ArchAngel #105
    A pap mar az ezelotti reszben leepult es bar filmet nezunk, nem vesszuk eszre, de napok is eltelhettek.
  • Atomreaktor
    #104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A pap bekattanása nekem kicsit túl gyorsan történt, de egyébként amúgy rendben volt a rész, bár kicsit lehetett volna kevésbé véres :) De jó volt a harcjelent az elején a zenével.
    Gondolom a második évadra tartogatják a nyomozók megérkezését.



  • Narxis
    #103
    Jaja, az egész rész nagyon jó volt, de a vége ütött!
  • PetruZ
    #102
    Tyű, a vén pap is felült a vonatra. :) Egy rész van még, nem tudom, mi lesz itt, de sok mindent nem tudnak (fognak?) lezárni ennyi idő alatt, lesz anyag a 2. évadra is.
  • G_ArchAngel #101
    Ennek a sorozatnak nem szabadna veget ernie.

    Gecidurva. Az.
  • Narxis
    #100
    Pedig érdemes, köv. részben lesz am. akció. Am. nem vágom mit akarnak a Durant-Mrs. Bell kapcsolattal, nagyobb az esélye, hogy Lily Bohannon-el jön össze bár amit a mostani részben mondott rá... :D
  • G_ArchAngel #99
    Ah, nehez lesz ezt az egy hetet kivarni:/
  • G_ArchAngel #98
    uh, koszi, azt hittem hosszabb szunet lesz:)
  • Narxis
    #97
    Ez is jó rész volt, kivi vagyok, hogy majd ebből a csávából, hogy mászik ki Bohannon. :D
  • Atomreaktor
    #96
    nagyon nagyon nagyon jó hír, kinyomtatom és beteszem a fa alá :))) (na jó nem)
  • jackoneill90
    #95
  • Narxis
    #94
    Folytatást kapott a sorozat!!!
  • Atomreaktor
    #93
    Common tolhatna egy kis pénzt bele :)
  • Shiwo
    #92
    én legutóbb valami olyasmit olvastam, hogy még nem döntöttél el, hogy berendelik-e a folytatást, majd csak jövő év elején, úgyhogy addig is valami rövid idejű szerződés-hosszabbítást csináltak a szereplőkkel, hogy ne lépjenek le addig
  • PetruZ
    #91
    A 'junkie-n szoktam ezeket olvasni, cégtől tiltva az oldal, nem tudom most megnézni. :)
  • jackoneill90
    #90
    A terra novával mi a helyzet?
  • PetruZ
    #89
    ...akiknek egy része megfutott, amikor rájuk fogta a pisztolyt. De a fickót én sem értettem, bár volt egy kis drámázás vele.
  • G_ArchAngel #88
    De Bohannon latta, hogy a kocsmasatorban legalabb 10-en voltak.
    Amugy a Felfulutol ez nagy baromsag volt, azutan, hogy Bohannon megmentette a segget.
  • PetruZ
    #87
    Bohannon nem hülye, ismeri már a Svédet, mint a tenyerét, csak lesz*rja (mint kb. minden mást is). :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És mivel ott volt a Svéd két legközelebbi embere, mint nyomolvasó, tuti, hogy nincsenek többen.

  • G_ArchAngel #86
    Mert ok nem tudjak, hogy mennyien mennek utanuk es ugye Bohannon nem magat felti, hanem a baratjat.
  • PetruZ
    #85
    No, tegnap este utólértem magam én is az elmaradt részekkel.

    Ezt a kérdést viszont nem igazán értem. Miért ne mehetnének vissza?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Svéd nem hivatalosan rájuk hagyta az akasztást, mert tudta, hogy semmi baj nem lett volna belőle, Bohannon-nak meg keresztbe tett volna vele. Amikor nem jött össze a dolog és Bohannon le is lőtt egy embert, tudta, hogy csak úgy mászhat ki a pácból, ha kizavarja az íreket a menekülők után és ha a menekülők nem térnek vissza. Most simán visszamehetnek, a Svéd semmit sem tud kezdeni velük, de ők sem vele.

  • G_ArchAngel #84
    imdb-n is anno 7.x volt, most mar 8 felett van, egyszeruen lassan fedeztek fel az emberek...
  • PetruZ
    #83
    Hopp, a legutóbbi rész leütötte a Dexter-t (2.27M vs 2.23M).
  • G_ArchAngel #82
    Nem, az indian lany, akin Lily kalapja volt.
  • arsnl
    #81
    már ha rá gondoltál.
  • arsnl
    #80
    Robin McLeavy, innen
  • G_ArchAngel #79
    Engem az indian csaj neve erdekelne, sajnos nem talalom a casting list-et:(

    Amugy akit erdekel a tetovalas eredete Eva allan: link
  • Atomreaktor
    #78
    Szerintem lesz második évad!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    jó volt a hetedik rész is, csak összejött a páros, de nem tudom, hogyan fognak innen ők is visszakanyarodni az építkezéshez, ezek után csak nem mehetnek vissza, nem? a végén a lövöldözős jelenet is jól sikerült szerintem.
  • jackoneill90
    #77
    Én remélem még több rész lesz.
  • Narxis
    #76
    Na neeeeeeeeeeee
  • PetruZ
    #75
    Nem valószínű, tekintve, hogy a nézettség folyamatosan esik (bár kezd beállni stabilan alacsony szintre), és a sztori is inkább egylövetű.
  • Narxis
    #74
    Januárban jelentik be, nem? Remélem én is, hogy lesz!
  • G_ArchAngel #73
    Remelem lesz masodik evad is, IMDB-n semmit nem talaltam:/
  • Atomreaktor
    #72
    én csak este nézem a köv részt, de kíváncsivá tettél :)
  • Narxis
    #71
    Eszméletlen ez a sorozat, minden részben egy csomót megy előre a történet. Nincs olyan rész amiben ne lennének komoly változások.
  • jackoneill90
    #70
    Jó vol a bohannon és néger barátja boxmeccse. A néger faszi tetovált állú nője nem rossz bőr.
  • Atomreaktor
    #69
    Itt elkezdték összeválogatni az eddig felbukkant zenéket, a lista nem teljes szerintem.